Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ale to jest klamczucha. Juz ostatnio miałam pisac jak dodala jakies zdjecie i powiedziala makijaz bez zadnych filtrow a oczywiscie indor sie zlewal z dekoltem tak wyblurowany. A teraz wjechala wspolpraca wiec i zdjecie bez filtrow i magicznie pojawily sie bruzdy i pory niczym kratery. I to jest wlasnie cala ona. Pierdzieli jaka to ona nie jest prawdziwa, ze jest jedynym glosem prawdy na zaklamanym insta i ona pokazuje nam ze zycie nie jest slodko pierdzace ale oczywiscie nie ma wg niej nic zlego w uzywaniu filtrow czyli zaklamywaniu rzeczywistości. 

• Like 3
  • Thanks 3

Kto normalny je o tej porze? Kto zwłaszcza mający nadwagę ??? 

7 minut temu, Rytwa napisał:

Kto normalny je o tej porze? Kto zwłaszcza mający nadwagę ??? 

Jeżeli mieści się w kaloriach i nie przekracza deficytu to dobrze, że je. To mit, że kolacja tylko do 18 godziny. Nadwaga nie ma tu nic do rzeczy, przecież głodna chodzić nie będzie. Lekka kolacja ok 3 godziny przed snem jest jak najbardziej ok

• Like 4
  • Thanks 2

Bu przestań!!! Bo jak patrzę na te twoje fit potrawy to mam wyrzuty przez tą pizzę, którą dziś wpierdaczyłam!

Dla Boczków czas sie nie liczy jak wpierdaczają 🤣

36 minut temu, PrzyPau napisał:

Bu przestań!!! Bo jak patrzę na te twoje fit potrawy to mam wyrzuty przez tą pizzę, którą dziś wpierdaczyłam!

Dla Boczków czas sie nie liczy jak wpierdaczają 🤣

Ta sałatka (z sosem z pulpy mango 🤣) to tylko przystawka, obstawiam ze do tego wjechała bagieta czosnkowa i surowe bełty (vel jajecznica „na wolno”)

• Haha 1

Przyjmuję zakłady jak długo wytrzymają na tej diecie. Jak obstawiacie? 3 dni? Tydzień? 🤔 

7 minut temu, Stara Pudernica napisał:

Przyjmuję zakłady jak długo wytrzymają na tej diecie. Jak obstawiacie? 3 dni? Tydzień? 🤔 

Obstawiam do końca weekendu (tego 😂). Od poniedziałku będzie się zasłaniała praca i brakiem czasu 😏 

Gość

Zaraz będzie żebranie o współpracę z cateringiem 🤣

1 godzinę temu, lisica25 napisał:

Jeżeli mieści się w kaloriach i nie przekracza deficytu to dobrze, że je. To mit, że kolacja tylko do 18 godziny. Nadwaga nie ma tu nic do rzeczy, przecież głodna chodzić nie będzie. Lekka kolacja ok 3 godziny przed snem jest jak najbardziej ok

Oczywiście że mieści. Kalorie z niej wypływają , na twarzy widać 🤣🤣🤣 ona zawsze jest gloda dlatego pytam kto żre ,wręcz pasie się z jej wyglądem i chorobskiem??? O rozsądek mi chodzi.w sumie dla mnie to oni mogą razem brać udział w zawodach kto padnie na chorobę wątroby np.

4 godziny temu, Krewecia napisał:

Oczywiście że wróci stara dieta bo nie robi tego dla siebie, tylko na pokaz. W ostatnim dniu z nami najpierw wspomina, że nie zje całego śniadania, potem w sklepie mówi, że zje sobie tylko jogurcik naturalny z owocem, teraz stories gdzie podkreśla brak cukru itp. 
Ewidentnie dotykają ją komentarze, a nie to że to objadanie może się źle skończyć dla niej samej. 

już widzę jak je jogurt naturalny z owocem. Jak ona głupiej kawy nie może wypić bez tony cukru i mleka.

1 minutę temu, Magika De Czar napisał:

już widzę jak je jogurt naturalny z owocem. Jak ona głupiej kawy nie może wypić bez tony cukru i mleka.

do jogurtu na pewno wlewać będzie całe mleczko karmelowe z tubki, ale to już poza stories

12 minut temu, Trololo napisał:

do jogurtu na pewno wlewać będzie całe mleczko karmelowe z tubki, ale to już poza stories

Dokładnie.

Boguśka - ściągnij apkę fitatu, kup dobrą wagę kuchenną, posłuchaj podcastów Motywatorki albo Magdaleny Hajkiewicz. Bez spiny i oszukiwania siebie, rok czasu lub dwa lata i możesz mieć wagę w normie 😉

Nie no, serio, widzę tu taką klasykę gatunku. Złe przyzwyczajenia, nadmiar kcal. Niektóre obiady mają naprawdę spoko, można tylko lekko modyfikować. No i właśnie zamiast zrobić DROBNE modyfikacje na początek - nagle zwrot o 180 stopni. Tak się nie da wytrzymać długo. zaraz rzucą to w cholerę, bo nie są przyzwyczajeni do takiego jedzenia i porcji.

Po co jeść niecałe śniadanie? Odchudź składniki, porcję zjedz taką jak lubisz. (serio, ja na diecie jadłam czasem takie porcje, że ledwo mieściłam 😂) Dołóż owoc i warzywo. Nie plasterek. Całego ogórka. 

Zamiast jeść jak ptaszek i bez masła xD zrezygnować ze słodzonych napojów i słodkiej kawy. Wtedy jak posmaruje się kanapkę masłem, to się nie umrze. 

Łyżeczka oleju na patelnię zamiast lać na oko. 

Ludzie przecież to proste. Bunia jest taka niby ogarnięta, a tu robi błąd jak zwykła Grażyna. Ja bym serio chciała zobaczyć jej odchudzanie "na żywo". Nawet może być catering. 

Tylko trzeba przede wszystkim zmienić myślenie... i to chyba tu jest najtrudniejsze

• Like 5
  • Thanks 3

2 godziny temu, Trololo napisał:

Obstawiam do końca weekendu (tego 😂). Od poniedziałku będzie się zasłaniała praca i brakiem czasu 😏 

Ja myślę że tu musi wjechać zalegly urlop. Bo dieta.

• Haha 2

1 godzinę temu, PrzyPau napisał:

Ja myślę że tu musi wjechać zalegly urlop. Bo dieta.

Urlop wjeżdża 20go, ale wtedy rocznica więc głupio świętować bez tortu, goferów i sushi 🤪 

• Haha 2

Napisano (edytowany)

Któraś z Was tu pisała, że Bu przed jakąś swoją wypowiedzią zostawia "rameczkę" do wypowiadania się dla obserwatorów, a później robi to ona sama-w domyśle, że po prostu powtarza to, co napisali inni. Teraz zrobiła dokładnie to samo w związku z nowym programem na ttv, dodając że ona dziś "nie ma siły się rozgadać". Lifeonwhlz już napisał dłuższy post na ten temat. Zobaczymy co wymyśli kłuszynka.

Edytowano przez Kałbonała
  • Haha 2

21 minut temu, Kałbonała napisał:

Któraś z Was tu pisała, że Bu przed jakąś swoją wypowiedzią zostawia "rameczkę" do wypowiadania się dla obserwatorów, a później robi to ona sama-w domyśle, że po prostu powtarza to, co napisali inni. Teraz zrobiła dokładnie to samo w związku z nowym programem na ttv, dodając że ona dziś "nie ma siły się rozgadać". Lifeonwhlz już napisał dłuższy post na ten temat. Zobaczymy co wymyśli kłuszynka.

Wybada sytuację, pozbiera opinie od czytelniczek, złoży co ciekawsze w kupę i wygłosi bueliadę na ten temat. 

• Like 1

Mówcie co chcecia, ale ja jestm nawet dumna z buczki za zmianę nawyków jedzeniowych. Pytanie tylko jak silna jest jej motywacja, ale ja kibicuję

8 godzin temu, devolay2 napisał:

Urlop wjeżdża 20go, ale wtedy rocznica więc głupio świętować bez tortu, goferów i sushi 🤪 

Ale 20 to planowany urlop. Jeszcze zalegly jest🤣

A ja mysle, ze gdyby nie jej waga, maz, poprzednie dramy to Buczka by jednak wziela udzial w tym programie🧐

2 minuty temu, Jacieniemoge napisał:

Mówcie co chcecia, ale ja jestm nawet dumna z buczki za zmianę nawyków jedzeniowych. Pytanie tylko jak silna jest jej motywacja, ale ja kibicuję

Też kibicuje i mam nadzieję, że to nie tylko dla widzów, a poza kamerą dalej swoje. Mimo wszystko myślę, że ktoś powinien jej ułożyć fajny jadłospis żeby się szybko nie zniechęciła. Bo nagła duża ucinka kalorii może skutkować rzuceniem się na jedzenie.

Gość
Napisano (edytowany)

Z własnego doświadczenia powiem, że próbowałam już wielu magicznych diet, wielokrotnie przestawiałam się w jeden dzień z trybu śmieciowe żarcie na diety typu 1000 kcal i po dwóch dniach rzucałam się na jedzenie, aż w końcu zainteresowałam się tematem liczenia kalorii, deficytem itd i jestem naprawdę zadowolona, nie katuje się liściem sałaty, jem bardzo smaczne rzeczy, czasem robię cheaty które wliczam w bilans i jest super. Super, że boczki (mam nadzieję) w końcu się ogarnęły, tylko czy z ich słomianym zapałem nie wrócą do dawnych nawyków bardzo szybko? Wyobraźcie sobie codzienne ulepki z mlekiem z tubki, tluste potrawy na maśle i z toną sera i nagle wszystko fit. No ale serio życzę im żeby im się udało i zrzucili trochę kg. 

Edytowano przez Gość

1 godzinę temu, Kałbonała napisał:

Poza tym, trudno wypowiadać się na temat samego programu, skoro pierwszy odcinek nie został jeszcze wyemitowany. 

Bu wszyscy wiemy, ze czytasz kafe no to czytaj dalej. Żartujemy sobie, podśmiewamy się, ale ja i myślę, ze jeszcze inne osoby naprawdę życzymy ci dobrze. Zmieniłaś jedzenie. Bardzo dobrze. Wytrwaj w tym, schudnij dla własnego zdrowia i dla zdrowia osób, które musza sie tobą opiekować. Jeśli masz możliwość to wróć na rehab i nie rezygnuj z niego. Jeśli teraz zawalczysz o siebie ruchem, dietą to wtedy będziesz mogła powiedzieć, ze uko...esz siebie. Ja naprawdę życzę ci dobrze. Życzę ci żebyś mogła jeszcze długo cieszyć się życiem będąc szczuplejsza i zdrowsza.

• Like 8

6 godzin temu, PrzyPau napisał:

Bu wszyscy wiemy, ze czytasz kafe no to czytaj dalej. Żartujemy sobie, podśmiewamy się, ale ja i myślę, ze jeszcze inne osoby naprawdę życzymy ci dobrze. Zmieniłaś jedzenie. Bardzo dobrze. Wytrwaj w tym, schudnij dla własnego zdrowia i dla zdrowia osób, które musza sie tobą opiekować. Jeśli masz możliwość to wróć na rehab i nie rezygnuj z niego. Jeśli teraz zawalczysz o siebie ruchem, dietą to wtedy będziesz mogła powiedzieć, ze uko...esz siebie. Ja naprawdę życzę ci dobrze. Życzę ci żebyś mogła jeszcze długo cieszyć się życiem będąc szczuplejsza i zdrowsza.

No nie wiem czy zmieniła, już wjechał Goliard. Swoją drogą mogliby jej wysłać pakę z makaronem pełnoziarnistym. 

• Like 2

12 minut temu, amelcius napisał:

No nie wiem czy zmieniła, już wjechał Goliard. Swoją drogą mogliby jej wysłać pakę z makaronem pełnoziarnistym. 

A wcześniej pewnie było goszczenie rodzinki czymś więcej niż fit deser z bezcukrową pulpą mango 😄

I znowu ta pulpa mango...

Trzymam kciuki, żeby udało jej się schudnąć. Myślę, że każdy z nas ma przygody z mniej lub bardziej szkodliwymi nawykami i to nie jest prosta sprawa, żeby je wyeliminować, więc przydałaby się jej dawka motywacji. Tylko się obawiam, że bez dietetyka to Bart będzie robić na oko i i tak wyjdzie za dużo kalorii. Ale małymi krokami może ona w końcu wyjdzie na prostą, nie ma co od razu jej skreślać.

• Like 1

4 godziny temu, PrzyPau napisał:

I znowu ta pulpa mango...

Na pewno bez cukru 😂

a tak na serio, to zjadłabym taką, ta z cukrem za słodka 😕

Uwaga uwaga, powrót do pracy po 3 tyg zaległego urlopu ale spokojnie już od 20 urlop planowany 😂

1 godzinę temu, Krewecia napisał:

Uwaga uwaga, powrót do pracy po 3 tyg zaległego urlopu ale spokojnie już od 20 urlop planowany 😂

Jak ta nasza pracoholiczka wytrzymuje tyle urlopów?? Przecież ona nie umie odpoczywać. To musi być dla niej katorga 😞

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się