Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dryblas

Kobiety statystycznie muszą przejść przez 3 badboyów i / lub 3 niewypały

Polecane posty

Gość Benniee
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Nie wszyscy wrażliwi ludzie są empatyczni. Niektórzy stłumili tę empatię, gdyż są uszkodzeni.

Dlatego rozdzieliłem empatię z wrażliwością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
12 minut temu, EIciaa napisał:

Tak to już prędzej moim zdaniem xd

Pozory i oszukiwanie siebie są świetnym mechanizmem obronnym, który obraca rzeczywistość w jeszcze większe govno. Moim zdaniem określenie 'samiec alfa' i podziały na takiej płaszczyźnie są bez sensu. Każdy człowiek jest inny i u każdego, różne zachowania wraz z odczuwaniem działają na innym poziomie. Bad boy, to po prostu złamas, który nie stawił czoła rzeczywistości i jest w jakiś sposób skrzywiony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że niestabilność emocjonalna wynika z faktu nieznajomości siebie jako człowieka, braku zdiagnozowania siebie a co za tym idzie niedojrzałością 

zewsząd otacza nas świat mediów Instagramów... trudno przez te często agresywne przekazy 

usłyszeć siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Benniee napisał:

Dlatego rozdzieliłem empatię z wrażliwością. 

pewnie niektórzy maja większą wrażliwość np. na zapach niz na krzywdę drugiego człowieka😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, maxii napisał:

pewnie niektórzy maja większą wrażliwość np. na zapach niz na krzywdę drugiego człowieka😀

Wysoka wrażliwość objawia się nie tylko na poziomie emocjonalnym więc i tak może być. Chodzi o bodźce w mózgu, ich mnogość niekiedy powoduje, że człowiekowi 'przepalają się styki' i może doprowadzić do wielu powikłań. Fobii, lęków, depresji itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benniee napisał:

Wysoka wrażliwość objawia się nie tylko na poziomie emocjonalnym więc i tak może być. Chodzi o bodźce w mózgu, ich mnogość niekiedy powoduje, że człowiekowi 'przepalają się styki' i może doprowadzić do wielu powikłań. Fobii, lęków, depresji itp. 

Wnuku, wycisz się przed snem, bo czuję swąd opon mózgowych. Dość na dziś edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Wnuku, wycisz się przed snem, bo czuję swąd opon mózgowych. Dość na dziś edukacji.

Odpaliłem się właśnie, chyba wiesz jak to jest. xD Masz rację, trzeba się wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Odpaliłem się właśnie, chyba wiesz jak to jest. xD Masz rację, trzeba się wyciszyć.

Szkoda neuronów. Trzeba odpuszczać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Szkoda neuronów. Trzeba odpuszczać. 

Trzeba chyba iść spać w końcu, bo łeb boli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Benniee napisał:

Wysoka wrażliwość objawia się nie tylko na poziomie emocjonalnym więc i tak może być. Chodzi o bodźce w mózgu, ich mnogość niekiedy powoduje, że człowiekowi 'przepalają się styki' i może doprowadzić do wielu powikłań. Fobii, lęków, depresji itp. 

Mózg jest bardzo ciekawym organem bo jeśli cos daje to zabiera, aż nadto np. osoby z autyzmem maja w sobie zero empatii są upośledzeni społecznie ale często maja bardzo wysoka wrażliwość.

Ciekawostka jest że ludzie z autyzmem mają często synestezję tj .stan lub zdolność w której doświadczenia jednego zmysłu np. wzroku wywołują doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów To bardzo ciekawe zjawisko które w pewnym stopniu dotyka tez osób ,,zdrowych,, jak Vladimir Nabaków, Beethoven stąd zapewne ich geniusz ponieważ to znacznie poszerza źródło inspiracji.

Dlatego można wnioskować, ze ludzie sztuki byli zawsze na marginesie życia rzadko który z nich miał udane życie rodzinne czy społeczne😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
7 godzin temu, maxii napisał:

Mózg jest bardzo ciekawym organem bo jeśli cos daje to zabiera, aż nadto np. osoby z autyzmem maja w sobie zero empatii są upośledzeni społecznie ale często maja bardzo wysoka wrażliwość.

Ciekawostka jest że ludzie z autyzmem mają często synestezję tj .stan lub zdolność w której doświadczenia jednego zmysłu np. wzroku wywołują doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów To bardzo ciekawe zjawisko które w pewnym stopniu dotyka tez osób ,,zdrowych,, jak Vladimir Nabaków, Beethoven stąd zapewne ich geniusz ponieważ to znacznie poszerza źródło inspiracji.

Dlatego można wnioskować, ze ludzie sztuki byli zawsze na marginesie życia rzadko który z nich miał udane życie rodzinne czy społeczne😉.

W punkt aczkolwiek wysoka wrażliwość nie zawsze łączy się z autyzmem. Tzn. ludzie wysoko wrażliwi nie zawsze mają autyzm ale pewnie o tym wiesz. 😉 Wysoką wrażliwość u osób zdrowych można w dobry sposób wyprowadzić, co nie jest proste ale możliwe. Gorzej gdy wychowują się w mało sprzyjającym środowisku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Benniee napisał:

W punkt aczkolwiek wysoka wrażliwość nie zawsze łączy się z autyzmem. Tzn. ludzie wysoko wrażliwi nie zawsze mają autyzm ale pewnie o tym wiesz. 😉 Wysoką wrażliwość u osób zdrowych można w dobry sposób wyprowadzić, co nie jest proste ale możliwe. Gorzej gdy wychowują się w mało sprzyjającym środowisku. 

Wnuku. Z rana, bój się Boga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
33 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Wnuku. Z rana, bój się Boga. 

Dzień dobry babko, dziś muszę odpalić łeb, bo mam elaborat do napisania. Módl się za wnuka. 🙌 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Benniee napisał:

Dzień dobry babko, dziś muszę odpalić łeb, bo mam elaborat do napisania. Módl się za wnuka. 🙌😔

Modlę się i idę czytać mądre rzeczy 🙏 dziś mam noc czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam jednego bad boya i to mi wystarczy. Została mi alergia na takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Modlę się i idę czytać mądre rzeczy 🙏 dziś mam noc czytania.

Czytaj babko, dla przyjemności i menadrów umysłu zawiłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Lubię czytać Twoje przemyślenia, Agenta też.

Bardzo mi miło. 🙂  Jemu z pewnością też. Aprobata wiele znaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Lubię porozmawiać na mądre tematy. Poczytać czyjeś wnioski. Wczoraj Kusza napisała jedno mądre zdanie, które mi uświadomiło mechanizm pewnych zdarzeń w moim życiu, których nie mogłam zrozumieć i jakoś mi lżej teraz z tym.

Na tym polega zdrowa dyskusja, tym bardziej że każdy z nas ma inne doświadczenia. Kafeteria jaka by nie była przyciąga ludzi z różnych środowisk, a każdy z nas ma jakieś bagaże i im większa świadomość tym łatwiej poukładać sobie w głowie pewne bolączki. (Nie bierzmy jednak świadomości za gwarant sukcesu 🙂) Cieszę się, że tu trafiłem, bo realnie rzadko kiedy mogę pozwolić sobie na tak swobodne dzielenie się myślami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
8 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ludzi trzeba chwalić 🙏

Trzeba, wtedy się aż chce cokolwiek produkować. 🙌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, robięjaklubię napisał:

Lubię porozmawiać na mądre tematy. Poczytać czyjeś wnioski. Wczoraj Kusza napisała jedno mądre zdanie, które mi uświadomiło mechanizm pewnych zdarzeń w moim życiu, których nie mogłam zrozumieć i jakoś mi lżej teraz z tym.

A co to było za zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, EIciaa napisał:

Racja , poruszamy nie raz temety i sprawy których nigdy jeszcze nikomu się nie mówiło 🥰 później człowiek czuje się lżej , jak by się jakiegoś ciężaru pozbył 😗

Działamy na siebie terapeutycznie. 😏 Gdyby nie te Przemki, Kotarby i inne, to byłoby jeszcze miłej, a z drugiej strony są folklorem i materiałem badawczym. Też mają swoje problemy i potrzebują Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
14 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Miłej końcówki, pacjenci 🙏

Zakład psychiatryczny Kafeteria. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Benniee napisał:

Zakład psychiatryczny Kafeteria. 

Oj tak. Ale z poradami tutaj to trzeba uważać, bo tu sami pacjenci, a nie lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mało kto sobie bierze do serca rady stąd chyba, że dotyczą jakichś mało istotnych spraw. Dzięki kafe wiem, co ludzie myślą tak naprawdę, a czego w realu nie powiedzą. Chociaż pewnie też nie do końca prawdę piszą. Grunt, że można trochę zwoje rozprostować i swoje myślenie o pewnych kwestiach naprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
48 minut temu, Kulfon napisał:

Oj tak. Ale z poradami tutaj to trzeba uważać, bo tu sami pacjenci, a nie lekarze.

No jasne, chodzi mi o wymianę spostrzeżeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2021 o 03:26, Kulfon napisał:

Miałam jednego bad boya i to mi wystarczy. Została mi alergia na takich.

to szybko zakumała, brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×