Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcinekek

Poznałem jej przeszłość

Polecane posty

24 minuty temu, Electra napisał:

Naprdalaj się, a ja znajdę kogoś podobnego do mnie. Są faceci którzy chodzą na divki a są tacy którzy nie wyobrażają sobie. Są tacy, którzy nie zaliczaja co popadnie, a są tacy, którzy bez seksu żyć nie mogą. Jesteśmy różni i pozwolisz, że będę sama dobierać z kim chce się związać. Jesli kazdy facet ma gadzi mózg to wolę być sama. Chociaż widzę cudowne świadectwa, że nie każdy 😍

Wiadomo, ze zawsze gdzies trafiają się jakieś wyjatki, swiat jest różnorodny, ktos kogos nie chce, a dla innej osoby jest całym światem. Tego Ci zycze wielkiej, prawdziwej milosci. ❤

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Electra napisał:

Kosza? Żadna strata. Obojętnie kto jaki jest nie należy wstydzić się siebie. Dawało się na lewo i prawo? Nie czaić się. 

Jakaś tępa strzała dała swoje powyginane foty w grupę na fb. Tylko jeden facet wyśmiał ją. Na takiego poczekam. Nie każdy facet myśli przyrodzeniem. Być z takim będzie zaszczytem. Pokochać takiego jeszcze większą przyjemnością. 

Ja nie mam zamiaru się tłumaczyć absolutnie z niczego przed jakas wscibska kobieta czy wścibskim facetem, ktory mozliwe, ze sam ma za uszami. A nawet jeżeli nie ma a juz jest jakis kontrolujacy czy po jakichs związkowych traumach, ze to jest dla Niego klucz do tworzenia relacji, przepytywanie, sorry ale nie chce mieć nic wspólnego z kims kto uwaza, ze mu sie należy dostęp do informacji które są prywatne. Nie tedy droga. To ingerowanie w moja prywatność. Bylabys u mnie spalona na wieki. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Wiadomo, ze zawsze gdzies trafiają się jakieś wyjatki, swiat jest różnorodny, ktos kogos nie chce, a dla innej osoby jest całym światem. Tego Ci zycze wielkiej, prawdziwej milosci. ❤

Dziękuję. Wzajemnie. 

2 minuty temu, Niburdiama napisał:

wscibska kobieta

Nie wyobrażam sobie być z człowiekiem który wstydzi się kim jest, wstydzi się swoich błędów, porażek i wyborów, wad i niedoskonałości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Niburdiama napisał:

Tego Ci zycze wielkiej, prawdziwej milosci. ❤

Poczekaj, bo może za pare lat wejdę na forum o odszczekam wszystko co napisałam, jak zakocham się z wzajemnością. Znając życie jak na złość napisze "jestem w drugiej 50tce, ale to ja jestem dla niego najważniejsza " 😂 chyba bym yebla😂 Także nie zapieram się, bo nie takich rzeczy zarzekalam się 😅 może jakiemuś duupczycielowi zachce się niewinnej Electra i go urzeknę swoja nieporadnoscia😝

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Dziękuję. Wzajemnie. 

Nie wyobrażam sobie być z człowiekiem który wstydzi się kim jest, wstydzi się swoich błędów, porażek i wyborów, wad i niedoskonałości. 

To Ty tak twierdzisz, że się wstydzi. Taka jest Twoja interpretacja na tle Twoich doswiadczen.

Ja uwazam, że masz jakies kompleksy na tym punkcie i za dużo wymagasz. Nie kazdy zyje jak Ty i uwaza, ze ma się tlumaczyc po co i gdzie chodzi, ile kupił marchewek, a ile szczypiorku. Ja z kims takim nie widzę przyszlosci, poniewaz zapetlicie się w tym. Szukacie sobie na sile problemów gdzie ich nie ma, a kto szuka to i znajduje, dlatego jestes sama. Na własne zyczenie

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

dlatego jestes sama. Na własne zyczenie

Jestem sama bo z nikim nie spotykam się, nikogo nie szukam, nie jestem gotowa na związek. 

Są faceci, którzy umieją żyć bez seksu, nie mają bogatej przeszłości. Dla mnie to ważne. Może być ważne i nie mam zamiaru tego ukrywać. Hedonista i babiarz to nie moje klimaty. Dwa inne światy. To by nie grało. Chociaż może po wyuzdanych dupach nieporadna Electra byłaby nowością dla takiego i na swój sposób urzekła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Szukacie

Nie zapyta tylko ta która sama wolałaby nie być pytana. Nie zapyta tylko ten który sam orał co wypięło się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Electra napisał:

Kosza? Żadna strata. Obojętnie kto jaki jest nie należy wstydzić się siebie. Dawało się na lewo i prawo? Nie czaić się. 

Jakaś tępa strzała dała swoje powyginane foty w grupę na fb. Tylko jeden facet wyśmiał ją. Na takiego poczekam. Nie każdy facet myśli przyrodzeniem. Być z takim będzie zaszczytem. Pokochać takiego jeszcze większą przyjemnością. 

Poczekasz na faceta ktory wysmial ja? Takiego tez bym nie chciała.

Skoro nie jest zainteresowany to i nie zaglada gdzie nie trzeba i podchodzi obojetnie do pokus. 

Ty preferujesz jakies trywialne zachowanie, malostkowosc, wypytywanie, wykłócanie się, grzebanie w historyjkach, to musi być meczach dla kogoś, kto nie ma takich problemow jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

meczach dla kogoś, kto nie ma takich problemow jak Ty.

Dlatego poczekam na kogoś podobnego do mnie i o podobnych poglądach do moich. Każdych, nie tylko łóżkowych. Choćbym miała skończyć w kościelnej oazie. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, marinero napisał:

Ach! te kobiety! i jak ci?! LOL

 

24 minuty temu, Electra napisał:

Każdy z nas ma inne wymagania, swiatopoglad. Mam prawo nie chcieć być z babiarzem, z kimś kto jest za aborcją, z materialistą, z facetem który żyje mediami społecznościowymi. Są faveci tacy jak ja - chcą żeby żona dbała o rodzinę zamiast wstawiać zdjęcia na fb, żonę która upiecze ciasto zamiast śledzić youtuberów, faceta który doceni, że nie jest w drugiej dziesiątce, który będzie dumny z żony, która jest wpatrzona w niego, a nie w każdego innego atrakcyjnego. Niech każdy wybiera kogo chce i jak chce. Mi nic do Twoich wyborów, a Tobie do moich. Ile ludzi tyle gustów. Dla jednego będę nudną cnotą, a drugi powie ideał. Amen. 

To jest niepowazne. Nie wiem w jakim swiecie swym zyjesz, ale nikt Ci z pewnością nie opowie prawdy od A do Z, a nawet jak znajdziesz kogos, kto będzie się tlumaczyl i tłumaczył to i tak bedziesz dalej ciągnąć temat az całkowicie wydrazysz i dopowiesz sobie sama, dlatego nie ma sensu z takimi osobami wchodzic nawet w interakcje, bo są nieprawidlowo budowane na krzywych fundamentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

wypytywanie

Ile związków stałych i ile partnerek, bez szczegółów. Reszta nieistotna, liczy się to co ze mną i dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

 

To jest niepowazne. Nie wiem w jakim swiecie swym zyjesz, ale nikt Ci z pewnością nie opowie prawdy od A do Z, a nawet jak znajdziesz kogos, kto będzie się tlumaczyl i tłumaczył to i tak bedziesz dalej ciągnąć temat az całkowicie wydrazysz i dopowiesz sobie sama, dlatego nie ma sensu z takimi osobami wchodzic nawet w interakcje, bo są nieprawidlowo budowane na krzywych fundamentach.

Przekrecasz. Masz prawo tak uważać. Na szczęście jesteśmy różni i mogę czekać na kogoś podobnego. Nie zaprzedam siebie i swoich wartości dla jakiegoś bolca. 

2 minuty temu, Electra napisał:

Ile związków stałych i ile partnerek, bez szczegółów. Reszta nieistotna, liczy się to co ze mną i dla mnie. 

 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Electra napisał:

Poczekaj, bo może za pare lat wejdę na forum o odszczekam wszystko co napisałam, jak zakocham się z wzajemnością. Znając życie jak na złość napisze "jestem w drugiej 50tce, ale to ja jestem dla niego najważniejsza " 😂 chyba bym yebla😂 Także nie zapieram się, bo nie takich rzeczy zarzekalam się 😅 może jakiemuś duupczycielowi zachce się niewinnej Electra i go urzeknę swoja nieporadnoscia😝

On nie uwierzy Ci w to, ze jestes nieporadna, bo Twoje teksty przeczą temu. I ja bym sie nie nabrała na to. Nie kupiłabym tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Electra napisał:

Żadnego Księcia. Nie psa na baby. Nie babiarza, flirciarza. Zwyczajnego faceta. 

Electra, Ty nie szukasz zwyczajnego faceta. Mężczyzna, który zaakceptuje Twoje wyśrubowane oczekiwania, musi być BARDZO specyficzny.

44 minuty temu, Electra napisał:

Kosza? Żadna strata. Obojętnie kto jaki jest nie należy wstydzić się siebie. Dawało się na lewo i prawo? Nie czaić się. 

Jakaś tępa strzała dała swoje powyginane foty w grupę na fb. Tylko jeden facet wyśmiał ją. Na takiego poczekam. Nie każdy facet myśli przyrodzeniem. Być z takim będzie zaszczytem. Pokochać takiego jeszcze większą przyjemnością. 

Ludzie, którzy wyśmiewają innych na FB (a widuję takich często) to chamy z niskim poczuciem wartości. Mi także nie podobają się wyuzdane albo wulgarne stroje, ale nie zaczepiam takich osób i nie piszę im, że brzydko wyglądają, bo zwyczajnie nie mam takiego prawa. Wiesz, kto tak robi? Mężczyźni, którzy wiedzą, że ich partnerki tego oczekują, więc budują w nich złudne poczucie pewności siebie. Oraz mężczyźni, którym takie panie się podobają, ale wiedzą, że nie mają u nich szans. 
Po co ktoś miałby tak ekscytować się sprawą, która go nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

On nie uwierzy Ci w to, ze jestes nieporadna, bo Twoje teksty przeczą temu. I ja bym sie nie nabrała na to. Nie kupiłabym tego. 

Jestem nieporadna. Wyrwana w środku snu nie strzelę profeslonalnego loda, bo obciągam 425 raz. Od kilkunastu lat nie miałam normalnego seksu także ten... 😅 jestem nieporadna🥺🤭 zboczona ale nadal nieporadna😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Electra napisał:

Jestem sama bo z nikim nie spotykam się, nikogo nie szukam, nie jestem gotowa na związek. 

Są faceci, którzy umieją żyć bez seksu, nie mają bogatej przeszłości. Dla mnie to ważne. Może być ważne i nie mam zamiaru tego ukrywać. Hedonista i babiarz to nie moje klimaty. Dwa inne światy. To by nie grało. Chociaż może po wyuzdanych dupach nieporadna Electra byłaby nowością dla takiego i na swój sposób urzekła. 

Chcesz milosci,a nie jestes gotowa na zwiazek? To jak zwiazac sie z taja osoba, która zgrywa wielka cnote i prawdomówność, ale nie jest gotowa na zwiazek. To na co jestes gotowa jak nie na zwiazek? Zamierzasz cos robic poza zwiazkiem, skoro w zwiazku nie chcesz na razie byc? Tez ktos moze Cie przepytywac i grzebac w każdym zdaniu ,ciekawe czy poczujesz się z tym komfortowo czy niekoniecznie? I jak zle odpowiesz na kilka pytań to juz Cie zdyskwalifikuje i odstawi do kąta? Za bardzo skupiasz się na temacie co z kim kto robi i to jest podejrzane bo w ten sposób sprawiasz ze ktos moze pomyslec, ze Ty masz coś do ukrycia.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

chamy

Załatwił to jednym słowem bardzo kulturalnie. Przywrócił wiarę w meCzyzb. 

2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

BARDZO specyficzny

Porządny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

jak

Przyjdzie czas przyjdzie pora. Nikogo nie zgrywam. Jestem porządną. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

przepytywac

Każdy chce wiedzieć ile związków małżeństw dzieci partnerów łóżkowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Electra napisał:

Dziękuję. Wzajemnie. 

Nie wyobrażam sobie być z człowiekiem który wstydzi się kim jest, wstydzi się swoich błędów, porażek i wyborów, wad i niedoskonałości. 

To brzmi dla mnie tak jak gdybys chciala komus cos wygrzebać, żeby się tlumaczyl, aby odwrocic uwagę od siebie i Twojej przeszlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, kobieta, która dodaje takie zdjęcia i oczekuje podziwu, często ma zaburzone poczucie wartości. Może czuje się brzydka albo niewystarczająco atrakcyjna i w ten dziwny sposób szuka potwierdzenia swojej atrakcyjności. To tak naprawdę smutne. U źródeł wielu postaw leżą ludzkie lęki. Ty też masz swoje, Electro. Taka kobieta chce słyszeć, czytać, że jest atrakcyjna. Ty z kolei chcesz słyszeć lub czytać, że jesteś niezwykła, wyjątkowa i wyróżniasz się na tle innych kobiet. W większości swoich tematów to podkreślasz, porównujesz się do innych kobiet, sugerujesz, że one (w odróżnieniu do Ciebie) są zawistne i lubią plotkować. A nie widzisz tego, że tak naprawdę zachowujesz się identycznie, tylko chcesz słuchać komplementów na temat charakteru, a nie ciała. Być może dlatego, że sama uważasz, iż Twoje ciało nie jest idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Electra napisał:

 Chociaż może po wyuzdanych dupach nieporadna Electra byłaby nowością dla takiego i na swój sposób urzekła. 

Tu reklamujesz się jak towar, gratka dla tych, co szukaja niedoświadczonej, chcesz byc traktowana przez ten pryzmat ? 

To, co piszesz jest bardzo wyuzdane jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Electra napisał:

Nie zapyta tylko ta która sama wolałaby nie być pytana. Nie zapyta tylko ten który sam orał co wypięło się. 

Takie jest Twoje zdanie. Moje zdanie jest takie, że pyta ten, co ma coś do ukrycia i chce komus grzebac, ale sam zgrywa czystoszka i chce byc w roli kontrolującej i szuka jelenia, którego bedzie caly czas kontrolował czy sie nie patrzy w lewo albo w prawo i stwarzał sztuczne absurdalne problemy odciągając od siebie podejrzenia, bo jest niby czystoszkiem.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Tu reklamujesz się jak towar, gratka dla tych, co szukaja niedoświadczonej, chcesz byc traktowana przez ten pryzmat ? 

To, co piszesz jest bardzo wyuzdane jak dla mnie

Nie reklamuje się, nie jestem tu w celach matrymonialnych. Tak. Chce żeby facet wiedział, że nie będzie mieć vampa w szpilkach w łóżku, bo jestem zwyczajna. Nie mam fiksacji z wyglądem -mam zmarszczki, popękane naczynka i mnóstwo defektów z którymi nie robię nic, bo je akceptuje. Porządni ludzie mogą lubić seks, zaskoczę Cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

kontrolował

Nigdy nie będę kontrolować. Jeśli facetowi hedzie chodzić głowa tak, że będę to zauważać to podziękujemy sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Każdy chce wiedzieć ile związków małżeństw dzieci partnerów łóżkowych. 

usilnie probujesz mi wmowic cos, choć nie wiesz jaka jest prawda, bo Ci nigdy nie mówiłam, wiec wspolczuje Twemu partnerowi bo bedzie tak samo traktowany i bedzie sie tlumaczyl nawet z tego co nie robił. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Nigdy nie będę kontrolować. Jeśli facetowi hedzie chodzić głowa tak, że będę to zauważać to podziękujemy sobie. 

jasne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Electra napisał:

Jestem nieporadna. Wyrwana w środku snu nie strzelę profeslonalnego loda, bo obciągam 425 raz. Od kilkunastu lat nie miałam normalnego seksu także ten... 😅 jestem nieporadna🥺🤭 zboczona ale nadal nieporadna😂

Moze ktos sie nabierze na ta paplaninę o nieporadnosci Twej, ale ja jestem na to za cwana.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Nie reklamuje się, nie jestem tu w celach matrymonialnych. Tak. Chce żeby facet wiedział, że nie będzie mieć vampa w szpilkach w łóżku, bo jestem zwyczajna. Nie mam fiksacji z wyglądem -mam zmarszczki, popękane naczynka i mnóstwo defektów z którymi nie robię nic, bo je akceptuje. Porządni ludzie mogą lubić seks, zaskoczę Cię. 

Dla większości normalnych facetów postawa „jaką mnie Panie Boże stworzyłeś, taką mnie masz” jest bardzo nieatrakcyjna.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×