Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafeforum

Jak widzisz siebie za 10 lat? Odpowiedź: nie wiem

Polecane posty

A Wy wiecie? 

I co myślicie o osobie, która odpowiada nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

W grobie. Może tez widzi siebie w grobie XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
41 minut temu, kafeforum napisał:

A

Chyba nie jestem zwolennikiem dalekosiężnych planów i wizji. Tak naprawdę nie wiesz co będzie jutro, a co dopiero za 10lat. Nie na darmo mówią, że gdy chcesz rozśmieszyć Pana Boga opowiedz mu o swoich planach. Chciałabym mieć to co mam dzisiaj -rodzinę, pracę, dach nad głową. Jeśli rodzina zmodyfikuje się ilościowo to będzie wspaniale. 

41 minut temu, kafeforum napisał:

odpowiada nie wiem?

Myślę, że jest rozsądna. 

Edytowano przez Electra
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nic nie myślę o takiej osobie. Nie każdy ma i musi mieć plan na życie. Jedni są zdeterminowani,dążą do czegoś czy to kariera czy pieniądze,dom w Hiszpanii a innym wystarczy własny kąt i rodzina oraz praxa na etat. Może inne wartości wyznają,może po prostu nie są nauczeni chcenia

Mnie ostatnio skręca od tego ciśnienia na sukces,cel,rozwój,kołczing... pranie mózgu i depresje przez to,że dookoła stawiają nam niebotyczne cele które niby to MUSIMY osiągnąć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Nikt tego nie wie co będzie jutro a co dopiero za 10 lat. Mimo wszystko trzeba być dobrej myśli 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mi się wydawało że 10 lat to szmat czasu,  dzisiaj wiem że to jak pstryknięcie palcem trick i już minęło;)

Nie wiem, może będę grubą babę która ledwo co mieści się w futrynę,  a może 50 letnią laską;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak sie spotkamy wszyscy na kafeterii, nie ma co sie oszukiwac.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam wiedzieć co będzie za 10 lat jak nawet jutro jest nieznane. Może już kopyta wyciągnę i tyle będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lonelyman napisał:

Skąd mam wiedzieć co będzie za 10 lat jak nawet jutro jest nieznane. Może już kopyta wyciągnę i tyle będzie.

Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Otóż to.

Człowiek żyje potem zgnije i po balu panno lalu. Powiem Ci że życie ogólnie jest do dupy i nie ma co się spinac. Po śmierci itak za chwilę nikt nie będzie pamiętał że ktoś taki jak my w ogóle istniał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lonelyman napisał:

Po śmierci itak za chwilę nikt nie będzie pamiętał że ktoś taki jak my w ogóle istniał

Tak. Ale kazdy mysli, ze jest super ważny i że wszyscy się na niego patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Tak. Ale kazdy mysli, ze jest super ważny i że wszyscy się na niego patrzą.

Bo człowiek ma wysokie ego i wydaje mu się że jest pępkiem świata a tak na prawdę jest tylko pyłkiem wszechświata który nie ma znaczenia. Ja już doszedłem do tego że wiem że nie warto się w życiu spinać. Na wiele rzeczy macham rękom i mam gdzieś ale to przychodzi też z wiekiem.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A kto to wie co z nami będzie. Tego co się dzieje wokół przez juz 1,5 roku nikt się nie spodziewał, także czas i te pokrecone życie pokaże gdzie wylądujemy. 

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KKeira napisał:

A kto to wie co z nami będzie. Tego co się dzieje wokół przez juz 1,5 roku nikt się nie spodziewał, także czas i te pokrecone życie pokaże gdzie wylądujemy. 

Czasem jedna niepozorna decyzja, lub poprostu znalezienie się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie może odwrócić nasze życie o 180 stopni. Kiedyś tam zacząłem fajną znajomość. 

 

A co do tematu to kilka lat temu była teoria że w okolicach 2032 w ziemie uderzy meteor i nastąpi koniec świata :))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ElitexD napisał:

Czasem jedna niepozorna decyzja, lub poprostu znalezienie się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie może odwrócić nasze życie o 180 stopni. Kiedyś tam zacząłem fajną znajomość. 

 

A co do tematu to kilka lat temu była teoria że w okolicach 2032 w ziemie uderzy meteor i nastąpi koniec świata :))) 

Otóż to czasem wystarczy chwila by zmienić życie i wtedy plany można sobie darować. 

Żeby to raz miał w nas walnąć meteor😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, kafeforum napisał:

A Wy wiecie? 

I co myślicie o osobie, która odpowiada nie wiem?

Za 10 lat widzę w chalupie przed kompem na lockdownie z powodu milionowej fali coronasrusa, aha nie tylko siebie ale wszystkich tak widzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KKeira napisał:

Otóż to czasem wystarczy chwila by zmienić życie i wtedy plany można sobie darować. 

Żeby to raz miał w nas walnąć meteor😜

Dlatego warto żyć tym co jest, bo nie wiadomo co przyniesie jutro. Skąd mogę wiedzieć czy mnie śmieciarka nie potraci czy coś 🤭 myśla indyk o niedzieli a w sobotę wiadomo co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Leżaczek napisał:

Na nudsy chyba za wcześnie dekada?:)

Dekada, a nawet dwie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja widze siebie taką jaką jestem, tu gdzie jestem plus drugie dziecko.  Podoba mi sie moje zycie i chcialabym żeby tak bylo zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×