Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kavinale

Jak facet mówi

Polecane posty

że cos sie w nim zablokowało po kłótni która sam sprowokował co to znaczy ? Chodzi konkretnie o seks ,wcześniej robiliśmy to codziennie . Teraz niby przyjeżdża ,ale od tygodnia nawet mnie nie przytuli  mówi o pracy. Dodam, ze to nie pierwszy raz ,takie przerwy były nawet po 2-3 tygodnie. Nie przyjeżdżał nawet przez tydzień miesiąc nic, potem jakis czas było dobrze starałam sie być miła żeby go nie urazić jakims żartem, ale za jakiś czas to samo . Z tego co wiem nie ma innej. 

Edytowano przez kavinale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obraca inną. Wraca z sentymentu bo nadal jesteś chętna w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, kavinale napisał:

że cos sie w nim zablokowało po kłótni która sam sprowokował co to znaczy ? Chodzi konkretnie o seks ,wcześniej robiliśmy to codziennie . Teraz niby przyjeżdża ,ale od tygodnia nawet mnie nie przytuli  mówi o pracy. Dodam, ze to nie pierwszy raz ,takie przerwy były nawet po 2-3 tygodnie. Nie przyjeżdżał nawet przez tydzień miesiąc nic,potem jaki. Z tego co wiem nie ma innej. 

Musisz go odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stała napisał:

Obraca inną. Wraca z sentymentu bo nadal jesteś chętna w kroku.

Nie narzucam się , trzymam sie na dystans . Tylko nie rozumiem czy mu sie juz nie podobam. Co do innej to nie spotyka sie z żadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi mieć innej kobiety być może nie ma tyle odwagi żeby się z Tobą rozstać więc prowokuje kłótnie i ochłodził swoje podejście do Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kavinale napisał:

Nie narzucam się , trzymam sie na dystans . Tylko nie rozumiem czy mu sie juz nie podobam. Co do innej to nie spotyka sie z żadną.

Puść go. Trzymanie na dystans jest dla dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mi radzisz . Jak Ty bys postapiła w takiej sytuacji /? Ciężko mi ,bo go kocham ,ale nie potrafie do niego dotrzeć jak pytam go o prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lilys napisał:

Nie musi mieć innej kobiety być może nie ma tyle odwagi żeby się z Tobą rozstać więc prowokuje kłótnie i ochłodził swoje podejście do Ciebie. 

To co mi radzisz . Jak Ty bys postapiła w takiej sytuacji /? Ciężko mi ,bo go kocham ,ale nie potrafie do niego dotrzeć jak pytam go o prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stała napisał:

Puść go. Trzymanie na dystans jest dla dzieci. 

Nie trzymam. Powiedziałam, że chce jego dobra , tylko żeby powiedział co sie dzieje. Tylko jak pytam to twierdzi , że ja  wszczynam kłótnie . Grzeczne zapytanie to kłótnia ?🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kavinale napisał:

To co mi radzisz . Jak Ty bys postapiła w takiej sytuacji /? Ciężko mi ,bo go kocham ,ale nie potrafie do niego dotrzeć jak pytam go o prawdę. 

Twoja prawda nie jest jego prawdą. Nie dociera, że mówi prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kavinale napisał:

Nie trzymam. Powiedziałam, że chce jego dobra , tylko żeby powiedział co sie dzieje. Tylko jak pytam to twierdzi , że ja  wszczynam kłótnie . Grzeczne zapytanie to kłótnia ?🙁

Jesteś awanturnica i to jest prawda. Facet wymiękł i się zaszył w sobie. Baby nie przegadasz i on o tym wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę kopnąć go w cztery litery. Nie dochodzić. Nie domagać. Nie wnikać. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze  poradźcie mi jak mam takiej sytuacji postepować . To , że napisałam , ze trzymam sie na dystans to troche nie tak. Po prostu ja sie poniżałam , przepraszałam sama nie wiem za co, ale jesli on mnie nie przytula nic nie mówi o nas wiec ja też sie nie narzucam i nie wracam do tematu. Nie piszę nie wydzwaniam . Po prostu czekam, ale zaczyna mnie to irytować, zrobiłam się nerwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kavinale napisał:

To co mi radzisz . Jak Ty bys postapiła w takiej sytuacji /? Ciężko mi ,bo go kocham ,ale nie potrafie do niego dotrzeć jak pytam go o prawdę. 

Ty już uważasz żeby go nie urazić jakimś nawet żartem, za chwilkę będziesz na wszystko uważała. Obie strony mają być zadowolone a tu Ty stoisz na paluszkash. Ja bym odpuściła, przebolała i szla dalej tego kwiatu to pół światu, to tak z doświadczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Stała napisał:

Jesteś awanturnica i to jest prawda. Facet wymiękł i się zaszył w sobie. Baby nie przegadasz i on o tym wie. 

Nie znasz mnie więc nie osądzaj. To on krzyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro on ma Cię gdzieś cały czas, to spróbuj zrobić tak samo. Jeżeli zobaczy, że Tobie już to obojętne może się zainteresuje i czegoś sie dowiesz. Jeśli cały czas będzie jak teraz to już będziesz wiedzieć, że takie trwanie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro on ma Cię gdzieś cały czas, to spróbuj zrobić tak samo. Jeżeli zobaczy, że Tobie już to obojętne może się zainteresuje i czegoś się dowiesz. Jeśli cały czas będzie jak teraz to już będziesz wiedzieć, że takie trwanie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kavinale napisał:

Prosze  poradźcie mi jak mam takiej sytuacji postepować . To , że napisałam , ze trzymam sie na dystans to troche nie tak. Po prostu ja sie poniżałam , przepraszałam sama nie wiem za co, ale jesli on mnie nie przytula nic nie mówi o nas wiec ja też sie nie narzucam i nie wracam do tematu. Nie piszę nie wydzwaniam . Po prostu czekam, ale zaczyna mnie to irytować, zrobiłam się nerwowa.

Dobrze ze zdajesz sobie sprawę z tego ze się ponizalas i przepraszałaś sama nie wiesz za co a teraz do pracy nad sobą, poczytaj trochę książek na temat takich zachowań i pomyśl o sobie a nie o nadskakiwaniu jakiemuś facetowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, agent of Asgard napisał:

Moim zdaniem z jakiegoś powodu Tobą manipuluje.

Też tak myślę. Jeśli by mu zależało na Tobie i Twoich uczuciach powiedziałby o co chodzi, a  tutaj widać, że ma to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, kavinale napisał:

Jak

Zrobić mu loda, wtedy może Ci przebaczy i się odblokuje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kavinale napisał:

Nie znasz mnie więc nie osądzaj. To on krzyczy.

Pozwalasz to krzyczy. Proste. Oddaj mu i się zawijaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Laurittka napisał:

Zrobić mu loda, wtedy może Ci przebaczy i się odblokuje 😂

nagroda za takie traktowanie? Według mnie to on powinien przeprosić za swoją nieobecność i ranienie jej, gdy nagle się pojawi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, a_co_jesli napisał:

nagroda za takie traktowanie? Według mnie to on powinien przeprosić za swoją nieobecność i ranienie jej, gdy nagle się pojawi w domu

Wyluzuj, bekę mam, niech się poniża dalej i chodzi na paluszkach żeby nie urazić jaśnie Pana 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, kavinale napisał:

że cos sie w nim zablokowało po kłótni która sam sprowokował co to znaczy ? 

To znaczy tylko tyle, że na taką wymówkę. Tak naprawdę mówią jego czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Laurittka napisał:

Wyluzuj, bekę mam, niech się poniża dalej i chodzi na paluszkach żeby nie urazić jaśnie Pana 😅

ok ok xd Dokładnie, nie ma co usługiwać królewiczowi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał wszystko czego chciał, ja nie chcę sie już poniżać tylko jak z nim postąpić żeby  . Ciężko mi naprawdę, ale to wszystko  mnie dołuje😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kavinale napisał:

Miał wszystko czego chciał, ja nie chcę sie już poniżać tylko jak z nim postąpić żeby  . Ciężko mi naprawdę, ale to wszystko  mnie dołuje😪

Cokolwiek postanowisz nie mów mu co zamierzasz, niech poczuje konsekwencje swoich czynów, gdy pewnego dnia zobaczy, że już nie jesteś bojaźliwą laską, która bedzie to znosić non stop i pójdzie sobie wnet 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×