Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
84Michal84

Czy to zachowanie oznacza ze ktos ze mnie zakpil?

Polecane posty

Ostatnio przeprowadzilem dwa spotkania sluzbowe z kobieta, z ktora dobrze sie rozmawialo kulturalnie, bylo milo w mojej ocenie nawet lekki flirt z obu stron mila atmosfera, gdy ja odprowadzalem to na pozegnanie przysunela sie do mnie zapiela mi guzik od koszulu i deliaktnie dmuchnela w twarz. (sytuacja bez maseczek ) Sytuacja byla dla mnei tak szokujaca ze nawet nie odpowiedzialem jej do widzenia, ona sie usmiechnela i wyszla, moje odczucia? To tak jakby ktos potraktowal mnie jak dzieciaka albo niepowaznie, jakby ze mnie zakpil? Co mam o tym myslec? Ogolnie wkurzylo mnie to ale zastanawiam sie czemi tak zrobila i jak mogla sie osmielic zeby mnie dotknac, w dodatku zapiac guzik od koszuli???

Zastanawiam sie czy tez nie zrezygnowac ze wspolpracy z nia bo juz czuje ze cos jest nie tak.

Jakbyscie sie poczuli gdyby ktos tak sie zachowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Ja to widzę tak: flirt był z Twojej strony, a ona drwiąco ostudziła Cię przy wyjściu 😛

no nie bo to ona wlasciwie zaczela, a ja sie lekko w to wkrecilem, ale to przy wyjsciu bylo w moim odczuciu nieprzyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnuj koniecznie że współpracy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marawstala napisał:

Jak flirtujesz to tak masz : )

ale to nie ja zaczalem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 84Michal84 napisał:

ale to nie ja zaczalem !

Ona za to zakończyła z przytupem😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeczytałam to uznałam, że ona okazuje Ci tak zainteresowanie oraz chęć zbliżania się do Ciebie. Ale widzę, że chyba jedyna tak to postrzegam, jako rozwinięcie flirtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już 100 prowokacja tego prawiczka. Ludzie...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce kolejna historia pana Michała. Przy szczepieniu na covid pielęgniarka zaproponuje mu podanie szczepionki w pośladek...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie zakpiła, ale sprawdzała twoje granice. teraz już ma jasność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie na cos takiego nie pozwolił, w sumie to mi sie to nigdy nie przytrafiło, ale zdominowała cie jednym czy dwoma gestami. Pół biedy jeśli robiła to dla żartów gorzej jesli wykorzysta to w celach biznesowych. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie to ona zaczela filrt od powiedzmy zbudowania przyjacielskiej atmosfery, fakt zdominowala mnie i teraz to widze, zdecydowanie nie chciala nawiazac relacji k-m poza praca, a po prostu podporzadkwoac mnie sobie - to nie jest podwladna tylko osoba z innej firmy ( powiedzmy ze ja mam przewage pod wzgledem technologii i generalnie moge pozwolic sobie na to zeby ja zlac co tez pewnie zrobie ).

watpie czy tu byl charakter seksualny, ona raczej chciala mnie osmielic wpuscic na swoj teren i zlowic w sidla. Co tez wydalo mi sie podejrzane.

Do osoby ktora hejtuje kazdy moj wpis tutaj - ja zawsze zachowuje sie normalnie, czy ty mozesz choc raz czytac ze zrozumieniem?? Gdy napisalem ze na mnei leci juz w tytule pisze ze mnie zbeszczescila i ze mnie zakpila, nie odebralem teog jako podryw z jej strony ale jako NIKCZEMNY PODSTEP - podobnie jak Twoje nikczemne komentarze pseduekspertko od 7 bolesci.

Ogolnie chce nawiazac wspolprace z kims z zagranicy ale na razie spotykam sie z kazdym potencjalnym partnerem do wspolpracy ktory jest w kraju, ale mam jeszcze czas, tylko po prostu tu pracuja w wiekszosci takie tampe dzidy ktore probuja flirtem i tylkiem cos wskorac.

Generalnie nie spodobala mi sie ta sytuacja i nie odebralem jej jako komplement w moja strone wiec nie rozumiem skad te komentrarze ze mnie podrywa albo pielegniarka da mi zastrzyk w tylek heheheehe 🙂

Owszem jestem szalenie atrakcyjnym mezczyzna w kazdej plaszczyznie intelektualnej, fizycznej, pod wzgledem czaru osobistego, potrafie wcielic sie w role kobiety i pomyslec o sobie to co bym pomyslal gdybym byl kobieta, ale wiele kobiet nie ma nic ciekawego do powiedzenia i mnie pod tym wzgledem nie ruszaja bo ja jestem ponad to i wypraszam sobie ze jestem seksoholikiem bo nie jestem, jestem czlowiekiem pelnym cnot, prawie ze asceta - w pozytywnym znaczeniu tego slowa.

Pozdrawiam hejterow 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest istotne, kto zaczął .Nie dawaj się wciągać w pogadanki ,albo umawiaj prywatnie ,a tej daj parę klapsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ty to chyba musisz mieć przy sobie gaz pieprzowy aby opedzic się od tych wielbicielek, na każdym kroku jakaś chce Cię całować, dobiera się do rozporka, rzuca się wręcz na Ciebie. Jak ty po ulicach chodzisz? Może torba papierowa na łeb i będziesz miał spokój.😈

...taaaaaakie ciacho 🤭..masz chłopie fantazje.

Kolejny erotoman gawędziarz który myśli że każda laska na niego leci. 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, TakaJedna napisał:

Michałek potrafi mnie rozbawić nawet bardziej niż czepek i Przemysław 😁 faktycznie, szkoda cokolwiek pisać... Nic i nikt nie zabierze Ci tej "zajebistosci" 😉 chyba,że w końcu trafi kosa na kamień a wtedy...🤧

jak szkoda pisac to po co piszesz?? Pokory Ci brakuje kobieto, gdybys uwaznie czytala moje wpisy to bys moga sie z ncih nauczyc czegos.

 

9 godzin temu, KKeira napisał:

 

Ty to chyba musisz mieć przy sobie gaz pieprzowy aby opedzic się od tych wielbicielek, na każdym kroku jakaś chce Cię całować, dobiera się do rozporka, rzuca się wręcz na Ciebie. Jak ty po ulicach chodzisz? Może torba papierowa na łeb i będziesz miał spokój.😈

...taaaaaakie ciacho 🤭..masz chłopie fantazje.

Kolejny erotoman gawędziarz który myśli że każda laska na niego leci. 🤣

 

przydalby mi sie, albo i paralizator elektryczny na taka hejterke jak ty, jak widze wogole nie przeczytalas tego co napisalem w tym temacie ani w innych. Bo wiedzialabys ze nie byl to zaden podryw ale podla i manipulacyjna gierka majaca na celu upokorzenie mne. A do erotomana jest mi daleko w wolnych chwilach wychodze do lasu cwczyc medytacje, ale zakladam sie ze gdybys mnie zobaczyla realnie nie majac uprzedzen z kafeterii na 100% bys sie we mnie zakcohala 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, *Iskra napisał:

Skoro uważasz że przed tym guzikiem był flirt tzn że to było jego zakończenie, równie zalotne 😉 Nie przejmuj się tamta chwilą. Co innego kwestia, że pracujecie razem, bo romanse w pracy czasem przynoszą problemy. 

zobaczymy co bedzie dalej chociaz pewnie nic... ale... generalnie to wszystko bylo zaplanowane jak dzis na to patrze chlodnym okiem, ona zaczela wciagnela mnie w to a potem chamsko potraktowala, no ...ka normalnie i ona liczy ze cos bedzie ze wspolpracy przez taka probe dominacji z jej strony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
7 minut temu, Icran_ napisał:

Za dużo mitu rodem z telenoweli brazylijskiej, maczyzmu i braku dystansu, by to była realna sytuacja.

Także uwaga o kobietach, że ZADNA nie ma odpowiedniej wiedzy, poziomu zawodowego, i że WSZYSTKIE to tempe dzidy próbujące ugrać coś doppa wskazują, że autor raczej majaczy jednak. Chyba że owe "wszystkie", z którymi rozmawiał to sztuk 1-3, a jego wielki "biznes" to fedrowanie bieda-szybu.

 

haha dobre, po prostu nikt nie posiada takich umiejtnosci jak jak, nawet faceci przy mnie to male robaki, taki jak ty, a kobiety, zdecydowanie sa dla mnie meczace. po prostu nie ma ludzi ktorzy by byli w stanie mi dorownac, no moze tylko w boston dynamics 😉

Edytowano przez 84Michal84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
7 minut temu, 84Michal84 napisał:

haha dobre, po prostu nikt nie posiada takich umiejtnosci jak jak, nawet faceci przy mnie to male robaki, taki jak ty, a kobiety, zdecydowanie sa dla mnie meczace. po prostu nie ma ludzi ktorzy by byli w stanie mi dorownac, no moze tylko w boston dynamics 😉

No tak... jedyną godną Ciebie partnerką wydaje się w tej sytuacji Twoja własna ręka. 😛 Bo tylko ona będzie miała ten kawałek Twoje zayeeebistości 🙂

Edytowano przez samiec_mewy_srebrzystej
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

No tak... jedyną godną Ciebie partnerką wydaje się w tej sytuacji Twoja własna ręka. 😛

moja reka potrafi wykonywac bardzo dokladne i precyzyjne prace, ktorych nikt nie potrafil wykonac w mojej obecnosci, a kobiety wogole nie radzily sobie z zadaniami z elektrotechniki ktora dla mnie sa pestka, wiec zamilcz i ucz sie pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Icran_ napisał:

U-hu....

Narodził nam się widzę geniusz na miarę Elona..

A w tej bajce był smok?

Trafił się kolejny yebacca teoretyk, z przerostem ego na miarę Kilimandżaro.

Pisz lepiej te bajki dla Harlequin, przynajmniej kasa jakaś będzie, nie wciąż w piwnicy na maminym garnuszku

Elon nie jest zadnym geniuszem to zwykly lowca starupow, Tesla przegra konkurencje z Chinami, ktore sa juz teraz o krok do przodu, pozatym gdyby nie kilka kluczowych osob nie bylo by Muska ktory jest po prostu kolejnym Edisonem. A ja po prostu jestem wybitna jednostka, wielu rzeczy uczylem sie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

No tak... jedyną godną Ciebie partnerką wydaje się w tej sytuacji Twoja własna ręka. 😛 Bo tylko ona będzie miała ten kawałek Twoje zayeeebistości 🙂

🤣🤣🤣👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

 

przydalby mi sie, albo i paralizator elektryczny na taka hejterke jak ty, jak widze wogole nie przeczytalas tego co napisalem w tym temacie ani w innych. Bo wiedzialabys ze nie byl to zaden podryw ale podla i manipulacyjna gierka majaca na celu upokorzenie mne. A do erotomana jest mi daleko w wolnych chwilach wychodze do lasu cwczyc medytacje, ale zakladam sie ze gdybys mnie zobaczyla realnie nie majac uprzedzen z kafeterii na 100% bys sie we mnie zakcohala 🙂

Yeblam🤣🤣🤣🤣🤣🤣

pewno pewno bym się "zakcohala" nawet 1000razy tylko kolejko jest a Ja żem Jędrek niecierpliwą jest🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.05.2021 o 09:15, 84Michal84 napisał:

haha dobre, po prostu nikt nie posiada takich umiejtnosci jak jak, nawet faceci przy mnie to male robaki, taki jak ty, a kobiety, zdecydowanie sa dla mnie meczace. po prostu nie ma ludzi ktorzy by byli w stanie mi dorownac, no moze tylko w boston dynamics 😉

Misiu, Ty jesteś książkowy narcyz 🤣  Messege for you jest w temacie Twoich przygód żona - szwagierka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.05.2021 o 09:37, Icran_ napisał:

A ja, na bazie swej wiedzy i doświadczenia, sugeruję wizytę u specjalisty.

Urojenia i mania wielkości to dość poważne symptomy zaburzenia psychicznego, tym bardziej że nawiązują do relacji sex.

Fakt, że potrafisz przylutować diodę do płytki NIE JEST niczym niezwykłym czy wyjątkowym, podobnie jak umiejętność montażu gniazdka elektrycznego.

Tak, masz racje jesli jestes w stanie stwierdzic kondycje czyjegos stanu psychicznego to musisz udac sie do specjalisty, wiara w parapsychologie jest niebezpiecznym symptomem.

Pozatym jak smutnym i sfrustrowanym czlowiekiem trzeba byc zeby  dowalac komus za to ze mowi o sobie dobrze?

Pamiatam jednego hejtera w szkole - zazdrosc go zzerala gdy ja dostawalem 5 z matematyki o wykrzykiwal co? co? co/

Gdy wygrywalem konkursy matematyczne on chodzil na mnie kablowac czy nie mialem sciag czasem musialem drugi raz pokazywac ze wszystko mam w glowie przed specjalna komisja a teraz wszystko idzie mi w zyciu jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki, co gromadzi wielu hejterow. Osiagam rzeczy niedostepne zwyklym smiertelnikom stad  sa tacy ktorzy chciel by byc na moim miejscu ale nigdy nie beda bo nie maja tego co mam ja stad musza oblac mnie blotem aby poczuc sie lepiej.

Zalosny typie, jestes jeszcze wiekszym robakiem niz myslalem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.05.2021 o 09:31, KKeira napisał:

Yeblam🤣🤣🤣🤣🤣🤣

pewno pewno bym się "zakcohala" nawet 1000razy tylko kolejko jest a Ja żem Jędrek niecierpliwą jest🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🙂 Nie bede Cie przekonywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×