Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ania979

Czy idzie to w dobrą stronę?

Polecane posty

34 minuty temu, expresis verbis napisał:

Alez Aniu, po co te domysly i usilne przekonywanie kafeterian, ze wszystko jest jednak ok.? Jezeli jest wam tak dobrze, to zapytaj przypominajc mu rozmowe na pierwszym spotkaniu, na ktorym wyraznie stwierdzil, ze raczej nie czuje nic,  czy teraz  cos czuje, a jezeli tak, to co. Moze jemu uwierzysz?

No tak ale chciałam poznać opinie osób trzecich jakby to widzieli z innej perspektywy, ale nie sądziłam, że spotkam się aż z takim przeciwieństwem 😮 wiele par do siebie wraca, kończą ślubem i dzieckiem (wśród znajomych mam dwie takie pary) i naprawde nie będę opierać swojego szczęścia o to kto pisze w internecie, bo dlaczego cytat  "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" miałby decydować o moim szczęściu? Myślalam, że chociaż spotkam się z opinią że z takim zaangażowaniem może nam wyjść, ale nie musi, a tu jest wszystko pisane na przekór XD no ale czego się można było spodziewać po tej stronie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ania979 napisał:

No tak ale chciałam poznać opinie osób trzecich jakby to widzieli z innej perspektywy, ale nie sądziłam, że spotkam się aż z takim przeciwieństwem 😮 wiele par do siebie wraca, kończą ślubem i dzieckiem (wśród znajomych mam dwie takie pary) i naprawde nie będę opierać swojego szczęścia o to kto pisze w internecie, bo dlaczego cytat  "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" miałby decydować o moim szczęściu? Myślalam, że chociaż spotkam się z opinią że z takim zaangażowaniem może nam wyjść, ale nie musi, a tu jest wszystko pisane na przekór XD no ale czego się można było spodziewać po tej stronie 

To znaczy „nie czuję się pewnie w moim związku i chciałam od Was dostać potwierdzenie, że wszystko nam się ułoży, ale macie inne zdanie, dlatego jesteście źli, głupi i zazdrośni oraz macie wszy”. 😈

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×