Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Icran_

@marinero i innym z tematu " czy to miłość "

Polecane posty

mniej antyklerykalizmu, bo modek zrzuci.

@marinero

Jerzy Dowiat i Roman Jakimowicz to NAUKOWCY, nie publicyści. Z niczegose dorobkiem naukowym.

Nic nie wiem o ich przekonaniach politycznych, ale za komuny prawicowosć raczej nie była zbyt promowana.

Nie interesuje mnie PR żadnej organizacji promującej jakąkolwiek religię. Interesują mnie religie jako takie, ich wpływ ( niewątpliwy ) na rozwój cywilizacji humani.

O życiu wiem całkiem sporo, ale wciąż uczę się nowych rzeczy. Bo nauka w miejscu nie stoi.

@Angel123456

Uwagi @marinero odnośnie biologicznego podłoża naszych działań są skądinąd wartościowe, ale nie przesądzają o całokształcie.

Na nasze zachowania wpływ ma nie tylko biologia gatunku, nasze instynkty, ale też inne składowe.

Uwarunkowania społeczne, kulturowe, samoświadomość.

nie da się tego rozdzielić, dobrze jest to rozumieć.

2 minuty temu, Angel123456 napisał:

Usunęli temat?

Niestety.

Albo znów komuś przeszkadzał, albo modek za antyKK wypowiedzi wywalił ( podobnoż nie lubią ).

5 minut temu, robięjaklubię napisał:

Tak jesteśmy męczący😄

Dobrze ,ze zdarzyłam przeczytać wszystkie Wasze ciekawe rady bo już w ogole byłabym zniesmaczona  😄

7 minut temu, Icran_ napisał:

@Angel123456

Uwagi @marinero odnośnie biologicznego podłoża naszych działań są skądinąd wartościowe, ale nie przesądzają o całokształcie.

Na nasze zachowania wpływ ma nie tylko biologia gatunku, nasze instynkty, ale też inne składowe.

Uwarunkowania społeczne, kulturowe, samoświadomość.

nie da się tego rozdzielić, dobrze jest to rozumieć.

Racja. Albo np brak ojca i szukanie go w jakiś tam sposób  😉

1 minutę temu, Angel123456 napisał:

Dobrze ,ze zdarzyłam przeczytać wszystkie Wasze ciekawe rady bo już w ogole byłabym zniesmaczona  😄

Twoje reakcje na tego faceta to zapewne konglomerat jego zachowań wobec Ciebie ( zapewne " tokuje ", jak to się zwykło określać ), jak i jakiejś biologii ( feromony? ). Musisz uczciwie ocenic swój stan emocjonalny. Jeśli jesteś w dołku, działania kogoś mającego na Ciebie "chęć" mogą pociagać, być postrzegane jako atrakcyjne.

Lepiej jednak chyba spróbować najpierw terapii. Jak nie da efektów, zawsze mozesz się rozstać. A nie będzie później rozterek " mogłam to zrobić "

Niszczy się łatwo, z budowaniem jest duuuuużo trudniej.

5 minut temu, Angel123456 napisał:

Racja. Albo np brak ojca i szukanie go w jakiś tam sposób  😉

Owszem. To dość częsty element występujący u obu płci ( w drugim przypadku brak matki, lub jej zbytnia "opiekuńczosć". Wówczas facet szuka silnej kobiety, nierzadko starszej. )

4 minuty temu, Icran_ napisał:

Twoje reakcje na tego faceta to zapewne konglomerat jego zachowań wobec Ciebie ( zapewne " tokuje ", jak to się zwykło określać ), jak i jakiejś biologii ( feromony? ). Musisz uczciwie ocenic swój stan emocjonalny. Jeśli jesteś w dołku, działania kogoś mającego na Ciebie "chęć" mogą pociagać, być postrzegane jako atrakcyjne.

Lepiej jednak chyba spróbować najpierw terapii. Jak nie da efektów, zawsze mozesz się rozstać. A nie będzie później rozterek " mogłam to zrobić "

Niszczy się łatwo, z budowaniem jest duuuuużo trudniej.

Bez terapii się nie obejdzie. Zdaję sobie z tego sprawę. Nie chce się rozstawać,nie chce zdradzić. Chce powalczyć. Jeśli wtedy okaże się,że nie przyniosło to skutku będę podejmować dalsze kroki. Innego wyjścia nie widze. 

• Like 1

5 minut temu, Angel123456 napisał:

Bez terapii się nie obejdzie. Zdaję sobie z tego sprawę. Nie chce się rozstawać,nie chce zdradzić. Chce powalczyć. Jeśli wtedy okaże się,że nie przyniosło to skutku będę podejmować dalsze kroki. Innego wyjścia nie widze. 

no wlasnie, a pozatym jesli pupa w avatarze jest twoja to nie dziw sie ze leci gosc 50letni nie jeden leciec bedzie 😉

1 godzinę temu, Angel123456 napisał:

Ja właśnie nie zdążyłem.

1 godzinę temu, Icran_ napisał:

Albo znów komuś przeszkadzał, albo modek za antyKK wypowiedzi wywalił ( podobnoż nie lubią ).

odpowiedzi @Icran_ przeczytać

1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

no wlasnie, a pozatym jesli pupa w avatarze jest twoja to nie dziw sie ze leci gosc 50letni nie jeden leciec bedzie 😉

na uczuciowym pojawiają się dużo bardziej erotyczne zawartości niż taki awatar...

1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

Moja moja ale czy tylko pupą można zdobyć faceta ? 

Napisano (edytowany)
6 minut temu, Angel123456 napisał:

80/100 😄

Edytowano przez robięjaklubię
  • Haha 2

14 minut temu, Angel123456 napisał:

7 minut temu, robięjaklubię napisał:

80/100 😄

Cóż...

Tu ukłon w tezy głoszone przez @marinero

Biologia facetów tak ma, ze jest to jeden z dość ważnych ELEMENTÓW wstępnego oceniania kobiety jako potencjalnej partnerki. Ma to przełożenie z pierwocin, bo kobieta z odpowiednimi biodrami i puppa ma większe szanse na zdrowy naturalny poród. Obecnie dochodzą do tego ofkz wrazenia estetyczne, utrwalone przez kulturę.

Samą puppa mozna na pewno ZAINTERESOWAĆ, ale do zdobyćia zwykle jednak wiecej potrzeba ;)))ppp

12 minut temu, Icran_ napisał:

Samą puppa mozna na pewno ZAINTERESOWAĆ, ale do zdobyćia zwykle jednak wiecej potrzeba ;)))ppp

Jeszcze tzytzcki 😄

• Haha 1

14 minut temu, robięjaklubię napisał:

Jeszcze tzytzcki 😄

Haha znow się usmialam 😄 dzieki za poprawę humoru Kochani 🙂

23 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Jeszcze tzytzcki 😄

Coś w tym jest..

https://archeologia.com.pl/wp-content/uploads/wenus_9.jpg

3 godziny temu, Angel123456 napisał:

hehe no pewnie nie tylko ale duza szansa ze taka pupa bys mnie zdobyla chocby do pierwszej fazy znajomosci wiec to dziala na 99% populacji meskiej

8 godzin temu, Angel123456 napisał:

Oj, chyba wiesz, że jako kobieta możesz wszystkim:

nogami: zarówno udami jak i łydkami
oczami i milczeniem
ustami
możesz nadstawić mu uszu do wycałowania
możesz nadstawić pępek

stopy

długimi długimi włosami

torsem

możesz poprosić wy wymasował Ci plecy

Jest jakaś część kobiety, którą nie da się wykorzystać w zdobywaniu faceta?

😋

17 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

Oj, chyba wiesz, że jako kobieta możesz wszystkim:

nogami: zarówno udami jak i łydkami
oczami i milczeniem
ustami
możesz nadstawić mu uszu do wycałowania
możesz nadstawić pępek

stopy

długimi długimi włosami

torsem

możesz poprosić wy wymasował Ci plecy

Jest jakaś część kobiety, którą nie da się wykorzystać w zdobywaniu faceta?

😋

Jak dobrze byc kobieta  😉

Dnia 4.05.2021 o 17:00, Angel123456 napisał:

Co masz na sobie w Awatarze? Bodystocking?

Samą pupą, w pewnych okolicznościach, na krótko albo w określonym celu na dłużej, można zdobyć. Zgodzę się, że tak, to może być swoisty wabik. Nie sądzę natomiast, aby mężczyźni, kierowali się tylko i wyłącznie tą częścią ciała, szukając partnerki do poważnego związku. Uważam, że najistotniejsza i najbardziej przyciągająca jest ładna twarz i szczupła sylwetka.To powoduje, że chce bliżej poznać kobietę. Potem ocenia stan jej umysłu i całą resztę. Myślę, że w takiej kolejności to się odbywa i raczej się nie mylę. Krągła pupcia jest dodatkowym atutem 😀

3 minuty temu, Olimpia napisał:

Co masz na sobie w Awatarze? Bodystocking?

Samą pupą, w pewnych okolicznościach, na krótko albo w określonym celu na dłużej, można zdobyć. Zgodzę się, że tak, to może być swoisty wabik. Nie sądzę natomiast, aby mężczyźni, kierowali się tylko i wyłącznie tą częścią ciała, szukając partnerki do poważnego związku. Uważam, że najistotniejsza i najbardziej przyciągająca jest ładna twarz i szczupła sylwetka.To powoduje, że chce bliżej poznać kobietę. Potem ocenia stan jej umysłu i całą resztę. Myślę, że w takiej kolejności to się odbywa i raczej się nie mylę. Krągła pupcia jest dodatkowym atutem 😀

Tak Bodystocking 😉

Fora, czat, są tak wypaczonymi miejscami, że miłości tutaj nie znajdziesz. Chyba, że cyber coś tam. 

Przed chwilą, Druhu napisał:

Fora, czat, są tak wypaczonymi miejscami, że miłości tutaj nie znajdziesz. Chyba, że cyber coś tam. 

Obsrana ...

Przed chwilą, Druhu napisał:

Daje się, choc to trudne i wymaga umiejętnosci odsiewania zaburzonych

Przed chwilą, Icran_ napisał:

Daje się, choc to trudne i wymaga umiejętnosci odsiewania zaburzonych

Nie ma takiej możliwości. Wiem to na pewno. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się