Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, Trololo napisał:

Może to sweter typu oversize 🤣

Pożyczony od Karo 🤣

1 minutę temu, Trololo napisał:

Może to sweter typu oversize 🤣

Na pewno to te zlosliwe swetry tak ja poszerzaja!Ona sama jest KLUSZYNKA🤣

1 minutę temu, PrzyPau napisał:

Pożyczony od Karo 🤣

Np.pewnie rozmiar M jak sie patrzy 🤣

Słuchajcie, bo to wygląda jakby ona drastycznie się powiększała po prostu z dnia na dzień 😮 coś jest bardzo, bardzo nie tak

1 minutę temu, Kuzjeł napisał:

Słuchajcie, bo to wygląda jakby ona drastycznie się powiększała po prostu z dnia na dzień 😮 coś jest bardzo, bardzo nie tak

Obżera się ponad możliwości i tyle. Aż mnie zmierziło, gdy to zobaczyłam. Monstrum. 

Bu nie dziękuj. Masz rozpisany zaległy ulłop do końca roku.

Maj - skoro 20 wolne czyli czwartek, piątek i tak wolny to co szkodzi wybrać zaległy ułlop do końca maja?

czerwiec - wiadomo dzień dziecka, więc nasza kłuszynka musi świętować. Dodatkowo może w czerwcu będzie miała szczepienie, więc na wszelki wypadek musi być w gotowości. Nie wiadomo czy szczepionki dojadą, może się termin przesunąć. A jak już się zaszczepi to będzie źle się czuć, więc ułlop musi być.

lipiec - lato, upał, Bu źle znosi takie upały ułlop musi być. A jak się nie zaszczepi w czerwcu to trzeba być w lipcu w gotowości. Ułlop trza wybrać.

sierpień - planowanie wakacji z Bejtkiem. Nie wiadomo czy będzie w sierpniu czy we wrześniu, ale gofełki nad morzem czekają, więc trzeba być gotowym. Dodatkowo jak już była wcześniej zaszczepiona to druga dawka moderny czy pfizera. Wiadomo. Ułlop musi być.

wrzesień - jak w sierpniu nie była nad morzem to teraz już na 100 procent! A po ułlopie nad morzem wiadomo trzeba odpocząć, więc zaległy ullop  będzie idealny.

październik - jeśli wcześniej była szczepiona astrą, to wiadomo 2 dawka czeka. a poza tym za niedługo listopad i muszą z Bejtkiem posprzątać groby. Więc krótki zaległy ułlop będzie idealny.

listopad - miesiąc zadumy, taki trochę ponury czas, wjedzie depłesja, Lubaszka nie przyśle darmoszki, Syfora nie zaprosi, więc ułlop na ciche popłakiwanie w kąciku będzie w sam raz.

grudzień - święta!!!! a wiadomo ile przygotowań jest do świąt! Galerie same się nie opędzlują, ktoś musi nadzorować Bejtka czy dobrze choinkę ubiera. Świąteczny ułlop się należy.

A w 2022r. wiadomo. Kolejny zaległy ułlop.

• Thanks 6
  • Haha 5

7 minut temu, Laczisony 3.0 napisał:

Dlaczego każdy jej obiad wygląda jak rzygi 🤢

aż zajrzałam 🤮🤮 ale mniaaami

4 minuty temu, choleryk napisał:

aż zajrzałam 🤮🤮 ale mniaaami

gdzie wy to oglądacie? Na insta i na yt nie widzę

1 minutę temu, Magika De Czar napisał:

gdzie wy to oglądacie? Na insta i na yt nie widzę

instastory

Bogumiło, przeklamuj dalej rzeczywistość. Poprawiasz sobie samopoczucie - super, jak lubisz. Ale widać, ze do twojej widowni nie trafiasz. Mało wyświetleń, komentarzy. Jedziesz tylko na populistycznych tematach / strajk kobiet / teraz WYPADEK w kolejce - a moZe ktos się zainteresuje i darmoszka wpadnie.

Urlop bez końca - jasne
Jestem samodzielna - kolejka odjeżdża i padam w panikę 

Jem jak ptaszek - przecież widać 

pomagMY w domu - Bartek siedzi i na codzień ogląda internetu. 
jestem TAAAAKA zapracowana kierowniczka - nowy serial na netflix 

ps. Na kanał wjechał film- łudzące podobieństwo do jednego z ostatnich filmów prezesowej. Ale nie, nawet ona ma więcej wyświetleń

• Like 1
  • Thanks 4

Śmieszne są te monologi o tym, żeby nie zapomnieć o jedzeniu w ciągu dnia, bo to niezdrowo. Nie wierzę w to, że była tak zabiegana, że zapomniała o jednym ze swoich życiowych priorytetów, sensie życia. Pewnie nie było komu podgrzać, podać pod nos 🙄 Tak, Bu zapomina zjeść... 

A odbicie w lustrze straszne, ona zaraz wyleje się z wózka! Zresztą już chyba pasem przestała się zapinać, bo zwykle rzucał się w oczy. 

• Like 1

12 minut temu, Pampuszek napisał:

Śmieszne są te monologi o tym, żeby nie zapomnieć o jedzeniu w ciągu dnia, bo to niezdrowo. Nie wierzę w to, że była tak zabiegana, że zapomniała o jednym ze swoich życiowych priorytetów, sensie życia. Pewnie nie było komu podgrzać, podać pod nos 🙄 Tak, Bu zapomina zjeść...  

A odbicie w lustrze straszne, ona zaraz wyleje się z wózka! Zresztą już chyba pasem przestała się zapinać, bo zwykle rzucał się w oczy. 

A nawet jak jestes zabiegana, ze nie masz czasu zjesc, to nie przezywa sie tego jak mrowka okupacji. Zycie. Raz sie zje wiecej, raz mniej. Widocznie u niej to takie swieto lasu, ze trzeba o tym koniecznie na story wspomniec w moralizatorskim tonie. Ciocia Boguuuusia radzi, nie wychodzcie z domu bez sniadania i nie zapominajcie jesc, bo jeszcze schudniecie 10dag.

• Like 1

A mnie to dotyka jak ktoś olewa rehabilitacje mimo,że ma ją podaną na tacy. Niektórzy ludzie wydają kokosy by poprawić swoją sprawność. 

• Like 1

7 minut temu, Olo123 napisał:

A mnie to dotyka jak ktoś olewa rehabilitacje mimo,że ma ją podaną na tacy. Niektórzy ludzie wydają kokosy by poprawić swoją sprawność. 

Właśnie, co z rehabem?? Bo jakoś od dwóch tygodni cisza na ten temat. 

3 minuty temu, Trololo napisał:

Właśnie, co z rehabem?? Bo jakoś od dwóch tygodni cisza na ten temat. 

Odpuściła albo się wkurzyli ciągłym odwoływaniem na ostatnią chwilę i jej podziękowali. Widać jakie ma priorytety: sprawność, niezależność jak najmniejsza, gabaryty jak największe. 

• Like 1

8 godzin temu, PrzyczajonaPanda napisał:

Może trzeba ją uświadomić, że to nie nazywa się urlop, tylko bezrobocie 😂

Napisz jej 😀

3 godziny temu, Dj GuziczeQ napisał:

Niech ktoś jej w komentarzach napisze o tym urlopie, ja jestem zablokowana u niej, a jak napisze z fejkowego konta to mi zarzuci, ze hejtuje incognito. Przecież ile można ludzi kłamać o tym urlopie, wiadomo, ze siedzi na bezrobociu. Jezu jak mnie irytuje to ich zakłamywanie rzeczywistości. 

Mnie tak samo, niech ktoś jej napisze! 

Do grudnia ubiegłego roku ta szopka zwana „zaległym urlopem” jeszcze miała sens i ludzie łykali (z oporem ale jednak) ale niestety potem już za bardzo popłynęła, teraz to jest apogeum absurdu. Po prostu przegięła, jak Magda z tym swoim wyimaginowanym chłopakiem. Prawda jest taka, ze siedzi na bezrobociu, nudzi się a jest atencjuszka i chciałaby bardzo nagrywać stories no ale przecież NIBY jest pracy wiec trzeba było ta scieme urlopowa pociągnąć żeby moc wrzucać stories w godzinach pracy. 

• Like 1

Po co Bu wcześniej robila ankietę czy przetestować kosmetyki eveline na youtube czy instastory skoro olała wybór większości że na instastory i robi test na youtube xd nie ogarniam tego. Potem zdziwienie, że mało wyświetleń i błaganie o lajki

• Like 1

Napisano (edytowany)

Skoro dziś ma urlop i dużo czasu, to raczej wyrobi się na rehabilitację? 🤔 

Edytowano przez Puderniczka 2.0
  • Haha 1

13 godzin temu, Pampuszek napisał:

Musi mieć pas, bo by wypadła. Może schowała go pod brzuchem? 😕

Ale jak pięknie nasza kiełowniczka małketingu wymawia nazwę "wariette". Fantastycznie! Pojęcia bladego nie ma czym jest variete 😕 Wstyd 

• Haha 1

1 godzinę temu, Puderniczka 2.0 napisał:

Skoro dziś ma urlop i dużo czasu, to raczej wyrobi się na rehabilitację? 🤔 

Przecież ma urlop. Na rehaby nie będzie chodzić!

30 minut temu, PrzyPau napisał:

Przecież ma urlop. Na rehaby nie będzie chodzić!

Pewnie urłop to czas odpoczynku i rozwiania pasji a nie jakiś tam rehab.

• Like 1
  • Haha 2

1 godzinę temu, jodełka99 napisał:

Musi mieć pas, bo by wypadła. Może schowała go pod brzuchem? 😕

Możliwe 🙄 A gdyby była szczuplejsza i bez tego garba tłuszczowego, który uniemożliwia jej oparcie się plecami, to też musiałaby się zapinać pasem? Czy chodzi o to, że tak czy inaczej, z racji tego, że wózek potrafi się rozpędzić konkretnie, dla bezpieczeństwa musi używać pasa? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się