Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hakuro

Brunek pogromca kuriera

Polecane posty

39 minut temu, GlamBan napisał:

Ponawiam pytanie, co Artek teraz robi? Nie jest już przedstawicielem Coli? 

Nie jest, zmienił robotę przez nowego szefa. Malinowa nie pochwaliła się co robi. Był na jakimś  kursie i zdawał egzaminy. Wydaje mi się że został kierowcą tira, cały tydzień w trasie i zjeżdża na sobotę.

• Like 2

Masakra :classic_dry: jaki jest sens "chwalenia" się, że kupiła samochód? Jak nigdzie nie pojedzie sama. A jej  chłop przecież nie miał samochodu. Tylko firmowy z coli. To teraz jak u nich? To ten samochód jest od nich wspólny, a nie jej?  Wcześniej jak kupiła ten poprzedni też się chwaliła, że jej. A potem się okazało, że ich wspólny. 

Może ktoś pamięta, który to vlog od samochodu. Zerknę sobie, bo juz dawno u niej nie byłam. Nie chce mi się szukać:classic_happy: 

7 godzin temu, Milutka napisał:

Może ktoś pamięta, który to vlog od samochodu. Zerknę sobie, bo juz dawno u niej nie byłam. Nie chce mi się szukać:classic_happy: 

"Kupiłam auto w majówkę ale wieczór nie był optymistyczny" 

• Thanks 1

Tytuły jej vlogów mnie rozwalają 😂

• Haha 1

Zobaczyłam sobie i dalej nudna jak flaki w oleju :classic_biggrin: dalej siedzi jak siedziała, fryzura dalej taka sama (w końcu by sobie tą grzywkę zapuściła) przecież zawsze można wrócić do starej fryzury.  Samochód też kupili  pod jej widzimisię, bo Artek nie ma nic do gadania. Nawet w sprawie kupna samochodu :classic_happy:

Synek podpieprzył matce portfel z torebki, a potem jak malinowa zorientowała się podrzucił go z powrotem. 

2 minuty temu, Dobra _Dusza napisał:

Synek podpieprzył matce portfel z torebki, a potem jak malinowa zorientowała się podrzucił go z powrotem. 

Skąd Ty bierzesz te historie? Byłaś stówką z tego portfela?🤣

5 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Byłaś stówką z tego portfela?🤣

Jestem Żydem z obrazka 😉 Wszystko widzę, wszystko słyszę. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

29 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Podrzucił, ale już bez kasy🤣 Czy było warto?  Czy się opłacało? Bo może w portfelu "przeminęło z wiatrem"🤣

7 minut temu, Milutka napisał:

Podrzucił, ale już bez kasy.

Nie, oddał z całą forsą. Nie miał wyjścia, matka za szybko zajrzała do torebki. Nie dało się zrzucić winy na kogoś obcego.

23 minuty temu, Dobra _Dusza napisał:

Nie, oddał z całą forsą. Nie miał wyjścia, matka za szybko zajrzała do torebki. Nie dało się zrzucić winy na kogoś obcego.

Na brunka by mógł🤣 

Jak skończyła się historia z zepsutym telefonem? 
W Krakowie jest autoryzowany serwis, gdzie bardzo często naprawiają od ręki, albo na drugi dzień. Zastanawia mnie, czy w Rzeszowie również nie ma takiego serwisu. Ma telefon, samochód, co za problem zadzwonić i zapytać. Z Przeworska prosta i szybka trasa. 

7 minut temu, Milutka napisał:

Na brunka by mógł🤣 

Taa😂 Brunek wszedł na krzesło, wyjął portfel z torebki i zjadł go razem z banknotami.

Po co ona ciągle pokazuje te zakupy, rozumiem że jak Artek raz w tygodniu zawiezie ją do sklepów to pełnia szczęścia ale w kółko kupuje to samo, gotuje też to samo ,żadnych nowości, nuda. Mam wrażenie że te filmy robi na odwal.

• Like 2

3 godziny temu, meres8 napisał:

Po co ona ciągle pokazuje te zakupy, rozumiem że jak Artek raz w tygodniu zawiezie ją do sklepów to pełnia szczęścia ale w kółko kupuje to samo, gotuje też to samo ,żadnych nowości, nuda. Mam wrażenie że te filmy robi na odwal.

Ja mam wrażenie, że ciągle takie same filmy wstawia. Tak samo jak z modowymi must have Vivy.

Dnia 29.05.2021 o 21:45, sosczosnkowy napisał:

Jak skończyła się historia z zepsutym telefonem? 
W Krakowie jest autoryzowany serwis, gdzie bardzo często naprawiają od ręki, albo na drugi dzień. Zastanawia mnie, czy w Rzeszowie również nie ma takiego serwisu. Ma telefon, samochód, co za problem zadzwonić i zapytać. Z Przeworska prosta i szybka trasa. 

Ona nie jeździ samochodem nigdzie sama. Tylko się chwali, że ma samochód :classic_happy: Ona tylko syna zawoziła do szkoły (1 lm). Ja więcej na nogach zrobię. Ona nawet nie chodzi, tylko siedzi w tym mieszkaniu. Masakra!

5 godzin temu, meres8 napisał:

Dziwna jest! Sama nie pojedzie na zakupy. Tylko czeka na artka,  aby pojechać na zakupy. 

10 godzin temu, Milutka napisał:

Dziwna jest! Sama nie pojedzie na zakupy. Tylko czeka na artka,  aby pojechać na zakupy. 

On ma przerąbane, zamiast w wolne odpoczywać lub spotkać się z rodziną to wozi ją po wszystkich sklepach żeby natargała kolejnych pierdół i miała co pokazywać przez cały tydzień. Z dowodem też jej pomógł, ona oprócz garnków  to nic nie ogarnia choć i z tym różnie bo przelać zupę z kartonu czy podsmażyć gotowe kartofle to żadne gotowanie. 

• Haha 1

Nie no gotować coś tam potrafi. Pal licho, że osobno na  10-ciu patelniach :classic_dry: Coś upiecze, ugotuje. Może być.

8 godzin temu, patukka napisał:

To ktoś jeszcze ją ogląda???

Tak, sąsiedzi, dla beki 🙂

• Haha 1

Napisano (edytowany)

Dzis wlaczylam jej nagranie i sie dowiedzialam ze jestem hamem i prostakiem bo on banuje tylko takich haha. Wystarczylo napisac ze podobal mi sie stary, duzy stol w kuchni i niepotrzebnie sie go pozbyla. 

Glupiutka, w pelni zalezna od meza kuchta (choc marna), zero zainteresowan: jak mozna wrzucac filmy 20 minutowe z Pepko czy Kik. Z menu to glownie wieprzowina i kurczaki. Jak kupi rybe to ja zmasakruje smietana albo wypanieruje. Nie wie do czego sluzy Pesto. Wszystko smazy i mrozi. Masakra.

Edytowano przez Berenica

3 minuty temu, Paryz London napisał:

Ile lat ma syn? Ma już 18?

15

Przed chwilą, Pan da napisał:

15

A to też duży chłopak. Czemu ona do pracy nie idzie? Przecież syn już odchowany i pewnie w czasie wolnym i tak wybywa  z domu do chłopaków, na deskorolkę , komputer, czy rowery.

4 godziny temu, Paryz London napisał:

A to też duży chłopak. Czemu ona do pracy nie idzie? Przecież syn już odchowany i pewnie w czasie wolnym i tak wybywa  z domu do chłopaków, na deskorolkę , komputer, czy rowery.

Malinowa ma swój sklep internetowy i to jej wystarczy. Zazdrości mężowi widoków z pracy to niech też wyjdzie z tego domu to też zobaczy co nieco. Że ona pier-dolca nie dostanie w tym domu. 40 lat a zachowuje się jak babcia na emeryturze.

• Like 2

Trochę dzisiaj mnie rozbawiło, że kolejny rok mówi to samo, tj. że nie mają żadnych planów na wakacje. 😜 Nie musi być to wcale tłoczna plaża, co krytykowała, ale domek w głuszy na tydzień albo parę dni w jakiejś agroturystyce czy coś w tym stylu. Chodzi o to, żeby wyjść poza 4 kąty, poszerzyć horyzonty, zmusić głowę do odejścia od codziennej rutyny. Przecież ten Igor poza Mikulice, Przeworsk i Kańczugę nosa nie wystawił praktycznie całe życie. 

• Like 3

5 godzin temu, Karioka napisał:

Trochę dzisiaj mnie rozbawiło, że kolejny rok mówi to samo, tj. że nie mają żadnych planów na wakacje. 😜 Nie musi być to wcale tłoczna plaża, co krytykowała, ale domek w głuszy na tydzień albo parę dni w jakiejś agroturystyce czy coś w tym stylu. Chodzi o to, żeby wyjść poza 4 kąty, poszerzyć horyzonty, zmusić głowę do odejścia od codziennej rutyny. Przecież ten Igor poza Mikulice, Przeworsk i Kańczugę nosa nie wystawił praktycznie całe życie. 

Kilka lat temu planowała wyjazd do Chorwacji. Potem zwaliła na brunka, że nie pojechali, bo nie mieli gdzie go zostawić. Ona nigdzie nie była, nic nie widziała. Masakra tylko widok z okna pokazuje. Teraz pierdzieli, że nie musi nigdzie jechać. Plany wakacyjne to ona ma:classic_happy: palcem  po mapie. 

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować