Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...

Polecane posty

Nabla wypuszcza 2 nowe male paletki Cutie, tez sie czaje na┬á bh cosmetics paris I l.a. girl ­čśë ech niekonczace sie chciejstwo...

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Ja zrobi┼éam zam├│wienie 10 czerwca i jeszcze nie zosta┼éo wys┼éane. No ale spodziewa┼éam si─Ö, ┼╝e pewnie ze 2-3 tygodnie to zajmie, wi─Öc chocia┼╝ w tym GS jest przewidywalny i niezmienny. ­čśë

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Blerkiszon napisał:

Ja dostalam mejla, ze wysylki sa opoznione z racji ogromnej ilosci zamowien ­čśë wiec moze to kwestia szczescia ­čśë

Mo┼╝liwe , ja wiedzia┼éam , ┼╝e pewnie zanim wy┼Ťl─ů i dojdzie to zapomn─Ö , ┼╝e zam├│wi┼éam a tu szok! W ten sam dzie┼ä si─Ö ogarn─Öli i zd─ů┼╝yli ups-a zam├│wi─ç i ogarn─ů─ç. Jestem w ci─Ö┼╝kim szoku!

Udost─Öpnij ten post

Dnia 17.06.2021 o 21:53, Dark Evil napisał:

Dosta┼éam swoj─ů paczk─Ö z promocji w GS- wzi─Ö┼éam kilka welurk├│w. IÔÇŽ no ┼éadnie si─Ö b┼éyszcz─ů. Maj─ů ┼éadne kolory, bo wybra┼éam te z┼éoto-r├│zowe. Ale czym to si─Ö w┼éasciwie r├│┼╝ni od ultra pere┼é? Bo ja nie widze wi─Ökszej r├│┼║nicy

Ja te┼╝ wzi─Ö┼éam kilka welur├│w i nie powiem, ┼éadne s─ů. Ale czym si─Ö r├│┼╝ni─ů od ultra pere┼é? Bo ja r├│┼╝nicy nie widz─Ö..

Udost─Öpnij ten post

A co my┼Ťlicie o palecie Dessi Say yes?┬á

Udost─Öpnij ten post

17 minut temu, AnYaa napisał:

A co my┼Ťlicie o palecie Dessi Say yes?┬á

Ładna jest. Chociaż nie wiem czemu, mam skojarzenia z Colourpop. Chyba dlatego źe oni takie zestawienie kolorystyczne juz mieli z 5 razy w swojej ofercie

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Mi sie tez podoba, takie fajne zgaszone roze, a ktos wie czy te blyski sa jak te z mexmo?

Udost─Öpnij ten post

Uleg┼éam i zam├│wi┼éam t─ů palet─Ö Dessi. Dam zna─ç jak przyjdzie ­čÖé Ja na promocji glamshopowej wzi─Ö┼éam te┼╝ palet─Ö Celebra, tak mnie podkusi┼éo. Ale nie powiem, podoba mi:)

Udost─Öpnij ten post

14 godzin temu, Dark Evil napisał:

Ładna jest. Chociaż nie wiem czemu, mam skojarzenia z Colourpop. Chyba dlatego źe oni takie zestawienie kolorystyczne juz mieli z 5 razy w swojej ofercie

tylko ze cena to juz nie taka kolorpopowa...tam taka paletka kosztowalaby dwa razy mniej. Nie wiem co Te Polskie firmy ostatnio Ta szaleja z cenami ...

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Ale jestem z┼éa na siebie. Dzi─Öki maxineczce zobaczy┼éam ┼╝e w fajnej promocji jest puder z too faced w wersji miniaturowej. Ale zastanawiam si─Ö nad nim o 10min za d┼éugo... I ju┼╝ wykupiony. Dost─Öpny stacjonarnie tylko w niekt├│rych sephorach ­čśş

Udost─Öpnij ten post

13 minut temu, Ja89 napisał:

Ale jestem z┼éa na siebie. Dzi─Öki maxineczce zobaczy┼éam ┼╝e w fajnej promocji jest puder z too faced w wersji miniaturowej. Ale zastanawiam si─Ö nad nim o 10min za d┼éugo... I ju┼╝ wykupiony. Dost─Öpny stacjonarnie tylko w niekt├│rych sephorach ­čśş

Taki se ten puder. Zmienia kolor podkładu na różowo-brzoskwiniowy. 

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Dark Evil napisa┼é:

Taki se ten puder. Zmienia kolor podkładu na różowo-brzoskwiniowy. 

Dzi─Öki. Troch─Ö mniej boli ­čĹŹ

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Ja89 napisał:

Dzi─Öki. Troch─Ö mniej boli ­čĹŹ

Mi robił Miss Piggy na twarzy. Chociaz calkiem przyzwoicie matowił cerę

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Ja89 napisał:

Lepiej wzi─ů─ç pe┼énowymiarow─ů mozaik─Ö Givenchy -te sypkie pryzmy - o numerku 3.

Udost─Öpnij ten post

Aaa, i z┼éama┼éam si─Ö. Kupi┼éam palet─Ö Path Mc Grath Divine Rose, t─Ö┬ápodstawow─ů­čśŐ. Chyba mnie pogi─Ö┼éo, ┼╝eby wyda─ç tak─ů kwot─Ö na cienie. Ale kolory s─ů tak ┼éadne i "pracowe", ┼╝e na pewno si─Ö przyda.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Kava napisał:

Aaa, i z┼éama┼éam si─Ö. Kupi┼éam palet─Ö Path Mc Grath Divine Rose, t─Ö┬ápodstawow─ů­čśŐ. Chyba mnie pogi─Ö┼éo, ┼╝eby wyda─ç tak─ů kwot─Ö na cienie. Ale kolory s─ů tak ┼éadne i "pracowe", ┼╝e na pewno si─Ö przyda.

­čĄö
To prawda. Duzo w niej takich dziennych kolorów, które mozna normalnie uzywac w mejkapach do pracy. 
Bij─Ö si─Ö z myslami czy brac t─ů Pat Midnigh Sun- ma piekne br─ůzy. I wchodzi na -20% na vip sale

Udost─Öpnij ten post

Mnie ta midnight Sun jako┼Ť nie przekona┼éa na ┼╝ywo, ten rudozloty wydawal si─Ö do┼Ť─ç mocno brokatowy, fiolet tez srednio mi tam pasuje, ale czaje si─Ö na seductive bronze. W og├│le wkr─Öci┼éam si─Ö w te marke ostatnio, mam juz 4 du┼╝e mothershipy i jak na razie malowalabym si─Ö tylko nimi...mo┼╝e kto┼Ť m├│wi─ç ze jest przereklamowana ale dla mnie tam nic nie dor├│wnuje tym blyskom.

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö