Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Co za smaczki się pojawiły, że rozdrażniona kierowniczka zjadła wątek? 

Za całokształt poleciał. W końcu Kiełowniczka musiała produktywnie wykorzystać dzień wolny, albowiem jak wiadomo ona odpoczywać nie potrafi. Więc na deser po niedzielnym obiadku wątki pozżerała 👼

• Like 1

A dzisiaj już powrót do pracy czy urlop z okazji majówki? 🤔

Bu nawet w nocy wpierdacza.

No jak. Kolejny zalegly ułlop!

1 godzinę temu, Pinezka napisał:

Więc na deser po niedzielnym obiadku wątki pozżerała

Dwa sadzone jajka plus cały talerz ziemniorów nie wystarczył.

Oj, przecież, jak sama ostatnio mówiła, że ma po prostu spokojniejszy czas w pracy i wreszcie może odebrać wszystkie zaległe urlopy. Chyba z ostatnich 10 lat 😅

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Puderniczka 2.0 napisał:

Dwa sadzone jajka plus cały talerz ziemniorów nie wystarczył.

Jezu jak to zobaczyłam, to się przeraziłam. No, ale jak to ostatnio na story powiedziała, że ona będzie mówić i robić co jej się podoba bo to jej konto. No super. Co za czasy nastały 🤦

Edytowano przez Kałbonała

Napisano (edytowany)

Od dziś salony otwarte, to pewnie pali gumy po Warszawie w wyścigu do nailroomu i natułallaszes😂 Bo Ksawcio chyba nieaktualny, a niej ofiary jeszcze nie upolowała🤡

Edytowano przez Córka Tracza
  • Like 1
  • Haha 3

Przed chwilą, Kałbonała napisał:

Jezu jak to zobaczyłam, to się przeraziłam. No, ale jak to ostatnio na story powiedziała, że ona będzie mówić i robić co jej się podoba bo to jej konto. No super. Co za czasy nastały 🤦

A potem w.ku.rw, że można ją oceniać po tym, co sama pokazuje 🤣

2 godziny temu, Pampuszek napisał:

Co za smaczki się pojawiły, że rozdrażniona kierowniczka zjadła wątek? 

A mi się wydaje że poleciał przez spamera w nocy. Poleciało mnóstwo wątków i jak patrzyłam zaraz przed snem to jedno konto pisało chamski komentarz pod każdym wątkiem który obserwuje

Napisano (edytowany)
9 minut temu, Krewecia napisał:

Zgadlyscie! Dzisiaj Bu znowu wolne 🤣

Pewnie w wyniku stresu pourazowego spowodowanego atakiem paniki z zeszłego tygodnia😂 Albo zaległy ułlop z dziesiątego etatu. 

Edytowano przez Córka Tracza
  • Like 1

Oj poleciał bo ja prawda boli. A że żarłok to i zeżarła. I będzie mówić co chce i robić co chce a my możemy przyklaskiwac i głaskać alfa 

1 godzinę temu, Córka Tracza napisał:

A potem w.ku.rw, że można ją oceniać po tym, co sama pokazuje 🤣

Dokładnie. Ja tego serio nie kumam. Hejt, chamskie obrażanie-ok. Ale merytoryczne, kulturalne komentarze nie są przyjmowane? To po co ona to wszystko pokazuje? To ludzie mają obserwować i nie komentować? Albo pisać tylko słodko p...ce komentarze? O to chodzi? 🤦

Ostatnio miałam przyjemność zaobserwować, że jak Buczka jest przyparta do muru i brak jej argumentów to szybciutko pisze że musi lecieć, nie ma czasu i życzy "dobrego dnia" (co robi też pod nie wychwalającymi ją komentarzami) które ma taki sam ironiczny wydźwięk niczym kropka nienawiści 😉

• Thanks 1

Jestem do tylu z watkami (wiem!🤦‍♀️),ale dlaczego mamasita?Juz w poprzednim mialam pytac 

5 minut temu, Huest napisał:

Jestem do tylu z watkami (wiem!🤦‍♀️),ale dlaczego mamasita?Juz w poprzednim mialam pytac 

Jest na jej profilu takie krotkie nagranie z makijazem (jakos niedawno wrzucone). W piosence spiewaja call me mamasita i Buu na tym fragmencie przylozyla reke do ucha (niby, ze telefon), czyli w domysle "zadzwon do mnie, mamasito" 😄 I sie klocila w komentarzach w jakis absurdalny sposob, ze przez telefon sie rozmawia itd. i przekrzyczala nawet tlumaczke 😛

5 minut temu, Huest napisał:

Jak sobie wejdziesz na jej profil to jest nagrand króciutkie video (na miniaturce ma fioletowy makijaż, 5 od końca) gdzie się wygłupia i śpiewa "call me mamasita" I jak śpiewa call me to robi ręką gest słuchawki i przykłada do ucha. I jakaś tłumaczka jej zwróciła uwagę że call me w tym kontekście nie znaczy zadzwoń do mnie i bu się zaczęła w swój pasywno agresywny sposób tłumaczyć że to jej interpretacja tej piosenki 😂

• Haha 1

Buuu, nie doczytałam ostatniej strony 😥. W swojej zachłanności na wątki w ogóle nie dostrzegasz potrzeb szarych szmaciur... Nieładnie.

Ostatnio zwróciłam uwagę na wierne obrończynie Bambuki. Od ich lukrowania i lizania za.dka można dostać cukrzycy. Część z nich chyba sama jest oderwana lub postrzega otaczający je świat bardzo powierzchownie. W końcu sam Buunia jest powierzchowna - głębsza refleksja mogłaby być dla niej zbyt zagrażająca, gdyż urealnienie wiązałoby się ze spadnięciem na ziemię i potłuczeniem sobie ty-łka .

Czy Buczka zdąży wrócić do domu i zjeść śniadanie przed ciastem, którym ugości koleżankę? Czas nie jest po jej stronie, co za emocje! 

Matko, zachowuje się, jakby bez tego śniadania miała umrzeć na tej ulicy🤦🏻‍♀️

43 minuty temu, Kuzjeł napisał:

Czy Buczka zdąży wrócić do domu i zjeść śniadanie przed ciastem, którym ugości koleżankę? Czas nie jest po jej stronie, co za emocje! 

zdążyła zjeść, pomalować się i ogarnąć w domu, cóż to za ekscytujący poranek 😆

1 minutę temu, choleryk napisał:

No jakby ten pożarty wątek jej nie wystarczył.

8 minut temu, choleryk napisał:

zdążyła zjeść, pomalować się i ogarnąć w domu, cóż to za ekscytujący poranek 😆

Tez mnie tym troche irytuje. Robi z siebie taka mentorke. Dietetyczka Bu mowi nu nu nu wszystkim, ktorzy wychodza bez sniadania z domu. Jakos miliony ludzi tak robi, nie kazdy pada po 50 metrach od domu.

• Like 1

A tymczasem urlop goni urlop i kolejny urlop. Cały rok wolne 😂 karuzela śmiechu kręci się nieprzerwanie

• Like 3
  • Haha 3

Zapomniała dodać „gwiazdki” 😎

* - urlop przymusowy bezpłatny 

Najpierw myślałam, że przesadzacie ale faktycznie ona ma tego urlopu full, zastanawiające

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się