Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
CzerwonyTulipan

Kiedys zazdroscilyscie szusz teraz zazdroscicie lobuzom

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Znam oba kana┼éy, ale w ┼╝aden si─Ö nie wci─ůgn─Ö┼éam.

┼üobuzy to ta blondynka i m┼éodszy od niej partner, kt├│ra reklamowa┼éa kosmetyki, robi┼éa tutoriake makija┼╝owe, maj─ů dziecko, ale nie wiem jakiej p┼éci.┬á Nie wiem czy s─ů ma┼é┼╝e┼ästwem.┬á

Szusz to ta rozmyta md┼éa┬ábabka i Lew ( nie wiem czemu lew). Nudzi na tych wlogach, wyciera nos i wygl─ůda na wiecznie zm─Öczona i styrana. Jej m─ů┼╝ Lew┬á ( nie wiem jak ma na imie), gdzie┼Ť si─Ö przemyka, nie wiem gdzie on pracuje. Maj─ů ma┼éego psa.

Niczego im nie zazdroszcz─Ö.

Edytowano przez Paryz London
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

A ja zazdroszcz─Ö szusz pi─Öknej cery, intelektu i pi─Öknego domku na mazurskiej wsi, kt├│ry jest zamieszka┼éy przez myszki i inne gryzonie:classic_biggrin:┬áNatomiast┬á karo zazdroszcz─Ö pi─Öknej filigranowej figury, m┼éodego m─Ö┼╝a i w og├│le wszystkiego na sprzeda┼╝┬á:classic_biggrin:┬áNaprawd─Ö mi├│d, cud, malina­čĄúAha jeszcze zazdroszcz─Ö przyja┼║ni karo z siu┼Ťk─ů, kt├│ra jest naprawd─Ö na dobre i na z┼éa. Oni si─Ö naprawd─Ö przyja┼║ni─ů i nie potrafi─ů ┼╝y─ç bez siebie:classic_biggrin: naprawd─Ö:classic_happy:┬á

• Haha 3

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, Milutka napisał:

A ja zazdroszcz─Ö szusz pi─Öknej cery, intelektu i pi─Öknego domku na mazurskiej wsi, kt├│ry jest zamieszka┼éy przez myszki i inne gryzonie:classic_biggrin:┬áNatomiast┬á karo zazdroszcz─Ö pi─Öknej filigranowej figury, m┼éodego m─Ö┼╝a i w og├│le wszystkiego na sprzeda┼╝┬á:classic_biggrin:┬áNaprawd─Ö mi├│d, cud, malina­čĄúAha jeszcze zazdroszcz─Ö przyja┼║ni karo z siu┼Ťk─ů, kt├│ra jest naprawd─Ö na dobre i na z┼éa. Oni si─Ö naprawd─Ö przyja┼║ni─ů i nie potrafi─ů ┼╝y─ç bez siebie:classic_biggrin: naprawd─Ö:classic_happy:┬á

Ej, zapomnialas o wielkiej milosci i cudownym, pelnym wzajemnego szacunku zwiazku szusz z mega przystojnym i robotnym Tommym ­čśë

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Rajtuzy maja super auto, domek wakacyjny z prawdziwego zdarzenia, fajne mieszkania i fajne malzenstwo. Ci drudzy to maja jakas lepianke na mazurach , chyba 100 letnia. Mieszkanie w kredycie , cala kase wydaja na alko

• Like 3
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Wiewiórkowa napisał:

Rajtuzy maja super auto, domek wakacyjny z prawdziwego zdarzenia, fajne mieszkania i fajne malzenstwo. Ci drudzy to maja jakas lepianke na mazurach , chyba 100 letnia. Mieszkanie w kredycie , cala kase wydaja na alko

Mo┼╝e alko te┼╝ sponsoring i tak si─Ö rozpi┼éo towarzystwo na mazurach­čĄú┬ábobry, myszki i inne gryzonie te┼╝ popijaj─ů z tymi pajacami­čĄú┬ámo┼╝e to grubsza sprawa┬á­čĄú­čĄú­čĄú┬á

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, Wiewiórkowa napisał:

Jasne zeby potem nie wyszlo z czego to ­čĄú

Udost─Öpnij ten post

38 minut temu, CzerwonyTulipan napisał:

Jasne zeby potem nie wyszlo z czego to ­čĄú

Gdyby ci drudzy sprzedali butelki to moze by na remont styklo? Za 5-8 lat jak nie wyremontuja szopy to sobie beda mogli tam pod namiotem nocowac

Udost─Öpnij ten post

8 minut temu, Wiewiórkowa napisał:

Gdyby ci drudzy sprzedali butelki to moze by na remont styklo? Za 5-8 lat jak nie wyremontuja szopy to sobie beda mogli tam pod namiotem nocowac

Wiesz┬á:classic_biggrin::classic_biggrin: zawsze co┼Ť.

Udost─Öpnij ten post

Co jak co ale dziewczyny maja fajnych m─Ö┼╝├│w ­čśë┬ádobrze trafi┼éy powinny codziennie dzi─Ökowa─ç Bogu. Darek przystojny dobrze gotuje mi┼éy obyty i inteligentny. Lew sympatyczny brunet z poczuciem humoru ┼Ťwietnie je┼║dzi autem posiada anielska cierpliwo┼Ť─ç ­čśë

• Haha 6

Udost─Öpnij ten post

Gdzie lobuzy kupili działkę? Też na Mazurach? 

Udost─Öpnij ten post

Buhahaha teraz rajtuzom zazdroszcza potem wyjdzie ze albo wszystko kradzione albo wszystko rozdmuchane tylko na vlogach i tak w kolko. Dopiero co szusza byla bogaczka jak kupila dom na mazurach i jezdzila za granice ­čĄú

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Ciaglemniesuszi napisał:

Co jak co ale dziewczyny maja fajnych m─Ö┼╝├│w ­čśë┬ádobrze trafi┼éy powinny codziennie dzi─Ökowa─ç Bogu. Darek przystojny dobrze gotuje mi┼éy obyty i inteligentny. Lew sympatyczny brunet z poczuciem humoru ┼Ťwietnie je┼║dzi autem posiada anielska cierpliwo┼Ť─ç ­čśë

Chyba ┼éysawy brunet­čśé­čśé­čśé

Udost─Öpnij ten post

34 minuty temu, Gloww napisał:

┼üadniejszy od niej ­čśë

Udost─Öpnij ten post

Damesa chyba bardzo nie lubi ludzi cho─ç sama tez jest ludkiem xD┬á┬á­čÖé┬áwy┼Ťwietli┼éy mi si─Ö vlogi ÔÇ×ludzie gadaj─ůÔÇŁ ÔÇ×dlaczego nie ufam ju┼╝ ludziomÔÇŁ itp┬á

Udost─Öpnij ten post

44 minuty temu, Gloww napisał:

Niczyja wina, ┼╝e wy┼éysia┼é. Ka┼╝dy kto straci┼é w┼éosy i ma mo┼╝liwo┼Ť─ç przeszczepu, zapewne by skorzysta┼é w tej metody przywr├│cenia w┼éos├│w. Przynajmniej nie m├│wi pie r d├│┼é,┬á ┼╝e w┼éosy si─Ö wykruszy┼éy po mazurskiej wodzie.

9 minut temu, Ciaglemniesuszi napisał:

Damesa chyba bardzo nie lubi ludzi cho─ç sama tez jest ludkiem xD┬á┬á­čÖé┬áwy┼Ťwietli┼éy mi si─Ö vlogi ÔÇ×ludzie gadaj─ůÔÇŁ ÔÇ×dlaczego nie ufam ju┼╝ ludziomÔÇŁ itp┬á

Nie lubi ludzi ale paczki ch─Ötnie przytuli. A przecie┼╝ wysy┼éaj─ů to ludzie z firm r├│┼╝nych. No ale...Sama zreszt─ů m├│wi┼éa, ┼╝e nie potrafi┼éaby pracowa─ç z lud┼║mi, po tym jak rzuci┼éa prac─Ö w ksero.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, Ciaglemniesuszi napisał:

A sk─ůd wiesz, ┼╝e ┼Ťwietnie je┼║dzi autem? Jecha┼éa┼Ť z nim? To mo┼╝e przez to tyle czasu u siu┼Ťki nie mieszka┼é­čĄú­čĄú­čĄú┬áCo do urody to owszem Darek przynajmniej ma ┼éadne z─Öby i niepal─ůcy, a to si─Ö chwali. Natomiast zlewek z─Öby tragiczne i palacz pierdz─ůcy.┬á Ja u zlewka nie mog─Ö si─Ö niczego fajnego doszuka─ç. Chodzi w tym domku mazurskim┬á ubrany jak przys┼éowiowy menel. Za nic ma odbiorc├│w i g┼éupio pajacuje:classic_biggrin:

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, Milutka napisał:

A sk─ůd wiesz, ┼╝e ┼Ťwietnie je┼║dzi autem? Jecha┼éa┼Ť z nim? To mo┼╝e przez to tyle czasu u siu┼Ťki nie mieszka┼é­čĄú­čĄú­čĄú┬áCo do urody to owszem Darek przynajmniej ma ┼éadne z─Öby i niepal─ůcy, a to si─Ö chwali. Natomiast zlewek z─Öby tragiczne i palacz pierdz─ůcy.┬á Ja u zlewka nie mog─Ö si─Ö niczego fajnego doszuka─ç. Chodzi w tym domku mazurskim┬á ubrany jak przys┼éowiowy menel. Za nic ma odbiorc├│w i g┼éupio pajacuje:classic_biggrin:

┼üadne z─Öby ­čĄö­čĄö­čśé

Udost─Öpnij ten post

W nowym vlogu nasza gwiazda si─Ö wyspala mimo i┼╝ ukochany m─ů┼╝ okropnie chrapa┼é ­čĄ¬­čĄ¬­čĄ¬ chyba ju┼╝ wiem czemu si─Ö nie wysypia┬á

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç