Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
keramzyt

Czy też irytują was rozpieszczone ładne dziewczyny?

Polecane posty

Które uważają, że należy im się lepsze traktowanie przez wszystkich tylko dlatego, że są ładne?

I są początkowo wielce zdziwione, a potem wręcz oburzone, jeśli pomimo ich piękności, ktoś nie traktuje ich ulgowo?

2 godziny temu, keramzyt napisał:

co tak?

denerwuja mnie

Napisano (edytowany)

Mam na nie serdecznie wyrąbane. Bardziej mnie irytują bogate skoorrwysyny co chcą wymordować 90% ludzkości. 

Edytowano przez naomi quinnn
  • Like 1
  • Thanks 1

Ale pisz dalej o swojej nienawisci, moze w końcu zrozumiem mentalność hejtera, który nie spocznie, póki nie doprowadzi swojej ofiary do załamania, cięzkiej choroby albo samo/bójstwa. 

to wina tylko i wylacznie facetow, gdyby im nie wlazili w doope, to by takie nie byly

najgorsze jest to, ze taka laska zawsze wychodzi na swoje, jaka by nie byla. znalem kilka co wyzej sraja, niz D maja, nie szanowaly nikogo przez cale zycie, zdradzaly na prawo i lewo i kazda jedna skonczyla w ladnym domku gdzies pod miastem, z drogim samochodem od meza i egzotycznymi wczasami

• Like 1

22 minuty temu, bebe111 napisał:

to wina tylko i wylacznie facetow, gdyby im nie wlazili w doope, to by takie nie byly

Kukoldów i simpów - tych wyrobów męskopodobnych nie godzi się nazywać facetami.

• Thanks 2

5 godzin temu, keramzyt napisał:

Które uważają, że należy im się lepsze traktowanie przez wszystkich tylko dlatego, że są ładne?

I są początkowo wielce zdziwione, a potem wręcz oburzone, jeśli pomimo ich piękności, ktoś nie traktuje ich ulgowo?

A irytują Cie faceci, którzy mają cos do pieknych kobiet? Czy ładnych?

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, bebe111 napisał:

najgorsze jest to, ze taka laska zawsze wychodzi na swoje, jaka by nie byla. znalem kilka co wyzej sraja, niz D maja, nie szanowaly nikogo przez cale zycie, zdradzaly na prawo i lewo i kazda jedna skonczyla w ladnym domku gdzies pod miastem, z drogim samochodem od meza i egzotycznymi wczasami

Tutaj niestety się zgodzę. Faceci sami tak ucza. Trzeba myśleć 🧠 i ♥ a nie xhoojem. 

Edytowano przez AntyBazyl

Wszystkie traktuję tak samo zdziwione są to faktycznie

7 godzin temu, keramzyt napisał:

Byłam kiedyś w grupie wolontaryjnej z taką dziewczyną, wszyscy faceci skakali wokół niej z wywieszonymi ozorami, oprócz jednego znajomego, który... hmm... akurat ma dość specyficzny gust i ona niespecjalnie się wpisała. Ale, że jest przystojnym typem, zwróciła uwagę i naprawdę zabawnie było obserwować, jak role się odwracają i mu nadskakuje, a on się opędza, jak od gzy xD Nie wyręczał jej w niczym, jak inni, nie traktował lepiej, odrzucił propozycję wspólnego pójścia na kawę, więc na koniec odegrała focha i zwyzywała go od najgorszych, ale też było widać, że zad solidnie zabolał... Szkoda, że ogólnie faceci się nie szanują, brakuje im honoru i godności, potrafią naprawdę mocno poniżyć się przed kobietą, która im się podoba. A niestety takie służalcze poddańcze zachowanie nie jest ani pociągające, ani fajne. 

• Like 3

1 godzinę temu, Nenesh napisał:

Byłam kiedyś w grupie wolontaryjnej z taką dziewczyną, wszyscy faceci skakali wokół niej z wywieszonymi ozorami, oprócz jednego znajomego, który... hmm... akurat ma dość specyficzny gust i ona niespecjalnie się wpisała. Ale, że jest przystojnym typem, zwróciła uwagę i naprawdę zabawnie było obserwować, jak role się odwracają i mu nadskakuje, a on się opędza, jak od gzy xD Nie wyręczał jej w niczym, jak inni, nie traktował lepiej, odrzucił propozycję wspólnego pójścia na kawę, więc na koniec odegrała focha i zwyzywała go od najgorszych, ale też było widać, że zad solidnie zabolał... Szkoda, że ogólnie faceci się nie szanują, brakuje im honoru i godności, potrafią naprawdę mocno poniżyć się przed kobietą, która im się podoba. A niestety takie służalcze poddańcze zachowanie nie jest ani pociągające, ani fajne. 

Zgadzam się tak to jest że faceci siebie nie szanują. 

Przykładowo wchodzę na portal gdzie są panie i zdarzają się naprawdę bardzo brzydkie panie z chorobami , a pod każdym zdjęciem jest napisane jaka jest ona cudowna itd. 

Nie chodzi o to że brzydka nie może sobie kogoś znaleźć, ale wpływa to negatywnie i na facetów i na kobiety.

Ponieważ kobieta sobie myśli że nie ważne jaka jest, czy dba o siebie czy nie to bez różnicy, ona jest wspaniała bo kilku desperatów powiedziało że jest boska, przez co szuka facetów znacznie atrakcyjnieszych od siebie, przez co ciągle dostaje kosza albo przygodę na raz, z kolei faceci bywają tak zdesperowani iż by mogli zaliczyć panienkę o wyglądzie kozy. 

1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

Przykładowo wchodzę na portal gdzie są panie i zdarzają się naprawdę bardzo brzydkie panie z chorobami , a pod każdym zdjęciem jest napisane jaka jest ona cudowna itd. 

Nie chodzi o to że brzydka nie może sobie kogoś znaleźć, ale wpływa to negatywnie i na facetów i na kobiety.

Ponieważ kobieta sobie myśli że nie ważne jaka jest, czy dba o siebie czy nie to bez różnicy, ona jest wspaniała bo kilku desperatów powiedziało że jest boska, przez co szuka facetów znacznie atrakcyjnieszych od siebie, przez co ciągle dostaje kosza albo przygodę na raz, z kolei faceci bywają tak zdesperowani iż by mogli zaliczyć panienkę o wyglądzie kozy. 

A tak, widziałem cię tam, niburdiama. Wyglądasz jak stare próchno.

11 godzin temu, keramzyt napisał:

patologia, omijać

Napisano (edytowany)

Irytują mnie bo podwójnie nie mogę - po pierwsze bo jestem stary i nie mogę, po drugie nie mogę bo jakby się żona dowiedziała to miałaby kolejny argument do rozwodu, a jak ja mam spłacać kredyty, kiedy nie będę już mógł nią orać? 

Edytowano przez pan burak
  • Haha 1

4 godziny temu, Niby normalny napisał:

Chory to jesteś ty. 

Brzydka kobieta też ma swoje potrzeby. Pisz do tych, które ci sie podobają zamiast oceniac te, które ci sie nie podobają. Chyba właśnie o to w życiu chodzi? 

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, 90%cacao napisał:

Analogicznie mają dziewczynki. Ja miałam mega apodyktycznego starego -znaczy dalej mam 🙂 (kocham go, wiadomo, ale blisko nie jestesmy i nigdy nie byliśmy). Ale gdyby nie moja potężna praca nad sobą, dziś pewnie byłabym jak te panie, które zakładają wątki o tym,  jak ratowac zwiazek z kolesiem, który nie odwozi jej w czasie problemów z ciąża do szpitala tlyko szura skarpetami do drugiego pokoju i tam kończy wpie... ć kanapke, która mu zrobiła i udaje, że go nie ma

A ta potężna praca nad sobą polegała na czym?

Bo z Twoich wypowiedzi dość mocno bije niechęć do wąsów, skarpet, kalesonów i Januszy. Jakieś mocno traumatyczne przeżycia z tymi "elementami" mieć musiałaś chyba w trakcie tejże.

Edytowano przez Icran_

12 godzin temu, bebe111 napisał:

Czyli nie tak źle. A wręcz całkiem dobrze. Może o to chodzi, zeby jednak nie być dobrym, tylko kłamać, oszukiwać, robić lewe biznesy i na nikogo nie zwracać uwagi, bo to o czym piszesz jest częste. Na czym polega fenomen bycia takim ujkiem? I dlaczego oni, te ludzie, zawsze dobrze wychodzą na swoim impertynenctwie, cynizmie i zbrodniczych wręcz zachowaniach!? To pytanie jest nurtujące. 

Przed chwilą, 90%cacao napisał:

A wybacz, nie będę Ci się zwierząć. To nie sesja psychoterapeutyczna.

Praca była wystarczająca aby nie wylądować z w/w Januszem i nie skrobać mu na kolanach skory z pięt, druga ręką mieszając zupę dla jasnie księcia, w międzyczasie nasłu...ąc niczym pies tropiący czy 4 dzieci nie płacze.  

Ewidentnie duża trauma jakaś na moje..

Pytanie, czy obecny Twój model to nie kolejna patologia jednak.

Życie w układach "za kasę" ( przynajmniej tak tu się opisujesz ), jest dość specyficznym modelem życiowym. Nawet jeśli to są bogaci, żonaci. Bo " z klasą " trudno takich nazwać.

A co Wy macie taki bol doopy, ze ktos komus nadskakuje? Zazdroscicie?

4 minuty temu, Kulfon napisał:

A co Wy macie taki bol doopy, ze ktos komus nadskakuje? Zazdroscicie?

Autor został przez taką rzucony i od tamtego czasu stał się uosobieniem nienawiści. 

13 minut temu, Jej wysokość Czepek napisał:

A z tym czemu oszuści mordercy wychodzą zawsze dobrze to też mnie zastanawia.....dziwne to jest jakby Bóg ich bardziej kochal

Samsara jest cierpieniem cierpimy wszyscy zwierzatka wlacza na arenie o przezycie, ludzie kosmici i inni walka! odwieczna wojna o to czym sie byc wydaje sansara w jej wymiarze.

a Bog zamieszkuje wymiar rzeczywistosci. niedostępny demonm iluzji.😎

Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Przestań dzidziusiowe głupotki opowiadać 😆 

Cale zycie poswiecilem wlasnej glupocie! :classic_happy:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się