Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcin92

Żona czy kobieta w której się zakochałeś

Polecane posty

Witam mam 29 jestem 8 lat z żoną i mam dwójkę dzieci  od pół roku zastanawiam się odejść od niej a od miesiaca zakochałem się w innej nie nie śpię z nią na razie trzymam ja na dystans 

Mam już taki mętlik w głowie że nie wiem co zrobić dzieci czy miłość 

WSZYSTKIE opcje brałem pod uwagę i dalej się z tym mecze może ktoś coś podpowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką Ty byś chciał podpowiedź od innych ? Jak ktoś napisze żebyś zostawił żonę i odszedł do tej drugiej to posłuchasz i tak zrobisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to zostawiac 10 letnie malzenstwo bo poznales miesiac temu kobiete w ktorej sie zauroczyles a ktorej zupelnie nie znasz...zupelny brak odpowiedzialnosci i piatek klepki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola15 napisał:

Przede wszystkim to zostawiac 10 letnie malzenstwo bo poznales miesiac temu kobiete w ktorej sie zauroczyles a ktorej zupelnie nie znasz...zupelny brak odpowiedzialnosci i piatek klepki. 

No, ale ten... 

3 godziny temu, Marcin92 napisał:

[...] od pół roku zastanawiam się odejść od niej a od miesiaca zakochałem się w innej [...]

... czyli Autor już wcześniej rozważał porzucenie rodziny. Cóż, jeśli nie da się niczego naprawić i odejść, to jedyne rozwiązanie, by nie męczyć i siebie i rodziny, to trzeba się na nie zdecydować. Ale odpowiedzialnie i samodzielnie, a nie uciekać dopiero pod wpływem innej kobiety. Są sytuacje, kiedy przyzwoitość nakazuje jednak wyjść ze strefy komfortu i porzucić własną wygodę.

3 godziny temu, Marcin92 napisał:

[...] WSZYSTKIE opcje brałem pod uwagę i dalej się z tym mecze może ktoś coś podpowie 

Nikt za Ciebie nie poukłada. Jeśli wahasz się przed rozstaniem z żoną, zapewne są jakieś powody. Swoje priorytety na pewno znasz, tak samo, jak perspektywy i oczekiwania. Zrób cokolwiek chcesz, ale zawsze pamiętaj, że życie masz tylko jedno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
35 minut temu, Nenesh napisał:

Rób cokolwiek chcesz, ale zawsze pamiętaj, że życie masz tylko jedno. 

Jego żona też i głupia była, ze oddala takiemu typkowi najlepsze lata życia, dala mu dzieci i zapewne zostanie sama jak palec. Ale i na młodego alimenciarza nikt się tak nie polasi jak mu się wydaje. Kiedyś latał za mną taki 27 lat, dwójka dzieci z ex. Na co on liczył? Nie wiem. Wiem natomiast, ze zadna do tej pory się na niego nie skusiła. 

Edytowano przez AntyBazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×