Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
downhiil

myślicie że to zawał?

Polecane posty

5 minut temu, Niburdiama napisał:

Donny podobala Ci się moja piosenka?

nie chcę już o tym myśleć,  za dużo bólu w tym wszystkim 

a ona mną gardzi

Edytowano przez downhiil
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, downhiil napisał:

nie chcę już o tym myśleć,  za dużo bólu w tym wszystkim 

a ona mną gardzi

😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

😕

?

Edytowano przez downhiil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że dałeś ciała i ona pewnie też to wie .Fajnie by było być ideałem ,ale nikt nie jest .Chcesz wypaść świetnie dlatego nie robisz nic .Pewnie nigdy nie czułeś takiej presji. Ciężko Ci uwierzyć, że jesteś dla niej wystarczająco dobry i że zamiast ciosać Ci kołki na głowie za jakieś błędy będzie pobłażliwa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sofi napisał:

Wiesz, że dałeś ciała i ona pewnie też to wie .Fajnie by było być ideałem ,ale nikt nie jest .Chcesz wypaść świetnie dlatego nie robisz nic .Pewnie nigdy nie czułeś takiej presji. Ciężko Ci uwierzyć, że jesteś dla niej wystarczająco dobry i że zamiast ciosać Ci kołki na głowie za jakieś błędy będzie pobłażliwa. 

Nie robienie nic, to najgorsza z opcji... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sofi napisał:

Wiesz, że dałeś ciała i ona pewnie też to wie .Fajnie by było być ideałem ,ale nikt nie jest .Chcesz wypaść świetnie dlatego nie robisz nic .Pewnie nigdy nie czułeś takiej presji. Ciężko Ci uwierzyć, że jesteś dla niej wystarczająco dobry i że zamiast ciosać Ci kołki na głowie za jakieś błędy będzie pobłażliwa. 

widzę kiedy mam zielone światło kiedy nie, teraz nie i raczej tak już zostanie. Wolę nic nie mówić niż usłyszeć coś przykrego. To już nie ma sensu a wina leży zawsze po środku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cisza napisał:

Nie robienie nic, to najgorsza z opcji... 

Kochająca kobieta kiedy facet palnie gafę udaje ,że😉 oślepła lub obraca w żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, downhiil napisał:

kiedyś było inaczej i to już nie wróci 

Kiedyś czyli zanim nawywijałeś ,co by miało miejsce prędzej czy później, jak by miała coś przykrego powiedzieć to by już powiedziała .Ja zmieniłam nastawienie i robię postępy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sofi napisał:

Kochająca kobieta kiedy facet palnie gafę udaje ,że😉 oślepła lub obraca w żart

Zależy jaka gafa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cisza napisał:

Zależy jaka gafa? 

Ta..jak zastanie Go w łóżku z inną może zareagować inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sofi napisał:

Kiedyś czyli zanim nawywijałeś ,co by miało miejsce prędzej czy później, jak by miała coś przykrego powiedzieć to by już powiedziała .Ja zmieniłam nastawienie i robię postępy.

to nie o to chodzi, po prostu ma innego, tyle. Pora odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhiil napisał:

to nie o to chodzi, po prostu ma innego, tyle. Pora odpuścić.

Wiedziałeś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sofi napisał:

Wiedziałeś o tym

to jej wybór,  trzeba zapomnieć, na siłę z kimś nie jest chyba

to jedno z najprzykrzejszych doświadczen w życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, downhiil napisał:

nie wiem i się nie dowiem

prawda jest taka że tez mogła to zrobić jeżeliby chciała 

powiem tak ,nie można oceniać kogoś z kim nawet się nie rozmawiało i się tej osoby tak naprawdę nie zna co ty możesz wiedzieć co myśli a tym bardziej czuję , można sobie gdybać cały czas tylko ona zna odpowiedzi na twoje pytania .. bez rozmowy z sama nią nic nie jest pewne , dwa jeżeli patrzy często i to się powtarza nie patrzy z czystej ciekawości tylko dlatego że ja zainteresowałeś to jest pewne .. jest osobą zajęta i nie zrobi pierwszego kroku choć by nawet umierała z miłości .jest osoba trzecia jak by nie patrząc może właśnie dlatego do ciebie nie zagaduje bo nie chce zranić tego z kim jest pomimo czy się im układa czy też nie .. Przynajmniej ja jestem w podobnej sytuacji i nie zrobię tego co sama bym nie chciała doświadczyć .. masz tylko dwa wyjścia z całej tej sytuacji pogadać i rozwiać wątpliwości albo się usunąć na bok to proste .. !!i myślę że nie trzeba nic więcej do całej tej sytuacji dodawać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhiil napisał:

to jej wybór,  trzeba zapomnieć, na siłę z kimś nie jest chyba

to jedno z najprzykrzejszych doświadczen w życiu 

Pewnie nie wiesz jak tam jest i jak zwykle czarno gdybasz ,ale nie będę Cię przekonywać bo i po co 500 razy wałkować to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vilemo30 napisał:

powiem tak ,nie można oceniać kogoś z kim nawet się nie rozmawiało i się tej osoby tak naprawdę nie zna co ty możesz wiedzieć co myśli a tym bardziej czuję , można sobie gdybać cały czas tylko ona zna odpowiedzi na twoje pytania .. bez rozmowy z sama nią nic nie jest pewne , dwa jeżeli patrzy często i to się powtarza nie patrzy z czystej ciekawości tylko dlatego że ja zainteresowałeś to jest pewne .. jest osobą zajęta i nie zrobi pierwszego kroku choć by nawet umierała z miłości .jest osoba trzecia jak by nie patrząc może właśnie dlatego do ciebie nie zagaduje bo nie chce zranić tego z kim jest pomimo czy się im układa czy też nie .. Przynajmniej ja jestem w podobnej sytuacji i nie zrobię tego co sama bym nie chciała doświadczyć .. masz tylko dwa wyjścia z całej tej sytuacji pogadać i rozwiać wątpliwości albo się usunąć na bok to proste .. !!i myślę że nie trzeba nic więcej do całej tej sytuacji dodawać Pozdrawiam

szkoda tylko ze nie pomyślała o tym jak mnie zrani robiąc nadzieję,  ale oczywiście najgorszy jest zawsze ten trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, downhiil napisał:

szkoda tylko ze nie pomyślała o tym jak mnie zrani robiąc nadzieję,  ale oczywiście najgorszy jest zawsze ten trzeci

nie myśl w ten sposób nikt czasem nie planuje tego w kim lokuje te uczucia i nieświadomie czasami się to odbywa , chyba że jest wyrachowaną ale nie mnie oceniać bo nie znam w każdym razie nie rań sam siebie 🤗 wiem jak to jest wzdychać nie mogąc tak naprawdę nic i nawet bojąc się właśnie tego odrzucenia i w waszym przypadku tak właśnie jest oboje nic nie robicie bo właśnie są ku temu różne powody .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Smutno mi, ze nie podobala Ci sie piosenka 😕

nie czytałem by się nie smucić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Vilemo30 napisał:

nie myśl w ten sposób nikt czasem nie planuje tego w kim lokuje te uczucia i nieświadomie czasami się to odbywa , chyba że jest wyrachowaną ale nie mnie oceniać bo nie znam w każdym razie nie rań sam siebie 🤗 wiem jak to jest wzdychać nie mogąc tak naprawdę nic i nawet bojąc się właśnie tego odrzucenia i w waszym przypadku tak właśnie jest oboje nic nie robicie bo właśnie są ku temu różne powody .. 

tylko jedna osoba wie jak jest naprawdę, zostawmy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, downhiil napisał:

tylko jedna osoba wie jak jest naprawdę, zostawmy to

Racja a ty podnieś głowę do góry i żyj bo musisz nie myśl tyle a będzie dobrze pozdrawiam i życzę powodzenia 🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, downhiil napisał:

nie czytałem by się nie smucić 

😕

To szkoda, napracowałam się umysłowo, zeby sprawic Ci radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem Ci coś na pocieszenie, zapytalam sie Kitka: kawa? A On mi na to: jestes dziecinna i niepoważna, zadna kawa, zależy mi, ale nie w tym sensie 

😕💔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez nie wiem po co sie na mnie gapił i mowil, ze jestem piekna i madra, dlaczego byl zazdrosny i czemu dawal mi smakolyki, ale nie chce mnie 😕

Huh, było minęło 😎

Niewazne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×