Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NieznajomyOn

Wasz typ kobieciej urody Panowie..

Polecane posty

4 minuty temu, 2libed napisał:

to sie bierze stąd ze w okresie dorastania jak inne biegaly i sie ruszaly to ta siedziała nad ksiazkami jak jej sie tluszcz odlozyl na udach glownie i tylku to pozniej nawet jak chudnie to proporcjonalnie wiec musialaby bardzo schudnac zeby nie miala takiej sylwetki. to nie zadne geny a brak ruchu analogicznie z innymi typami figury. plaski brzuch tez sie sam nie robi.

genetycznie to mozna miec ramiona czy biodra okreslone a tluszcz zawsze jest nabyty.

Ależ Ty bzdury gadasz. To zależy od układu kostnego (szeroka miednica, wąska klatka piersiowa), a bieganie może jeszcze problem pogłebić (masywne uda). Wkleiłem Ci szczupłą gruszkę, ale linki nie przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

wg mnie nie jest i tyle. jak będzie coś oceniał 60 latek to wszystkie kobiety muszą mu się podobac ?

po nikim nie cisnę zakładają konta na jakichś gównoportalach wystawiaja sie do oceny to oceniam, nie muszą mi sie wszyscy ludzie podobać. ona obiektywnie łądna nie jest ta ratajkowski tez nie tylko ma dobra figure i ladne spojrzenie wiec pewnie jest modelka.

jest tyle ładnych kobeit a na tym forum zawsze wkleicie link do jakichś brzydkich celebrytek nie kumam tego. nie mam konta na tinderze ale pewnie z 10% tam ledniejszych niz ta ciupa i salma.

no właśnie jest obiektywnie ładna. w Twoim odczuciu nie jest - ale jest ono subiektywne, nie obiektywne. Rozumiem, że Ci się nie podoba ale jesteś w mniejszości i może Ty  jeden na miliard facetów, to jedyny który by ją z łóżka wygonił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

Sranie w banie z tymi typami urody. Gadać sobie można, a rzeczywistość wyglada zawsze  inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Nina Dobrev? Laura Samojłowicz? Charlize Theron? Chyba pierwsze trzy, które przyszły do głowy. Śliczne🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, irukangi napisał:

Jesteś rozpoznawalna 🙂

 

Niektorzy sie proszą żeby stosować delikatne manipulacje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Słabo coś dzisiaj z ripostami. Kobieca sylwetka u mężczyzny nie wygląda dobrze 

Chodziło o wysportowanie, ale jak zwykle kompleksy sie w Tobie uruchomiły, że Ty takich nie masz to postanowiłaś zabłysnąć bez rezultatu jak zawsze zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, irukangi napisał:

Koniecznie delikatna i kobieca

Jesteś męskim odpowiednikiem kobiet, które lubią chodzący testosteron- taki typ coś jak Michele Morrone🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Qwerty82 napisał:

nie mam obowiązku sie tłumaczyć co w życiu przeszłam, ale wyznaje zasade co cie nie zabije to cie wzmocni. I to u mnie sie sprawdza, czego tobie też zycze bo nie jestes złą osobą tylko lekko zagubioną

Kto wie, moze masz racje, a moze wiem czego chce, ale coś mi stoi na przeszkodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, 2libed napisał:

nie lecą. to domena tych ktorzy lubia wulgarne kobiety jak siurek 😄 zwykle osoby okreslane przez kobniety jako janusze uwiebiaja wielkie cycki.

 

 

Hmm... To że się lubi wulgarne kobiety, nie jest automatycznie związane z uwielbieniem dużego biustu. Ja tam np. lubię średnie i małe. 

I to że lubię wulgarne kobiety nie oczacza, że nie spotykam się o nie sypiam z kobietami które są delikatne i subtelne. 

Mam po prostu swoje fetysze. Np fetysz typu urody takiej jurnej wiejskiej dziewuchy, w który wpisuje się wspomniana Pani konfederatka (która kupuje mnie chociażby potężnymi udami - taka pierwotna kobiecość). Albo fetysz kobiety wulgarnej - To akurat po przygodach z czasów studiów. Albo fetysz tzw. "koziego cyca", czyli małego, obwisłego biustu z dużymi sutkami, albo fetysz dużych łechtaczek i obfitych warg sromowych mniejszych (tzw. motylek) - długo bym mógł wymieniać 😉

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, Electra napisał:

Jesteś męskim odpowiednikiem kobiet, które lubią chodzący testosteron- taki typ coś jak Michele Morrone🙂

Gość jest męski i przystojny, ale czy on by cię chciał na dłużej nić nockę? O ile w ogóle pisałby się na ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

zgadza się.

dlatego z przymrużeniem oka wszystko 😉

Ale niektórzy mają problem z przyznaniem, że sa pewne kanony, o których pisała kejtred.

I np, kolega o Salmie pisał, ze gruba i ogolnie ble  🤣 mhm

Wszystko wszystkim ale..bez jaj 

Dlatego mnie to żenuje. Pewne kanony są i sam w większości patrzę na określony typ facetów ale fakt faktem każde ciało jest inne. Nie pogardzę tym odbiegającym od mojej wewnętrznej fanaberii. Jak czytam co niektóre komentarze, to się słabo robi. 
Jak Salma jest gruba, to ja jestem święty Mikołaj. XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, 2libed napisał:

 jakby zrobic ankiete to moim zdaniem wiekszosc nie uzna ze ona jest ladna.

 

wątpię. ma wszystko co lubi większość facetów - szczupłą sylwetkę, talię osy, duże cyce (pomijam czy sztuczne czy nie), suczą twarz ale faceci taką lubią -  a'la Angelina Jolie. 

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Panowie dzielicie się na dwa typy mężczyzn. Albo może być mało urodziwa z twarzy byle była szczupła, zgrabna albo nie przeszkadzają Wam dodatkowe kg i pełne kształty a zwracacie uwagę na twarz. 

Kobiety również mają podobnie. Albo sylwetka robi 80%roboty, albo jednak twarz się liczy przede wszystkim. 

Ktoś mnie poprawi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Gość jest męski i przystojny, ale czy on by cię chciał na dłużej nić nockę? O ile w ogóle pisałby się na ciebie. 

Zapewne nie, ale żadna stara, bo gość mnie zwyczajnie nie pociąga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Kiedyś była to szczupła kobieta o ciemnych włosach lub ciemnobrązowych, prostych ciut dłuższych, do ramion powiedzmy i ładnych oczach. A ostatnio to te włosy mogłyby być i ciemny blond albo blond i jeszcze dłuższe, lubię popatrzeć na takie. Co można jeszcze powiedzieć. Małe piersi są ok. 🙂

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Electra napisał:

Zapewne nie, ale żadna stara, bo gość mnie zwyczajnie nie pociąga. 

Nie bądź bezczelna. Gość działa na 90% kobiet, dlaczego miałabyś być w tych 10 procentach? Możliwe, że zdrowy rozsądek i miejsce w szeregu nie pozwala ci nawet tego pomyśleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, irukangi napisał:

Czyli chodzi o chodzące feromony? 

Nie wiem o co chodzi, bo dla mnie faceci tego typu nie są atrakcyjni. Ja tam widzę feromony w czymś innym😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

o kim mmowa?

pewnie o tobie? 😂

No ja aż tak przystojny nie jestem. Ale na Ciebie wystarczę 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. To, że jakiś makarą, by nie chciał na nas się nawet zesrać, nie oznacza, że bazyle nie mają prawa sobie fantazjować o kimś z innej ligi. Chyba was już całkiem poyebało, incele. Wy mozecie oglądać gołe baby, do których potem porownujecie każdą przecietniaczke, a my nie możemy przystojnego, bo by nas nie chciał xD haha

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 2libed napisał:

pierwsza bardzo ladna druga strasznie brzydka trzecia tez bardzo ladna(kiedys).

Dobrev ładna, Samojłowicz słaba. Theron to klasa sama w sobie, ale to dość zimna uroda. Chociaż w "Adwokacie diabła" była słodka; 😉 natomiast w F8 piękna, ale lód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Nie bądź bezczelna. Gość działa na 90% kobiet, dlaczego miałabyś być w tych 10 procentach? Możliwe, że zdrowy rozsądek i miejsce w szeregu nie pozwala ci nawet tego pomyśleć. 

Nie żartuj sobie. Oczywiście, że gość który działa na prawie każdą laskę ma pewnie tak ustawioną poprzeczkę, że taka zwyczajna ja nawet by sobie o nią guza nie nabiła, ale możesz wierzyć lub nie, ale to dla mnie żadna strata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

nie ma opcji

odpadasz z miejsca 🙂 

zreszta..tu nie ma chetnej na ciebie 

Po co mi ileś kobiet? Jedna nie wystarczysz? Dasz radę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 2libed napisał:

 

ona się wam podoba?

Śliczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Electra napisał:

Nie żartuj sobie. Oczywiście, że gość który działa na prawie każdą laskę ma pewnie tak ustawioną poprzeczkę, że taka zwyczajna ja nawet by sobie o nią guza nie nabiła, ale możesz wierzyć lub nie, ale to dla mnie żadna strata. 

To zależy jakie masz oczekiwania od mężczyzn, jeśli poważne i dalej patrzysz, to się z Tobą zgodzę. Ale na pewno chciałabyś aby się rozepchnął w twoich udach, żebyś mogła go za twarde plecy mocno przycisnąć do siebie. 

Edytowano przez Druhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

odpada

nie jestes w  moim typie

Przecież mnie nie znasz ani nie widziałaś. Podobnie jak ja ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 2libed napisał:

no to jestes pierwszym o jakim slyszalem ktory lubi wulgarne ale nie lubi cycatych, przyjmuje do wiadomosci reszta ktorych znam zawsze lubie wulgarne i cycate 😄

musisz żyć 100 lat 😄 zeby to wszystko spelnić 😄 zacnzij podrózować to pojawią się może fetysze czarnej, żóltej etc. 😄

mam znajomego o podobnych fetyszach jak twoje, jest przystojny wiele już spełnił ostatnio zaczeły mu się podobać kobiety z pen.isami 😄 mnie sie wydaje ze te fetysze to sie nakrecają i nigdy nie kończą u takich ludzi 😄

 

W moim światopoglądzie niestety nie istnieje takie pojęcie jak "kobieta z penisem" - albo kobieta, albo z penisem 😄 I tego typu osoby nie są dla mnie obiektami seksualnymi - jednego penisa już mam - więcej mi nie trzeba 😉

Podobnie jak akcje typu scat odpadają kategorycznie, natomiast co do piss'u nie mam obiekcji. 

Co do swego rodzaju kulminacji moich fetyszy, na temat kobiety wyuzdanej, wulgarnej i bez zahamowań, to jest zdaje się na reddicie taka Pani o nicku Lillyvig😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Dobrev ładna, Samojłowicz słaba. Theron to klasa sama w sobie, ale to dość zimna uroda. Chociaż w "Adwokacie diabła" była słodka; 😉 natomiast w F8 piękna, ale lód...

Obejrzyj sobie Sweet November i powtórz, że jest zimna. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, 2libed napisał:

dobrze wszystko postrzegasz tylko źle zakładasz odnosnie facetów. może za długo na tinderze siedzisz i masz spaczony obraz.

 

 

generalnie zastanów o co Ty się ze mną spierasz.

faceci lubią

szczupłe - bo nie grube,

cycate - bo nie płaskie,

z talią osy - bo nie z figurą kloca

ładna/seksowna twarz

i najlepiej wszystko na raz.

i mam teraz pytanie co brakuje ciupie ?

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Nie zależy mi na tym.

Idź, masz inne kobiety tu do popychania pierdół, mnie wypisz z listy 😘 


Zreszta, podobno zrobiles to kilka dni temu..bezskutecznie? 😏

Jak mnie ktoś pociąga, a ty niewątpliwie masz coś magnetycznego, to mam się na siłę blokować,  nie bo nie? Czasem niekonsekwencja nie popłaca i chowam ją w  twoją kieszeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×