Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
X.Y.Z.

Wbrew pozorom 30 letnie kobiety mają mniejsze wymagania i są mniej ambitne niż 20 letnie

Polecane posty

2 minuty temu, kociełezki napisał:

No jak chcesz żeby maska twoja powłoka była kochana a nie ty to twoja sprawa jak dla mnie słabe

To ty zakładasz, że ja kogoś udaję, ja tak nie twierdzę 😉

8 minut temu, kociełezki napisał:

swoim popędem. Oceniasz jak konie na targu 😄 niezle musisz udawac milego goscia pewnie zeby kogos zlapiac.

A z tym miłym gościem jeszcze...Kobiety nie lubią zbyt miłych gości. Kiedyś taki byłem i wszystkie tym odpychałem, a kiedy wreszcie zmądrzałem i przestałem być przesadnie miły to nie mogę się opędzić 😛

2 minuty temu, X.Y.Z. napisał:

A z tym miłym gościem jeszcze...Kobiety nie lubią zbyt miłych gości. Kiedyś taki byłem i wszystkie tym odpychałem, a kiedy wreszcie zmądrzałem i przestałem być przesadnie miły to nie mogę się opędzić 😛

Smiem watpic.

4 minuty temu, X.Y.Z. napisał:

tyle gierek a gdzie ta 20 latka piekna niepomarszczona bosz malo skuteczne

1 minutę temu, Kulfon napisał:

Smiem watpic.

Jak się już jakaś przyczepi, to się trzyma i nie chce się odczepić, a czym bardziej sie opędzam, tym ona mocniej sie trzyma i nie chce puścić - jak babcię kocham!

Przy poznawaniu nowych może aż takiego szału nie ma, ale i tak jest o niebo lepiej niż było dawniej

1 minutę temu, kociełezki napisał:

tyle gierek a gdzie ta 20 latka piekna niepomarszczona bosz malo skuteczne

No takie mnie raczej nie chcą, przyznaję ;(

30 latki już wiedzą, że młodsze nie będą, starość już puka do drzwi. Pojawiają się zmarszczki, cellulit i nikt ich kijem nie chce dotknąć. To jakie mogą mieć wymagania? Wezmą kogokolwiek aby tylko z głodu nie umrzeć. Bo co one mogą zarobić po tych wyższych szkołach gotowania na gazie?

bzdury wypisujesz niezgodne z rzeczywistościa

Przed chwilą, downhiil napisał:

bzdury wypisujesz niezgodne z rzeczywistościa

Co konkretnie jest bzdurą?

3 minuty temu, Rescator555 napisał:

30 latki już wiedzą, że młodsze nie będą, starość już puka do drzwi. Pojawiają się zmarszczki, cellulit i nikt ich kijem nie chce dotknąć. To jakie mogą mieć wymagania? Wezmą kogokolwiek aby tylko z głodu nie umrzeć. Bo co one mogą zarobić po tych wyższych szkołach gotowania na gazie?

większośc popada w taką desperacją jaką opisałeś ale bez przesady jest jeszcze odsetek myślacych i tych którym w życiu wyszło i nie marzą o gotowaniu na gazie facetowi bo nic innego nie potrafią. nie tylko facet może mieć lepsza pracę.

3 minuty temu, X.Y.Z. napisał:

Co konkretnie jest bzdurą?

twoje teorie, często 30 latka będzie się zachowywac jak 20 latka według twoich opisów i odwrotnie

nie wiem skad czerpiesz swoją wiedzę ale raczej nie z doświadczenia 

7 minut temu, 2libed napisał:

większośc popada w taką desperacją jaką opisałeś ale bez przesady jest jeszcze odsetek myślacych i tych którym w życiu wyszło i nie marzą o gotowaniu na gazie facetowi bo nic innego nie potrafią. nie tylko facet może mieć lepsza pracę.

Wiadomo, że te w szczęśliwych związkach i rodzinach są poza rynkiem matrymonialnym

4 minuty temu, downhiil napisał:

twoje teorie, często 30 latka będzie się zachowywac jak 20 latka według twoich opisów i odwrotnie

nie wiem skad czerpiesz swoją wiedzę ale raczej nie z doświadczenia 

Właśnie tylko z doświadczenia, życie potrafi zaskoczyć i otworzyć oczy bardziej niż film

47 minut temu, X.Y.Z. napisał:

Kiedys przyciagales zdrowe emocjonalnie, teraz widac zje/by i przychlasty. Normalna kobieta sobie na cos takiego nie pozwoli!

3 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Kiedys przyciagales zdrowe emocjonalnie, teraz widac zje/by i przychlasty. Normalna kobieta sobie na cos takiego nie pozwoli!

I właśnie tak myślących pseudo facetów te 20 i 20-kilku latki za wszleką cenę powinny unikac. Zwłąszcza dziadów pod i po 40-ce, które tlyko zmarnują im najl;epsze lata, pasąc sobie nimi ego. A w tym cxasie one mogłyby budowac związki z kims w swoim wieku lub trochę starszym, przystojnym i z zajebistym ciałem jak one, a nie starym i dziadami sepami 😄 

1 minutę temu, madafakaa napisał:

przecież ty też masz prawie 40 lat a co myślisz że jakiś młodszy poleci na taką starą rure jak ty? xD

jestes za brzydki żeby zabierac głos 😘 do budy

Tylko czytasz co pisze do ciebie , w pozycji klęczącej

ja ciebie nie czytam 🙂 

13 minut temu, 90%cacao napisał:

I właśnie tak myślących pseudo facetów te 20 i 20-kilku latki za wszleką cenę powinny unikac. Zwłąszcza dziadów pod i po 40-ce, które tlyko zmarnują im najl;epsze lata, pasąc sobie nimi ego. A w tym cxasie one mogłyby budowac związki z kims w swoim wieku lub trochę starszym, przystojnym i z zajebistym ciałem jak one, a nie starym i dziadami sepami 😄 

piszesz z autopsji ?

• Haha 1

13 minut temu, 90%cacao napisał:

Ja wiem, mam tylko nadzieje, ze facet, z ktorym sie spotykam, okaze sie normalny... na razie bacznie obserwuje...

7 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Ja wiem, mam tylko nadzieje, ze facet, z ktorym sie spotykam, okaze sie normalny... na razie bacznie obserwuje...

Obserwuj 🙂 pewnie

a w Twoim wieku jest? Domyślam się, że dziadygi sobie nie wziełaś po rozwodzie pod 4 dychy 😉 

8 minut temu, 2libed napisał:

piszesz z autopsji ?

Oczywiście.

Jak miałam 25 lat to takie "dziadki" pod 4 dychy biagały za mną z majtami do kostek i wywieszonym jęzorem, z pełnym wzwodem jak mewa za Anastazją teraz 🙂 i błagały żeby być z nimi w związku. 

Oczywiście spuszczałam ich po brzytwie, bo to żaden deal dla młodej kobiety taki dziad .

2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Obserwuj 🙂 pewnie

a w Twoim wieku jest? Domyślam się, że dziadygi sobie nie wziełaś po rozwodzie pod 4 dychy 😉 

Jest 3 lata starszy.

Przed chwilą, Użyszkodnik napisał:

Jest 3 lata starszy.

idealnie 🙂 

1 minutę temu, madafakaa napisał:

jak ona sama ma pod 4 dychy tak jak ty stara ruro

Tak, ja mam  4 dychy, a ze Ty starszy jestes, to siedzisz w tej chwili na wozeczku w oddziale geriatrycznym i piszesz te swoje wysrywy.

Przed chwilą, madafakaa napisał:

pewnie prawiczek jak wziął taką paskude 

i ty piszesz w innym temacie , ze nie zasługujesz na to jak ludzie cie traktuja baranie? 😄

pewnie prawiczek jak wziął taką paskude 

A Ty za jaka paskuda sie ogladasz prawiczku?
P.s. Nie byl to raczej komplement dla Roxi.

Przed chwilą, Użyszkodnik napisał:

A Ty za jaka paskuda sie ogladasz prawiczku?
P.s. Nie byl to raczej komplement dla Roxi.

no własnie..dla roxi nie jest to komplement 😉

Ale on ma na nią wywalone, inaczej by tu lizał dawno ekran nad jej fotami

jak nad moimi się spuszcza

nad taka "starą rura" 😄 

ja  poniżej 7/10 nie schodzę

w marzeniach

realia to taka słaba 3/10..i to jak jej kupisz wino dobre 

jak ja jestem 6/10 to jak dziewczyna ma być brzydsza ode mnie? chyba odwrotnie dlatego 7/10 to minimum....

ty jesteś 2/10 przemo..nie  oszukuj sie 

2/10 to jest Przemcel 

a, myslałam ze to przmeo, a to podszyw 🙂

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, X.Y.Z. napisał:

Wszyscy mówią, że 20 letniej kobiecie latwiej zaimponowac niz 30 letniej, ale moje doswiadczenia mowia dokladnie odwrotnie i to zarowno w odniesieniu do 20 latek sprzed 10-15 lat, jak i w odniesieniu do obecnych 20 latek.

20 latki tryskają energią i wszystkie mają wielkie ambicje zarowno wobec siebie jak i swoich partnerow. Zadna z nich podczas studiow nie marzy o tym zeby byc szeregową urzędniczką, tylko o wielkiej karierze. Więc i takich samych ambicji oczekuja od partnerow.

Natomiast wiekszosc 30 latek pracuje jako szeregowe urzędniczki, więc nie ma już wymagać wyebanych w kosmos odnosnie partnera🤷‍♂️😅

Przecież to jest zgodnie z prawami podaży i popytu

Ale ogólnie: Twierdzenie Prawdziwe:

🙃Łatwiej będąc mądrzejszym i przystojniejszym 40Latkiem, 30Latkiem zaimponować 20Latce ☯️
niż jak się było mniej mądrym i mniej przystojnym 20Latkiem 30Latce 😋

youtube.com/watch?v=Blvwh4jz4_g
youtube.com/watch?v=sAME4U1GNYM
youtube.com/watch?v=r35Nf6dGMe4

Pewnie te co marzą, by być urzędniczką to właśnie te co dają kosza za przystojnym facetom.
Takim to łatwo nie dogodzisz.

8 minut temu, 90%cacao napisał:

w marzeniach

realia to taka słaba 3/10..i to jak jej kupisz wino dobre 

zakładasz podejmowanie wyborów Logicznych i to w dziedzinie emocjonalnej

Edytowano przez PrawiczekPzn
youtube.com/watch?v=aXQlWGqFYzc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto