Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AgnieszkaGr

Widziałam jak mój narzeczony jest bzykany przez innego faceta. Od tej pory nie umiem na niego patrzeć jak na faceta.

Polecane posty

Przed chwilą, AgnieszkaGr napisał:

Nie myślę jeszcze o dzieciach. Po 30-ce będę sie nad tym zastanawiać. Na razie chce sie po prostu bawić 😉

to pobaw się tak... niech facet penetruje Ciebie i jednocześnie jego tyłek niech penetruje członkiem drugi facet - klasyczna zabawa biseksualna

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Ojejojoj napisał:

"Jak sobie teraz dodam 2 + 2 to robi się jasne dlaczego mój facet tak lubi gdy mu tyłek pieszczę."

 

No u mnie się też wyjaśniło dlaczego mój tak to lubi . Najlepsza opcja jest zaprzestanie ,bo może się to rozwinąć do ...ow***granic 😛 Powiedz swojemu ,że czujesz się z tym wszystkim zle i szukajcie rozwiązania .

 

Na razie to ja nie wiem jak się oswoić z tym że mój narzeczony jest bi 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AgnieszkaGr napisał:

Na razie to ja nie wiem jak się oswoić z tym że mój narzeczony jest bi 😔

skoro lubisz swing to bawić się bi .... Może Twój facet lubi penetrację to także możesz mu to zrobić od czasu do czasu straponem. Poza tym możecie zaprosić dziewczynę bi z którą także Ty możesz pobawić się. Ona będzie Cię lizać a on ją brać na pieska .... będzie fun o którym piszesz i tak bardzo lubisz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Sądząc po tej prowokacji, która ratuje to upadłe forum chyba nieźle się bawisz 🙈

To nie jest prowokacja. Znam to forum jakiś czas i wiedziałam że zostane oskarżoną o prowokacje, ale to nie prowokacja, a tobie jak sie nie podoba temat to omijaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Sądząc po tej prowokacji, która ratuje to upadłe forum chyba nieźle się bawisz 🙈

To nie jest prowokacja. Znam to forum jakiś czas i wiedziałam że zostane oskarżoną o prowokacje, ale to nie prowokacja, a tobie jak sie nie podoba temat to omijaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ddt60 napisał:

skoro lubisz swing to bawić się bi .... Może Twój facet lubi penetrację to także możesz mu to zrobić od czasu do czasu straponem. Poza tym możecie zaprosić dziewczynę bi z którą także Ty możesz pobawić się. Ona będzie Cię lizać a on ją brać na pieska .... będzie fun o którym piszesz i tak bardzo lubisz.

No i to jest propozycja rozwiązania 🙂 Jest dużo opcji także autorko posta przemysl sobie . 🔥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, AgnieszkaGr napisał:

To nie jest prowokacja.

to baw się fajnie dalej tylko uważaj na ciążę i na hiv (żeby nie skończyło się leczeniem albo testami na ojcostwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, AgnieszkaGr napisał:

To nie jest prowokacja. Znam to forum jakiś czas i wiedziałam że zostane oskarżoną o prowokacje, ale to nie prowokacja, a tobie jak sie nie podoba temat to omijaj.

Więc w czym problem?🤦‍♀️Prześpij się z kobietą i będziesz kwita wobec swojego chłopaka 😅

Będę nadal tkwiła w przekonaniu, że ten temat to głupia prowokacja. 

Edytowano przez Magda bez loginu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AgnieszkaGr napisał:

Bo te eksperymenty były fajne. Miałam na początku opór, ale potem mi się spodobało. Niestety widok jak mój facet jest posuwany przez innego faceta był dla mnie nie do przejścia 😕 

No widzisz..... A może dla niego widok,że ty byłaś posuwana przez innych był nie do przejścia i chciał Ci się zrekompensować? 😉 😄 

Zawsze zastanawiały mnie motywacje ludzkich zachowań. Takie głębokie, często nieświadome.

Dlaczego w ogóle zaczęliście te zabawy w cuckold i swingowanie? Nie zaspokajał Cię? Wcześnie je zaczeliście. Tak jakbyście sobie nie wystarczali. I to już w tak młodym wieku.

Mam wrażenie,że facetowi, który zgadza się na takie zabawy i oddaje innemu swoją kobietę, w gruncie rzeczy mu na niej nie zależy ,a może nawet i vice versa. Może jesteś mu w gruncie rzeczy obojętna. No bo co mu po Tobie skoro może mieć przyjemność od innego faceta?

A może to był test czy go w pełni akceptujesz, skoro łączą was tak perwersyjne doświadczenia?

Nie wiem. Ja tylko stawiam pytania. Odpowiedz sobie sama na nie.

Byłby dla Ciebie bardziej męski, gdyby to on wsadzał w tył tamtemu? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek". 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Marcin40 napisał:

No widzisz..... A może dla niego widok,że ty byłaś posuwana przez innych był nie do przejścia i chciał Ci się zrekompensować? 😉 😄 

Zawsze zastanawiały mnie motywacje ludzkich zachowań. Takie głębokie, często nieświadome.

Dlaczego w ogóle zaczęliście te zabawy w cuckold i swingowanie? Nie zaspokajał Cię? Wcześnie je zaczeliście. Tak jakbyście sobie nie wystarczali. I to już w tak młodym wieku.

Mam wrażenie,że facetowi, który zgadza się na takie zabawy i oddaje innemu swoją kobietę, w gruncie rzeczy mu na niej nie zależy ,a może nawet i vice versa. Może jesteś mu w gruncie rzeczy obojętna. No bo co mu po Tobie skoro może mieć przyjemność od innego faceta?

A może to był test czy go w pełni akceptujesz, skoro łączą was tak perwersyjne doświadczenia?

Nie wiem. Ja tylko stawiam pytania. Odpowiedz sobie sama na nie.

Byłby dla Ciebie bardziej męski, gdyby to on wsadzał w tył tamtemu? 😄 

Nie, widok tego że byłam posuwana przez innych nie przeszkadzał mojemu narzeczonemu. Jego to podniecało. On zaproponował takie zabawy, nie było mowy, że mnie nie zaspokajał, jest w łóżku świetny, ale w pewnym momencie dostał obsesji żeby popatrzeć sobie jak mnie dosiada inny facet. Na początku nie chciałam, miałam właśnie takie obawy o jakich piszesz, ale jak spróbowałam to mi się spodobało i potem już jakoś poszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, LoveSexOrgasm napisał:

M na widok nagich facetow ,az do momentu jak juz linki poscily i wyszlo szydlo z worka.

😉

chyba masz rację..... teraz już kiedy wszystko się wydało to będzie chciał aby facet bzykał jego a nie ją ... i ona będzie niedo...ru...ch

No tak, tak się takie eksperymenty kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgnieszkaGr napisał:

Nie, widok tego że byłam posuwana przez innych nie przeszkadzał mojemu narzeczonemu. Jego to podniecało. On zaproponował takie zabawy, nie było mowy, że mnie nie zaspokajał, jest w łóżku świetny, ale w pewnym momencie dostał obsesji żeby popatrzeć sobie jak mnie dosiada inny facet. Na początku nie chciałam, miałam właśnie takie obawy o jakich piszesz, ale jak spróbowałam to mi się spodobało i potem już jakoś poszło. 

Hej. Ile zajęło Ci oswojenie się z tym że bzykasz się z innym, a Twój facet patrzy? Tylko patrzył czy też się dołączał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Robson89 napisał:

Hej. Ile zajęło Ci oswojenie się z tym że bzykasz się z innym, a Twój facet patrzy? Tylko patrzył czy też się dołączał?

Czasami tylko patrzył i sobie walił, a czasami dołączał się. Jakiś czas mi zajęło, na początku miałam do niego pretensje, że mnie naprawdę nie kocha, skoro chce aby mnie inny facet bzykał na jego oczach. Mieliśmy jakiś miesiąc ciche dni przez jego namowy, aż do momentu jak byłam po alkoholu i w końcu uległam. Potem już poszło z górki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, marinero napisał:

No! On sie tez "bawi"!

Ma prostate a ta mu dostarcza widac wyzszej jakosci orgazm niz pocieranie o twoja w.agi/ne 

Wiem że odlatuje jak ma posuwany tyłek, bo go tak wiele razy pieściłam palcami albo wibratorem. Nie myślałam że lubi też z innym facetem 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
14 minut temu, AgnieszkaGr napisał:

Wiem że odlatuje jak ma posuwany tyłek, bo go tak wiele razy pieściłam palcami albo wibratorem. Nie myślałam że lubi też z innym facetem 😞 

zaproś pięciu z wielkimi członkami i niech go posuwają jeden po drugim a ty nagraj z tego relację filmową - potem puszczaj mu regularnie codziennie.... może mu się znudzi

Edytowano przez ddt60
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, marinero napisał:

Ja jestem hetero i  nigdy bym kobitce nie pozwolil wsadzis sobie palec w tylek a tym bardziej draznic  prostate .

ale to nie ma nic do hetero. Hetero i homo to jest orientacja czyli to z kim uprawiasz seks a nie jaki uprawiasz seks. Ja jestem hetero ale lubię jak kobieta palcem pobudza moją prostatę natomiast nie zgodziłbym się na żaden seks z udziałem drugiego mężczyzny. Praktycznie ściśle trzymając się definicji można uznać, że każdy facet uczestniczący w seksie mmf jest bi nawet jeśli bezpośrednio nie ma kontaktu fizycznego z drugim mężczyzną ponieważ bierze udział w seksie grupowym wraz z innymi mężczyznami, chociaż wielu powie, że to przesada. Jeśli 20 facetów bierze udział w sesji bukkake z jedną kobietą albo kilku małolatów masturbuje się każdy sam ale razem w tzw. jerk circle to uznanie, że są homo albo bi jest pewnie przesadą. Ale wśród tych facetów, którzy chętnie razem uprawiają seks z jedną partnerką lub grupowy zapewne znajdzie się więcej facetów bi niż wśród takich, którzy nigdy nie akceptują seksu wraz z drugim mężczyzną a jedynie m+f lub trójkąty ale tylko m+ff

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, AgnieszkaGr napisał:

Czasami tylko patrzył i sobie walił, a czasami dołączał się. Jakiś czas mi zajęło, na początku miałam do niego pretensje, że mnie naprawdę nie kocha, skoro chce aby mnie inny facet bzykał na jego oczach. Mieliśmy jakiś miesiąc ciche dni przez jego namowy, aż do momentu jak byłam po alkoholu i w końcu uległam. Potem już poszło z górki. 

To skoro oswoiłaś się z seksem w większym gronie, to może oswoisz się z tym że Twój facet jest bi. Piszesz że podoba Ci się seks grupowy, więc powiem Ci z praktyki, że nawet nie wiesz jak ciężko jest znaleźć drugą połówkę, która też tak lubi. Jak przekreślisz swojego chłopaka, to możesz na wiele lat zostać sama, bo większość jak usłyszy że lubisz swing, to będzie uciekać gdzie pieprz rośnie, a potem weźmiesz kogokolwiek aby tylko z kimś być i będziesz niespełniona seksualnie i sfrustrowana, aż zaczniesz zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, ddt60 napisał:

zaproś pięciu z wielkimi członkami i niech go posuwają jeden po drugim a ty nagraj z tego relację filmową - potem puszczaj mu regularnie codziennie.... może mu się znudzi

Chciałeś być śmieszny? Nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Robson89 napisał:

To skoro oswoiłaś się z seksem w większym gronie, to może oswoisz się z tym że Twój facet jest bi. Piszesz że podoba Ci się seks grupowy, więc powiem Ci z praktyki, że nawet nie wiesz jak ciężko jest znaleźć drugą połówkę, która też tak lubi. Jak przekreślisz swojego chłopaka, to możesz na wiele lat zostać sama, bo większość jak usłyszy że lubisz swing, to będzie uciekać gdzie pieprz rośnie, a potem weźmiesz kogokolwiek aby tylko z kimś być i będziesz niespełniona seksualnie i sfrustrowana, aż zaczniesz zdradzać.

Chyba muszę to jakoś oswoić sama ze sobą. Sama już nie wiem czy bardziej poruszył mnie widok jego posuwanego, czy to że zataił przede mną że miał kiedyś seks z facetem. O wszystkich dziewczynach z którymi się bzykał opowiedział mi ze szczegółami, a to że się bzykał ze swoim dilerem od trawki przemilczał.

Napisałeś że ciężko znaleźć drugą osobę do swingu i że wiesz to z praktyki, czyli swingujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, marinero napisał:

To dobra lekcja dla innych kobitek.jelsi ich facet reaguje na takie zabawy to na bank mial juz doswiadczenie bi za soba.

Ja jestem hetero i  nigdy bym kobitce nie pozwolil wsadzis sobie palec w tylek a tym bardziej draznic  prostate .Jest to zbyt dla mnie bolesne.Wystarczy mi ze znosze katusze u urologa w czasie kontroli  ! jednak z tego co wiem to mozna "oblaskawic" prostate i nawet ja przyzwyczaic do takich igraszek .I to powinna byc wskazowka dla pan ! ze ich partner poznal juz smak  wzykania w tylek 

Bez przesady, włożenie palca nie jest bolesne, jeśli jest dobrze nawilżony, to nie jest aż tak mały otwór. Obejrzyj sobie średnicę Twojego, za przeproszeniem, gów-na. Po prostu masz opory i nie jesteś rozluźniony. A co do gejów, to niektórzy nie lubią bzykania w tyłek, bo preferują inną rolę albo mają mniej wrażliwą prostatę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

zaproś pięciu z wielkimi członkami i niech go posuwają jeden po drugim a ty nagraj z tego relację filmową - potem puszczaj mu regularnie codziennie.... może mu się znudzi

Oboje powinni sobie takich 5- ciu zamówić 😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Icran_ napisał:

Z tego co gdzieś trafiłem, prostatę trzeba najpierw "obudzić" najczęściej, przyzwyczaić

Różnie to bywa, ludzie nie są jednakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, AgnieszkaGr napisał:

Chyba muszę to jakoś oswoić sama ze sobą. Sama już nie wiem czy bardziej poruszył mnie widok jego posuwanego, czy to że zataił przede mną że miał kiedyś seks z facetem. O wszystkich dziewczynach z którymi się bzykał opowiedział mi ze szczegółami, a to że się bzykał ze swoim dilerem od trawki przemilczał.

Napisałeś że ciężko znaleźć drugą osobę do swingu i że wiesz to z praktyki, czyli swingujesz? 

Wstydził się, dlatego nic Ci nie mówił. Co innego mówić o zwykłym seksie hetero, a co innego o homoseksualnych praktykach. A ten jego kolega to go zmuszał wtedy, czy on dobrowolnie?

Tak, swinguje. Też wcześnie zacząłem, z tego co obliczam to wcześniej niż Wy i niestety nie wyszło z tamtą partnerką, bo za moimi plecami zaczęła sypiać z facetem którego braliśmy do trójkąta. Potem wiele lat nie mogłem znaleźć partnerki lubiącej swing, bo każda której się przyznawałem co mnie kręci uciekała ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AgnieszkaGr napisał:

Czasami tylko patrzył i sobie walił, a czasami dołączał się. Jakiś czas mi zajęło, na początku miałam do niego pretensje, że mnie naprawdę nie kocha, skoro chce aby mnie inny facet bzykał na jego oczach. Mieliśmy jakiś miesiąc ciche dni przez jego namowy, aż do momentu jak byłam po alkoholu i w końcu uległam. Potem już poszło z górki. 

Co Ci się bardziej podoba- seks 1 na 1 z nim czy cuckold lub inne tego typu grupówki?

Pisalaś też cos wcześniej o koleżankach ze studiów. Chcesz im dorównać czy przegonić w zboczonych wyczynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Przy odpowiednim podnieceniu, rozluźnieniu i delikatnym masażu przed nic nie boli (i nawilżenie), dotyczy to mężczyzn i kobiet.😄

Odpowiedniej atmosferze i warunków sprzyjających 😁

Miło Cię widzieć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Marcin40 napisał:

 

Pisalaś też cos wcześniej o koleżankach ze studiów. Chcesz im dorównać czy przegonić w zboczonych wyczynach?

na pewno przegonić .... 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marcin40 napisał:

Co Ci się bardziej podoba- seks 1 na 1 z nim czy cuckold lub inne tego typu grupówki?

Pisalaś też cos wcześniej o koleżankach ze studiów. Chcesz im dorównać czy przegonić w zboczonych wyczynach?

To zależy od nastroju. Jak mam ochotę na romantyzm to seks 1 na 1 z nim. Jak mnie najdzie na szaleństwa to lubię cuckold, albo seks z dwoma facetami na raz.

Pisałam o koleżankach, ale one się tak nie bawią, nie uprawiają grupowego. Chodziło mi o to, że mój narzeczony był moim drugim facetem w łóżku, ale tak naprawdę pierwszym, bo to z nim zaliczyłam moje wszystkie pierwsze eksperymenty, więc chodziło mi po głowie jak to jest z innym. Moje koleżanki nie mają z tym problemu, że mając faceta za jego plecami idą z innym ledwo poznanym na imprezie, ja tak nie chciałam, choć mnie korciło, ale od kiedy zaczęliśmy swing z narzeczonym to problem sam się rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, robięjaklubię napisał:

Przy odpowiednim podnieceniu, rozluźnieniu i delikatnym masażu przed nic nie boli (i nawilżenie), dotyczy to mężczyzn i kobiet.😄

Tu nie było mowy o bólu czy jego braku, a o jakości wrażeń związanych z prostatą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×