Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PaniK

Zdjecia bylej

Polecane posty

Witam mam pytanie, I chcialabym slyszec opinie innych I albo potwierdzic swoje myslenie, albo moze ktos mi wytlumaczy inaczej.

Postaram sie nie wspomniec o calej reszcie przebojow, ale co uwazacie o tym,ze byla mojego faceta caly czas podsyla nam do domu swoje zdjecia..W roznych odslonach co prawda..czasami ma przerwy, a pozniej cos jej strzela 🙂 mimo,ze  mieszka 2 ulice dalej ze swoim facetem ..

Problem w tym, ze mnie to strasznie zawsze meczylo I w...ialo...A not facet ma na to wy...e I nie pogada ani z nia ani z nim. Suma sumarum my sie klocimy o wariatke, ona realizuje swoja misje I jesczcze spedza dobrze czas ze swoim facetem. To nie fer. A najgorsze to,ze nie ona mnie w...ia,  a on I jego brak reakcji I upartosc w tym I totalna znieczulica na moje cierpienie, nerwy I stres. Tak ciezko mu to zalatwic I isc do niego I ja upokorzyc,zeby temu zaprzestac  ? To lepiej zebysmy my mieli zle? Nie wiem I nie rozumiem tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moim chlopakiem jest na zdjeciach,lub sama,erotyczne tez byly. Glownie to sa wszystkie zdjecia z " ich" czasow. Chce sie pokazac,przypomniec I mnie wkurzyc.  Rozna droga, chcialam oszczedzic historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi  o to ,ze ile moge akceptowac jej zdjec w swoim domu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale to psychopatka, ktora sie cieszy, I chciala mi wmowic, ze moj chlopak ja sam prosi o zdjecia, albo ze jestem zazdrosna bo ona jest lepsza....^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wariatka grozila mojemu dziecku, ze go zab*ije wiec ja nie mam wybaczenia, cierpliwosci ani ochoty na dyskusje z ...ka. Zreszta nie ma takiej mozliwosci. Ona sie czuje bezkarna bo wie,ze moj facet na to nie zareagujee I pozwoli mi sie wkurzac w sumie  byla z nim to go zna...nie bede sie tez do niej zniizac i gadac z.jej facetem. On powinien to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze moj facet ma wyrabane na jej zdjecia. Ale ja nie mam. Idac tA droga ja tez.powinnam miec wyrabane na jego pptrzeby I prosby I uczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 lat to trwa. Nie one sie nie podda.  Wie ze jest duzo dowodow na nia I ma to w dupi*e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialam tylko wiedziec czy inni tez by sie wkur*wiali jak ja  I czy oczekiwaliby innego stanowiska od facwta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec standardowe rozumienie facetow. Twraz on mnie w...ia nie ona. Jego brak reakcji.  Kiedy o cos prosze. A wy o filmach piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Aha, czyli znowu to ja jestem ten zły 😉

 

@PaniK: Twojego faceta to pewnie bawi i czuje się jeszcze bardziej zayeeebisty że dwie kobiety cyrki zazdrości o niego wyczyniają. Najlepsze co możesz zrobić, to olać. Albo ubierz się jak jego była i zrób mu striptiz: zobaczymy jak zareaguje 😉

Lekceważenie drugiej osoby, nie jest najlepszym sposobem na budowanie zdrowej relacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, EIciaa napisał:

Też tak myślę.

To w pewnym sensie też typ takiej atencjuszki która jak nie będzie widziała żadnych reakcji na swoje zachowanie to bardzo szybko się jej to znudzi.

Nieprawda. Brak reakcji jest przyzwoleniem na takie rzeczy. Poza tym bądźmy poważni - jakaś laska przysyła im swoje zdjęcia w negliżu a Wy mówicie, że mają o tym nie gadać w domu i bo to jej wina, że na to reaguje? xD 

 

Oj Elcia, Elcia xd chciałem się ostrzej wypowiedzieć, ale jak zobaczyłem, że Ty też takie głupotki wypisujesz to będę miły xd

Edytowano przez NeverLucky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Qwerty82 napisał:

A z czym chcesz isc na policje? Z nudesami? Przeciez ją wyśmieją i z niej zrobią wari/atkę. To ta była jest niezrównoważona, przeczytaj wszystkie posty

Tak, z tym iść na policję. Przecież nie po to, żeby kogoś wsadzić do więzienia tylko żeby złożyli jej wizytę. 

Wyobraź sobie, że odpie(rdalasz w życiu takie gó((wno które mogłoby Cię totalnie pogrążyć w oczach ludzi, których znasz i nagle do drzwi w tej sprawie puka policja a Ty musisz się tłumaczyć z takiego syfu. Zaczynasz się bać, że wszyscy się o tym dowiedzą itd itp i co wtedy robisz? 

 

A) Zdajesz sobie sprawę, że Cię po(jebało i zapadasz się pod ziemię ze wstydu

B) Uznajesz że jest zaj(ebiście i koniecznie musisz zrobić sobie kilka kolejnych fotek żeby móc je porozsyłać 

 

 

Skreśl niepotrzebne

Edytowano przez NeverLucky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, PaniK napisał:

Chcialam tylko wiedziec czy inni tez by sie wkur*wiali jak ja  I czy oczekiwaliby innego stanowiska od facwta

Gdyby były mojej, hipotetycznej partnerki przysyłał ich nagie czy jakiekolwiek zdjęcia miałbym to gdzieś. Przecież to nie ma żadnego znaczenia. Album rodzinny też spaliłabyś gdybyś zobaczyła w nim zdjęcie Twojego faceta z byłą? Problem masz bardziej ze sobą niż z nią. Ona tylko korzysta z Twojego problemu ze sobą. Poprosiłbym nawet o więcej zdjęć. 😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, EIciaa napisał:

Też tak myślę.

To w pewnym sensie też typ takiej atencjuszki która jak nie będzie widziała żadnych reakcji na swoje zachowanie to bardzo szybko się jej to znudzi.

Ona nie zna naszych reakcji I kontaktu z nia zadnegp nikt nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona je wysyla, bo chce Cie zdenerwowac i jej sie to udaje. Olej tak, jak Twoj facet, a jesli jest męcząca to idź na policję, bo nękanie jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, EIciaa napisał:

No to jeżeli jest tak jak mówisz to według mnie musi mieć jakąś chorobę psychiczną.

Innej opcji nie widzę.

No pewnie,ze ma.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nemetiisto napisał:

Gdyby były mojej, hipotetycznej partnerki przysyłał ich nagie czy jakiekolwiek zdjęcia miałbym to gdzieś. Przecież to nie ma żadnego znaczenia. Album rodzinny też spaliłabyś gdybyś zobaczyła w nim zdjęcie Twojego faceta z byłą? Problem masz bardziej ze sobą niż z nią. Ona tylko korzysta z Twojego problemu ze sobą. Poprosiłbym nawet o więcej zdjęć. 😀

Nie obrazam Cie,ale jesli chcesz ogladac osobe,na ktora masz alergie, ktora niszczy ci zycie I wchodzi  w nie nieustannie i grozi twoim dzieciom  to masz problemy psychiczne ty,nie ja 😄

ja  nie potrzebuje bylych zon swojego paftnera do niczego. Moze ja podrukuje zdjecia bylych I rozrzuce pp domu,przeciez to nienormalne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero napisał:

Skoro fotki sa adresowawe na skrzynke ktorej wlascicielem i dysponentem jest partner autorki to co jej do tego?! Jelsi tam zaglada bez jego zgody to narusza jego prywatnosc:)

Jesli zas fotki sa dresowane na jej skrzynke, to wystarczy zablokowac  adres nadawcy w "ustawieniach" i po problemie.Oczy nie widza serce nie boli :

Natomiast mam wrazenie ze autorke boli sama swiadomosc ze jej facet oglada te fotki.I tu dotykamy problemu jego lojalnosci.Skoro nie reaguje na apele swej partnerki aktualnej to znaczy ze ma ja w pompie  i lekcewazy ja , ma ja za nic! 

Ma wiec autorka do wyboru  opcje :

1/Cierpiec i byc wciaz wsciekla na partnera.Temat sie nie rozmyje sam ! 

2.Zostawic go i sobie pojsc precz!Poszukac innego faceta ! 

3. Po cichu zablokowac tego nadawce partnerowi w "ustawieniach " jego skrzynki, skoro ona ma dojscie do tej skrzynki.  Nieetyczne, nielegalne!  ale chyba jedyne  praktyczne wyjscie 🙂 

Ona jest dawno wszedzie poblokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PaniK napisał:

Ona jest dawno wszedzie poblokowana.

Nie oglada tych zdjec w domu bo ma me w du*pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Instrukcja jak zablokowac  adresata tych fotek.

Otworz maila z tymi fotkami 

Z prawej w gornym rogu masz trzy pionowe kropeczki.Kliknij na nie  i zaznacz opcje "Blokuj( tu bedzie jadres nadawcy ) 

I wlasnie zablokowalas facetowi dostep do wszystkich maili z adresu rywalki.:)

Troche potrwa zanim wpadnie na to 🙂 a jesli nie kumaty to i cale wieki 🙂 Szast! Prast! i po klopocie !.Powodzenia 🙂

 

Ja  nie potrzebuje instrukcji blokowania ,wiec dziek

 

Przed chwilą, marinero napisał:

To w jaki    sposob twoj facio  dostaje  te fotki ?

To  nie jeat klucz sprawy. Mamy je w domu nie na poczcie.gdyby przyjmowal tam zdjecia to musialby znalezc sobie nowy dom.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki facet nie wzywa imienia tej wariatki podczas seksu z tobą nie widzę problemu.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

Rozumiem ze sa to fotki na papierze.

Jasno wiec mu powiedz ze ma je zniszczyc albo schowac w zalakowanym pudelku w pawlaczu i niech sie nie wazy ogladac !bo bedziesz co dziennie sprawdzac "plombe" 🙂 KOnsekwencja i zdecydowanie to klucz do rozwiazania problemu! 

Polecam spalenie. W pawlaczu zawsze to kusi. Taki duży a nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, PaniK napisał:

Ja  nie potrzebuje instrukcji blokowania ,wiec dziek

 

To  nie jeat klucz sprawy. Mamy je w domu nie na poczcie.gdyby przyjmowal tam zdjecia to musialby znalezc sobie nowy dom.

 

Ja bym miała dwa pomysły: pójść na policję i zgłosić nękanie, stalking, powiedzieć na policji ze czujesz się zagrożona bo ona groziła twojemu dziecku i martwisz się o jej zdrowie psychiczne. Można powiedzieć ze groziła  samobójstwem...
albo zebrać wszytskie zdjęcia, włożyć w kopertę i wysłać poleconym do jej faceta.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kotkaa napisał:

Ja bym miała dwa pomysły: pójść na policję i zgłosić nękanie, stalking, powiedzieć na policji ze czujesz się zagrożona bo ona groziła twojemu dziecku i martwisz się o jej zdrowie psychiczne. Można powiedzieć ze groziła  samobójstwem...
albo zebrać wszytskie zdjęcia, włożyć w kopertę i wysłać poleconym do jej faceta.  

Wy nie myslicie chyba,ze.ktos kolekckonuje te zdjecia.nie ma ich odrazu . Bylam n.a. policji juz jak grozila. I nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marinero napisał:

Jeszcze raz przeczytalem twoj post i mam wrazenie ze nie jest zbyt jasny.Cos  sie placzesz w zeznaniach.

Zrozumialem ze facet ma w swoim posiadaniu fotki bylej , i te fotki sobie ogalada  a ona mu poczta w kopertach podsyla wciaz nowe.

Otwieraj wiec skrzynke przed nim i przejmuj te fotki  ktore naplywaja a stare zazadaj aby zamknal w pudelku po butach a ty je zalakuj, zaplabuj abys wiedziala ze nie otwieral I dalej zyjcie ze soba jak pa/n B/o/g przykazal tzn po ka/tol/sku zyciem pelnym hipokryzji bo tego s/u/k/i/enkowi ucza najlepiej i najskuteczniej 🙂

Bo sie skupiasz nie na tym co trzeba 🙂 mowialm na poczatku,ze nie chce robic spowiedzi. Nie mowilam ze ktos trzyma lub oglada jej zdjecia. Tylko ze nie reaguje na moje wku*rwienie I to jest problem, a nie inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, PaniK napisał:

Nie obrazam Cie,ale jesli chcesz ogladac osobe,na ktora masz alergie, ktora niszczy ci zycie I wchodzi  w nie nieustannie i grozi twoim dzieciom  to masz problemy psychiczne ty,nie ja 😄

ja  nie potrzebuje bylych zon swojego paftnera do niczego. Moze ja podrukuje zdjecia bylych I rozrzuce pp domu,przeciez to nienormalne xD

No cóż, naiwne sądziłem, że zrozumiesz jak to działa jednak skoro lubisz tę: "zabawę" to powodzenia!

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, PaniK napisał:

Witam mam pytanie, I chcialabym slyszec opinie innych I albo potwierdzic swoje myslenie, albo moze ktos mi wytlumaczy inaczej.

Postaram sie nie wspomniec o calej reszcie przebojow, ale co uwazacie o tym,ze byla mojego faceta caly czas podsyla nam do domu swoje zdjecia..W roznych odslonach co prawda..czasami ma przerwy, a pozniej cos jej strzela 🙂 mimo,ze  mieszka 2 ulice dalej ze swoim facetem ..

Problem w tym, ze mnie to strasznie zawsze meczylo I w...ialo...A not facet ma na to wy...e I nie pogada ani z nia ani z nim. Suma sumarum my sie klocimy o wariatke, ona realizuje swoja misje I jesczcze spedza dobrze czas ze swoim facetem. To nie fer. A najgorsze to,ze nie ona mnie w...ia,  a on I jego brak reakcji I upartosc w tym I totalna znieczulica na moje cierpienie, nerwy I stres. Tak ciezko mu to zalatwic I isc do niego I ja upokorzyc,zeby temu zaprzestac  ? To lepiej zebysmy my mieli zle? Nie wiem I nie rozumiem tego. 

caly czas podsyla nam do domu swoje zdjecia..W roznych odslonach

haha dobre. zrób zwrot do nadawcy za kazdym razem jak coś przychodzi, to chyba bezplatnie robią. ewentualnie przeadresować to ... do jej faceta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×