Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MAMA1101

egzamin czerwiec 2021 Opiekunka dziecięca

Polecane posty

Hej.A wiesz już może czego się spodziewać?podobno mają być 4 stanowiska...o wyborze jakie na którą godzinę ma decydować dyrektor, ale czy to prawda?ja mam praktyczny 21.06.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2021 o 15:36, MAMA1101 napisał:

Hej, ja mam 16.06 wiec idę na pierwszy ogień

To cała nadzieja w Tobie czy masz może jakieś przecieki ?Oczywiście trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, podobno w tym roku wszystko ma być inaczej. Część teoretyczną piszemy na komputerach jest 120 pytań i to komputer losuje dla danej osoby 40 pytań.  Praktyczny też na komputerze, cztery osoby na daną godzinę i dzień- pytania takie same i zadanie do wykonania. A w kolejnych dniach inne zadanie do wykonania, nie wiem jak z częścią pisemną. To ze względu na lepszą zdawalność w kolejnych dniach. Więc zobaczymy jak to będzie . Na pewno odezwę się po egzaminie, może coś podpowiem .

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mam teorię 9.06 a praktyczny też 16.06 na 16 00 może ktoś ma wcześniejszą godzinę? Dam napewno znać po egzaminie

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edi możesz powiedzieć jak wyglądała teoria czy prawda jest iż było sporo z pierwszej pomocy ?Pozdrawiam cieplutko  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja praktyczny mam 18.06. o 16. Trzymam jutro kciuki. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy ktoś ma rzetelnie opracowaną i zgodną z aktualnymi normami dietę dzieci miesiąc po miesiącu i byłby skłonny mi przesłać? 😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej każdy losuje inny zestaw pytań -dużo pytań z poprzednich lat tylko inaczej sformułowane .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej miałam dziś test i były pytania z poprzednich testów trochę inaczej sformułowane i kwartały były i co kiedy można w którym kwartale jeśli chodzi o plastykę, tętno noworodka, siatki centylowe, choroby,... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Edi2021 napisał:

Ja tez  dzis pisałam.mialam bardzo  łatwy i  jedna koleżanka  z grupy miala trudny mowila ale wszystkie w ciągu półgodziny skoczylysmy pytania byly od 2013 do 2020

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2021 o 22:03, Sanrynka napisał:

Mam takie pytanie: czy ktoś ma rzetelnie opracowaną i zgodną z aktualnymi normami dietę dzieci miesiąc po miesiącu i byłby skłonny mi przesłać? 😀

 

Ponawiam swoją prośbę 🙏🙏🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2021 o 15:36, MAMA1101 napisał:

Hej, ja mam 16.06 wiec idę na pierwszy ogień

Jak możesz daj znać co było 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.06.2021 o 20:12, BETI napisał:

To cała nadzieja w Tobie czy masz może jakieś przecieki ?Oczywiście trzymam kciuki Jeśl

Wiadomo już coś na temat egzaminów? Jeśli ktoś może niech da znać co było, z góry dziękuję 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś już egzamin i trafiło mu się zadanie z gencjaną lub z narobioną pieluszką? ❤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej miałam wczoraj egzamin i był zaskakująco prosty. Dziewczyny na 12 to samo, a na 14 już coś innego. 

Miałam dziewczynka 4 mięs. siatka    x-s,  kupa do przebrania z odparzną pupą, sensomotoryka i motoryka.

Następny to pieluszkowe zapalenie pupy dieta dla dziecka ulegającego.Higiena buzi i kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pewnie będzie coś innego!!!

Ale to wszystko powtarza się z egzaminów z ubiegłych lat- mam takie wrażenie. Więc powodzenia !!!!

Spokojnie, mnie stres zjadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MAMA1101 napisał:

Hej miałam wczoraj egzamin i był zaskakująco prosty. Dziewczyny na 12 to samo, a na 14 już coś innego. 

Miałam dziewczynka 4 mięs. siatka    x-s,  kupa do przebrania z odparzną pupą, sensomotoryka i motoryka.

Następny to pieluszkowe zapalenie pupy dieta dla dziecka ulegającego.Higiena buzi i kupa.

Na siatce trzeba było zaznaczyć tak ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gocha2006 napisał:

a opis przypadku co trzeba było napisac

 

A czy ktoś wie co bedzie z soda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×