Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Barbaraa

Mąż flirtuje na czatach

Polecane posty

A wiec zaczęło sie kiedy już byliśmy narzeczenstwem, a na pewno już wcześniej tylko odkryłam to po zaręczynach. Jesteśmy po ślubie juz 5 lat, mamy małe dziecko. Myślałam, że z tym skończyl, obiecywal, były już o to spore awantury. Teraz mamy dziecko. W nocy spojrzałam w jego telefon. Chciałam się upewnić. W komunikatorze mnóstwo kobiet. Pisze z nimi praktycznie cały dzień, nawet od 6 rano gdy idzie do pracy. Przez cały dzień przeplatają się te rozmowy. Pyta się ich co mają teraz na sobie. I przechodzi dalej. To są tematy o codziennym życiu i seksie. Nie mogę w to uwierzyc. Czy takie coś jest normalne w związku? Nie wiem co robić. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Barbaraa napisał:

Nie wiem co robić. .

Niech nie wyobraża sobie co mają ubrane tylko pozwolić mu zaspokoić ciekawość. Oczywiście zaraz po tym jak złożysz pozew rozwodowy. Oczywiście masz opcje numer dwa - zapytać swojego misiaczka czego mu brakuje w waszym pożyciu, możesz zaproponować mu zabawy erotyczne, gadżety, seksowną bieliznę czy też pisać sprośne wiadomości lub wysyłać erotyczne mmsy będące grą wstępną i podgrzaniem atmosfery. Osobiście, jeśli mogę doradzić nie napinałabym się w staraniach dla kogoś kto zamiast zgłaszać brak satysfakcji i braki organizuje się sam na boku. 

Edytowano przez Electra
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Barbaraa napisał:

[...] A wiec zaczęło sie kiedy już byliśmy narzeczenstwem, a na pewno już wcześniej tylko odkryłam to po zaręczynach. [...] Czy takie coś jest normalne w związku? [...]

Przechodzenie do kolejnych etapów relacji, kiedy się widzi, że dla jednej strony jest ona na tyle niewystarczająca, że ucieka do innych osób płci przeciwnej, nie, nie jest "normalne". Ale już jak najbardziej normalne są próby zaspokajania braków i potrzeb emocjonalnych. I tak, jak kobiety się rozbierają w sieci, tak facet będzie się dowartościowywać flirtem i ich zainteresowaniem, bo to najszybszy i najłatwiejszy sposób. 

1 godzinę temu, Barbaraa napisał:

[...] Nie wiem co robić

Zadbać przede wszystkim o siebie i swoją samoocenę. I bylebyś nie skakała jak cyrkowiec na linie przed nim, by raczył łaskawie spojrzeć, ale okazała poszanowanie dla siebie, to jeszcze masz szansę, że sam się zorientuje, że Cię traci. I albo coś z tym zrobi, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Idz i daj mu doopy w nagrodę i podstaw obiad pod nosek jak to robi większość żałosnych bab. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Barbaraa napisał:

A wiec zaczęło sie kiedy już byliśmy narzeczenstwem, a na pewno już wcześniej tylko odkryłam to po zaręczynach. tematy o codziennym życiu i seksie. Nie mogę w to uwierzyc. Czy takie coś jest normalne w związku? Nie wiem co robić. .

Nie, nie jest to normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Barbaraa napisał:

A wiec zaczęło sie kiedy już byliśmy narzeczenstwem, a na pewno już wcześniej tylko odkryłam to po zaręczynach. Jesteśmy po ślubie juz 5 lat, mamy małe dziecko. Myślałam, że z tym skończyl, obiecywal, były już o to spore awantury. Teraz mamy dziecko. W nocy spojrzałam w jego telefon. Chciałam się upewnić. W komunikatorze mnóstwo kobiet. Pisze z nimi praktycznie cały dzień, nawet od 6 rano gdy idzie do pracy. Przez cały dzień przeplatają się te rozmowy. Pyta się ich co mają teraz na sobie. I przechodzi dalej. To są tematy o codziennym życiu i seksie. Nie mogę w to uwierzyc. Czy takie coś jest normalne w związku? Nie wiem co robić. .

daj chłopu żyć, mało mu dajesz to szuka gdzie indziej, żadna fizyka kwantowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AntyBazyl napisał:

Idz i daj mu doopy w nagrodę i podstaw obiad pod nosek jak to robi większość żałosnych bab. 

Żałosne bo się starają? Co ty stara panno możesz wiedzieć o udanm związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
1 godzinę temu, Devontel napisał:

Żałosne bo się starają? Co ty stara panno możesz wiedzieć o udanm związku.

Trzeba mieć dla kogo się starać a nie dla byle chooja co od 6 lat napala się na inne zamiast zająć się swoją i swoim dzieciakiem stary zalosny dziadu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Barbaraa napisał:

A wiec zaczęło sie kiedy już byliśmy narzeczenstwem, a na pewno już wcześniej tylko odkryłam to po zaręczynach. Jesteśmy po ślubie juz 5 lat, mamy małe dziecko. Myślałam, że z tym skończyl, obiecywal, były już o to spore awantury. Teraz mamy dziecko. W nocy spojrzałam w jego telefon. Chciałam się upewnić. W komunikatorze mnóstwo kobiet. Pisze z nimi praktycznie cały dzień, nawet od 6 rano gdy idzie do pracy. Przez cały dzień przeplatają się te rozmowy. Pyta się ich co mają teraz na sobie. I przechodzi dalej. To są tematy o codziennym życiu i seksie. Nie mogę w to uwierzyc. Czy takie coś jest normalne w związku? Nie wiem co robić. .

Nie jest.

Ale skoro o tym wiedziałaś to po co ślub z nim brałaś?

Dla mnie to zdrada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, AntyBazyl napisał:

Trzeba mieć dla kogo się starać a nie dla byle chooja co od 6 lat napala się na inne zamiast zająć się swoją i swoim dzieciakiem stary zalosny dziadu. 

staraj się dla księdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, irukangi napisał:

A może autorka lipne konto założy na portalu i po flircie umówi się z małżonkiem ? 

Może to kolesiem wstrząśnie? Albo okaże się że on tylko tak sobie ego podnosi. 

To jest bardzo dobry pomysł. Dowie się czego on chce i czy się umawia czy to  flirty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest uzależnienie i powód do rozwodu .Tak kończy się wiązanie z kimś ,z nadzieją że się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mąż pisze z jedną kobietą  z którą podejrzewam, że zna się już dłuższy czas przed naszym slubem. Wysyła jej rozne zdjęcia w zależności co się w danym dniu dzieje. Tak jakby to była jego najlepsza przyjaciółka. No i oczywiście pisze z nią o seksie bo jakże by mogło być inaczej. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 1.05.2021 o 15:45, Barbaraa napisał:

Obecnie mąż pisze z jedną kobietą  z którą podejrzewam, że zna się już dłuższy czas przed naszym slubem. Wysyła jej rozne zdjęcia w zależności co się w danym dniu dzieje. Tak jakby to była jego najlepsza przyjaciółka. No i oczywiście pisze z nią o seksie bo jakże by mogło być inaczej. ..

weź telefon, spytaj się smsem co u jej męża /chłopaka
(oczywiście nie tak bezczelnie bezpośrednio od razu za 1 zamachem - 1 strzałem)

A potem wyślij temu mężowi / chłopakowi rozmowę....

Dnia 24.04.2021 o 20:02, *Iskra napisał:

Mało który większość to cienkie bolki co sie boją konsekwencji...

Ciebie iskara mogą się bać bardziej niż innych

 

Taki sernik, czy przemek to faktycznie....

Dnia 24.04.2021 o 20:02, *Iskra napisał:

Mało który większość to cienkie bolki co sie boją konsekwencji...

Ciebie iskara mogą się bać bardziej niż innych

 

Taki sernik, czy przemek to faktycznie....

Edytowano przez PrawiczekPzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2021 o 19:52, Użyszkodnik napisał:

Mezczyzni sa bardziej emocjonalni od kobiet. Tylko uczy sie ich aby tego nie okazywali.

Kobiety ukrywają rozumność zimnej przebiegłości swojej goldDigerskiej Logiki (jeśli ją mają),
a Mężczyźni emocjonalne cycko grabstwo 😋

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Portal 24Opole napisał:

Widziałeś dziś w wiadomościach że mistrzostwa Europy w Siatkówce wygrała Zaksa Kędzierzyn-Koźle ?

A co grała jakaś żeńska drużyna?

pinterest.com/pin/funny-pictures-of-the-day-81-pics--505106914432021295/

Edytowano przez PrawiczekPzn
memecenter.com/fun/518089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×