Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
samiec_mewy_srebrzystej

Cudowny świat. Niektórzy tak kochają niszczyć innych...

Polecane posty

Czy to takie polskie czy to po prostu element natury człowieka? Zniszczyć kogoś dla samej  żądzy krwi, podpierając się oficjalnie "moralnymi" przesłankami, a tymczasem chodzi o zwykłe "zniszczyć", "zaorać" dla czystej przyjemności...

47 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Czy to takie polskie czy to po prostu element natury człowieka? Zniszczyć kogoś dla samej  żądzy krwi, podpierając się oficjalnie "moralnymi" przesłankami, a tymczasem chodzi o zwykłe "zniszczyć", "zaorać" dla czystej przyjemności...

O co kaman? 

1 godzinę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Zauważyłeś jak ludzie wyglądają na starość? Jeśli ktoś jest złośliwy, wredny, zły to często to widać na jego twarzy na starość. Patrzysz na taką osobę i od razu widzisz z kim masz do czynienia. Myślę, że to mimika twarzy utrwala tak zmarszczki.

• Like 1
  • Thanks 1

1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Zauważyłeś jak ludzie wyglądają na starość? Jeśli ktoś jest złośliwy, wredny, zły to często to widać na jego twarzy na starość. Patrzysz na taką osobę i od razu widzisz z kim masz do czynienia. Myślę, że to mimika twarzy utrwala tak zmarszczki.

A ja myślę, że powtarzasz jakieś frazesy, które mogą być bolesne dla kogoś, kto jest oceniany jako sūka czy chūj, bo ma wyraz twarzy taki, a nie inny. Poza tym na starość gęba opada i wygląda się posępnie, grawitacja. Karwasz barabasz. Mądrości z odbytu. 

• Like 1
  • Confused 1

1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

A ja myślę, że powtarzasz jakieś frazesy, które mogą być bolesne dla kogoś, kto jest oceniany jako sūka czy chūj, bo ma wyraz twarzy taki, a nie inny. Poza tym na starość gęba opada i wygląda się posępnie, grawitacja. Karwasz barabasz. Mądrości z odbytu. 

Jeśli ktoś jest dobry to nawet jeśli nie ma jakieś szczególnej urody to bije z jego oczu, uśmiechu i to można pokochać.

• Like 1
  • Thanks 2

1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Jeśli ktoś jest dobry to nawet jeśli nie ma jakieś szczególnej urody to bije z jego oczu, uśmiechu i to można pokochać.

Ale to nie na temat tak jakby. Dobroci i zła nikt na mordzie nie ma wypisanego. Ładny nie znaczy dobry, a brzydki zły. Ja jebje.

• Like 2

Świat sie zmienia, ludzie tez, ludzie wszystko zrobią. Nie czarujmy sie.

10 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ale to nie na temat tak jakby. Dobroci i zła nikt na mordzie nie ma wypisanego. Ładny nie znaczy dobry, a brzydki zły. Ja jebje.

Bardziej jednak wierzę dzieciom, niż komuś kto publicznie pisze takie teksty. Dzieci nie kłamią w takich kwestich

https://youtu.be/Dy9qhs_ROPw?t=59

• Thanks 1

1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To wierz dalej. Tak jak wierzysz, że inne traktowanie niemowląt obu płci grozi powstaniem pysd ma kaczych łapkach.

Niespecjalnie wiem, do czego teraz pijesz, ale humorek dziś widzę moooocno pod psem.

Moze zluzuj nieco?

1 minutę temu, Icran_ napisał:

Niespecjalnie wiem, do czego teraz pijesz, ale humorek dziś widzę moooocno pod psem.

Moze zluzuj nieco?

Ja także potrafię się niepamięcią tłumaczyć, ale nie będę. Jestem luźna. 

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ja także potrafię się niepamięcią tłumaczyć, ale nie będę. Jestem luźna. 

Niedostatecznie, z tego co czytałem w innych wątkach.

Wiesz...czasem trzeba odpuścić sobie całkiem, jak ma się zły dzień. Słoneczko wyszło ( choć zachodzi już ), na spacer wyjdź. Wiosna jest, pięknie dookoła, mimo że La Ninia rządzi..

Edytowano przez Icran_

1 godzinę temu, robięjaklubię napisał:

To byś się zdziwiła jak te uśmiechnięte, w dupe uprzejme koleżeńskie osoby którym w życiu byś nic nie zarzuciła szczują, Sącza jad. Subtelnie się usmiechaja a na ich twarzach wcale nie widać mimiki wskazującej na brak zadowolenia. Na starość też zmarczek nie będzie bo mają wywalone. 

2 godziny temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Wczoraj się urodziłeś?

2 godziny temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Gdyby to był element natury ludzkiej, to wszyscy byśmy gnębili innych i poprawiali sobie samopoczucie cudzym kosztem. Zauważ, że tak nie jest. Oczywiście, że takich ludzi jest całkiem dużo, chcą sobie podporządkować ogół i mają w nosie, co kto myśli i jak się z tym czuje. Takich należy omijać i nie dopuszczać do siebie. Należałoby mieć jakiś radar na takich podelcow. 

Kolejny temat pod publiczkę 🤣

bosz... jaki ten nielot wrażliwy... ach, może która to kupi? 😆

1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Kolejny temat pod publiczkę 🤣

bosz... jaki ten nielot wrażliwy... ach, może która to kupi? 😆

Poca, masz w sobie coś z sępa. Ale nie chodzi o smukłą szyję, a o ciąg do padliny...

22 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Wczoraj się urodziłeś?

Nieeee, po prostu dziś się przekonałem że znajduję się za blisko niszczarki 😉

Przed chwilą, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Poca, masz w sobie coś z sępa. Ale nie chodzi o smukłą szyję, a o ciąg do padliny...

Skończ.

Tak jak prosiłam żebys nie próbował wchodzić mnie w dupju na privie żeby coś ugrać u innej osoby, tak może czas skończyć pajacować z tematami "pod publiczke".

Poprzedni był o czym..też taki "przypadkowy"..aha, o wybranych zawodach, jak to zrozumialeś, ze one nie definiują ludzi..

ochhhh 😄

że na da

stary koń, a zagrywki z gimbazy 

Skończ.

Tak jak prosiłam żebys nie próbował wchodzić mnie w dupju na privie żeby coś ugrać u innej osoby, tak może czas skończyć pajacować z tematami "pod publiczke".

Poprzedni był o czym..też taki "przypadkowy"..aha, o wybranych zawodach, jak to zrozumialeś, ze one nie definiują ludzi..

ochhhh 😄

że na da

Jak to miło z Twojej strony Poca, że przynajmniej wtedy postanowiłaś zachować milczenie; niestety, drugi raz nie zdecydowałaś się skorzystać z tej możliwości... a ku... szkoda 🙂

3 minuty temu, 90%cacao napisał:

Skończ.

ochhhh 😄

że na da

Aha, o miejsce w Twoje d... ani mi się śni rywalizować z Druhem, on tam bardziej pasuje...

1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Jak to miło z Twojej strony Poca, że przynajmniej wtedy postanowiłaś zachować milczenie; niestety, drugi raz nie zdecydowałaś się skorzystać z tej możliwości... a ku... szkoda 🙂

Trzeba było skorzystać z tej moz liwości samemu, a nie błaźnić się przede mną najpierw żeby dobrac się do majtek innej osobie, a jak tego nie kupiłam to tego typu tematy i pisanie o mnie w "znany sposob" za plecami.

Przerabiliśmy juz to. 🙂 

1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Aha, o miejsce w Twoje d... ani mi się śni rywalizować z Druhem, on tam bardziej pasuje...

Tobie sie marzy u anastazji to miejsce, ale ..musze cie zmartwić 😄 

Tobie sie marzy u anastazji to miejsce, ale ..musze cie zmartwić 😄 

Poca, dobra: napiszę Ci krótko. Pi...l się, o ile jeszcze ktoś to w rzeczywistości chce z Tobą robić 🙂

Samiec, ale szacunek jej się należy a nie pier... się nie sądzisz ?

Skończ do niej pisać i pomyśl o sobie na serio.

Gadaliśmy kiedyś i widzę, że nadal kiepsko z Tobą.

Ogarnij się!

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Poca, dobra: napiszę Ci krótko. Pi...l się, o ile jeszcze ktoś to w rzeczywistości chce z Tobą robić 🙂

hehehe, ojej..nie udal sie podryw młodszej kilkanaście lat laski..ZNOWU?

bidulek.. ani prośba, ani groźbą.. okropna jeste, wiem.

Przeciez mewa kazał ! 

Milczeć 

huehue

szkoda, ze kilka miesiecy temu sam z tej opcji nie skorzystał, ale wtedy był wszystko super, bo myslał, ze rozdaje karty 😄

Wtedy ani szacunku, ani klasy, ani dobrego smaku nie było.

oh well// 🙂 

Edytowano przez 90%cacao

4 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

No i tu pokazujesz, ze jestes zwykłym starym sfrustrowanym dziadem. I żadne pseudofilozoficzne tematy tego nie zmienia. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się