Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcinekek

Poznałem jej przeszłość

Polecane posty

16 minut temu, Electra napisał:

Żeby mieć wymagania to trzeba coś samemu prezentować. Jeśli sam ma bogatą przeszłość to jak on może ją wypominać komuś? To zabawne. Samemu zapinać, a marzyć o nieskazitelnej. Śmieszne. Sorry, ale te laski które zapinacie prędzej czy później  będą czyjąś żoną. Jak po Was skacze to żadne zmartwienie, ale jak już wybieracie to płacz. 

Ale jak ktos sam sobie lubi wyszukiwać problemy to zabronisz mu? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Electra napisał:

Widzę to inaczej i hyc może zwiąże się z kimś kto patrzy na świat i relacje podobnie. To, że inaczej niż Ty a może nawet i większość nie oznacza, że jestem skazana na samotność. Pojawi się może kiedyś ktoś kto w moim spojrzeniu nie będzie widział małostkowości a coś wyjątkowego. 

Nie każdemu pasujemy. Nie chcę kogoś kto zaliczał na umór. Nie chcę psa na baby, któremu będzie chodzić łeb jak peryskop. Oczywoscie, że inne będą mu się podobać, ale będzie mieć świadomość, ze sprawia mi tym przykrość albo nie będzie potrzebować. Po prostu. 

Ok masz prawo szukac Ksiecia. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marinero napisał:

Warto zauwazyc ze to nie on sie "zajmuje tematem" ale ten temat mu na sile wtloczono w zycie i musi cos ta zaba zrobic 🙂 Nie przekrecaj faktow !

Moglby tez olac te wiadomość i zająć czyms pożytecznym zamiast krecic afere samemu sobie o to,co sam robil. Hehe

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Pewna teoria mówi, że przyciagasz podobne, czyli ty jesteś zła. 

Nigdy nie twierdziłam, że jestem dobra? Ani zla, ani dobra, obojetna i niezainteresowana problemami męskiego ego, czyli jak wolisz ta najgorsza, bo meskie ego jest na pierwszym miejscu dla wielu, wiec z tej perspektywy Twa odpowiedz miałaby sens.

Poza tym jak wolisz zyc w świecie fantazji ze wszyscy ludzie są dobrzy to ok, masz prawo 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marinero napisał:

ja nie bardzo wiem czy siecieszyc czy plakac.genralnie dobrze zycze kazdemu zwiazkowi i jestem za tym aby sie ludzie dogadywali w rozmowach .

Bywa jednak czasem tak duzo znakow ostrzegawczych ze lepiej sie wycofac!  ..w pore aby pozniej nie ponosic nadmiernych kosztow !

jasne 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Leżaczek napisał:

Gdy kocham kogoś to mam tak mózg zalany że mi nie seks w głowie

U mnie się sprawdza co do kobiet idę spać 😴

to gdzie ta dobra kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marinero napisał:

Mozna!   a nawet trzeba ! czlowiek powinien zchodzic z tego swiata z poczuciem bycia spelnionym  a nie na stare lata  byc zgryzliwym starcem/staruszka 🙂 

A nie uwazasz ze to zgryźliwe grzebać komus w przeszłości? Logiczne ze cos poszło nie tak, skoro ktos jest sam.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Leżaczek napisał:

Dokładnie siła przyciągania.

Zyjcie jak uważacie, skoro Wasze teorie sa prawdziwe i realne to nie rozumiem czemu nie przyciagneliscie tych dobrych? I sterczycie tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marinero napisał:

Oczywiscie.Dlatego zanim ludzie sie zwiaza dobrze aby sie poznali.

Znawcy tematu mowia ze facet potrzebuje 3 sek a kobieta do 30 aby ocenic czy kogos lubi czy nie .To dosc szybko determinuje co dalej bedzie z taka para ludzi.Jak ocena  wyjdzie na in plus to szuka sie zalet a jak minus to szuka sie wad:)

Szuka sie wad chcac tworzyć te Wasze tzw. zwiazki? To chyba już tak naprawde z braku zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero napisał:

Rozmiar go nieco zaskoczyl i przytloczyl co wyraznie zaznaczyl bo uznal to  za wielka czerwona rakiete  wzbijajaca sie mu nad glowa i bedac zaanagzowanym nie bardzo wie co ma z tym fantem zrobic 🙂 

Posluchac serca czy rozumu .Tak to nalezy ujac!

aha a co sam robil? Zapomnial o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzydzil bym sie taka zaosna forma zycia, sam jestem czlowiekiem o nieskazitelnej przeszlosci.

Przeszlosc czlowieka jest WSZYSTKIM

Przeszlosc mordercy sprawia o tym ze jest on w wiezieniu, przeszlsoc noblisty (godziny pracy intelektualnej na rzecz ludzkosci ) sprawia ze okrywa sie chwala i szacukiem.

Przeszlosc czlowieka to klucz do jego przyszlosci, to prognoza o tym jak postapi. Ludzie ktorzy zawodza w malych rzeczach beda i w wielkich zawodzic, nie mam zaudania do osob ktorym seks przychodzi latwo, to mowi wiele o jego charkterze, chyba ze sam jestes kims kto wczesniej podzielal jej los/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero napisał:

Ja osobiscie uwazam ze w tej sprawie kobiety sa najgorszymi doradczyniami 🙂 

Ja uwazam ze strata czasu jest zadawanie sie z takimi facetami. Ale jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marinero napisał:

Przyznam ze zawsze uwazalem ze single sa atomami a te nie bardzo lubia sie parowac 🙂 antym bardziej tworzyc jakas grupe.To atomy latajace swobodnie po  spoleczenstwie 🙂 

I nie muszą się tłumaczyć co i z kim robia 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marinero napisał:

Marcinkowi to jego partnerka zwalila  historie swego zycia na glowe.To byla dla niego dosc szokujaca niespodzianka.Trzymaj sie faktow a nie tworz bajki!

Zastanawiające, ze nie na wstepie tylko dopiero po roku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 84Michal84 napisał:

Brzydzil bym sie taka zaosna forma zycia, sam jestem czlowiekiem o nieskazitelnej przeszlosci.

Przeszlosc czlowieka jest WSZYSTKIM

Przeszlosc mordercy sprawia o tym ze jest on w wiezieniu, przeszlsoc noblisty (godziny pracy intelektualnej na rzecz ludzkosci ) sprawia ze okrywa sie chwala i szacukiem.

Przeszlosc czlowieka to klucz do jego przyszlosci, to prognoza o tym jak postapi. Ludzie ktorzy zawodza w malych rzeczach beda i w wielkich zawodzic, nie mam zaudania do osob ktorym seks przychodzi latwo, to mowi wiele o jego charkterze, chyba ze sam jestes kims kto wczesniej podzielal jej los/.

Ale chwile to Ty jestes tym gościem co mial romans? Zdaje się, że to tez jest juz Twoja przeszlosc?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

ale gdy przez przypadek sie sparuja to warto aby  ruszyli troche glowa i zastanowili sie co mowia 🙂 i czy warto znac cala prawde skoro zycie pary zaczyna sie od spotkania czyli punktu zerowego! 

Ty raczej bys nie opowiadal o przygodach w biurze gdybys szukał zony tylko bys powiedzial, ze miales 2-4 stale partnerki? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Mnie tez to zastanowilo i wyrazilem swe watpliwosci 

Moze po prostu szuka pretekstu tak jak i On?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ale chwile to Ty jestes tym gościem co mial romans? Zdaje się, że to tez jest juz Twoja przeszlosc?

masz szczescie ze Cie lubie, i nie ZEPSUJ TEGO !!!

nie mialem zadnego romansu tylko bylem ofiara podstepnego uwodzenia ze strony kobiety, odpokutowalem to i jest mi z tego powodu wstyd, byl to raz i wiecej sie nie powtorzy, cos co jest hanba w moim zyciorysie ze dalem sie tak wykrozystac i zwiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Niburdiama napisał:

Ok masz prawo szukac Ksiecia. 😎

Żadnego Księcia. Nie psa na baby. Nie babiarza, flirciarza. Zwyczajnego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

masz szczescie ze Cie lubie, i nie ZEPSUJ TEGO !!!

nie mialem zadnego romansu tylko bylem ofiara podstepnego uwodzenia ze strony kobiety, odpokutowalem to i jest mi z tego powodu wstyd, byl to raz i wiecej sie nie powtorzy, cos co jest hanba w moim zyciorysie ze dalem sie tak wykrozystac i zwiesc

Ach no tak. Padłeś ofiara podstępnego uwodzenia 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

Nic bym nie mowil gdyby nie pytala.Ja tez bym nie pytal 🙂

A ja będę pytać. Obsmykanego po wszystkich dziurach które tylko chciały i były atrakcyjne nie chce. Nie mówię, ze jakis tam przygodny seks odpada, ale co innego przypadki, a co innego masowe zaliczania. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Żadnego Księcia. Nie psa na baby. Nie babiarza, flirciarza. Zwyczajnego faceta. 

Chętnie bym Ci poleciła jakis sklep z facetami do wyboru, ale niestety tez nie mam jak sobie kupić wymarzonego faceta 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

A ja będę pytać. Obsmykanego po wszystkich dziurach które tylko chciały i były atrakcyjne nie chce. 

Dostałabyś ode mnie kosza za takie pytanie. Oznajmilabym Ci, ze to nie Twoj biznes. Moje ciało,moja sprawa. Nie chce znać szczegółów Twego pożycia dotychczasowego. Nie pasuje - do widzenia.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Pewnie wyczuwa Twoje rozkminy i wszystkiego jej się odechciewa. Jesteście rok razem, jest dobrze, wyluzuj, a jak nie to zakończ to. 

Msz rację za dużo rozkminiam, pewnie ze jest dobrze i niech tak zostanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Chętnie bym Ci poleciła jakis sklep z facetami do wyboru, ale niestety tez nie mam jak sobie kupić wymarzonego faceta 😎

Naprdalaj się, a ja znajdę kogoś podobnego do mnie. Są faceci którzy chodzą na divki a są tacy którzy nie wyobrażają sobie. Są tacy, którzy nie zaliczaja co popadnie, a są tacy, którzy bez seksu żyć nie mogą. Jesteśmy różni i pozwolisz, że będę sama dobierać z kim chce się związać. Jesli kazdy facet ma gadzi mózg to wolę być sama. Chociaż widzę cudowne świadectwa, że nie każdy 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niburdiama napisał:

Dostałabyś ode mnie kosza za takie pytanie. Oznajmilabym Ci, ze to nie Twoj biznes. Moje ciało,moja sprawa. Nie chce znać szczegółów Twego pożycia dotychczasowego.

Kosza? Żadna strata. Obojętnie kto jaki jest nie należy wstydzić się siebie. Dawało się na lewo i prawo? Nie czaić się. 

Jakaś tępa strzała dała swoje powyginane foty w grupę na fb. Tylko jeden facet wyśmiał ją. Na takiego poczekam. Nie każdy facet myśli przyrodzeniem. Być z takim będzie zaszczytem. Pokochać takiego jeszcze większą przyjemnością. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marcinekek napisał:

Msz rację za dużo rozkminiam, pewnie ze jest dobrze i niech tak zostanie 

Dokładnie tak myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marinero napisał:

Ach! te kobiety! i jak ci?! LOL

uwielbiam Twoje wypowiedzi, zawsze jest w nich ponadczasowa madrosc, wyczerpalem juz na dzis wszystkie like, ktore moglem Ci dac - juz dalem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Niburdiama napisał:

Dostałabyś ode mnie kosza za takie pytanie. Oznajmilabym Ci, ze to nie Twoj biznes. Moje ciało,moja sprawa. Nie chce znać szczegółów Twego pożycia dotychczasowego. Nie pasuje - do widzenia.

Każdy z nas ma inne wymagania, swiatopoglad. Mam prawo nie chcieć być z babiarzem, z kimś kto jest za aborcją, z materialistą, z facetem który żyje mediami społecznościowymi. Są faveci tacy jak ja - chcą żeby żona dbała o rodzinę zamiast wstawiać zdjęcia na fb, żonę która upiecze ciasto zamiast śledzić youtuberów, faceta który doceni, że nie jest w drugiej dziesiątce, który będzie dumny z żony, która jest wpatrzona w niego, a nie w każdego innego atrakcyjnego. Niech każdy wybiera kogo chce i jak chce. Mi nic do Twoich wyborów, a Tobie do moich. Ile ludzi tyle gustów. Dla jednego będę nudną cnotą, a drugi powie ideał. Amen. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marinero napisał:

Szukaj w grupie "trans" Tam ci sie trafia  100%  trafienia LOL 

Nie szukam. Życie samo coś przyniesie lub nie. Żadnego neta, nigdy w życiu. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×