Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marie3

Poznałam fajnego faceta

Polecane posty

Gość Benniee

Może chciał się pochwalić fujarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, a mi nikt takich zdjec nie wysyla. Moze dlatego, ze jestem starszy rocznik. Dzieki Bogu, bo zenujace by to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
1 minutę temu, Kulfon napisał:

O kurcze, a mi nikt takich zdjec nie wysyla. Moze dlatego, ze jestem starszy rocznik. Dzieki Bogu, bo zenujace by to bylo.

Zależy jak stary 😉 Swego czasu, korzystając z gg, często dostawałam takie "zachęty" od panów, także takich, co niewiele byli starsi od mojego syna 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Dlatego to dotyczy obu płci.  Ani jednego ani drugiego nie usprawiedliwia gdy ma się człowieka który się nie godzi na takie życie.  Ludzie to egoiści ' zjeść ciastko i mieć ciastko '.  Co innego pary które lubią takie zabawy - jest to określone na pewnych zasadach. A nie kogoś tak kłamać w biały dzień. Świata się nie zmieni.  Ale ja na miejscu autorki to bym miała zapaloną czerwona lampke i na pewno nie wyobrażała sobie wszystkiego w ciepłych barwach. 

Ludzie którzy zdradzają to przede wszystkim faceci eleganccy , inteligentni , z kasą , pasjami.  

Byle jaki goguś albo się boi albo Go nie stać.  

Najczęściej kończy na - marzeniach przed kompem. 

Ludzie, którzy zdradzają, często są niedowartościowani i w pewnej mierze nieatrakcyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, EIciaa napisał:

Według mnie były one niespójne a na ten sam temat xD 

Gubisz się w zeznaniach 😄

Co jest niespójnego w tym, że rozumiem powody, dla których ludzie wysyłają sobie nagie zdjęcia, ale uważam to za brak klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam w ukladzie FwB. Co z tego mialam? To samo co facet - seks. Do tego sa takie uklady i do niczego innego. Kobiety tez maja swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Na pewno ma laptop albo telefon. Fanty do lombardu a cichy na klatkę i po problemie. Przecież on tam nie mieszka 

Właśnie o tyle dziwna (nie wiem jak to nazwać) jest moja koleżanka, że jak przyszły święta wielkanocne, wysprzatala mieszkanie, umyła okna, zrobiła JEMU żarcie na święta a sama pojechała do rodziców ... Nie wiem co nią kieruje ... jest za dobra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
11 minut temu, Kulfon napisał:

Ja bylam w ukladzie FwB. Co z tego mialam? To samo co facet - seks. Do tego sa takie uklady i do niczego innego. Kobiety tez maja swoje potrzeby.

Zgadza się. Rzecz jedynie w tym, żeby to konkretnie komunikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Czeko_Czeko_Lada napisał:

Właśnie o tyle dziwna (nie wiem jak to nazwać) jest moja koleżanka, że jak przyszły święta wielkanocne, wysprzatala mieszkanie, umyła okna, zrobiła JEMU żarcie na święta a sama pojechała do rodziców ... Nie wiem co nią kieruje ... jest za dobra .

Schemat pt. „na miłość trzeba zasłuzyć”.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Ci co płacą za takie usługi to najczęściej : facet elegancki przed 40 , w delegacji.  Od poniedziałku do niedzieli takich facetów jest w mieście , w hotelach mnóstwo.  Wtedy szukają osoby z którą spędza miły wieczór z prezentem w tle.  

Ci co zdradzają i mają za darmo to długo polują aż znajdą moim zdaniem - idio/ tke.  

A też są Ci których nie stać , to wpisują ro/ kse.  I jeszcze nie jednokrotnie zalicza wtopę 😂😆

Mówiłem o ludziach, którzy szukają darmowego potwierdzenia swej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Mówiłem o ludziach, którzy szukają darmowego potwierdzenia swej wartości.

Tu słowem kluczowym często bywa "darmowego" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Może lubi mieć utrzymanka . Wielu facetów żeruje na takich kobietach 

Są też kobiety, które lubią ten proces "wychowywania" sobie faceta 😉

Ważne, żeby był, się pojawił, a potem - metodą Pigmaliona - zrobi się z niego, co trzeba 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Może lubi mieć utrzymanka . Wielu facetów żeruje na takich kobietach 

Z tego co z nią rozmawiam to właśnie nie... Jak jej zapytałam po co to wszystko,  to odpowiedziała ze na święta musi być czysto, a głupio go zostawić  bez żarcia. 

I podkreśla mi że nie ma opcji żeby razem byli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czeko_Czeko_Lada napisał:

Z tego co z nią rozmawiam to właśnie nie... Jak jej zapytałam po co to wszystko,  to odpowiedziała ze na święta musi być czysto, a głupio go zostawić  bez żarcia. 

I podkreśla mi że nie ma opcji żeby razem byli...

Skąd jest koleżanka? Mam mieszkanie do posprzątania, a wyjątkowo mi się nie chce.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 94 napisał:

Ja ani jednego ani drugiego nie pochwalam.  

Tak to mniej więcej wygląda. Wiadomo że w towarzystwie się na każdy temat w życiu rozmawiało.  Faceci nie jednokrotnie zalicza wtopę potem się nawet przyznać nie chcą.  Znajomy rokse wałkuje co jakiś czas to mi mówił jak to wygląda.  

Pisz, bo ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 90%cacao napisał:

No właśnie, nie każda z roksy jest warta płacenia. Zreszta one tam maja ceny typowe pod Januszy (150-300zł/ spotkanie chyba? ..coś tędy..) więc adekwatnie do prezencji i poziomu chyba 😉

 co innego sponsoring, tu jest wszystko bardzo indywidualne, bo panom zależy z kim, jak i gdzie.        

                   

Nie czytając kto dodał komenatrz jakoś wiedziałam, że  Ty 😅 

 

Moj kolega spotykał się z paroma laskami z Rosky, i mówił że czasami to mu nawet nie stanął przy lodzie , a ona i tak 50 chciała 🤣 

Często ludzie mylą pojecia , jest różnica pomiędzy ...ieniem się a sponspringiem. Często z takiego układu (sponsoring) wychodzi coś na długie lata i obie strony są zadowolone. 

Moja ex przyjaciółka ...iła się,  pamiętam cennik ; 50zl lodzik , 100 zl seks. Ale jak już potem szukała sponsora na dłużej to nikt zainteresowany nie był.  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Anastazja 94 napisał:

 

Ludzie którzy zdradzają to przede wszystkim faceci eleganccy , inteligentni , z kasą , pasjami.  

Byle jaki goguś albo się boi albo Go nie stać.  

 

O zdradzie partnera nie decyduje atrakcyjność, czy pozycja w społeczeństwie, lecz libido. I pewno jakieś zasady moralne.

Ludzie atrakcyjni mają jedynie większy wybór, więcej możliwości. Co nie znaczy, że z tego skorzystają. 

Radzę też nie wybierać mniej urodziwego partnera, mając nadzieję, że taki nie zdradzi 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Skąd jest koleżanka? Mam mieszkanie do posprzątania, a wyjątkowo mi się nie chce.

Hahaha 🤣🤣🤣 to musisz poczekać do świąt 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Anastazja 94 napisał:

Opowiadali mi nie raz znajomi że pod dany anons przyjechali i zazwyczaj jest tak że minimum 3 dziewczyny w mieszkaniu.  Czasem nawet i 5.  Telefony dzwonią nooon stóp bo na 5 dziewczyn jest z 10/12 telefonów.  Telefonistka umawia każdy telefon na co 20 min.  

I dlatego godzina u tych dziewczyn to przeważnie szybkie 15 minut bo następny.  Inaczej - czas to pieniądz.  Ubiera się i wyp / ierdzie/ la.  Jak np dziewczyna się nie spodoba to bardzo często 50 zł trzeba dać za zmarnowany czas. Jest tłok.  Niejednokrotnie dziewczyny wolne w kuchni - rozmawiają , palą papierosa.  

Oszustwo! Godzina to godzina. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

No właśnie.. Podstawowa różnica jak dla mnie między sponsoringiem a prostytucją tkwi nawet nie w kwtoach, a sa nieporównywalne wiadomo, co w rodzaju relacji: przy prostytucji jest relacja typu "klient nasz pan" i musi "ciągnąć" 😉 nawet za 5 dychu mocno. 

Przy sponsoringu jest element jakby dłuższej gry wstępnej jak ja to mowie, czyli jest cała oprawa i to z inicjatywy faceta najczęsciej..kolacyjki, spacerki, zakupy, wspolne kapiele, wyjazdy, winko przy kominku, masaże etc..no, taka a la randka z ukochana , tyle ze..nie ukochana 😈

w kwestii samego seksu tez ani razu nie zasugerowano mi nawet że "powinnam coś zrobic, bo tak sie umawialismy". Ale to juz intymne smaczki, takze nie miejsce na to.

 

a propos wychodzenia z tego znajomosci na dlugie lata to moge z autopsji potwierdzić. moj najdluzszy "uklad", ktory potem rpzeszedł w dobra znajomosc trwał 4 lata 🙂 

Właśnie i to jest w jakimś stopniu normalne,  zależy co kto lubi. 

Ale jak już jest laska która lubi sie bzykac to czemu robi to za grosze bądź za darmo , skoro może połączyć dobre z pożytecznym , tego nie rozumiem ! 

Co lepiej sie ...ić za grosze bądź za darmo ?? Nigdy tego nie zrozumiem. 🙄🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 90%cacao napisał:

No 😄

I to jest własnie to. Zarzewie wię kszości niepotrzebnych konfliktów tu z pravikami głównie albo..o dziwo z innymi kobietami.

dla mnie nie do pomyślenia jest bycie jeleniem i "dawanie" za darmo, a dla niektorych kobiet branie za to $$ to "ujma na honorze", ale już dawnaie za free taka ujma dla nich nie jest 😄

 

I tego nie zrozumiem.... 

A ile jest takich kobiet, wystarczy się rozejrzeć, na insta takich pełno, które ze sponspringu żyją i takie są w porządku tak? Ale taka która żyje normalnie , nie unosi się z tym, to co gorsza, inna ? 

  Chore społeczeństwo. 

Zazdrość i tyle.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 90%cacao napisał:

Ale to w ogole nie jest nudes.

takie fotki sa super

Może jestem dziwny, ale mnie rozebrani ludzie nie kręcą. Najbardziej podobają mi się ludzie ubrani elegancko. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Ale się dyskusja o nagich fotkach rozwinęła. Ciekawe czy to po wczorajszej burzy? 😉

Ja swoje stanowisko wyraziłem już wczoraj. Ciekawa była opinia, że może być zdjęcie w bieliźnie; w sumie racja, bo kobieta może sobie strzelić taką fotkę i tak dobrać strój (np. z odpowiednimi pończochami samonośnymi) by wyglądać jednocześnie pociągająco i niewinnie, a nie wulgarnie. Tak więc fotka nie musi być naga by zachęcać 😉

Dla Ciebie jest normalne że dziewczyna ma takie fotki w galerii na telefonie? 

Pytam bo wg mojego,  to nie i na pewno rozesłałam wszystkim kolegom🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Napisz mu że uznajesz seks i mieszkanie razem tylko po ślubie to facet sam się zwinie 🙂

Sama bym się zwinęła mimo dobrych intencji. Nie brałaby kota w worku 😄

Ale autorka powinna powiedzieć coś równie odstraszajacego jak:

Nie podoba mi się, że wysyłasz mi nagie zdjęcia,ja chcę na początku kogoś poznać, czyli wyjść na spacer, lody, zjeść coś, film zobaczyć, jechać w góry. Seksualne sprawy dopiero jak poznam kogoś lepiej, może parę miesięcy. 

Jak usłyszy, że ma czekać kilka miesięcy, łazić po górach i gotować spaghetti to jak myli tylko jajami to od razu czmychnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Może jestem dziwny, ale mnie rozebrani ludzie nie kręcą. Najbardziej podobają mi się ludzie ubrani elegancko. 😍

Hmm jak Lucyfer ? 🤩🤩🤩😎😎😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×