Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dzasne

Remont kuchni i przyjaźń damsko-meska

Polecane posty

2 minuty temu, Bieresie napisał:

To prawda. A że mnie nie stać żeby co 2 lata robić kuchnie to kupuje raz a porządnie. No i przede wszystkim szkoda mi czasu na remonty dlatego wybieram materiały trwalsze, porządniejsze, ścian nie maluję żadnymi  farbami typu decoral żeby co chwilę nie malować na nowo. 

Tak, ale z czego ona ma kupić lepsze materiały? Z czego? Z jakich oszczędności? Co Maniek zarobi idzie na życie, a nawet pieniądze na dzieci wiele nie zmienią, bo pójdą na wyjazdy, benzynę, restauracje, zabawki dla dzieci, drogie perfumy -i już po pieniądzach. Zrobili taką kuchnie, na jaką ich było stać finansowo.

• Like 1

43 minuty temu, Paryz London napisał:

Tak, ale z czego ona ma kupić lepsze materiały? Z czego? Z jakich oszczędności? Co Maniek zarobi idzie na życie, a nawet pieniądze na dzieci wiele nie zmienią, bo pójdą na wyjazdy, benzynę, restauracje, zabawki dla dzieci, drogie perfumy -i już po pieniądzach. Zrobili taką kuchnie, na jaką ich było stać finansowo.

Jak nie chce jej się pracować to mają co mają. Poza tym to kwestia myślenia a a właściwie jego braku, jadą do Zakopca tyle czasu by przejść się chwilę i zjeść. Szkoda czasu i kasy, której nie mają za wiele. Albo zamek, który zobaczyli tylko z zewnątrz. Brak logiki. Kolejnym przykładem ...izmu w przypadku Miszy to wydawanie kasy na reborny. Ona ogólnie jest zaburzona, skoro reborny zabiera wszędzie. 

• Like 3

Zaczęła oglądać juciuberki, zachciało  się i chce to co one  chociażby tak jak mówiła to pokazywanie do kamerki tak w przybliżeniu,  wiecie 🤣 to misza się nakrecila i za wszelką cenę i za każde pieniądze kreci biznes  jutubowy🤣. Brnie w kłopoty i pieniądze idą  jak woda. Taka swiatowa będę- myśli seee. 

• Like 1

2 godziny temu, Paryz London napisał:

Z czego ? Z zaprzestania trwonienia kasy na wszystkie pierdoły które wymieniasz. Dorosły, dojrzały  człowiek który nie ma dużych dochodów  nie kupuje kremów za 200 zł, torebek kilka w roku po 300, siat plastiku z pepco tylko sumiennie składa. Ja rozumiem ze nie każdy ma bieżące oszczędności aby wyłożyć grube tysiące na kuchnie, ale nie rozumiem ze kuchnia po remoncie jest równa nakładom finansowym jej torebek w ostatnich 6 miesiącach . To jest jej największy absurd 

• Like 2

51 minut temu, Patrycja_GT napisał:

Z czego ? Z zaprzestania trwonienia kasy na wszystkie pierdoły które wymieniasz. Dorosły, dojrzały  człowiek który nie ma dużych dochodów  nie kupuje kremów za 200 zł, torebek kilka w roku po 300, siat plastiku z pepco tylko sumiennie składa. Ja rozumiem ze nie każdy ma bieżące oszczędności aby wyłożyć grube tysiące na kuchnie, ale nie rozumiem ze kuchnia po remoncie jest równa nakładom finansowym jej torebek w ostatnich 6 miesiącach . To jest jej największy absurd 

Takie rzeczy wynosi się z domu, widocznie Miszy nikt nie nauczył jak gospodarować pieniędzmi, z resztą to widać, że ma po mamie taką skłonność do trwonienia pieniędzy. Maniek raczej też nie umie w oszczędzanie. Co nie zmienia faktu, że są dorośli i mają swoje rozumy, jest pełno materiałów na yt chociażby gdzie można poznać fajne i skuteczne metody oszczędzania, jak w ogóle sie za to zabrać, jak robić zakupy żeby nie kupować zbędnych rzeczy itd itp. Ona sie zachwyca że ludzie mają piękne kuchnie, domy no ale nikomu raczej z nieba samo nie spada, ludzie na takie domy czy mieszkania ciężko pracują. Misza tam kiedyś coś pitoliła że nie sztuka iść do banku i wziąć kredyt, że ona woli z własnych pieniedzy bez kredytów wszystko robić. No to ma co ma. Tylko ci co teraz biorą kredyty, to za 10, 15 czy 20 lat bedą sobie żyć spokojnie na swoim, a Misza bedzie sie tułać bo z takim podejściem to sie niczego w życiu nie dorobi. Oni są strasznymi lekkoduchami, w sumie w ostatnim q&a Misza sama powiedziała, że ona żyje tu i teraz, a nie myśli co bedzie w przyszłości. Jak na matke dwójki dzieci to dość niepoważne stwierdzenie. 

Wydaje mi się, że ich kuchnia nie jest tragiczna jak na niezbyt zamożną rodzinę. Nie wiem, może ostatnio za dużo  naoglądałam się programu „Nasz nowy dom” na youtubie. 🙂 Jedyne co może być upierdliwe, to umiejscowienie stołu i brak blatu koło kuchenki, żeby coś postawić, ale chyba może wykorzystać w tym celu zmywarkę. W moim obecnym mieszkaniu kuchnia była juz gotowa i płyta jest na przeciwnej ścianie niż zlew. Mega wygodne to nie jest, ale idzie przeżyć, w końcu nie stoimy przy garach 24h/dobę. 

4 godziny temu, Paryz London napisał:

Niech idzie do pracy i przestanie rozwalać kasę na plastikowe badziewie i bezsensowne wyjazdy to kasa się znajdzie.

• Like 1
  • Thanks 1

Z własnych pieniędzy bez kredytów woli? Przecież im nikt żadnego kredytu nie da. Zero wkładu własnego i marny dochód jak na 4 osoby

2 godziny temu, flatwhite napisał:

Z własnych pieniędzy bez kredytów woli? Przecież im nikt żadnego kredytu nie da. Zero wkładu własnego i marny dochód jak na 4 osoby

No to chyba dobrze, że mają choć odrobinę rozsądku i nie pchają się w kredyty, na które ich nie stać? Nie sądziłam, że kiedykolwiek podzielę poglądy Miszmaszy, ale też wolę odłożyć i kupić coś za gotówkę, niż mieć od razu, ale na kredyt. 

• Like 1

8 godzin temu, fretka napisał:

No to chyba dobrze, że mają choć odrobinę rozsądku i nie pchają się w kredyty, na które ich nie stać? Nie sądziłam, że kiedykolwiek podzielę poglądy Miszmaszy, ale też wolę odłożyć i kupić coś za gotówkę, niż mieć od razu, ale na kredyt. 

To bank im nie udzieli kredytu mieszkaniowego ze względu na brak zdolności kredytowej dlatego musieli się tułać po wynajmach. Oni mają jedna wypłatę, do tego 2 dzieci które tą zdolność obniżają więc nie ma szans żeby jakiś bank im kredyt przyznał. Bo Misza to pewnie by i skorzystala żeby tylko pokazać, że ona też ma tak jak inne youtuberki. Ją o rozsądek nie ma co podejrzewać. A kto wie czy jakieś pożyczki u prowidenta nie są przez nich brane na jej fanaberie ????? 

• Like 1

2 godziny temu, Bieresie napisał:

To bank im nie udzieli kredytu mieszkaniowego ze względu na brak zdolności kredytowej dlatego musieli się tułać po wynajmach. Oni mają jedna wypłatę, do tego 2 dzieci które tą zdolność obniżają więc nie ma szans żeby jakiś bank im kredyt przyznał. Bo Misza to pewnie by i skorzystala żeby tylko pokazać, że ona też ma tak jak inne youtuberki. Ją o rozsądek nie ma co podejrzewać. A kto wie czy jakieś pożyczki u prowidenta nie są przez nich brane na jej fanaberie ????? 

Oni w życiu kredytu nie dostaną na jedną pensję. Tym bardziej, że nawet nie wiadomo czy Maniek ma umowę o pracę czy pracuje na czarno, co jest częste w firmach, gdzie się zatrudnia pracowników do pracy fizycznej, a co by było korzystne dla królowej socjalu. Nie zdziwiłabym się jakby ona na te guessy brała chwilowki a benzynę na wyjazdy mieli by za darmo z jakiegoś szemranego źródła bo bieda u nich aż piszczy, no ale cóż jak jeden tyra a drugi leży do góry doopą to tak jest.

• Like 1
  • Thanks 1

Jak na Miszę kuchnia spoko. Spodziewałam się dziwnych kolorów. O ustawieniu nie piszę. Pewnie nie mieli kasy na przeniesienie instalacji stąd ta kuchenka przy samym stole. Jakoś sobie nie wyobrażam jak ona tam będzie gotować, ale ok. Serio myślałam, że będzie gorzej. 

Ja akurat jestem w trakcie remontu kuchni i 9 tys kosztują mnie same meble u stolarza, a też mam małą kuchnię. Nie wspomnę o pociągnięciu nowej instalacji gazowej, wodnej, elektryki, sprzętach i robociznie. To naprawdę nieziemskie koszty nawet jak się nie kupuje rzeczy z wysokiej półki także chyba nie spodziewaliście się po Miszy czegoś więcej. Dla mnie jak na nią jest ok. 

• Like 2

11 godzin temu, fretka napisał:

No racja, jeśli chodzi o takie rzeczy typu remont, kupno nowych mebli, czy nawet wakacje zagraniczne to też sie zgadzam że lepiej sobie zaoszczedzić i kupić za swoje niż brać kredyt. Tylko ciężko byłoby odłożyć 400 tys na mieszkanie 🙂 dlatego większość ludzi bierze kredyty, zbierają tylko (albo aż) na wkład własny. A Misza gada, że ona sie w kredyty nie pcha, no bo co ma innego powiedzieć jak żaden bank i tak im kredytu nie przyzna. 

• Like 3

11 godzin temu, fretka napisał:

tylko w dzisiejszych czasach kiedy mieszkanie dla 4 osobowe rodziny to min 500tys z wykończeniem a dom 800tys z działka to jak normalna rodzina nawet dobrze zarabiająca może odłożyć? jeśli nie dostaną od rodziców to bez kredytów nie ma szans w obecnych czasach. 

co więcej wzrost cen nieruchomości jest tak szybki że nadążysz odkładać. 

• Like 2

5 godzin temu, Noeliaa napisał:

tylko w dzisiejszych czasach kiedy mieszkanie dla 4 osobowe rodziny to min 500tys z wykończeniem a dom 800tys z działka to jak normalna rodzina nawet dobrze zarabiająca może odłożyć? jeśli nie dostaną od rodziców to bez kredytów nie ma szans w obecnych czasach. 

Chodziło mi o potencjalny kredyt na remont kuchni. Na temat kredytów hipotecznych nie dyskutuję, bo nie podzielam ogólnonarodowej miłości do zadłużania się po uszy na 30 lat, żeby tylko móc powiedzieć, że kupiło się mieszkanie.

10 godzin temu, Noeliaa napisał:

To nie ceny na świętokrzyskie. Tam mieszkanie w dobrym stanie za około 250tys, a dom w stanie nadającym się do zamieszkania około 300-400tys. Patrząc na ich dom to pewnie warty by był góra 280tys. 

Nasz prawa Misza jest oburzona faktem koloryzowania majętności influancerow - łaska zrobiła sobie zdjęcie w klasie biznes a leciała ekonomiczna i została przyłapana na tym kłamstwie . Według Miszy to obrzydliwe tak koloryzować rzeczywistość, bo przecież ta łaska i tak wie ze ja niestac 🤗

• Like 1

1 godzinę temu, Patrycja_GT napisał:

Nasz prawa Misza jest oburzona faktem koloryzowania majętności influancerow - łaska zrobiła sobie zdjęcie w klasie biznes a leciała ekonomiczna i została przyłapana na tym kłamstwie . Według Miszy to obrzydliwe tak koloryzować rzeczywistość, bo przecież ta łaska i tak wie ze ja niestac 🤗

1 godzinę temu, Patrycja_GT napisał:

Właśnie to samo miałam pisać. Oburzona a sama robi to samo. Gra bogaczke a za kamerą bieda aż piszczy. 

• Thanks 1

Internet to niesamowite narzędzie , w dzisiejszych czasach nie ma możliwości by społeczeństwo mogło normalnie bez niego funkcjonować . Niestety mimo iż ta technologia ma niewyobrażalnie wielkie zastosowanie jest wykorzystywana przez umysłowy margines społeczny . W średniowieczu i w innych epokach dostęp do nowinek miała sama elita , ludzie wykształceni , inteligencja - a plebs robił to do czego się nadawał robieniu w roli . W dzisiejszych czasach dostęp do internetu mają wszyscy przez co są tego efekty , tiktoki , infulancerzy , youtuberzy - jeżeli ktoś mi napisze że jak to trzeba iść z duchem czasu to jest rozwój - to ja mówię nie dziękuję jaki rozwój 12 latka tańczy z garnkiem na głowie - albo jak tutaj w przypadku miszmaszowej , zjadłam to , wysralam to , taka jest taka taka jest taka . Jak dla mnie do internetu powinni mieć dostęp ludzie z jakimś ilorazem , najlepiej jak przed podłączeniem do sieci uprzednio powinien być egzamin i testy tak samo jak z maturą . 

• Like 1
  • Thanks 1

Tytuł ,, jedziemy do szpitala,, a padło jedno zdanie. Powinna zlozyc podpis pod tym zdjęciem na insta. 

Brudas nawet do obiadu usiadł w tym w czym się spocił idąc  pod górę. Lodów  dwa razy jesc nie będą 🤣

• Thanks 1

Najpierw mówi że jej syfy wychodzą na owulację, a teraz mówi że od słonka, a za chwilę że na okres. Czyli wkoncu wychodzi na to że cały miesiąc ma syfy 🤦‍♀️ a na brodzie może je mieć właśnie ze względu na hormony, bo leczy tarczycę. No i maski. 

• Haha 1

Nie da się obejrzeć  takich ujęć  panoramy no poprostu nie da 👎👎👎

Juz znam przyczynę poprzedniego tytułu 🤣 kłopoty i trudny czas czyli tytuł dzisiejszy. 

Zrozumiałe jest to że te tytuły nie mające nic wspólnego z tematem w filmiku to wielka potrzeba liczby wyświetleń i co za tym idzie to ,, pieniążki kochane pieniążki,, 

Jedne jezdza na niby biznes klasą a drugie zarabiać chcą na tytułach 🤣 OT zakłamany świat jutuba. Nie wierzę jutuberką przez takie miszki 🤣 ogladam bo uwielbiam twarze z których widzę ( moja pasja) jak ludziom życie  upływa w beznadziei. Mniej więcej wiem jaki będzie ten przyszły czas.

9 minut temu, patukka napisał:

Najpierw mówi że jej syfy wychodzą na owulację, a teraz mówi że od słonka, a za chwilę że na okres. Czyli wkoncu wychodzi na to że cały miesiąc ma syfy 🤦‍♀️ a na brodzie może je mieć właśnie ze względu na hormony, bo leczy tarczycę. No i maski. 

Zagubił się  cudowny filtr do wody i to napewno jest przyczyną 😂😂  

2 minuty temu, Czikitaa napisał:

Zagubił się  cudowny filtr do wody i to napewno jest przyczyną 😂😂  

A może te syfy mańkowe po upojnej nocy 😂 po kontakcie z jej gebą? 

• Haha 1

Kto czytał opowieści dziwnej treści u Kavzorowskiej na temat brzydoty? 

Misza zanim puści w eter zdjęcie to czasu potrzebuje na jego zrobienie np ze 100 zdjęć i wyłoni jedyne które oczywiście obrobić tez trzeba rozmazując wokół  inne tło i będzie to foto cut (d) i malyna , pokazujące jaka jest ta z tych noo ślicznych. Kłamana rzeczywistość,  kadry  z ogarniętym skrawkiem (tło) a dalej bałaganicho 🤣 

Wmawianie poprzez słowo,,zachwycona jestem tym co reklamuje czyli te śmieszne współprace ,, . Żaden  powtórzę jeszcze raz ze Żaden krem itp nie odmłodzą i nie pozbawią  starzenia się człowieka. Jutub nazywany pracą..

• Like 1

Zdjęcie na tarasie widokowym, wypozowana a obok niżej kupka petów 😂 ale jest instagramowe? 

Wpędzają młodych w osąd o sobie, bo ja ważę więcej itp. Kiedyś misza do dziecka swojego powiedziala tak ,, nie jedz cukierków bo będziesz gruby,,sugerująca dziecku do zrozumienia ze otyli są nie fajni.  Podczas kwarantanny tej pierwszej stwierdziła że zaokrągliła  się na twarzy a to sugeruje ze ci z okrągłą  twarzą są nie ładni?  Zdjęcie i wciąganie powietrza  bo będę szczuplejsza🤣

Nie zdradzę wiadomości na temat zmian na jutub  ale zdradzę ze przyjęto pewne wnioski co do treści. Usuwa się filmy z treścią  o covidzie jak i szczepień. Możliwe że tematy zdrowia w ogóle będą nie dopuszczalne połączone z dietami i doprowadzanie się do zaniku rozmiaru cycochów 🤣🤣 reklamując się z tym na ekranie. Najważniejsze to może koniec tej PRACY którą  tak sobie nazwali.

13 minut temu, Czikitaa napisał:

Nie zdradzę wiadomości na temat zmian na jutub  ale zdradzę ze przyjęto pewne wnioski co do treści. Usuwa się filmy z treścią  o covidzie jak i szczepień. Możliwe że tematy zdrowia w ogóle będą nie dopuszczalne połączone z dietami i doprowadzanie się do zaniku rozmiaru cycochów 🤣🤣 reklamując się z tym na ekranie. Najważniejsze to może koniec tej PRACY którą  tak sobie nazwali.

A promowanie ćwiczeń?

I tematy zdriwotne typu nie covid, ale np "moje hashimoto", " moje miesiaczki"  itd? Tam pełno kanałów, gdzie propaguje się picie czy jedzenie tego czy tego, aby zlikwidować pryszcze, nabrać masy, albo schudnąć, odżywić włosy, czy robić dzieci wege.

A jakby zakazali pokazywania dzieci, powiedzmy do 12 roku życia, kiedy to mogą zaprotestować, że nie cha byc nagrywane? Upadnie tysiące kanałów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się