Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
GolliathPl

Ja a były mojej kobiety

Polecane posty

Witam. Mam 28lat i jestem ze starsza od siebie o 7lat kobietą. Kiedy ją poznałem, byla z partnerem od 13lat. Maja razek również 13to letnia córkę. To nie jest tak, ze rozbiłem ich zwiazek. Poproatu ona go nie kochala, byla zastraszana i manipulowa a przez niego bił, poniżał, podtapial grozil smiercia.. Wiele przykrych zdarzeń  o ktorych kiedy sie dowiedzialem wyciagnalem pomocna dłoń (corki orzemoc rowniez nie omijala) zarowno fizyczna jak i psychiczna.. Kiedy rozmawialismy o seksie opowiadala ze lubi seks analny, lubi smak spermy itd. Ze jest bardzo nie wyrzyta i bzyka sie codziennie. Mowila ze ... jej partnera jest dlugi gruby i zagięty przy koncowce, jednak ma glebokie gardlo i miesci calego.. Jednak od kiedy ze soba sypiamy a trwa to ponad poltorej roku jakos jej upodobania sie chyba zmienily.. Nasz seks potrafi trwac od szybkich numerkow(10-15minut) do ponad godzinnych ciaglych stosunków. Lubie wygrzmocic kobiete mocno i solidnie. Kilka razy mielismy anal oraz ja plus wibrator na dwie dziury. Mega mnie to jarało. Niestety od dlugiego czasu ma blokade co do analu oraz do codziebnych stosunkow. Tlumaczy sie tym ze wczesniej nie byla zaspakajana ze z poprzednim partnerem seks trwal raptem moze 5min. Ze tylek jej pęka kiedy ja pieprze, ze mam olbrzyma miedzy nogami. Nie mieści go calego w ustach maksymalnie 1/3cia bo niby za gruby i szczeka ja az boli.. Ze ze mna ma co chwilę orgazm az robi siusiu a czego wczesniej doswiadczyla moze pare razy. W cipke moge ja ruchac az po gardlo mocno dlugo i solidnie. Niestety tylek stal sie nie dostępny. Byly tez przypadki ze skonczyl sie anal kleksem nie kontrolowanym co osobiście rozumiem, jednak ja to podobno zblokowalo.. Mojej spermy za czesto nie polyka. Tlumaczy że mam jej za duzo.. Powiedzcie mi drogie Panie. Czy to jest mozliwe by jej tlumaczenia byly realne czy moze ze mna jest cos nie tak.? Dodam tylko ze jestem jej drugim partnerem i wczesniej nie miala porownania co do wymiarow penisów itp. A moj ma jakies 19do 23-24cm dlugosci w pełnym zwodzie. Nie wiem co myśleć. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup strapon ale taki 23-24cm niech cię twoja kobieta nim ostro zerżnie, myślę że wtedy zrozumiesz.

  • Thanks 3
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ONA83 napisał:

Kup strapon ale taki 23-24cm niech cię twoja kobieta nim ostro zerżnie, myślę że wtedy zrozumiesz.

Brawo 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, LoveSexOrgasm napisał:

Wklejasz linki lub uzywasz nieladnych wyrazow.😉

Linków nie wklejam, a jedynym brzydkim słowem był męski organ na literę "p" 

Cenzura godna naszych rządzących 😄😄😄

Rozumiem że medyczne określenia są zakazane i uważane za brzydkie słowa

Gratulacje dla adminów

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Trebor69 napisał:

Mogę wiedzie dlaczego część moich postów ma kolor różowy i są ukryte ????

Jeśli wrzucasz słowo "pénis" bez omijania cenzurki, to Ci się wyróżowi. Niestety silnik tego forum i słownik cenzury jest mocno skopany.

BTW. Historia z opowieści autora jest raczej wyssana z palca. Dla mnie EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, GolliathPl napisał:

A moj ma jakies 19do 23-24cm dlugosci w pełnym zwodzie

Pierwszy raz słyszę, że kutacz we wzwodzie może się wahać na 5 cm 😄 😄 😄 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Miś Malloy napisał:

Pierwszy raz słyszę, że kutacz we wzwodzie może się wahać na 5 cm 😄 😄 😄 😎

Pewnie że może , wszystko zależy jaki film ogląda, jak z Azjatami to w porywach szaleństwa jest 19 jak zmieni na Black men to od razu wskakuje na 23 i więcej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, GolliathPl napisał:

A moj ma jakies 19do 23-24cm dlugosci w pełnym zwodzie. Nie wiem co myśleć. 

Chyba z kręgosłupem. Mierzymy linijką od boku w pełnym wzwodzie.

1. Boli ją szybko, bo masz za dużego

2. Może masz gorzki smak spe.rmy

Ja z poprzednim partnerem też lubiłam co innego, a z obecnym, co innego np: pozycje. Nie wiem jak to działa, może właśnie zależy od budowy członka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mibo napisał:

1. Boli ją szybko, bo masz za dużego

2. Może masz gorzki smak spe.rmy

Nawet duży może nie sprawiać bólu jak się odpowiednio wcześniej popracuje 😉

Wystarczy zmienić dietę i smak nasienia się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Trebor69 napisał:

Nawet duży może nie sprawiać bólu jak się odpowiednio wcześniej popracuje 😉

Wystarczy zmienić dietę i smak nasienia się zmieni

To tak, ale wiele osób nie powie, że im źle, tylko się wykręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mibo napisał:

To tak, ale wiele osób nie powie, że im źle, tylko się wykręca

Ale to już zupelnie inny temat, bez rozmowy i porozumienia raczej trudno o fajny i kreatywny sex , tak samo jak w związku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Algorytm cenzury wylapuje "specyficzne" slowa i blokuje az cenzor sprawdzi i zakwalifikuje czy puscic...

Pisz je tak : ch.u.j  lub  tak:  ci/p/ka 

Algorytm jest wrazliwy na slowa zwiazane z  s/e.ks.em 🙂

Biorąc pod uwagę że jesteśmy w takiej części forum gdzie wydawało by się naturalne używanie takich słów to mogę tylko pogratulować twórcom forum zastosowanie takiego algorytmu , no chyba że są  absolwentami uczelni ministra Czarnaka 

W takiej sytuacji bylo by to wytlumaczalne w każdej innej wydaje się absurdalne 😉

Tak czy inaczej dziekuje za wyjaśnienie 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×