Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nieduży

Niedoświadczony facet, a dojrzała kobieta

Polecane posty

To prawda że kobiety generalnie wolą bardziej doświadczonych seksualnie mężczyzn? Ja w tej materii jestem raczej mało doświadczony, miałem jedną dziewczynę kilka lat temu.

Mnie bardzo podnieca myśl o takiej doświadczonej dziewczynie, która by pokazała mi co i jak.

Czy są takie, którym nie tylko nie przeszkadza ale też podoba się taki mało doświadczony, trochę chłopięcy facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie przeszkadza niedoświadczony, zwłaszcza w młodym wieku, ale ogarnięty, czyli taki, co sam sobie doczyta, poćwiczy i wyciągnie wnioski, a nie oczekuje nauki. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Chyba nie przeszkadza niedoświadczony, zwłaszcza w młodym wieku, ale ogarnięty, czyli taki, co sam sobie doczyta, poćwiczy i wyciągnie wnioski, a nie oczekuje nauki. 😉

No powiedzmy że jestem młody (zależy jak na to patrzeć) i mam się za samouka trochę. Ale fajnie jakby jednak pokazała mi coś wprost i powiedziała dokładnie co i jak 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Nieduży napisał:

No powiedzmy że jestem młody (zależy jak na to patrzeć) i mam się za samouka trochę. Ale fajnie jakby jednak pokazała mi coś wprost i powiedziała dokładnie co i jak 😛

to jest kwestia gustu. Osobiście wolałem nabywać doświadczeń z rówieśniczkami .... nigdy nie miałem ciągot do starszych, bardziej dojrzałych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ddt60 napisał:

to jest kwestia gustu. Osobiście wolałem nabywać doświadczeń z rówieśniczkami .... nigdy nie miałem ciągot do starszych, bardziej dojrzałych kobiet

Niekoniecznie chodzi o starsze (choć wiek dla mnie nie jest przeszkodą), ale bardziej doświadczone seksualnie. Nie wiem jak to napisać, żeby nie brzmiało źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Nieduży napisał:

Niekoniecznie chodzi o starsze (choć wiek dla mnie nie jest przeszkodą), ale bardziej doświadczone seksualnie. Nie wiem jak to napisać, żeby nie brzmiało źle.

najbardziej doświadczone w kwestii ilości partnerów są prostytutki ale tego ci nie polecam. Czasami nie doświadczenie ale miłość i zaangażowanie jest ważne. Dziś już nie ma problemu z dostępem do książek, filmów, generalnie wiedzy o seksualności dlatego często jest tak, że technika schodzi na drugi plan a liczy się jakość relacji, empatii i zaangażowania. Wspólne odkrywanie zresztą swojej namiętności i seksualności jest równie ciekawe jak nauka od doświadczonej partnerki. Dlatego polecam ci aby zaangażować się w relację ze stałą partnerką, którą będziesz postrzegał jako być może nawet przyszłą żonę. Taki seks jest najlepszy

http://50roads.com/wp-content/uploads/2016/03/Depositphotos_1173829_original.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, ddt60 napisał:

to jest kwestia gustu. Osobiście wolałem nabywać doświadczeń z rówieśniczkami .... nigdy nie miałem ciągot do starszych, bardziej dojrzałych kobiet

A w liceum nie pociągały cię młode nauczycielki? 

Dawno,dawno temu...za górami, za lasami......kiedy miałem 17 lat 🙂 kręciła mnie pani od polskiego. Krągły tyłeczek, duże, jędrne piersi, blondynka. Bystra z wyższym wykształceniem 😉 Mogła mieć koło 30-35 lat 😉 

Edytowano przez Marcin40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marcin40 napisał:

A w liceum nie pociągały cię młode nauczycielki? 

Dawno,dawno temu...za górami, za lasami......kiedy miałem 17 lat 🙂 kręciła mnie pani od polskiego. Krągły tyłeczek, duże, jędrne piersi, blondynka. Bystra z wyższym wykształceniem 😉 Mogła mieć koło 30-35 lat 😉 

Jasne że tak, zwłaszcza Pani od angielskiego, kiedy miałem 16 lat 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcin40 napisał:

A w liceum nie pociągały cię młode nauczycielki? 

 

właśnie dziwne ale nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nieduży napisał:

Niekoniecznie chodzi o starsze (choć wiek dla mnie nie jest przeszkodą), ale bardziej doświadczone seksualnie. Nie wiem jak to napisać, żeby nie brzmiało źle.

Dobrze piszesz, młody, Nieduży człowieku 🙂 

Rozumiem Cię i Twoją ciekawość. Wg mnie to naturalna sprawa. Głowy do góry. 😄 Szukajcie a znajdziecie. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Marcin40 napisał:

Dobrze piszesz, młody, Nieduży człowieku 🙂 

Rozumiem Cię i Twoją ciekawość. Wg mnie to naturalna sprawa. Głowy do góry. 😄 Szukajcie a znajdziecie. 😉 

Haha, do góry, bo muszę w górę patrzeć żeby takie dojrzeć? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nieduży napisał:

Haha, do góry, bo muszę w górę patrzeć żeby takie dojrzeć? 😛

Nie wiem. Sam napisałeś,że jesteś Nieduży 😄  A mi się wydajesz zbyt skromnym, wrażliwym człowiekiem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marcin40 napisał:

Nie wiem. Sam napisałeś,że jesteś Nieduży 😄  A mi się wydajesz zbyt skromnym, wrażliwym człowiekiem 🙂 

Wszystko się zgadza, od skromności poprzez wrażliwość aż po rozmiar ciała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Marcin40 napisał:

Rozumiem Cię i Twoją ciekawość. Wg mnie to naturalna sprawa. Głowy do góry. 😄 Szukajcie a znajdziecie. 😉 

czasami nie chodzi o seks, tylko chcemy się poczuć jak kiedyś i zostać przytuleni do piersi..... a że potem jest seks to już inna kwestia

https://i.redd.it/m6wn8wogl7y61.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ddt60 napisał:

czasami nie chodzi o seks, tylko chcemy się poczuć jak kiedyś i zostać przytuleni do piersi..... a że potem jest seks to już inna kwestia

 

Tak, zdecydowanie coś w tym jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ddt60 napisał:

czasami nie chodzi o seks, tylko chcemy się poczuć jak kiedyś i zostać przytuleni do piersi..... a że potem jest seks to już inna kwestia

 

Czasem człowiek ma ochotę po prostu wtulić się w kobiece piersi i ... To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nieduży napisał:

Czasem człowiek ma ochotę po prostu wtulić się w kobiece piersi i ... To wszystko.

Ojejku.......Nie wiem czemu, ale skojarzyła mi się scena z filmu Fight Club ( Podziemny krąg) 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcin40 napisał:

Ojejku.......Nie wiem czemu, ale skojarzyła mi się scena z filmu Fight Club ( Podziemny krąg) 😄 

Hm, która? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nieduży napisał:

Hm, która? 😄

Tam jest tylko jedna taka wzruszająca z cyckami (piersiami) 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcin40 napisał:

Tam jest tylko jedna taka wzruszająca z cyckami (piersiami) 😄 

Muszę sobie przypomnieć ten film 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nieduży napisał:

Muszę sobie przypomnieć ten film 😄

Tak. To dobry film 🙂 

Jedna, pamiętna scena w klubie. Główny bohater wtula się w cycki........ 😄 Zapytaj witka. On jest tu specem od filmów 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcin40 napisał:

Tak. To dobry film 🙂 

Jedna, pamiętna scena w klubie. Główny bohater wtula się w cycki........ 😄 Zapytaj witka. On jest tu specem od filmów 😄 

Wiem że dobry. Oglądałem dwa razy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 9.05.2021 o 13:27, Nieduży napisał:

Czy są takie, którym nie tylko nie przeszkadza ale też podoba się taki mało doświadczony

Gdybym miała wybór to chciałabym żeby mój facet był niedoświadczony lub z niebogatą przeszłością. Czyli są takie 😉🖐

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Gdybym miała wybór to chciałabym żeby mój facet był niedoświadczony lub z niebogatą przeszłością. 

Dziękuję za odpowiedź 🙂

Daje mi to dużą nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, Nieduży napisał:

Dziękuję za odpowiedź 🙂

Daje mi to dużą nadzieję.

 

5 minut temu, Nieduży napisał:

Daje mi to dużą nadzieję.

Tylko czego miałabym Cię uczyć? Celowania, ruchów frykcyjnych czy co? 😎 Masz beznadziejne podejście. Kochania się nie nauczysz się, duupczenia a i owszem. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

 

Tylko czego miałabym Cię uczyć? Celowania, ruchów frykcyjnych czy co? 😎 Masz beznadziejne podejście. Kochania się nie nauczysz się, duupczenia a i owszem. 

Nie nie, nic z tych rzeczy. Nauczyć kobieta mnie może tego co jej przyniesie przyjemność. W tej materii nie mam doświadczenia. Chciałbym poznać taką, która sama siebie zna, wie czego jej trzeba i potrafi mi powiedzieć czy też pokazać jak ją zadowolić. Mam nadzieję że nie napisałem tego jakoś dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nieduży napisał:

Nie nie, nic z tych rzeczy. Nauczyć kobieta mnie może tego co jej przyniesie przyjemność. W tej materii nie mam doświadczenia. Chciałbym poznać taką, która sama siebie zna, wie czego jej trzeba i potrafi mi powiedzieć czy też pokazać jak ją zadowolić. Mam nadzieję że nie napisałem tego jakoś dziwnie.

Czyli chcesz iść na łatwiznę 😁 O Pani! Daj mi instrukcję obsługi! A może z Tobą podobałoby jej się co innego niż z poprzednim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pieprz w doopie napisał:

Czyli chcesz iść na łatwiznę 😁 O Pani! Daj mi instrukcję obsługi! A może z Tobą podobałoby jej się co innego niż z poprzednim?

No trochę można tak powiedzieć 😄 Po prostu, chciałbym żeby mnie jakoś do seksu wprowadziła. Tego ostatniego też nie wykluczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nieduży napisał:

Nie nie, nic z tych rzeczy. Nauczyć kobieta mnie może tego co jej przyniesie przyjemność. W tej materii nie mam doświadczenia. Chciałbym poznać taką, która sama siebie zna, wie czego jej trzeba i potrafi mi powiedzieć czy też pokazać jak ją zadowolić. Mam nadzieję że nie napisałem tego jakoś dziwnie.

Chcesz  seksu z kobietą ,słuchaj kobiety, dobrze Ci radzi, najlepszy seks jest z uczuciem ,a kazda kobieta jest inna nie da się tego nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×