Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
84Michal84

skandaliczne zachowanie wlasciwie obcej kobiety

Polecane posty

Wiem ze niektorzy powiedza ze to moja wina, ale ze mi sie nalezalo albo cos  innego - bo sa hejterami i nie sa zainteresowani zeby komus tu pomoc, wiec z gory mowie dajcie sobie siana i nie piszcie w tym temacie.

Mialem dzis spotkanie sluzbowe z kobieta, ogolnie wygladalo to tak ze ona zaczela mowic o sobie, opowadac co robi jakie ma pasje itd, wiec w swojej kolejce ja zaczalem mowic o sobie, o tym co robie co osiagnalem, jak sie wszystkiego uczylem, ona w pewnym momencie mi przerwala i zapytala czy nie za wysoko sie oceniam ,czy nie przeceniam swoich mozliwosci i ze sie zwyczajnie przechwlalam, na co ja - ze to dla mnei zwykly i normalny dzien i zwykle i normalne czynnosci po prostu opowiadam o swoim zyciu i nie widze tu cienia przechwalania sie tak jak ona opowiadala o swoim i tez przeciez mowila o rzeczach ktore sa neidostepne dla 70% spoleczenstwa jak drogie podroze, surfing na hawajach itd. Ona sie oburzyla, wiec powiedzialem ze jak tak ma wygladac rozmowa to ja wychodze i wstalem, powiedzialem ze juz wstepnie sie nie dogadujemy a na pewno sie nie dogadamy bo ona nie dosc ze nie ma wiedzy technicznej to juz na poczatku sprawia problemy, poskarzyla sie na mnie do prezesa ze utrudniam im kontakty handlowe, prezes dzwonil oburzony, przywolalem go do porzadku tlumaczac ze jak mu sie nie podoba to ja moge w kazdej chwili odejsc, pozatym wiem ze praca z ta kobieta bedzie oznaczala klopoty i jest masa chetnych na jej miejsce a jutro mam gadac przez skype z ludzmi z zagranicy - on sie zgodzil.

Ona teraz do mnie wypisuje ze mnie przeprasza, ja mowie ze nic z tego ze zupelnie sie nie dogadamy, wiec teraz zarzuca mi ze jestem narcyzem i bucem. Na co odpowiedzialem jej po swojemu

 

Teraz spojrzmy na to obiektywnie sama zaczela cykl opowiadania o sobie, ja odpowiedzialem tym samym a ona mnie zaatakowala, co sie z tymi ludzmi dzieje ?

nie ukrywam jestem roztrzesiony ide sie przebiec

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba panować nad sobą bez względu na okoliczności. Zamiast zaogniać sytuację zastopować rozmówcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, 84Michal84 napisał:

[...] ona zaczela mowic o sobie, opowadac co robi jakie ma pasje itd, wiec w swojej kolejce ja zaczalem mowic o sobie, o tym co robie co osiagnalem, jak sie wszystkiego uczylem, ona w pewnym momencie mi przerwala i zapytala czy nie za wysoko sie oceniam ,czy nie przeceniam swoich mozliwosci i ze sie zwyczajnie przechwlalam, na co ja - ze to dla mnei zwykly i normalny dzien i zwykle i normalne czynnosci po prostu opowiadam o swoim zyciu i nie widze tu cienia przechwalania sie tak jak ona opowiadala o swoim i tez przeciez mowila o rzeczach ktore sa neidostepne dla 70% spoleczenstwa jak drogie podroze, surfing na hawajach itd. Ona sie oburzyla, wiec powiedzialem ze jak tak ma wygladac rozmowa to ja wychodze i wstalem [...]

I tak to się właśnie dzieje, kiedy spotkają się dwie niedowartościowane osoby... xD

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

Wiem ze niektorzy powiedza ze to moja wina, ale ze mi sie nalezalo albo cos  innego - bo sa hejterami i nie sa zainteresowani zeby komus tu pomoc, wiec z gory mowie dajcie sobie siana i nie piszcie w tym temacie.

Mialem dzis spotkanie sluzbowe z kobieta, ogolnie wygladalo to tak ze ona zaczela mowic o sobie, opowadac co robi jakie ma pasje itd, wiec w swojej kolejce ja zaczalem mowic o sobie, o tym co robie co osiagnalem, jak sie wszystkiego uczylem, ona w pewnym momencie mi przerwala i zapytala czy nie za wysoko sie oceniam ,czy nie przeceniam swoich mozliwosci i ze sie zwyczajnie przechwlalam, na co ja - ze to dla mnei zwykly i normalny dzien i zwykle i normalne czynnosci po prostu opowiadam o swoim zyciu i nie widze tu cienia przechwalania sie tak jak ona opowiadala o swoim i tez przeciez mowila o rzeczach ktore sa neidostepne dla 70% spoleczenstwa jak drogie podroze, surfing na hawajach itd. Ona sie oburzyla, wiec powiedzialem ze jak tak ma wygladac rozmowa to ja wychodze i wstalem, powiedzialem ze juz wstepnie sie nie dogadujemy a na pewno sie nie dogadamy bo ona nie dosc ze nie ma wiedzy technicznej to juz na poczatku sprawia problemy, poskarzyla sie na mnie do prezesa ze utrudniam im kontakty handlowe, prezes dzwonil oburzony, przywolalem go do porzadku tlumaczac ze jak mu sie nie podoba to ja moge w kazdej chwili odejsc, pozatym wiem ze praca z ta kobieta bedzie oznaczala klopoty i jest masa chetnych na jej miejsce a jutro mam gadac przez skype z ludzmi z zagranicy - on sie zgodzil.

Ona teraz do mnie wypisuje ze mnie przeprasza, ja mowie ze nic z tego ze zupelnie sie nie dogadamy, wiec teraz zarzuca mi ze jestem narcyzem i bucem. Na co odpowiedzialem jej po swojemu

 

Teraz spojrzmy na to obiektywnie sama zaczela cykl opowiadania o sobie, ja odpowiedzialem tym samym a ona mnie zaatakowala, co sie z tymi ludzmi dzieje ?

nie ukrywam jestem roztrzesiony ide sie przebiec

prezes dzwonil oburzony, przywolalem go do porzadku tlumaczac ze jak mu sie nie podoba to ja moge w kazdej chwili odejsc  - uważaj bo po następnym przywołaniu do porządku prezes pomyśli że go zwolnisz i pozwoli ci odejść 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to ma być spotkanie służbowe? Litości. Poza tym co ubolewasz spotkałeś w końcu swoje odbicie w wersji damskiej. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Bo w korpo są bardzo duże różnice zarobkowe i po po takich rozmowach to mocno widać. 

Koleżance szefowa odpowiadała jak ma teraz ciężki okres bo drugi dom musi wyposażyć i ma tyyyle wydatków... A w tym czasie ona prawie o bezdomność się otarła bo miała problem z uzyskaniem kredytu na kawalerkę .....

Hmm...Także tego ....

najgorzej jest tam gdzie pracuja ludzie ktorzy nic nie potrafia (po studiach humanistycznych ) oni wtedy szczyca sie ze znajomosc angielskiego to jest niewiadomo co, generalnie tam jest duzo kobiet (ktore najczesciej nic nie robia ) pojawia sie duzo kwasu. Chociaz w branzy naukowej tez jest duzy mobbing pracowalem w jednostkach badawczych panstwowych instytutow i nacisk z gory tez byl niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak odemnie zalezalo czy wspolprace nawiazemy, jednak niekompetencje kobiety i cala sytuacja byly tylko i wylacznie korzystnym wydarzeniem, udalo mi sie wypracowac nowe szlaki rozwoju firmy, znacznie lepszy i z kompententnym bardzo wysoko zaawansowanym technologicznie personelem z zagranicy, wiec blogoslawienstwo w tym ze to sie nie udalo 🙂

Owszem byc moze troche i ja poplynalem, jednak ja nie mowilem o tym gdzie bywam i jezdze ale o tym co umiem 🙂 o moich dymplomach z olimipad matematycznych, z fizyki chemii, stypendiach oraz  o tym jak nauczylem sie samodzielnie budowy maszyn, powlok, lutowania, spawania, jezykow programowania, - widac ze to ja rozzloscilo bo sama nic nie potrafi.

Widze ze wielu tu komentujacych jest czystm odbiciem tej kobiety, jej lustrzanym wzorcem myslenia - pelni jestescie pychy, zlosci, nieokrzesania oraz zazdrosci ktore proawdza was na ciemna strone zycia. Oczywiscie jest tez ktos kto zasluguje na pochwale i range mojego osobistego doradcy i asystenta gdy juz zostane cesarzem swiata 😉

Zbyt latwo przychodzi was potepiania i osadzenie, ale to bardzo popuplarne wrsod ludzi ktorzy sami soba reprezentuaj nic i sa nikim, bo skoro nie robi sie nic wielkiego to nie odnosi sie wiekszych bledow, jest was zbyt duzo pychy, ale podwojna pycha podwojna porazka 🙂

oczywiscie prezes nagrodzil moja roztropnosc i umiejtnosc rozpoznania zlego wyboru (potencjalnie), wie on takze ze czlowkiem z moimi kawalifikacjami i zapleczem nie potrzebuje tej pracy, a jesli nawet to od reki znajdzie kilaknascie oferto od razu -o czym przekonal sie w trakcie ostatniej delgacji zagranicznej gdzie zaproponowano mi prace od reki, wiec obym nie odszedl od razu wyrowal mi pensje do tej ktora mi proponowano, ale co dziwnego skoro wykrozystuje i przetwarzam dostepne zasoby z cudotworcza moca przynoszaca mu neiopisane korzyscie.

Pozdrawiam hejterow

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×