Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niejaki Piórko

Skrywane pragnienie bezwstydu

Polecane posty

Doświadczenie mam nie za wielkie, ale potwierdza ono to, co powiem.

Zapewne nie wszystkie, ale większość Dziewczyn skrycie uwielbia uczestniczenie w swoim bezwstydzie.

Nie wykrztuszą potwierdzenia, ale Ich ciało potwierdza. Stawiały opór, ale nie nadmierny gdy wsuwałem dłoń pomiędzy zaciśnięte kolana i rozchylałem je .Nie wstały i nie poszły sobie po prostu. Ograniczały się tylko do stawiania ograniczonego oporu, sprawiającego wyraźnie im dodatkową rozkosz, gdy go "siłowo" przełamywałem.

Od "Ja nie jestem taka!" przecież nie mogły odstąpić, ale nabrzmiewające i rozchylające się pod moim wzrokiem wargi sromowe mówiły swoje.

To, że nie pogardzałem takim "bezwstydem",  że odczuwałem czułość, nie miało znaczenia dla atawizmu Ich "oficjalnego wstydu".

Namawiam "początkujących" aby pieścili wzrokiem rozchylone pzdeczki swoich Dziewczyn po łagodnym przełamaniu Ich "oporu".

Tylko bez fanatyzmu! Żadne twierdzenie odnoszące się do Ludzi nie ma gwarancji 100% słuszności.

Trochę mi żal, że po latach nie muszę już "przełamywać" oporu mojej Żoneczki. A przecież kiedyś sam mój bezwstydny wzrok potrafił odprowadzić Ją do orgazmu.

 

PS Jakoś nawet nie liczę na potwierdzenie ze strony Dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, marinero napisał:

Widze ze tesknisz za tym "przelamywaniem oporu" 

Po prostu mylisz się. Generalnie jestem Niejaki Piórko (czyli delikatny) i właśnie akcję piórkiem (także po pzdeczce) uwielbiam nade wszystko.

Ale także jestem "wyczuwalski". Jak dotąd udawało mi się wyczuwać niewypowiedziane pragnienia, przynajmniej tych kilku Dziewcząt, z którymi miałem do czynienia.

Czy Ty chcesz zaprzeczyć temu, że przydarzają się Dziewczętom (przynajmniej niektórym)  pragnienia seksualne, których się wstydzą, ale oczekują, że chłopak się ich domyśli? Czy nie zdarza się, że oceniają niedomyślnego chłopaka jako ciapę?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Niejaki Piórko napisał:

Po prostu mylisz się. Generalnie jestem Niejaki Piórko (czyli delikatny) i właśnie akcję piórkiem (także po pzdeczce) uwielbiam nade wszystko.

Ale także jestem "wyczuwalski". Jak dotąd udawało mi się wyczuwać niewypowiedziane pragnienia, przynajmniej tych kilku Dziewcząt, z którymi miałem do czynienia.

Czy Ty chcesz zaprzeczyć temu, że przydarzają się Dziewczętom (przynajmniej niektórym)  pragnienia seksualne, których się wstydzą, ale oczekują, że chłopak się ich domyśli? Czy nie zdarza się, że oceniają niedomyślnego chłopaka jako ciapę?

Marinero dużo czyta. Ale niewiele rozumie 😄

Lubię Twój styl.

Edytowano przez przegość
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, przegość napisał:

Marinero dużo czyta. Ale niewiele rozumie

Przepraszam, ale po "uproszczeniu" już sam niewiele rozumiem

 

Cholera, ale czy to coś nadzwyczajnego, że Dziewczyna czegoś w seksie pragnie, ale "za Chiny" do tego się nie przyzna?

Ja próbowałem na ten temat, kochając Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 24.04.2021 o 08:27, Niejaki Piórko napisał:

PS Jakoś nawet nie liczę na potwierdzenie ze strony Dziewczyn.

A ja Ci przekornie potwierdzę. Wstyd przed przyznaniem się do przyjemności, znacząco podnosi przyjemność. Bardzo cenię rozdźwięk między komunikatem werbalnym a mową ciała. Byle by był na korzyść ciała. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Ja tylko chciałam powiedzieć cześć 😉

Czeeeesc😚😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 24.04.2021 o 08:27, Niejaki Piórko napisał:

Zapewne nie wszystkie, ale większość Dziewczyn skrycie uwielbia uczestniczenie w swoim bezwstydzie.
Nie wykrztuszą potwierdzenia, ale Ich ciało potwierdza. Stawiały opór, ale nie nadmierny gdy wsuwałem dłoń pomiędzy zaciśnięte kolana i rozchylałem je .Nie wstały i nie poszły sobie po prostu. Ograniczały się tylko do stawiania ograniczonego oporu, sprawiającego wyraźnie im dodatkową rozkosz, gdy go "siłowo" przełamywałem.
Od "Ja nie jestem taka!" przecież nie mogły odstąpić, ale nabrzmiewające i rozchylające się pod moim wzrokiem wargi sromowe mówiły swoje.
To, że nie pogardzałem takim "bezwstydem",  że odczuwałem czułość, nie miało znaczenia dla atawizmu Ich "oficjalnego wstydu".
Namawiam "początkujących" aby pieścili wzrokiem rozchylone pzdeczki swoich Dziewczyn po łagodnym przełamaniu Ich "oporu".

Trochę mi żal, że po latach nie muszę już "przełamywać" oporu mojej Żoneczki. A przecież kiedyś sam mój bezwstydny wzrok potrafił odprowadzić Ją do orgazmu.

 

Dnia 24.04.2021 o 11:05, marinero napisał:

Oj ! Widze ze tesknisz za tym "przelamywaniem oporu" 

a mnie się wydaje, że niektórzy Pick uperzy są tak bardzo dobrzy w podrywaniu dziewczyn,
oraz przełamywania barier ograniczających im dostęp do tego, co jest pod spódniczkami,
że z tęsknotami przed przełamywaniem oporu zostają Sodomitami przełamującymi opór facetów, którzy potem:

Dnia 24.04.2021 o 12:15, Niejaki Piórko napisał:

Czy Ty chcesz zaprzeczyć temu, że przydarzają się [...] (przynajmniej niektórym)  pragnienia seksualne, których się wstydzą, ale oczekują, że chłopak się ich domyśli? Czy nie zdarza się, że oceniają niedomyślnego chłopaka jako ciapę?

Dnia 26.04.2021 o 20:43, Onkosfera napisał:

A ja Ci przekornie potwierdzę. Wstyd przed przyznaniem się do przyjemności, znacząco podnosi przyjemność. Bardzo cenię rozdźwięk między komunikatem werbalnym a mową ciała. Byle by był na korzyść ciała. 

zostają ge.jami, których to wstyd jest przełamywany

Ale tutaj to chyba prędzej można doczekać się wprowadzonej przez UE cenzury niż potwierdzenia:

Dnia 24.04.2021 o 08:27, Niejaki Piórko napisał:

PS Jakoś nawet nie liczę na potwierdzenie ze strony 

ge.jów, transów i sodomitów

materiał dowodowy
First guy to get a Boner Loses:
youtube.com/watch?v=FXaNBftmbxM

Lub jakby ktoś nie chciał się Logować:
nsfwyoutube.com/watch?v=FXaNBftmbxM

a raczej:

nsfwyoutube.com/watchmore?v=FXaNBftmbxM

Edytowano przez PrawiczekPzn
pinterest.com/pin/748793875539008363/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, marinero napisał:

Mysle ze seksualnosc kobiet jest o wiele bardziej skomplikowana i bogatrza niz nasza czyli meska.
Dlatego kobiety wola sie nie "wychylac" i sublimowac swe apetyty seksualne 

Jakby faceci tak bardzo chcieli się wychylać,
a ten rebus męskiej se.ksualności rozwikłałeś:

nsfwyoutube.com/watchmore?v=FXaNBftmbxM

Edytowano przez PrawiczekPzn
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pioreczko po pi zdeczce. Very romantico. Hehehe. Romeooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×