Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marie3

Jakie macie relacje ze swoim rodzeństwem

Polecane posty

1 minutę temu, Druhu napisał:

Nie spotkałem jeszcze atrakcyjnej kobiety, która by poświęcała czas na recenzowanie jakiegoś nieudacznika z jej głowy. Prezentuje mi swoje doświadczenia i muszę przyznać, że ma w tym wprawę i rozmach. 

Odbiór sytuacji jest jednak uwarunkowany. Oblożenie psychiczne ma rozmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

Odbiór sytuacji jest jednak uwarunkowany. Oblożenie psychiczne ma rozmach.

Żyje tyle lat i nigdy nie zajmowałem się ani nie widziałem żeby ktoś recenzował czyjeś braki. O czym by to świadczyło? Weź się zastanów zanim zaczniesz warunkować nierealne sytuacje. W mojej ocenie ona czuje się gorsza i próbuje mi za wszelką cenę dowalić, bo tylko tutaj może poczuć się lepsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Żyje tyle lat i nigdy nie zajmowałem się ani nie widziałem żeby ktoś recenzował czyjeś braki. O czym by to świadczyło? Weź się zastanów zanim zaczniesz warunkować nierealne sytuacje. W mojej ocenie ona czuje się gorsza i próbuje mi za wszelką cenę dowalić, bo tylko tutaj może poczuć się lepsza. 

Odbiór zależy od odbiorcy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, .Kobietka napisał:

Odbiór zależy od odbiorcy. 

Ale odbiór czego pożałowania niegodnych bredni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

znowu to przekonanie,ze ktoś czegoś z toba/od ciebie pragnie 🤣

Jedyne co z toba robię to kręce bekę.

Tak, czerpie z tego perwersyjna przyjemnośc

troche tak jakbym pozbawiała owada skrzydelek 🙂 

Nie prościej przystać, że jesteś przeciętniarą, która tutaj sobie rekompensuje niepowodzenia z facetami? Perwersyjną przyjemność do której się przyznałaś wiadomo skąd się bierze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Ale odbiór czego pożałowania niegodnych bredni? 

Ona zapodała- Ty rozkminiasz. Po co? 

Ty roztrząsasz, a gdy coś nas nie dotyczy to przechodzimy do porządku dziennego i stabilności w ułamku sekundy. 

Edytowano przez .Kobietka
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

dokladnie.

On każdej i kazdemu wmawia to samo ilekroć ktos mu ciśnie

że ktoś czuje sie od niego gorszy ble ba blo 🙂

facet pewny siebie i atrakcyjny zamknalby mi iusta swoja fota dawno

ale w jego przypadku wiadomo,ze nie ma czym szastac 😄 

Fotunie chcę wyżebrać, bardzo słabą zagrywką szantażu z kryminalnego filmu bandy olsena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

Ona zapodała- Ty rozkminiasz. Po co? 

Ty roztrząsają, a gdy coś nas nie dotyczy to przechodzimy do porządku dziennego i stabilności w ułamku sekundy. 

Czyli w twoim rozumowaniu mam sobie co zarzucać w matizie, w lewej z reklamówką, a w prawej z dyszką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

gdybym cie uwazala za fajnego i atrakcyjnego goscia zobaczylbys inna moja odslonę

Skąd pomysł na chęci poznania twojej odsłony takiej czy jeszcze gorszej? Bekę mam jak żebrzesz o fotkę, a jeśli chcesz zdjęcia, to wiadomo, że czegoś więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Czyli w twoim rozumowaniu mam sobie co zarzucać w matizie, w lewej z reklamówką, a w prawej z dyszką? 

Upraszczasz.

Ale, gdy w roku 2021 masz tylko mat8za i dyszkę w ręku, to albo masz  max 18 lat, albo jesteś nieudacznikiem.

 

Edytowano przez .Kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

Upraszczasz.

Ale, gdy w roku 2021 masz tylko markiza 8 myszkę w ręku, to albo masz  max 18 lat, albo jesteś nieudacznikiem.

Załóżmy że ktoś taki istnieje, to powiedz mi od kiedy atrakcyjne kobiety tracą czas na skanowanie i ocenę w dłuższych zdaniach kogoś takiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Ty weryfikacji sie nie poddasz bo wiesz dobrze, ze zakonczylaby twoje pyskowanie w sekund 5

Teraz nie bawię się w takie rzeczy, tindery itp ale 12 lat temu wysyłałem zdjęcie i się normalnie umawiały. A potem się nudziłem, ale do głowy mi nie przyszło żeby kogoś jechać za to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Załóżmy że ktoś taki istnieje, to powiedz mi od kiedy atrakcyjne kobiety tracą czas na skanowanie i ocenę w dłuższych zdaniach kogoś takiego? 

Zakładasz istnienie takiej istoty. To już błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

Zakładasz istnienie takiej istoty. To już błąd.

Że są biedniejsi goście jeżdżący matizem albo słabym autem z nie za dużą kwotą w portfelu? Albo bez prawka i dobrze płatnej pracy? Co w tym złego, że nie każdemu się powiodło? Człowiek z klasą nawet jak ma więcej, to nigdy placem nie będzie ironizował z mniej zamożnych od siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Że są biedniejsi goście jeżdżący matizem albo słabym autem z nie za dużą kwotą w portfelu? Albo bez prawka i dobrze płatnej pracy? Co w tym złego, że nie każdemu się powiodło? Człowiek z klasą nawet jak ma więcej, to nigdy placem nie będzie ironizował z mniej zamożnych od siebie. 

W realu nigdy by się z nimi nie zadawał na płaszczyźnie kumpelskiej.

Każdy ma swe grono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Stąd te 2 spotkania naraz: pierwsze i ostatnie zawsze z laskami, którymi to tak sie przechwalałeś 

Przechwalałem tym że mi się nie powiodło z nimi? Temat tego dotyczył na forum to się wypowiedziałem, kiedyś było to bardziej w modzie więc wziąłem w tym krótki udział, a że się potwornie wynudziłem, to odpuściłem temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, .Kobietka napisał:

W realu nigdy by się z nimi nie zadawał na płaszczyźnie kumpelskiej.

Każdy ma swe grono.

A zagadał kiedyś do Ciebie ktoś tego pokroju? Jeśli nie, to tak naprawdę nie wiesz jaki masz stosunek do tego typu kolesi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

A zagadał kiedyś do Ciebie ktoś tego pokroju? Jeśli nie, to tak naprawdę nie wiesz jaki masz stosunek do tego typu kolesi. 

Tego pokroju? Sprecyzuj myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

Tego pokroju? Sprecyzuj myśl.

Ustalmy, czy w ogóle ktoś jest zainteresowany Twoją osobą. I nie będę precyzował czegoś czego z dużym prawdopodobieństwem nie zrozumiesz za trzeci razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Ustalmy, czy w ogóle ktoś jest zainteresowany Twoją osobą. I nie będę precyzował czegoś czego z dużym prawdopodobieństwem nie zrozumiesz za trzeci razem. 

Ustalmy: tu odreagowuję, tu się "bawię", realnie ma swoje życie w pełni satysfakcjonujące. A Ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
51 minut temu, .Kobietka napisał:

Ocenia każdy, bez wyjątku.

A co o ocenie kogoś portfela może wiedzieć typek za dwójkę netto który doradza te które nie schodza żebygo nie zwolniono. Nie wiedziałem że po telelewizor trzeba przyjść galowo. A że minimalist i nie mam logo guczi, koszulka była czarna a spodnie krótkie z hmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, .Kobietka napisał:

Ustalmy: tu odreagowuję, tu się "bawię", realnie ma swoje życie w pełni satysfakcjonujące. A Ty? 

Nie odreagowuje, średnio się bawię, a życia nie mam w pełni satysfakcjonującego, ale na tyle odpowiednie  żeby nie żebrać o fotki od nieznajomych i nie rzutować  frustracją na innych, co tamten napaleniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

A co o ocenie kogoś portfela może wiedzieć typek za dwójkę netto który doradza te które nie schodza żebygo nie zwolniono. Nie wiedziałem że po telelewizor trzeba przyjść galowo. A że minimalist i nie mam logo guczi, koszulka była czarna a spodnie krótkie z hmu...

Minimalizm jest też oceniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matko sa milionerzy bez prawa jazdy.prawa jazdy jest wazne dla przecietniaków by dojeżdać do pracy oddalonej od ich peryferi na rózne zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Nie odreagowuje, średnio się bawię, a życia nie mam w pełni satysfakcjonującego, ale na tyle odpowiednie  żeby nie żebrać o fotki od nieznajomych i nie rzutować  frustracją na innych, co tamten napaleniec. 

Jestem tu z do skoku, więc nie do końca wiem o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, maxii napisał:

matko sa milionerzy bez prawa jazdy.prawa jazdy jest wazne dla przecietniaków by dojeżdać do pracy oddalonej od ich peryferi na rózne zmiany

Milionerzy mają szofera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

Jestem tu z do skoku, więc nie do końca wiem o czym piszesz

Ja nie wiem co tutaj robisz, coś przed chwilą było o gronie znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, maxii napisał:

matko sa milionerzy bez prawa jazdy.prawa jazdy jest wazne dla przecietniaków by dojeżdać do pracy oddalonej od ich peryferi na rózne zmiany

Oczywiście że są, dlaczego miałoby nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

Milionerzy mają szofera. 

nie poprostu mieszkaja w centrum wszystkiego i pracuja zdalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Ja nie wiem co tutaj robisz, coś przed chwilą było o gronie znajomych. 

W realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×