Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ms.Salt

Różnice finansowe w związku

Polecane posty

1 godzinę temu, Skb napisał:

Wiesz ile związków rozpada się z powodu pieniędzy?

Co Ty tak siejesz zły vibe tutaj? Wszystko na "nie". Wspomniałeś, że ktoś ma szczęście, ponieważ nie miał okazji być w sądzie. To znaczy, że chyba masz jakieś doświadczenia i jesteś przepełniony czarnymi wizjami. Nie wiem po której stronie sali w sądzie zasiadasz, ale takie sianie vibe jest dołujące. Jakby nikt nie znał realiów życia. A naprawdę zdarzają się wyjątki od reguły i można wiele rzeczy ze sobą pogodzić.

W tym przypadku masz wybór albo doić tatka i iść w zaparte gdzie sprawa może trwać w nieskończoność albo pójść swoją drogą o wiele trudniejszą ale wspólną z ukochanym i rozwijać się, budować wspólną przyszłość.

4 godziny temu, Skb napisał:

Wiesz ile związków rozpada się z powodu pieniędzy?

Fakt !ale ona specjalnie wyjscia nie ma. W jej sytuacji to taki TZ to skarb! bo zaufany !

11 godzin temu, Ms.Salt napisał:

Co Ty tak siejesz zły vibe tutaj? Wszystko na "nie". Wspomniałeś, że ktoś ma szczęście, ponieważ nie miał okazji być w sądzie. To znaczy, że chyba masz jakieś doświadczenia i jesteś przepełniony czarnymi wizjami. Nie wiem po której stronie sali w sądzie zasiadasz, ale takie sianie vibe jest dołujące. Jakby nikt nie znał realiów życia. A naprawdę zdarzają się wyjątki od reguły i można wiele rzeczy ze sobą pogodzić.

Gdzie wszystko na nie? Mam ci dać dobre przykłady? Tylko będziesz jeszcze bardziej zdołowana. Mam już spore doświadczenia w Sądzie - niestety. Zasiadałem już i po lewej i po prawej stronie sali w sądzie. Życzę ci abyś to ty była tym wyjątkiem od reguły. 

8 godzin temu, marinero napisał:

Fakt !ale ona specjalnie wyjscia nie ma. W jej sytuacji to taki TZ to skarb! bo zaufany !

Nie ma wyjścia tylko ten, którego klepną trzy razy szpadlem po grzbiecie... Pozostali nie chcą mieć wyjścia. :) Każdy by chciał mieć takiego TŻ. :)

16 godzin temu, Ms.Salt napisał:
16 godzin temu, Skb napisał:

24 lata i dopiero drugi rok studiów?

tak, wczesniej byłam na urlopie dziekanskim ze wzgledu na mój stan psychiczny. wiec nie jest kolorowo.

Byłaś 4 lata na dziekance???

• Like 1

Co za roszczeniowa postawa. Ojciec źle potraktował Cię w młodości, to teraz udowodnisz mu, że ma bulić kasę? Przekieruj swoją energię na czyny, które dają wymierne korzyści. Słusznie ktoś napisał, że jest wiele sposobów zarabiania, prac sezonowych, gdzie nikt nawet nie zapyta Cię o imię, a co dopiero o nr konta. Zaraz rozpocznie się sezon na zbiory, a tam zawsze trzeba rąk do pracy. Jeśli dziś zostaniesz utrzymanką, to są ogromne szanse na to, że Twój TŻ kiedyś wykorzysta to przeciw Tobie, choćby podczas niewinnej sprzeczki. I wcale mu się nie dziw, bo skoro w swoim mniemaniu, Ty masz prawo żądać od ojca zadośćuczynienia, to do niego też może dotrzeć, że utrzymywał Cię tylko dlatego, że Ty okazałaś się mało obrotna i też poczuć się skrzywdzony tym faktem. 

Może psycholog? Z podejściem, że ktoś musi beknąć za Twoje minione krzywdy, daleko nie zajedziesz. 

• Like 1

6 godzin temu, Skb napisał:

Nie ma wyjścia tylko ten, którego klepną trzy razy szpadlem po grzbiecie... Pozostali nie chcą mieć wyjścia. 🙂 Każdy by chciał mieć takiego TŻ. 🙂

Jak na razie to czytam same od ciebie negacje a propozycji rozwiazania dylematu nie ma !

Stawiasz sie wiec w pozycji trola  i tylko brakuje personalnego ataku aby pokazac twarz hejtera 🙂 mam racje ?!

17 minut temu, marinero napisał:

Jak na razie to czytam same od ciebie negacje a propozycji rozwiazania dylematu nie ma !

Stawiasz sie wiec w pozycji trola  i tylko brakuje personalnego ataku aby pokazac twarz hejtera 🙂 mam racje ?!

Była realna propozycja. Przeciąć toksyczną relację i zacząć żyć normalnym życiem - czyli jak każda dojrzała osoba zacząć dbać o siebie.

1 godzinę temu, marinero napisał:
7 godzin temu, Skb napisał:

Nie ma wyjścia tylko ten, którego klepną trzy razy szpadlem po grzbiecie... Pozostali nie chcą mieć wyjścia. 🙂 Każdy by chciał mieć takiego TŻ. 🙂

A jaką propozycje dylematu ty masz do zaproponowania?

Dziewczyna ma 24 lata jest dopiero na drugim roku (to co robila przez ostatnie kilka lat?)zero doświadczenia zawodowego, zero checi do pracy, zero ambicji, 

Z jej postów az bije po oczach chęć zemsty na ojcu za to ze odszedł.

Na tym się kariery zawodowej raczej nie zbuduje.

• Thanks 1

Napisano (edytowany)
37 minut temu, Bimba napisał:

A jaką propozycje dylematu ty masz do zaproponowania?

Dziewczyna ma 24 lata jest dopiero na drugim roku (to co robila przez ostatnie kilka lat?)zero doświadczenia zawodowego, zero checi do pracy, zero ambicji, 

Z jej postów az bije po oczach chęć zemsty na ojcu za to ze odszedł.

Na tym się kariery zawodowej raczej nie zbuduje.

Ja cos innego odczytalem.

Chyba projektujesz wlasne zycie  na nia :)Przeczytaj jeszcze raz i zdanie po zdaniu .

Juz cie mamy trolu  Skb=Bimba !  LOL

Edytowano przez marinero

Dnia 21.04.2021 o 15:14, agent of Asgard napisał:

Sa operatorzy u

Podsumowując, chcesz żyć jak dorosły i dojrzały człowiek pod względem seksu i przyjemności, ale chciałabyś, aby Tato nadal utrzymywał Ciebie jak dziecko, a zarobione przez Ciebie pieniądze nie szły na Twoje podstawowe utrzymanie a na zamieszkanie z partnerem itd.
Możesz wziąć urlop dziekański na rok i podjąć w tym czasie pracę dzienną, rezygnując z alimentów i utrzymując siebie sama. Po roku przejść na studia zaoczne i nadal utrzymywać siebie sama, jak dorosły człowiek.

Dzis "ekonomija"( to po grecku i podoba mi sie dzwiek tego slowa) to podstwa.Pod jej haslem padl PRL przeciez 🙂 czy mi sie tylko tak wydaje ?! 

Mam wrażenie autorko, że trochę pogubiłaś się w tym wszystkim. Rozumie twój żal do ojca i walke o alimenty ale skoro Twój stan psychiczny jest zły to po co jeszcze się z nim szarpiesz? Ponadto to tak nie działa, że pójdziesz na jagody a jutro sąd zabierze Ci alimenty. Teraz nawet za zrywanie malin czy borówek płacą około 10-12 zł/h więc spokojnie mogłabyś tak zarabiać w wakacje. Twój facet ma kase, teraz jest różowo ale serio chcesz żeby za kilka lat wypomniał Ci to? Po co Ci takie krzywe akcje? Nie lepiej samej się ogarnąć i ruszyć do pracy? Jeszcze jakbyś nie wiem studiowała medycyne czy weterynarie ok to ciężko pogodzić z pracą..Ale nie bardzo rozumie Twoją postawę.

39 minut temu, marinero napisał:

Juz cie mamy trolu  Skb=Bimba !  LOL

Ha ha ha ha ha

Nie osłabiaj mnie

5 minut temu, Bimba napisał:

Ha ha ha ha ha

Nie osłabiaj mnie

LOL

2 godziny temu, Skb napisał:

Masz poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Do tego średnie doświadczenie życiowe. A twoja bystrość i jasność umysłu aż razi po oczach.

No! i mamy heterstwo na calej linii.Klasyka hejeterstwa to atakowanie osoby a nie jej argumentow 🙂 

17 godzin temu, marinero napisał:

Dzis "ekonomija"( to po grecku i podoba mi sie dzwiek tego slowa) to podstwa.Pod jej haslem padl PRL przeciez 🙂 czy mi sie tylko tak wydaje ?! 

A mi się podoba brzmienie słowa "grzmot", bez związku z tematem. LOL

21 minut temu, marinero napisał:
3 godziny temu, Skb napisał:

Masz poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Do tego średnie doświadczenie życiowe. A twoja bystrość i jasność umysłu aż razi po oczach.

No! i mamy heterstwo na calej linii.Klasyka hejeterstwa to atakowanie osoby a nie jej argumentow 🙂 

Wskazanie w kulturalny sposób braków intelektualnych adwersarza absolutnie nie jest hejtem, jest stwierdzeniem faktu.

Tym bardziej że ten fakt jest bezsprzecznie widoczny dla pozostałych uczestników dyskusji.

21 minut temu, marinero napisał:

Bo nie dajesz żadnych argumentów tylko rzucasz hasła. Gdybyś trochę kojarzył fakty to zauważyłbyś dwie sprawy Bimba - jest kobietą, ja mężczyzną. Bardzo często mamy odmienne zdanie i spieramy się. Ale w wielu sprawach stanę za Nią murem. Tak na marginesie - pochwal się swoim doświadczeniem życiowym. 

9 minut temu, robięjaklubię napisał:

A mi się podoba brzmienie słowa "grzmot", bez związku z tematem. LOL

Oj! ty! ty! Wiem co masz na mysli !:) Mnie sie tez to slowo podba:) jest piekne !...i jakie zmyslowe (Dirty talk dla niekumatych) ) 

• Like 1

4 minuty temu, Bimba napisał:

Wskazanie w kulturalny sposób braków intelektualnych adwersarza absolutnie nie jest hejtem, jest stwierdzeniem faktu.

Tym bardziej że ten fakt jest bezsprzecznie widoczny dla pozostałych uczestników dyskusji.

Pare swoich nog 

traktowala jak karciany dlug 

LOL

5 minut temu, Skb napisał:

Bo nie dajesz żadnych argumentów tylko rzucasz hasła. Gdybyś trochę kojarzył fakty to zauważyłbyś dwie sprawy Bimba - jest kobietą, ja mężczyzną. Bardzo często mamy odmienne zdanie i spieramy się. Ale w wielu sprawach stanę za Nią murem. Tak na marginesie - pochwal się swoim doświadczeniem życiowym. 

Oto para doskonala

podtatusialy i zdziecinniala

LOL

Przed chwilą, marinero napisał:

Oto para doskonala

LOL

Gratuluję siły argumentów. 

22 minuty temu, marinero napisał:

Oto para doskonala

A wiesz ze Sztaudynger był sąsiadem moich dziadków?

2 minuty temu, Bimba napisał:

A wiesz ze Sztaudynger był sąsiadem moich dziadków?

Pewnie pożyczał cebulę i nie oddawał. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować