Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NieznajomyOn

Wasz typ kobieciej urody Panowie..

Polecane posty

2 minuty temu, 2libed napisał:

internet to nie jest miejsce dla ludzi wrazliwych. tacy nie powinni wrzucac nigdy swoich zdjęc. tak wiem ze ta laska z tego zdjecia tego nie wrzucala to uwaga ogolna byla.

 

 

Bo Ty tak powiedziałeś? Ehehe smiechowy gosc z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój typ kobiecej urody jest mocno specyficzny a w dodatku zmienny, zależny od dnia 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

why ?

Bo zakładam, że niewidoczna część zdjęcia mu się spodoba. 🤣

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

piszesz o sobie? Mam takie wrażenie o Tobie...

Dobrze, uargumentuj, chetnie sie zapoznam z konstruktywna krytyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, 90%cacao napisał:

Spoko. Zrobimy wymiankę. 😉

Ale pokaż tyle ile czujesz sie komfortowo. Pamietaj, że ja tak zrobie 🙂

Luzik, odezwę się na priv 😉 

Nie ma problemu, ale nie ukrywam, że bardzo bym chciał zobaczyć całą twarz 🙂 

Reszty nie trzeba, przynajmniej na razie 😜

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

nie odpowiedziałeś na pytanie..why? skoro dla mnie istotne to wypada odpowiedziec?

Ja nie odpowiem Ci komplementem,bo zupełnie nie czytam Twych postów poza dzisiejszym wiec nie mam niestety nic do powiedzenia 😎

Samsara cię dopadła 😎😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, NieznajomyOn napisał:

Luzik, odezwę się na priv 😉 

Nie ma problemu, ale nie ukrywam, że bardzo bym chciał zobaczyć całą twarz 🙂 

Reszty nie trzeba, przynajmniej na razie 😜

Zamiast się umówić, to ten zdjęcia twarzy chce oglądać. Co za przeciętniara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, 2libed napisał:

skoro tak cie to interesuje tak szczuple mi sie podobaja a czy skromne to co to ma do wygladu ? nie wiem na podstawie wygladu czy ktos jest skromny wiec nie oceniam na tej podstawie.

Właściwie to nie obchodzi mnie to, znudziłeś mi się już. Czesc

Edytowano przez Niburdiama
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

to zapomnij. Twarzy tu nie wysle w calosci nigdy 🙂

Musialabym ufać dość.

Fragment bedzie. 

Szkoda, bo bardzo bym chciał oczy zobaczyć 🙂 

Ok, pokażesz tyle ile będziesz chciała.

Dyskrecję i tak zachowam, zresztą już coś o tym wiesz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

 

Nie osmieszaj się.

Toba nikt nie jest zainteresowany, latasz jak poyebany i probujesz sie w rozmowy inncych wcianc ni w pippe ni w oko.

Ty komuś rad udielasz?

bbbeka 😄 

Kiedy idziemy na kolacje? Ty zdmu...esz świece, ja ciebie, razem będziemy zadowoleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
10 minut temu, Qwerty82 napisał:

Dobrze, uargumentuj, chetnie sie zapoznam z konstruktywna krytyka

Udajesz psychologa, ale z marnym skutkiem. Na coacha swego bym Cie nie zatrudniła, bo mialabym same straty. Nie przepadam za kobietami wyzwolonymi to nie po drodze Nam ze sobą, a Ty sie za taką uwazasz, zgadza się? 😘

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, akimuszki napisał:

Samsara cię dopadła 😎😉

Juz zapomniałam o co pytałam 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 90%cacao napisał:

Ja mu wysłe to co Elci, jej pytaj czy si e podoba 🤣

Po prostu avatar, tylko w pelnej rozdzielczosci i po prostu w powiekszeniu duzym 😛 

O niego się boję, nie o Elcię. Ale skoro nie wysyłasz całej, to chyba przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 2libed napisał:

czesc. po takim wyznaniu zwykle sie kobietom nudzę, zwlaszcza tym grubym 😄

 

huh, chcialbys miec takie cialo jak ja, nawet jako facet 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

oki 🤓

To ja też chętnie zobaczę co tam masz 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 90%cacao napisał:

 

Nie osmieszaj się.

Toba nikt nie jest zainteresowany, latasz jak poyebany i probujesz sie w rozmowy inncych wcianc ni w pippe ni w oko.

Ty komuś rad udielasz?

bbbeka 😄 

Beka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, 2libed napisał:

mozliwe ale co ma piernik do wiatraka ?

 

Piernik zawiera tluszcz, Ty Go jadasz, a ja nie? A wiatrak przewietrzyłby Ci mysli po całym dniu tyrki na forum??

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Udajesz psychologa, ale z marnym skutkiem. Na coacha swego bym Cie nie zatrudniła, bo mialabym same straty. Nie przepadam za kobietami wyzwolonymi to nie po drodze Nam ze sobą, a Ty sie za taką uwazasz, zgadza się?

Jak sie ma do tego moja rzekomo niska samoocena i brak pewności siebie? Bo to miałaś uzasadnić. Moja wartość nie wynika z tego czy jestem dobrym psychologiem czy nie, to tylko rozrywka. Jednemu moje rady pomoga innemu nie, jak to w skupisku randomowych ludzi ktorych znam na tyle ile sami o sobie opowiedzą.  Zawodowo zajmuje sie zupełnie czymś innym więc jesli chciałaś mi dopiec to ci sie nie udało. A co do wyzwolenia to nie o tym była mowa w moim wpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 2libed napisał:

wiatrak nie produkuje mąki. nie kazdy wiatrk to mlyn.

Niektóre wiatraki produkują prąd, fakt. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

huh, chcialbys miec takie cialo jak ja, nawet jako facet 😎

Słabo coś dzisiaj z ripostami. Kobieca sylwetka u mężczyzny nie wygląda dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

no elo  Makrą 😽

 🤣

Makrą to raczej prezydent Francji, Moron pasuje lepiej. Właśnie wygooglałem, że on jest młodszy ode mnie, a myślałem, że z 5-8 lat starszy... 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, Qwerty82 napisał:

Jak sie ma do tego moja rzekomo niska samoocena i brak pewności siebie? Bo to miałaś uzasadnić. Moja wartość nie wynika z tego czy jestem dobrym psychologiem czy nie, to tylko rozrywka. Jednemu moje rady pomoga innemu nie, jak to w skupisku randomowych ludzi ktorych znam na tyle ile sami o sobie opowiedzą.  Zawodowo zajmuje sie zupełnie czymś innym więc jesli chciałaś mi dopiec to ci sie nie udało. A co do wyzwolenia to nie o tym była mowa w moim wpisie

Wyzwolenie ma wiele do rzeczy. Zwykle takie kobiety maja niska samoocenę czuja sie pokrzywdzone przez mezczyzn i widza inne kobiety np piekne brunetki jak rywalki, które chcą ściągnąć ze świecznika. Nie znam Cie, ale Ty mnie tym bardziej i wiesz dobrze o tym. Zreszta sama pisalas, ze zycie Cie przeczolgalo jak dobrze pamietam? Skoro przeczolgalo to raczej nie masz wysokiej samooceny? Stad taki wniosek. Jakoś szczególnie nie wzbudzasz uwagi, wiec stsd można wyprowadzic wniosek, ze alfa raczej nie jestes. Ale to tylko wrazenie, tak naprawde wcale sie nie znamy...😘

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Wyzwolenie ma wiele do rzeczy. Zwykle takie kobiety maja niska samoocenę czuja sie pokrzywdzone przez mezczyzn i widza inne kobiety np piekne brunetki jak rywalki, które chcą ściągnąć ze świecznika. Nie znam Cie, ale Ty mnie tym bardziej i wiesz dobrze o tym. Zreszta sama pisalas, ze zycie Cie przeczolgalo jak dobrze pamietam? Skoro przeczolgalo to raczej nie masz wysokiej samooceny? Stad taki wniosek. Jakoś szczególnie nie wzbudzasz uwagi, wiec stsd można wyprowadzic wniosek, ze alfa raczej nie jestes. Ale to tylko wrazenie, tak baprawde wcale sie nie znamy...😘

nie mam obowiązku sie tłumaczyć co w życiu przeszłam, ale wyznaje zasade co cie nie zabije to cie wzmocni. I to u mnie sie sprawdza, czego tobie też zycze bo nie jestes złą osobą tylko lekko zagubioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Wyzwolenie ma wiele do rzeczy. 

nie mam obowiązku sie tłumaczyć co w życiu przeszłam, ale wyznaje zasade co cie nie zabije to cie wzmocni. I to u mnie sie sprawdza, czego tobie też zycze bo nie jestes złą osobą tylko lekko zagubioną

A to że jestem słabo rozpoznawalna na tym forum poczytuję za komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Wyzwolenie ma wiele do rzeczy. Zwykle takie kobiety maja niska samoocenę czuja sie pokrzywdzone przez mezczyzn i widza inne kobiety np piekne brunetki jak rywalki, które chcą ściągnąć ze świecznika. Nie znam Cie, ale Ty mnie tym bardziej i wiesz dobrze o tym. Zreszta sama pisalas, ze zycie Cie przeczolgalo jak dobrze pamietam? Skoro przeczolgalo to raczej nie masz wysokiej samooceny? Stad taki wniosek. Jakoś szczególnie nie wzbudzasz uwagi, wiec stsd można wyprowadzic wniosek, ze alfa raczej nie jestes. Ale to tylko wrazenie, tak naprawde wcale sie nie znamy...😘

2 x na różowo wisi, do 3 razy sztuka

nie mam obowiązku sie tłumaczyć co w życiu przeszłam, ale wyznaje zasade co cie nie za/bi/je to cie wzmocni. I to u mnie sie sprawdza, czego tobie też zycze bo nie jestes złą osobą tylko lekko zagubioną

A to że jestem słabo rozpoznawalna na tym forum poczytuję za komplement

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Myślę, że większość po prostu lubi szczupłe laski z płaskim brzuchami i jednocześnie dużym cyckiem i talią osy. Nie lubią jak kobieta ma więcej niż 165 cm bo sami mało kiedy mają powyżej 175 cm.

Niezależnie do gustu jest pewien generalny kanon piękna wykreowany przez media już dawno, dawno temu (kobieta jak Emiliy Ratajkowski, Ola Ciupa )  i się utrwalił. Nawet taka Natalia Siwiec - tak wiem, że sztuczna i większość napisze, że plastik  ale jednocześnie ci sami walą sobie do niej.

Problem facetów jest jednak taki, że wybrzydzać mogą tylko atrakcyjni faceci a ci nieatrakcyjni mają szczęście jak znajdą jakąkolwiek naiwną (niekoniecznie w ich typie). 

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
10 minut temu, 2libed napisał:

zgadza się z grubsza chociaz z tą ciupa bym nie przesadzał, ona ładna nie jestes moze byla jak miala 20 lat, ale co do kobiet to ten sam mechanizm zachodzi ktory opisałas na końcu.

 

a co z nią jest wg Ciebie nie tak ? 

Oglądam jej aktualne zdjęcia i jest  seksowna. 

Zrozum,  że to nie jest tak, że kończy sie 29 i nagle kobieta z dnia na dzień  zmienia się. Takie radykalne zmiany w organizmie prowadzące do starzenia zaczynają się koło 40stki a jest to bardziej Twój wiek niż jej. 

Sam jesteś 40 + i rozwala, mnie jak ciśniesz po kobietach ponad dekadę od Ciebie młodszych, że już są stare. 

 

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×