Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bbcw

...enki brak, a wesele za miesiąc (nie panna młoda, osoba zaproszona)

Polecane posty

Hej, dziewczyny pomocy! Mam zaproszenie na ślub za miesiąc (teraz dopiero przyszły zaproszenia, ze względu na obostrzenia) Jestem niska(158) i mam trochę więcej tłuszczyku nosze takie L, macie jakieś fajne sprawdzone sklepy albo konkretne ...enki? Mile widziane zdjęcia. Dobrze się czuje w zielonym kolorze takim ciemnym butelkowym czy morskim, czerwień też jest okey, czarnego wolałabym nie, ale jak będzie coś sztos to też przemyśle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, bbcw napisał:

Hej, dziewczyny pomocy! Mam zaproszenie na ślub za miesiąc (teraz dopiero przyszły zaproszenia, ze względu na obostrzenia) Jestem niska(158) i mam trochę więcej tłuszczyku nosze takie L, macie jakieś fajne sprawdzone sklepy albo konkretne ...enki? Mile widziane zdjęcia. Dobrze się czuje w zielonym kolorze takim ciemnym butelkowym czy morskim, czerwień też jest okey, czarnego wolałabym nie, ale jak będzie coś sztos to też przemyśle. 

Ciężko zważywszy na to ze su/ kie/nki  są z cięć francuskich,  angielskich i dopasowane, wszystko raczej na ok 170 szyte.Też miałam duży problem, szukałam 4 miesiące.Zwłaszcza, że jako mama to musiało być klasyczne i eleganckie.  Na targach jest większy wybór. Szukaj z dzianin. Naddają się bardziej.    

Edytowano przez Gretta_
Su/kie/nki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.05.2021 o 13:17, bbcw napisał:

Hej, dziewczyny pomocy! Mam zaproszenie na ślub za miesiąc (teraz dopiero przyszły zaproszenia, ze względu na obostrzenia) Jestem niska(158) i mam trochę więcej tłuszczyku nosze takie L, macie jakieś fajne sprawdzone sklepy albo konkretne ...enki? Mile widziane zdjęcia. Dobrze się czuje w zielonym kolorze takim ciemnym butelkowym czy morskim, czerwień też jest okey, czarnego wolałabym nie, ale jak będzie coś sztos to też przemyśle. 

nie masz ubrań w szafie? założ co masz i nie kombinuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2021 o 21:41, porwał mnie jaszczomp napisał:

nie masz ubrań w szafie? założ co masz i nie kombinuj

po co wgl piszesz cos takiego? lepiej ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×