Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dark Evil

Złote holo i glam brokat

Polecane posty

4 minuty temu, haruko napisał:

Z tego co zrozumiałam to te 340 cieni to aktualna kolekcja i w końcu się zabrali za (mam nadzieję) porządne zdjęcia swatchy, pokazała na czarno-biało jeszcze jakieś nowe cienie pastelowe, trochę późno na takie wiosenne kolory jak zaraz lato 😛

Może te pastele będą w tej letniej dużej kolekcji? 

Napisano (edytowany)
8 minut temu, haruko napisał:

Ona jest raczej ciepła, ale raczej w taki przytłumiony sposób, te dwie "zielenie" mają w sobie dużo brązu i na skórze wyglądają bardziej brązowo i szarawo niż w opakowaniu, ale to nie jest po prostu brąz, takie coś między oliwką, kolorem pewter a taupe, bardzo nieoczywisty kolor. Vintage Taupe to taki ciepły brzoskwiniowy brąz, ale też przytłumiony i z różowym podtonem. A z palety najbardziej uwielbiam cień Galaxia, niby taki zwykły topper na beżowej bazie, ale ma seledynowe drobinki i też jest wyjątkowy. Pixie też jest ładny, zazwyczaj nie lubię rose gold, ale ten nie ma takiej chamskiej złotej drobiny tylko jest pomieszana z różową.

Brzmi jak coś, czego bym chciała. Mimo, że mi lepiej w chłodnych tonach. Jakoś bym ogarnęła tę paletę. Dziękuję! 😁

Edytowano przez bella_again

A widziałyscie filmik Sylwii RedMyLips Art z prezentacją welurów z Glamshopu?

Tak powinien Glamshop prezentować swoje kosmetyki, a nie na odperdol. Dopiero u Sylwii widać jaki mają shift te cienie- niektóre są niebieskie lub seledynowe. 

• Thanks 1
  • Haha 1

23 godziny temu, Dark Evil napisał:

Chyba wolałabym 3 stówy wybulić na Honeymoon Forda- w 100% użytkowa dla mnie. Piękna jest, wiem, bo ją już obejrzałam na żywo

A mnie jakoś na żywo ta paletka nie zachwyciła, owszem cienie są jedwabiste, odcienie są bardzo twarzowe ale zabrakło mi tego czegoś, mam wrażenie za jest dosyć pospolita, mam takie odcienie w wielu paletach...w ogóle spojrzałam tez na produkty do konturowania toma forda, jakoś tak niekoniecznie, w tym jednym duo brązer rozswietlajacy jest tak ciemny ze nie wyobrażam sobie tego na policzku...

6 godzin temu, Dark Evil napisał:

A widziałyscie filmik Sylwii RedMyLips Art z prezentacją welurów z Glamshopu?

Tak powinien Glamshop prezentować swoje kosmetyki, a nie na odperdol. Dopiero u Sylwii widać jaki mają shift te cienie- niektóre są niebieskie lub seledynowe. 

Ogółem to naprawdę podobają mi się te cienie welurowe ale to olewactwo że strony glam shopu zniechęca mnie co raz bardziej do kupowania. Może na jakieś dużej promocji się skuszę.

9 godzin temu, sofiaa58 napisał:

Owszem, ale za to zawsze można sprzedać co nie interesuje. 

Ogólnie do tej pory tylko kilka kosmetyków mnie nie porwało.

Bo ja ogólnie chodzę w 4 ciuchach na krzyż, mam trzy pary butów, dwie torebki i ledwo co biżuterii, ale kosmetyki kocham i lubię je po prostu mieć.

I to pudełko mnie kusi, ale tak jak mówiłam coś mnie powstrzymuje. Chłop już dawno gadał żebym zamówiła i przestała mrauczeć, no ale. Zobaczę pewnie jeszcze czerwcową zawartość i jak będzie w miarę to może jedno na próbę zamówię. 

Ja mam dokladnie tak samo. Juz nie pamietam kiedy kupilam z ubran cos ze sklepu. Albo donaszam po siostrze, bo ona juz nie chce albo kupuje na vinted. A kosmetyki kocham calym serduszkiem i przyjemnosc mi sprawia sam fakt ich posiadania. 🙂 Wlasnie skonczylam ukladac w toaletce 😍

• Thanks 1

1 godzinę temu, EvaLos napisał:

A mnie jakoś na żywo ta paletka nie zachwyciła, owszem cienie są jedwabiste, odcienie są bardzo twarzowe ale zabrakło mi tego czegoś, mam wrażenie za jest dosyć pospolita, mam takie odcienie w wielu paletach...w ogóle spojrzałam tez na produkty do konturowania toma forda, jakoś tak niekoniecznie, w tym jednym duo brązer rozswietlajacy jest tak ciemny ze nie wyobrażam sobie tego na policzku...

To prawda, jest dość pospolita, takie złotko jak w niej jest w wielu paletach. I przez jest taka fajna, bo wygląda jak produkt, który wykorzysta się w 100%.

Z palet Denony fajnie wyglada Metropolis Palette. Mega ciepła i bardzo użytkowa(no moźe te dwa granaty takie se).

Napiszcie mi dziewczyny czy miałyście problem z sephora to znaczy z click and collect? To ustrojstwo nie wyszukuje mi żadnej perfumerii w mieście! 

Dobra, już wiem o co chodzi... wspaniała Syfora ma bardzo ograniczony asortyment w moim mieście 🤷‍♀️

7 minut temu, StaraaleJara napisał:

Napiszcie mi dziewczyny czy miałyście problem z sephora to znaczy z click and collect? To ustrojstwo nie wyszukuje mi żadnej perfumerii w mieście! 

Ja zazwyczaj nie mam problemu. Ale warto przełączyć się za stronę www, bo ta aplikacja czasem działa do bani. Mi np. Nie chciała przepuścić koszyka, bo w wybranej przeze mnie perfumerii nie było gratisowego Morrocan Oil 💩

Ogolnie ta opcja Click&Collect jest dobra do małych koszyków, inaczej wariuje.

10 minut temu, StaraaleJara napisał:

Ja zazwyczaj nie mam problemu. Ale warto przełączyć się za stronę www, bo ta aplikacja czasem działa do bani. Mi np. Nie chciała przepuścić koszyka, bo w wybranej przeze mnie perfumerii nie było gratisowego Morrocan Oil 

Ogolnie ta opcja Click&Collect jest dobra do małych koszyków, inaczej wariuje.

20 minut temu, StaraaleJara napisał:

Ta opcja klik i kolekt jest beznadziejna. I podaje błędne informacje. Przykład: zamówiłam i opłaciłam paletkę piątkę denony, numer 9, która wg strony jest dostępna w arkadii. Po godzinie informacja, że zamówienie zostało anulowane z powodu braku towaru, pieniądze zwrócone na konto. Dzwonię jednak na infolinię bo sie nakręciłam na tę paletkę i pytam o co kaman, pani prosi o cierpliwość, konsultuje się, oddzwania i powiadamia mnie, że żadna z dużych piątek nie jest już nigdzie dostępna (dają mi 30 zł za fatygę tak na marginesie). Dzisiaj jestem w Arkadii - dostępne piątki numer 2 i 8 ...( a miało nie być  już nigdzie żadnych numerów). 

2 minuty temu, EvaLos napisał:

Ta opcja klik i kolekt jest beznadziejna. I podaje błędne informacje. Przykład: zamówiłam i opłaciłam paletkę piątkę denony, numer 9, która wg strony jest dostępna w arkadii. Po godzinie informacja, że zamówienie zostało anulowane z powodu braku towaru, pieniądze zwrócone na konto. Dzwonię jednak na infolinię bo sie nakręciłam na tę paletkę i pytam o co kaman, pani prosi o cierpliwość, konsultuje się, oddzwania i powiadamia mnie, że żadna z dużych piątek nie jest już nigdzie dostępna (dają mi 30 zł za fatygę tak na marginesie). Dzisiaj jestem w Arkadii - dostępne piątki numer 2 i 8 ...( a miało nie być  już nigdzie żadnych numerów). 

Znam to. Wybieram kosmetyki, wszystkie niby dostepne w c&c, przechodzi do finalizacji zamowienia i co widze? "Te kosmetyki są niedostepne dla wybranej dostawy". 

52 minuty temu, Dark Evil napisał:

Z palet Denony fajnie wyglada Metropolis Palette. Mega ciepła i bardzo użytkowa(no moźe te dwa granaty takie se).

ta paleta na żywo jest dosyć ciemna, ja po nią sięgam najczęściej dla moich ukochanych zgniłków zielonych, chociaż jest tam bardzo dużo takich ekstremalnie ciepłych rudości, czerwieni, rdzawych i miedzianych tonów - taka typowo jesienna kolorystyka

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

*** Lisa Eldridge *** wypuszcza 4 rozswietlacze i roz do policzkow w kremie

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

• Like 1

4 minuty temu, Huest napisał:

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Już nie mogę się doczekać ❤️ Wiem, że jestem nudna. Ale uwielbiam Lisę 😆

P.S. Zaczęłam wyprzedawać kosmetyki. Dziś poszły 2 palety Denony i jedna Forda 😆 

• Like 1

Dnia 6.05.2021 o 21:21, bella_again napisał:

Ile lat ma lamakeupebella?

Teraz w maju kończy 30. Rocznik 91.

49 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

P.S. Zaczęłam wyprzedawać kosmetyki. Dziś poszły 2 palety Denony i jedna Forda 😆 

😘

A ja odsprzedaje ten bronzer Gossa jednak nie dla mnie-w ramach rekompensaty kupilam.sobie dzis ogromny bronzer Charlotte Tilbury 😃😃

Kolejny do sprzedazy jest moj MAC

1 godzinę temu, Huest napisał:

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Meh, nie moja bajka.

W ogóle nie czaję fenomenu róży w kremie. Ja jestem team puder i mat 😂😂

9 godzin temu, Dark Evil napisał:

Meh, nie moja bajka.

Moja tez nie:) ja jestem ciekawa tych róży (różów) ? od pat... 

9 godzin temu, Dark Evil napisał:

Meh, nie moja bajka.

A mnie ciekawią rozświetlacze. Może w końcu będzie coś niezbyt mocnego i delikatnego, bo ostatnio to same błyszczące "bomby" wypuszczają marki 😕

49 minut temu, Mercurio napisał:

A mnie ciekawią rozświetlacze. Może w końcu będzie coś niezbyt mocnego i delikatnego, bo ostatnio to same błyszczące "bomby" wypuszczają marki 😕

A miałaś rozświetlacz Becca Moonstone? On jest piękny, delikatny. Najładniejszy z moich zbiorów.

1 godzinę temu, EvaLos napisał:

Moja tez nie:) ja jestem ciekawa tych róży (różów) ? od pat... 

Ciekawe czy te róże bedą u nas dostępne? Wyglądają pięknie. 

1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Ciekawe czy te róże bedą u nas dostępne? Wyglądają pięknie. 

Pani w Arkadii mówiła że docelowo ma się u nas wszystko pojawić (tylko nie wiadomo kiedy:) od 11 maja być te szafy. Ale wypadałoby dotknac tych róży na żywo bo u tej marki takie fifty fifty, zdarzają się słabe rzeczy. Ja będę chodzić do sephory zeby zobaczyć te produkty a zamawiać będę i tak ze strony marki, można sporo zaoszczędzić.  Tym razem wysłali mi juz po 2 dniach, wiec widzę postep... 

1 godzinę temu, laik10 napisał:

A miałaś rozświetlacz Becca Moonstone? On jest piękny, delikatny. Najładniejszy z moich zbiorów.

Kiedyś go oglądałam w sephorze to wydawał mi się jakiś ciemny 😕

Moonstone nie jest ciemny, na mojej bladej skorze wyglada ladnie. 

Jak hanka pokazala wszystkie pojedyncze cienie tak razem to fajnie byloby zrobic podzial na formuly, kolory, swatche porownawcze I PODPISANE zdjecia...ale nawet nie ludze sie, ze to zrobi. Ja rozumiem, ze kazdy ma rodzine, obowiazki itd ale prowadzenie wlasnej firmy zobowiazuje, jesli nie znajdzie kogos do robienia niektorych rzeczy za nia to cienko to widze. Niestety trzeba kuc zelazo poki gorace, reklama sie sama nie zrobi. Tez odczuwam takie zniechecenie glamem przez olewactwo autorki. 

• Like 2
  • Thanks 2

Napisano (edytowany)
16 godzin temu, niewinna czarodziejka napisał:

Ja wlasnie skonczylam wystawiac miniatury perfum, ktore kiedys dostałam, a ja nie zuzyje. Wystawilam za jakies symboliczne pieniadze, niech ktos skorzysta. 🙂 Tez bym sprzedała paletke TF, mam jedna, ktorej nie uzywam i tak dumam nad nią i dumam. 

Edytowano przez BezaNaPol
  • Like 1

15 godzin temu, Dark Evil napisał:

Meh, nie moja bajka.

Ja trzymam się od matów i pudrów z daleka 😆 róże w kremie to zbawienie 😅

36 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Ja trzymam się od matów i pudrów z daleka 😆 róże w kremie to zbawienie 😅

To ja wlasnie takich kremowych wykonczen nie lubie. Uwielbiam mat na twarzy, a jako ze mam tłustą cerę, to rzadko udaje mi sie ten mat zachowac na dluzej

Napisano (edytowany)
16 godzin temu, laik10 napisał:

Teraz w maju kończy 30. Rocznik 91.

Ok dzięki 🙂 nie wygląda na 30, bardziej 27-28

Edytowano przez bella_again

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!