Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mirelio

Pismo od adwokata mojej ex i ciąg dalszy

Polecane posty

Pisałem tu kiedyś o piśmie od adwokata, które wysłała mi moja ex. Oto ciąg dalszy: No więc sprawa wygląda tak- że nie przeprosiłem a jej wysłałem prześmiewcze memy i obraźliwe zdjęcia. W odwecie ona przysłała mi maila, że wie o mnie wszystko i nie zawaha się zrobić z tego użytku, że pismo od adwokata pójdzie do mojej pracy i do wszystkich moich znajomych. Czy to są groźby karalne?
Dowiedziałem się też, że ona weszła w układ z moją inną ex, która nasprzedawała jej różnych informacji o mnie, mojej siostrze, wyrokach karnych itp. To jest cwana, inteligentna kobieta, która ma do pomocy moją inną ex.
Czy za tego maila mogę na nią donieść na policję?
I co jak ona rzeczywiście wyśle wszędzie to pismo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osrał takie pogróżki i szantaże. I nikt tu nie jest wróżką i twoim pracodawcą (chyba), żeby przewidzieć, co by było gdyby. Ja to bym następnym razem uważał z kim się wiążę na twoim miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
12 godzin temu, mirelio napisał:

I co jak ona rzeczywiście wyśle wszędzie to pismo?

Wtedy konkretnie odpowie za zniesławienie i zszarganie wizerunku.

12 godzin temu, mirelio napisał:

[...] przysłała mi maila, że wie o mnie wszystko i nie zawaha się zrobić z tego użytku, że pismo od adwokata pójdzie do mojej pracy i do wszystkich moich znajomych. [...]

Masz swój dowód w sprawie, trzymaj go. I owszem, szantaż podlega sankcjom karnym.

Edytowano przez Nenesh
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oesu trudne sprawy. Nie odzywać się i tyle po co ci to. Jak kogoś się wnerwia to się można doigrac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mirelio napisał:

Pisałem tu kiedyś o piśmie od adwokata, które wysłała mi moja ex. Oto ciąg dalszy: No więc sprawa wygląda tak- że nie przeprosiłem a jej wysłałem prześmiewcze memy i obraźliwe zdjęcia. W odwecie ona przysłała mi maila, że wie o mnie wszystko i nie zawaha się zrobić z tego użytku, że pismo od adwokata pójdzie do mojej pracy i do wszystkich moich znajomych. Czy to są groźby karalne?
Dowiedziałem się też, że ona weszła w układ z moją inną ex, która nasprzedawała jej różnych informacji o mnie, mojej siostrze, wyrokach karnych itp. To jest cwana, inteligentna kobieta, która ma do pomocy moją inną ex.
Czy za tego maila mogę na nią donieść na policję?
I co jak ona rzeczywiście wyśle wszędzie to pismo?

Zapłać jej za całe zło, które jej wyrządziłeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mirelio napisał:

W odwecie ona przysłała mi maila, że wie o mnie wszystko i nie zawaha się zrobić z tego użytku, że pismo od adwokata pójdzie do mojej pracy i do wszystkich moich znajomych. Czy to są groźby karalne?
Dowiedziałem się też, że ona weszła w układ z moją inną ex, która nasprzedawała jej różnych informacji o mnie, mojej siostrze, wyrokach karnych itp. 

Przeprosić. Nie potrzebnie prowokujesz jak masz swoje za uszami.

2 kobiety są na ciebie cięte, to juz nawet nie jest jej złośliwość, coś musiałeś zrobić im złego. Nikt nie ma 2 wściekłych ex bez powodu. 

Skoro nic nie zrobiłeś to po co się boisz? Może dlatego, że pewnie rację mają.

4 godziny temu, Nenesh napisał:

Wtedy konkretnie odpowie za zniesławienie i zszarganie wizerunku.

Masz swój dowód w sprawie, trzymaj go. I owszem, szantaż podlega sankcjom karnym.

Zniesławienie jest wtedy, gdy mówimy kłamstwa, jeśli ma na niego prawdziwe informacje to nic jej nie zrobią. 

Jeśli nie była karana to jej przywalą małą karę za szantaż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mibo, liczysz na to że ten ...nkot kogoś przeprosi? Wątpię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×