Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bladi1984

Test owulacyjny

Polecane posty

Od 10 dnia do 28 dnia cyklu testy pokazują u mnie owulację a przecież to nie możliwe.Mam 37 lat.Czy to oznacza menopauze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie testy robione w tym czasie były pozytywne? Tzn kreska testowa była ciemniejsza od kontrolnej? Czy kreska się pokazywała, ale była jaśniejsza? Być może u Ciebie poziom hormonu LH utrzymuje się na wysokim poziomie od owulacji. Nie oznacza to menopauzy. Poza tym testy nie pokazują owulacji, tylko pik hormonu, dzięki któremu uwalnia się pęcherzyk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam Tester Afrodyta test owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz wyprobowac tester afrodyta, ktory od razu ci pokazuje jaki masz dzien cyklu. dziwne jest to ze codziennie mialabys miec owulacje, cos tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kup lepszy sprzęt do wyznaczania dni płodnych, polecam komputer cyklu Cyclotest MyWay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

37 lat to trochę wcześnie sie wydaje, ja korzystam osobiście z cyclotestera i sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje odwiedzić portal internetowy Naturalna Płodnośc Pl, tam jest wiele fachowych artykułów, ja często wchodzę tam, jak mam jakieś wątpliwości odnośnie cyklu, antykoncepcji i płodnośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze troche wczesnie.. 37 lat? watpie. moze po prostu cos nie tak z tym twoim urzadzeniem? ja uzywam cyclotest my way i po prostu jeestem pod wrazeniem. doslownie jest to taki maly komputer ale nastawiony na wyznaczanie cyklu. oprocz tego mozesz doslownie wszystko tam wpisac: stres, kawe, seks itp przez co ejszcze bardziej zwieksza sie jego skutecznosc i zawsze bedziesz wiedziala kiedy jest owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×