Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Xxxxxx

Kobieta starsza o 5 lat

Polecane posty

Witam, chciałbym się poradzić w sprawie różnicy wieku. Poznałem kobietę starszą o 5 lat. Dobrze mi się z nią rozmawia i jest dla mnie bardzo atrakcyjna. Z tego co mówiła to jej raczej nie przeszkadza, że jestem te kilka lat młodszy. Zastanawiam się jednak czy taka znajomość ma sens, czy warto pogłębiać tą relacje i zmierzać w kierunku związku? Zastanawiam się czy po jakimś czasie nie będą wynikały jakieś problemy? Może ktoś ma doświadczenie w tych sprawach, może zna takie związki, albo może ktoś jest w takim lub podobnym związku. Będę wdzięczny wszystkim, którzy podziela się swoją opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 lat to nie tak dużo, zresztą jakby była młodsza o 5 lat od Ciebie też byś miał objekcje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

A powiedz jeszcze jak to dokładnie wygląda (Twój wiek i jej)? Bo taka różnica w różnym wieku ma różne perspektywy i niesie ze sobą różne pułapki 😉

5 lat?  To  chyba że on ma 15 wtedy faktycznie perspektywy różne.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Jak miałem 23 lata, to ostatni raz kręciła mnie kobieta 5 lat starsza ode mnie; w ciągu jakiegoś roku mi to przeszło (znalazłem równolatkę), dziś już tylko mogę rozważać co najmniej 5 lat młodsze 😛

Rozważać zawsze można.. a życie swoje. 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lilys napisał:

5 lat to nie tak dużo, zresztą jakby była młodsza o 5 lat od Ciebie też byś miał objekcje? 

Nie, jak kobieta jest młodsza to w porządku, ale jak facet to różne są opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

A powiedz jeszcze jak to dokładnie wygląda (Twój wiek i jej)? Bo taka różnica w różnym wieku ma różne perspektywy i niesie ze sobą różne pułapki 😉

Ja mam 25, ona 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Xxxxxx napisał:

Nie, jak kobieta jest młodsza to w porządku, ale jak facet to różne są opinie

Kieruj się tym co czujesz i czego chcesz, opinie są były i będą. Myśl aby Tobie było dobrze a nie to co ogół myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz to sobie odpusc 😛 tzn jak wazniejsze co ktostam uwaza to najwidoczniej nie jest kobieta dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Xxxxxx napisał:

Ja mam 25, ona 30

Jakbyś czuł ogień tobyś nawet o takie rzeczy jak wiek 5 lat nie pytał. Skoro się nad tym zastanawiasz i szukasz potwierdzenia puść dziewczę wolno znajdzie się taki co nawet o tym nie pomyśli. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lilys napisał:

Jakbyś czuł ogień tobyś nawet o takie rzeczy jak wiek 5 lat nie pytał. Skoro się nad tym zastanawiasz i szukasz potwierdzenia puść dziewczę wolno znajdzie się taki co nawet o tym nie pomyśli. 

Dopiero nie dawno się poznaliśmy. Po prostu zapytałem czy warto rozwijać tą znajomość. Nigdzie nie napisałem, że zamierzam zrezygnować z kobiety, bo ktoś coś tam będzie mówił. Chciałem tylko zapytać co myślą inni na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Xxxxxx napisał:

Dopiero nie dawno się poznaliśmy. Po prostu zapytałem czy warto rozwijać tą znajomość. Nigdzie nie napisałem, że zamierzam zrezygnować z kobiety, bo ktoś coś tam będzie mówił. Chciałem tylko zapytać co myślą inni na ten temat

Czy warto Ty powinieneś wiedzieć, poznajesz ja nie napisałeś innych cech a skupiłeś się na wieku, więc tak to odebrałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
15 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Kurde, jak ja nie lubie takich ...oxow, jak Samiec Mewy Srebrzystej, ktorzy uwazaja sie za lepszych i atrakcyjniejszych od kazdej starszej, rowiesniczki, a nawet o kilka (do 5) lat mlodszej, ktorzy nie moga zaakceptowac u kobiety tego samego u siebie, czyli wieku. Z Twojego posta bije wyzszoscia, a prawda jest taka, ze zaden z Ciebie rarytas, rozwiedziony, niedojrzaly i infantylny facet po 40-tce, ktory mysli, ze jest fajny i zalosnie spermi do uzytkowniczek tylko z tego powodu, ze sa mlodsze i maja zdjecie w nicku. 

Dokładnie. Taki typowy brzydki, podstarzaly kopnięty w doope odpad. 

 

P. S. Autorze, Nie chcesz starszej to bierz mlodsza, po problemie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy mogą być w każdym związku, niekoniecznie z powodu wieku. Jeśli macie takie same poglądy na przyszłość to nie widzę problemu w różnicy wieku. Mój poprzedni facet był ode mnie młodszy o 4 lata (obecny jest młodszy o 2 lata) i wiek nigdy nie był problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Ja nie mam beki, mnie to wkurza, ze kobiety wychowuje sie w taki sposob, ze przepraszaja, ze zyja, ze nieraz ladna i madra laska ma pelno kompleksow, a faceci zwykle uwazaja sie siebie za przystojnych (mimo lysiny, garba i wielkiego bebecha), normalnej budowy (mimo 30kg nadwagi), dobra partie (mimo miernej inteligencji, sredniej pracy i zerowej charyzmy). Mnie to wkurza, ze ktos taki uwaza sie za rownie dobra partie, jak ja.

Co prawda to prawda, niektórzy faceci są po prostu chamscy w stosunku do kobiet i traktują je jak towar w sklepie sami niewiele sobą reprezentując. Na tym forum jest to akurat bardzo częste zjawisko. To jest mentalność przysłowiowych Januszów i mam nadzieję, że powoli, powoli odchodzi do lamusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Kulfon napisał:

Co prawda to prawda, niektórzy faceci są po prostu chamscy w stosunku do kobiet i traktują je jak towar w sklepie sami niewiele sobą reprezentując. Na tym forum jest to akurat bardzo częste zjawisko. To jest mentalność przysłowiowych Januszów i mam nadzieję, że powoli, powoli odchodzi do lamusa.

Obawiam się, że będzie wręcz przeciwnie i będą jeszcze bardziej chamscy wobec kobiet, zwłaszcza Ci, którzy żyją stereotypie patriarchatu - a takich nie brakuje. Kobiety są dzisiaj niezależne, pewne siebie, zadbane. Do czego im potrzebny facet, który ma postawę roszczeniową, same wymagania wobec innych, nie dbający o swój rozwój (nie mam myśli tylko aspektu fizycznego). To będzie rodzić w nich frustrację i jeszcze większe kompleksy, a wszystkiemu według nich będą winę kobiety. Pozytywne jest to, że niektórzy mężczyźni zaczynają to rozumieć i też się potrafią dostosować - oby takich było jak najwięcej, wszyscy na tym skorzystają.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×