Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Złote holo i glam brokat

Polecane posty

Zakładam nowy wątek o Hance i Glamshopie, bo chyba znowu skasowali poprzedni. I dlaczego? Co w nim złego było?

@Beza na pół

Nie zdążylam przeczytac co napisalaś w odpowiedzi na mój komentarz 😢

Ale kogoś dooopa boli, żeby dwa wątki poleciały w niecały tydzień.

Jak kogoś by interesowało to produkty Pat pojawiły się na stronie sephory. Nie ma żadnej palety, która mnie interesowała 😔

4 minuty temu, Mercurio napisał:

Wydaje mi się że to przeszkadza tym babom co chcą poczytać o Glamshopie a same nie raczą nic napisać

27 minut temu, Dark Evil napisał:

Wydaje mi się że to przeszkadza tym babom co chcą poczytać o Glamshopie a same nie raczą nic napisać

Nie zdazylam odpisac, ze ja bardzo lubie opcje z wyciaganymi wkladami, bo mozna sobie w razie potrzeby przekladac do palet magnetycznych i miec wlasny Instant Look In A Palette. I wlasnie mnie natchnelas, zeby kliknac ten bronzer 😆 

3 minuty temu, Wpadłam na chwilę napisał:

Nie zdazylam odpisac, ze ja bardzo lubie opcje z wyciaganymi wkladami, bo mozna sobie w razie potrzeby przekladac do palet magnetycznych i miec wlasny Instant Look In A Palette. I wlasnie mnie natchnelas, zeby kliknac ten bronzer 😆 

Bardzo polecam, super wydajny produkt. Mam odcień 2, pasuje mi do karnacji w odcieniu ELDW 1W1. Tylko uwaga- on jest dośc ciepły. Za to średnio napigmentowany, więc nie robi plam.

• Like 1

1 minutę temu, Dark Evil napisał:

Bardzo polecam, super wydajny produkt. Mam odcień 2, pasuje mi do karnacji w odcieniu ELDW 1W1. Tylko uwaga- on jest dośc ciepły. Za to średnio napigmentowany, więc nie robi plam.

Musze sie przyjrzec odcieniom 2 i 3,  bo 1 na pewno odpada. 

1 godzinę temu, Mercurio napisał:

Jak kogoś by interesowało to produkty Pat pojawiły się na stronie sephory. Nie ma żadnej palety, która mnie interesowała 😔

Jakoś nic mnie za serce nie chwyciło. Mam jedną paletkę od Path i szczerze mówiąc d... nie urywa. 

Zrobiłam remanent w kosmetykach, będę się części pozbywać. Pewnie skończy się tym, że zrobi się miejsce na coś nowego, absolutnie cudownego i oczywiście  niespotykanego 😂 Ale na razie nic nie kupuję. No może poza nowym pudrem i różem od Chantacaille, ale póki co na Cult Beauty nie ma mojego odcienia pudru. Może i dobrze 😉

Jakby kogoś interesowało, w sklepie Puder i Krem duże promocje. 

Coraz bardziej mi się podobają Twoje kolejne, nowe nazwy wątku:)

Swoją drogą te osoby kasujące wątki inteligencją nie grzeszą, skoro tak trudno im zrozumieć, że wątki tworzą osoby i póki one są, będę ich wątki, tylko pod innymi nazwami. Takie usuwanie ich co chwila przypomina łapanie motyli z dziurawym sitem:)

• Like 1
  • Haha 2

1 godzinę temu, Mercurio napisał:

ja chciałam teraz kupić 2, potem 3, ale żadnej z tych palet nie ma...8 tez mi się podoba, zastanawiam się, ale nie ma żadnej promki więc poczekam trochę. generalnie szału nie ma z tym asortymentem, chyba nie ma nawet połowy tego co na stronie. ciekawe czy będą nowe róże...

Napisano (edytowany)
24 minuty temu, EvaLos napisał:

ja chciałam teraz kupić 2, potem 3, ale żadnej z tych palet nie ma...8 tez mi się podoba, zastanawiam się, ale nie ma żadnej promki więc poczekam trochę. generalnie szału nie ma z tym asortymentem, chyba nie ma nawet połowy tego co na stronie. ciekawe czy będą nowe róże...

Spokojnie. One powoli wchodzą na stronę. 
Mi sie poki co podoba jedna czwórka Divine Rose sie podoba ale nie kupue jej dopoki nie pomacam testera

Edytowano przez Dark Evil

1 godzinę temu, EvaLos napisał:

Jeżeli o mnie chodzi to z palet Mothership to najbardziej interesujące dla mnie są 1, 3 i 4. A z czwórek to nocturnal nirvana. 

Mnie ciekawią te palety Divine Rose ale nie kupię tego dopóki nie zobaczę na zywo i nie zeswatchuuję. A jeszcze nie ma tych kosmetyków w Sephorze stscjonarnie

Napisano (edytowany)
38 minut temu, Mercurio napisał:

Jeżeli o mnie chodzi to z palet Mothership to najbardziej interesujące dla mnie są 1, 3 i 4. A z czwórek to nocturnal nirvana. 

W mothership czwórce nie ma tych "specjalnych" cieni błyszczących, są same metaliki, trzy z nich zresztą można kupić w tej małej paletce w białym badziwenym opakowaniu, która była w promocji za 70 zł:)

Do mnie ostatnio dotarła nocturnal nirvana. Trzy z czterech cieni są piękne, na prawdę, ale ten ciemny fiolet jest kiepski. Nigdy nie widziałam tak suchego cienia. Na oku się ostatecznie jakoś broni, ale zupełnie inaczej sobie wyobrażałam cień za taka kasę.

Edytowano przez EvaLos
  • Like 1

29 minut temu, EvaLos napisał:

W mothership czwórce nie ma tych "specjalnych" cieni błyszczących, są same metaliki, trzy z nich zresztą można kupić w tej małej paletce w białym badziwenym opakowaniu, która była w promocji za 70 zł:)

Do mnie ostatnio dotarła nocturnal nirvana. Trzy z czterech cieni są piękne, na prawdę, ale ten ciemny fiolet jest kiepski. Nigdy nie widziałam tak suchego cienia. Na oku się ostatecznie jakoś broni, ale zupełnie inaczej sobie wyobrażałam cień za taka kasę.

Ja się nie orientuję do końca w tych paletach od Pat, po prostu mothership 4 jakoś kolorystycznie mi się podoba. Chociaż 1 chyba wygrywa. A jako że opinie o tych paletach są różne to tutaj się musze bardziej zastanowić nad zakupem.

Władek nagrał filmik o całej marce Pat McGrath. To chyba jedyny jutuber, króry ma kosmetyki z tej marki i ich używa.

2 godziny temu, Mercurio napisał:

Ja się nie orientuję do końca w tych paletach od Pat, po prostu mothership 4 jakoś kolorystycznie mi się podoba. Chociaż 1 chyba wygrywa. A jako że opinie o tych paletach są różne to tutaj się musze bardziej zastanowić nad zakupem.

Ja akurat zwracam uwagę na to, w których paletach są te cienie o bardzo błyszczącym szifcie, ponieważ gdyby nie one, w ogóle nie zwracałabym uwagi na tę markę. Akurat jedynkę mam, to bardzo ładna, chłodna paleta.

2 godziny temu, Dark Evil napisał:

Władek nagrał filmik o całej marce Pat McGrath. To chyba jedyny jutuber, króry ma kosmetyki z tej marki i ich używa.

obejrzałam ten filmik bez przewijania do samego końca i bardzo mi się podobał - jest przekrój po większości asortymentu marki i szczera opinia o tym, co jest warte zachodu a co nie. Bez zadęcia, obiektywnie - właśnie takie recki lubię.

• Like 1

6 minut temu, EvaLos napisał:

obejrzałam ten filmik bez przewijania do samego końca i bardzo mi się podobał - jest przekrój po większości asortymentu marki i szczera opinia o tym, co jest warte zachodu a co nie. Bez zadęcia, obiektywnie - właśnie takie recki lubię.

Dokładnie. Przegląd marki z punktu widzenia uzytkownika i wizażysty. 
Tez lubię takie recenzje, bez przesadzania w żadną stronę. Obawiam sie jednak, ze recenzja Władka, to będzie jedyna recenzja tej marki na polskim bjuti jutubie. 
Reszta nie kupi tych kosmetyków, nie ma opcji. 

18 minut temu, Dark Evil napisał:

Dokładnie. Przegląd marki z punktu widzenia uzytkownika i wizażysty. 
Tez lubię takie recenzje, bez przesadzania w żadną stronę. Obawiam sie jednak, ze recenzja Władka, to będzie jedyna recenzja tej marki na polskim bjuti jutubie. 
Reszta nie kupi tych kosmetyków, nie ma opcji. 

Influ dostały właśnie pomadke i tusz do rzęs z Pat od sephory. Pewnie użyją jej tylko po to żeby powiedzieć coś w stylu "No taki efekt to możecie uzyskać czymś tańszym, marka nie warta uwagi, nie będę nic innego testować". 😅 Większość bjutijutuberek jest już tak schematyczna że niczym mnie nie zaskoczą.

• Thanks 1

1 minutę temu, Mercurio napisał:

Influ dostały właśnie pomadke i tusz do rzęs z Pat od sephory. Pewnie użyją jej tylko po to żeby powiedzieć coś w stylu "No taki efekt to możecie uzyskać czymś tańszym, marka nie warta uwagi, nie będę nic innego testować". 😅 Większość bjutijutuberek jest już tak schematyczna że niczym mnie nie zaskoczą.

No dokładnie. Moze Gosia HoM sie skusi na paletke cieni. A reszta bedzie bazować tylko na paczkach z Sephory

Ktoś wie ile idzie paczka z lookfantastic? W ogóle ma mi przyjść in postem, trochę się zdziwiłam, myslalam ze inpost działa tylko w Polsce

Napisano (edytowany)
8 minut temu, EvaLos napisał:

Ktoś wie ile idzie paczka z lookfantastic? W ogóle ma mi przyjść in postem, trochę się zdziwiłam, myslalam ze inpost działa tylko w Polsce

Chyba Inpost miał wejsc na rynek zagraniczny, cos mi sie wydaje- zwlaszcza uslugi kurierskie

Edytowano przez Dark Evil

Pat McGrath nie wchodzi na rabaty, cienko to widzę że sprzedażą. Będzie jak z Tarte gdzie brak rabatów i wysokie ceny od początku blokowały dużą sprzedaż przez co mało tych kosmetyków w polskim internecie i machina sprzedaży się sama nie napędza. Mi też jakoś przeszła ochota na te kosmetyki za to denonę każdą wciągnę.

• Like 1

Na Sephora com duże palety Pat w przeliczeniu wychodzą po 470 zł i jeszcze od tego mają rabaty, u nas 579 i rabatów brak. Nie ma szans że wyrzucę tyle kasy w błoto.

11 minut temu, Lablab666 napisał:

Pat McGrath nie wchodzi na rabaty, cienko to widzę że sprzedażą. Będzie jak z Tarte gdzie brak rabatów i wysokie ceny od początku blokowały dużą sprzedaż przez co mało tych kosmetyków w polskim internecie i machina sprzedaży się sama nie napędza. Mi też jakoś przeszła ochota na te kosmetyki za to denonę każdą wciągnę.

Pat wchodzi na -10%. 
Nie ma co patrzec na amerykanską Sephore, bo oni podają ceny netto i nalicza się vat dopiero jak zatwierdza sie koszyk internetowy. 
Na stronie Pat juz są wliczone vaty i te ceny regularne wyglądają podobnie jak u nas na Sephorze.

Wydaje mi się ze Sephora nie nastawia się na jakąś wybitnie wysoką sprzedaz tych kosmetyków. To raczej jest ukłon w stronę tych osób co mają kasę i chcą ją wydac na tak drogie kosmetyki. I zawsze mają kupon na -10% 😂

a ja mysle ze czasem bedzie wchodzic marka na promki, kazda marka co jakis czas wchodzi. Moze nie na regularne 20% co tydzien ale jednak. No chyba ze beda chcieli jeszcze bardziej podkreslic "wyjatkowosc" tych kosmetykow I ich ekskluzywnosc co uwazam za glupote. Ostatecznie zawsze pozostaje strona marki, tam te duze palety bywaja poprzeceniane na 400 zl a wysylka gratis

3 godziny temu, Dark Evil napisał:

Pat wchodzi na -10%. 
Nie ma co patrzec na amerykanską Sephore, bo oni podają ceny netto i nalicza się vat dopiero jak zatwierdza sie koszyk internetowy. 
Na stronie Pat juz są wliczone vaty i te ceny regularne wyglądają podobnie jak u nas na Sephorze.

Wydaje mi się ze Sephora nie nastawia się na jakąś wybitnie wysoką sprzedaz tych kosmetyków. To raczej jest ukłon w stronę tych osób co mają kasę i chcą ją wydac na tak drogie kosmetyki. I zawsze mają kupon na -10% 😂

Ja mam kasę i lubię ją wydawać na drogie kosmetyki ale w tym przypadku czułabym się okradana. To 10% mi wisi 

• Thanks 1

49 minut temu, Lablab666 napisał:

Ja mam kasę i lubię ją wydawać na drogie kosmetyki ale w tym przypadku czułabym się okradana. To 10% mi wisi 

Dlatego najpierw testery trzeba obejrzec😜

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się