Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nieduży

Niedoświadczony facet, a dojrzała kobieta

Polecane posty

2 godziny temu, Electra napisał:

Gdybym miała wybór to chciałabym żeby mój facet był niedoświadczony lub z niebogatą przeszłością. Czyli są takie 😉🖐

Dlaczego takiego byś chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marcin40 napisał:

Dlaczego takiego byś chciała?

żeby razem z nim odkrywać miłość i erotykę. To jest bardzo fajne, empatyczne i twórcze. Wiem i rozumiem to ale nie da się już tego zrobić gdy miało się zbyt wiele partnerów/partnerek bo zawsze pozostają gdzieś wspomnienia i nawyki ... Nie powiem, że odkrywanie seksualności na nowo przez doświadczonych już partnerów jest sztampowe, nieempatyczne i złe ale to nie są już te emocje gdy się takiego bagażu doświadczeń nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Sofi napisał:

Chcesz  seksu z kobietą ,słuchaj kobiety, dobrze Ci radzi, najlepszy seks jest z uczuciem ,a kazda kobieta jest inna nie da się tego nauczyć.

Świetnie, taki mam zamiar. Dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

żeby razem z nim odkrywać miłość i erotykę. To jest bardzo fajne, empatyczne i twórcze. Wiem i rozumiem to ale nie da się już tego zrobić gdy miało się zbyt wiele partnerów/partnerek bo zawsze pozostają gdzieś wspomnienia i nawyki ... Nie powiem, że odkrywanie seksualności na nowo przez doświadczonych już partnerów jest sztampowe, nieempatyczne i złe ale to nie są już te emocje gdy się takiego bagażu doświadczeń nie ma

Romantyczne podejście. Masz chyba niestety rację. Para, która się kocha, woli odkrywać siebie wspólnie,razem, a para nastawiona na seks  woli  chyba bardziej doświadczonych, wiedzących co i jak partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 9.05.2021 o 13:27, Nieduży napisał:

To prawda że kobiety generalnie wolą bardziej doświadczonych seksualnie mężczyzn? Ja w tej materii jestem raczej mało doświadczony, miałem jedną dziewczynę kilka lat temu.

Mnie bardzo podnieca myśl o takiej doświadczonej dziewczynie, która by pokazała mi co i jak.

Czy są takie, którym nie tylko nie przeszkadza ale też podoba się taki mało doświadczony, trochę chłopięcy facet?

To zależy od kobiety.Jeśli miała już wielu partnerów, to zawsze będzie szukała lepszych wrażeń.

Ogólnie nie ma reguły, ale od każdej są też wyjątki, więc jeśli się zbłaźnisz przy partnerce, to nie bój żaby.

Wyśmieje Cię, to znaczy nara gościu 🙂

Trzeba się dobrać i tyle, a wstydzić się nie masz czego 😉

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

To zależy od kobiety.Jeśli miała już wielu partnerów, to zawsze będzie szukała lepszych wrażeń.

Ogólnie nie ma reguły, ale od każdej są też wyjątki, więc jeśli się zbłaźnisz przy partnerce, to nie bój żaby.

Wyśmieje Cię, to znaczy nara gościu 🙂

Trzeba się dobrać i tyle, a wstydzić się nie masz czego 😉

Nie wątpię - każda kobieta jest przecież inna to jasne 🙂

To znaczy? Jak wyjdzie że nie mam pojęcia co robię to "nata gościu"? Eee, chyba nie będzie tak źle 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, Nieduży napisał:

Nie wątpię - każda kobieta jest przecież inna to jasne 🙂

To znaczy? Jak wyjdzie że nie mam pojęcia co robię to "nata gościu"? Eee, chyba nie będzie tak źle 😛

Nie każda Ci też powie ''nara gościu'' bo są takie wyjątki doświadczonych nawet, że dla nich prawiczek jest jak dla Ciebie dziewica.

Większość ma swoje wymagania, a tak na poważnie mówiąc jesli masz dziewczynę lub szukasz, to nie zaczynaj eksperymentów od doświadczonych (divek), bo potem okaże się, ze twoja kobieta woli coś zupełnie innego 🙂

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NieznajomyOn napisał:

Nie każda Ci też powie ''nara gościu'' bo są takie wyjątki doświadczonych nawet, że dla nich prawiczek jest jak dla Ciebie dziewica.

Większość ma swoje wymagania, a tak na poważnie mówiąc jesli masz dziewczynę lub szukasz, to nie zaczynaj eksperymentów od doświadczonych (divek), bo potem okaże się, ze twoja kobieta woli coś zupełnie innego 🙂

Okej, dzięki za rady.

Ja właśnie myślałem że mi by pasowała taka doświadczona, skoro ja raczej tak nie bardzo 😄

Tym bardziej że myślałem że jednak niektóre dziewczyny lubią takich niewinnych chłopaków 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Nieduży napisał:

Okej, dzięki za rady.

Ja właśnie myślałem że mi by pasowała taka doświadczona, skoro ja raczej tak nie bardzo 😄

Tym bardziej że myślałem że jednak niektóre dziewczyny lubią takich niewinnych chłopaków 😄

Nie ma za co.

Jeśli chcesz się wyżyć i druga strona też to wiesz co robić 😉

Lubią różnych, ale jeśli masz kogoś to lepiej pogadajcie szczerze o waszych fantazjach, bo takie seks byle seks, to nigdy nie wychodzi dobrze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Nie ma za co.

Jeśli chcesz się wyżyć i druga strona też to wiesz co robić 😉

Lubią różnych, ale jeśli masz kogoś to lepiej pogadajcie szczerze o waszych fantazjach, bo takie seks byle seks, to nigdy nie wychodzi dobrze 🙂 

Jasne rozumiem, nie chodzi o byle seks - to ważna część związku na pewno, ale są ważniejsze rzeczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nieduży napisał:

Jasne rozumiem, nie chodzi o byle seks - to ważna część związku na pewno, ale są ważniejsze rzeczy 🙂

Pewnie, że tak, więc jeśli się kochacie, to tym bardziej możecie poczekać lub odkrywać siebie powoli 🙂

Miłość i szacunek to podstawa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NieznajomyOn napisał:

Pewnie, że tak, więc jeśli się kochacie, to tym bardziej możecie poczekać lub odkrywać siebie powoli 🙂

Miłość i szacunek to podstawa 😉

Najpierw trzeba "ją" znaleźć 🙂

No właśnie o to mi chodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nieduży napisał:

Najpierw trzeba "ją" znaleźć 🙂

No właśnie o to mi chodzi 😉

Więc życzę Ci powodzenia i pamiętaj, nic na siłę nie rób, a brechę zostaw za sobą 🙂

Kobiety też się potrafią się wstydzić wbrew pozorom, więc na spokojnie uderzaj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, NieznajomyOn napisał:

Więc życzę Ci powodzenia i pamiętaj, nic na siłę nie rób, a brechę zostaw za sobą 🙂

Kobiety też się potrafią się wstydzić wbrew pozorom, więc na spokojnie uderzaj 😉

Jasne, dziękuję 😄

Będę miał to na uwadze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nieduży napisał:

Jasne, dziękuję 😄

Będę miał to na uwadze 😉

Spoko, z kobietą jest jak z kwiatkiem, podlewaj powoli 😄

Jak chcesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Marcin40 napisał:

Dlaczego takiego byś chciała?

Po pierwsze poprzez podejście do siebie, kobiet i seksu. Facet z małym doświadczeniem ma zbliżone do mnie  spojrzenie w tych trzech kwestiach. 

Po drugie nie jestem typem drapieżnej, ociekającej seksem dziewczyny, jestem bardzo nieśmiała i w relacjach i w łóżku. "Nieśmiałość w bliskości" jest dla mnie wyjątkowa. Facet, który zaliczył mnóstwo kobiet jest "odmieniony"- charakteryzuje Was wtedy pewna mechanicznosc, swoista erotyczna pewność siebie, zepsucie. Nie lubię jej. 

Po trzecie kompleksy. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Electra napisał:

Po pierwsze poprzez podejście do siebie, kobiet i seksu. Facet z małym doświadczeniem ma zbliżone do mnie  spojrzenie w tych trzech kwestiach. 

Po drugie nie jestem typem drapieżnej, ociekającej seksem dziewczyny, jestem bardzo nieśmiała i w relacjach i w łóżku. "Nieśmiałość w bliskości" jest dla mnie wyjątkowa. Facet, który zaliczył mnóstwo kobiet jest "odmieniony"- charakteryzuje Was wtedy pewna mechanicznosc, swoista erotyczna pewność siebie, zepsucie. Nie lubię jej. 

Po trzecie kompleksy. 

Nie przejmuj się kompleksami nikt nie jest idealny każdy ma jakoś skazę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
21 minut temu, Electra napisał:

"Nieśmiałość w bliskości" jest dla mnie wyjątkowa. Facet, który zaliczył mnóstwo kobiet jest "odmieniony"- charakteryzuje Was wtedy pewna mechanicznosc, swoista erotyczna pewność siebie, zepsucie. Nie lubię jej. 

O tym mówię poniekąd. 👇

3 godziny temu, ddt60 napisał:

nie da się już tego zrobić gdy miało się zbyt wiele partnerów/partnerek bo zawsze pozostają gdzieś wspomnienia i nawyki

 

3 godziny temu, ddt60 napisał:

to nie są już te emocje gdy się takiego bagażu doświadczeń nie ma

Widzę, że rozumiesz o czym mówię. 

 

Przegryzlam swoją przeszłość i partnerów. Pozbyłam się wszystkiego czym po nich "naszłam". Podejście do seksu miałam takie jak On, sentyment do seksu z uczucia zatrzymał mnie w naszej relacji. On był zepsutym, wyuzdanym, perwersyjnym ktosiem. Teraz patrzę w przyszłość i nową relację i okazuje się, że jestem nieśmiała i mało odważna. Na seks ze mną trzeba poczekac. Chcę odkrywać siebie na nowo- nieśmiało, powoli i ... z uczuciem. 

Nie lubię pewności erotycznej, a, sama udawałam ją. Dramat. Chcę być sobą. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Egzorcystalbn napisał:

Nie przejmuj się kompleksami nikt nie jest idealny każdy ma jakoś skazę

Dwie pierwsze kwestie są ważniejsze. Nie ukrywam, że facet bardzo doświadczony zwyczajnie krępuje mnie. Wychodzi rozbieżność w śmiałości erotycznej, a ja jej za grosz nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Egzorcystalbn napisał:

To wszystko trzeba powoli poznawać się spełniać swoje marzenia potrzeby itd

Wolę cieszyć się bliskością z człowiekiem, którego będę kochać. Żadna technika i pogoń za orgazmem tylko jaranie się drugą osobą. Brakuje mi kochania się. Nigdy go nie doświadczyłam. Albo ja kochałam się a druga strona pieprzyla, albo pieprzylismy oboje. Przyszedł czas na opcje nr 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×