Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Florense

Angloville

Polecane posty

Hej. Czy ktoś z Was brał udział w wyjeździe Angloville? Bardzo chciałabym w przyszłym roku w wakacje pojechać na taki obóz (w Polsce), ale mam dużo wątpliwości. Kurs pewnie nie należy do najtańszych I nie chciałabym wyrzucić tych pieniędzy w błoto, bo okaże się, że jednak jest za intensywnie I za ciężko. Mój poziom (potwierdzony w dwóch szkołach językowych) to B2+, mam kurs I rozmówki z nativeami, ale chciałabym zanurzyć się w tym angielskim 24/7, a tylko taki wyjazd mi to umożliwi. Nie wiem, czy dam sobie radę I zastanawiam się, czy organizatorzy najpierw sprawdzają nasz poziom I uczciwie mówią, że dana osoba może sobie nie dać rady. Inaczej jest jednak rozmawiać z kimś godzinę dwa razy w tygodniu, a inaczej 24/7. Chciałabym poprawić mój akcent, naprawdę się rozgadać I uzyskać taka... lekkość podczas mówienia, być bardziej naturalna. Zastanawiam się, czy taki obóz jest tylko dla osób mega zaawansowanych, znających 80% angielskich słów czy jednak osoby mające pojęcie (dość przyzwoite) o angielskim też skorzystają z takiego kursu. Z ich opisu wynika, że jednak to musi być już spory poziom zaawanasowania, min c1, bo piszą o pracy I studicach za granicą, więc... Będę wdzięczna za każde opinie, najbardziej za te naprawdę rozbudowane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×