Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
downhiil

myślicie że to zawał?

Polecane posty

Gość TakaTamJedna... 😎
5 minut temu, downhiil napisał:

zakochanie bez poznania kogoś to może być mrzonka, nie mamy 15 lat

Skoro nie 15... to ile? 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, malinka 123 napisał:

Dzięki za laika 😏

Dałem bo to była bardzo dobra uwaga. Trzeba mieć odwagę żeby kogoś poznać. No i tak odwaga oraz inicjatywa powinna wyjść ze strony faceta.

Edytowano przez Hellies
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę w filmowe zakończenia ale ciekawe co by bylo gdyby jednak jej wyznal prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaTamJedna... 😎
49 minut temu, downhiil napisał:

nie wierzę w filmowe zakończenia ale ciekawe co by bylo gdyby jednak jej wyznal prawde

Kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, downhiil napisał:

jakby nie chciala tamtego to by z nim nie byla a skpro jest nie ma tam dla mnie miejsca, tyle

moj czas minął jesli byl kiedykolwiek to ona wie

Oj zdziwiłbyś się jakie życie potrafi być pokręcone. Brałeś pod uwagę to, że z nim jest bo coś ich łączy ale gdyby było to mega silne uczucie to na Ciebie nie zwróciła by uwagi. Może się boi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sempre napisał:

Oj zdziwiłbyś się jakie życie potrafi być pokręcone. Brałeś pod uwagę to, że z nim jest bo coś ich łączy ale gdyby było to mega silne uczucie to na Ciebie nie zwróciła by uwagi. Może się boi? 

być moze ale ja sie nie potrafie do kkogos dobijac, sam jestem zamknięty 

snilo mi się ze sie całowaliśmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, downhiil napisał:

być moze ale ja sie nie potrafie do kkogos dobijac, sam jestem zamknięty 

snilo mi się ze sie całowaliśmy 

Subtelne sygnały są dobre bo nie musisz dawać kosza ,możesz udawać ,że nie widzisz. Chcesz odejść z pracy ,a męczysz się pisaniem. Ty nie potrafisz się dobijać ,a ona pewnie nie zmieni wymagań. Ja też mogę się spotkać z kimś najwyżej w pół drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, downhiil napisał:

być moze ale ja sie nie potrafie do kkogos dobijac, sam jestem zamknięty 

snilo mi się ze sie całowaliśmy 

Ciekawe. Często się pojawia w Twoich snach. Czyli myślisz o niej. Jeżeli faktycznie tak jest, bo są tu ludzie którzy nie wierzą w to co piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Sofi napisał:

Subtelne sygnały są dobre bo nie musisz dawać kosza ,możesz udawać ,że nie widzisz. Chcesz odejść z pracy ,a męczysz się pisaniem. Ty nie potrafisz się dobijać ,a ona pewnie nie zmieni wymagań. Ja też mogę się spotkać z kimś najwyżej w pół drogi.

kobiety też potrafią mowic, jesli masz taka pistawe jak opisujesz to współczuję Twoim adoratorom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Sempre napisał:

Ciekawe. Często się pojawia w Twoich snach. Czyli myślisz o niej. Jeżeli faktycznie tak jest, bo są tu ludzie którzy nie wierzą w to co piszesz. 

to czy mi ktoś wierzy jest dla mnie tak istotna jak zeszloroczny śnieg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, downhiil napisał:

kobiety też potrafią mowic, jesli masz taka pistawe jak opisujesz to współczuję Twoim adoratorom. 

Nie stawiam na ilość tylko na jakość. Pół na pół jak dla mnie uczciwe. Oczywiście są takie co godzą się na to ,żeby pił i bił, ale był🤨Od czasu do czasu zdarza się też ,że dostaje jakieś propozycje mimo ,że wiele osób myśli ,że jestem w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Autorze jeśli naprawdę ją zlekceważyłeś to nie dziw się, że Waszą sytuacja jest taka jaka jest. Mnie do pewnego momentu ludzie lekceważyli, aż powiedziałam dość. Teraz mnie nie lubią, ale wolę, żeby mnie nie lubili niż lekceważyli. 

tylko ze to byl strach uzasadniony a nie celowe, ona tez sie boi chyba, to dlaczego ja nie mogę tylko ze robie coś źle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Coś Ci napisze napisał:

Autorze jeśli naprawdę ją zlekceważyłeś to nie dziw się, że Waszą sytuacja jest taka jaka jest. Mnie do pewnego momentu ludzie lekceważyli, aż powiedziałam dość. Teraz mnie nie lubią, ale wolę, żeby mnie nie lubili niż lekceważyli. 

Kwintesencja 👍

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, downhiil napisał:

to czy mi ktoś wierzy jest dla mnie tak istotna jak zeszloroczny śnieg 

No tak, tylko że mielisz temat do zaj..... i wystawiasz się sam na atak. Rozumiem, że ona wyszła za mąż w czasie kiedy razem pracowaliście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, downhiil napisał:

to czy mi ktoś wierzy jest dla mnie tak istotna jak zeszloroczny śnieg 

To po co ciągle trollujesz tym samym gunwem? Masz postawę jak książę, który czeka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli istnieje jakiś rodzaj fascynacji czlowiekiem uczucia od pierwszego wejrzenia to myślę że to jest to, jeśli istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...dzie....le.też miałam sen jestem w tragicznej sytuacji pisze do mojego znajomego ale klawiatura szwankuje ,bardzo wymowne .Chciałam popisać trochę ,nabrać dystansu do problemów, popracować nad sobą ,a obudziłam się na baczność o 4 godz .Mam dziś naprawdę ciężki dzień, badania ,sprawy urzędowe .Dobrze ,że w pracy ludzie ok, zabiorę używki ,potrzebny mi chillout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wszystko wyjaśnić, ja po jej zachowaniu wnioskuje ze czymś ja urazilem ale jest coś między nami mimo wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, downhiil napisał:

najlepiej wszystko wyjaśnić, ja po jej zachowaniu wnioskuje ze czymś ja urazilem ale jest coś między nami mimo wszystko 

co według Ciebie wskazuje na to, że ma do Ciebie o coś pretensje? Nie odzywa się do Ciebie? Ignoruje Cię? Przeanalizuj swoje zachowanie w ostatnim czasie. Może nie złożyłeś jej życzeń urodzinowych/imieninowych czy jakichkolwiek. Jeśli jej na Tobie zależy, to nawet takie z pozoru błahe sprawy mogą ja urazić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×