Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość_97

Moja dziewczyna jest smutna o to z kim przespały się jej siostry

Polecane posty

12 godzin temu, kasiakasia123 napisał:

temat nietypowy 😉 ale z drugiej strony, pewnie dziewczyna martwi się o swoje siostry. Mnie bardziej zastanawia czy oni byli w trójkącie? Czy godziły się za to, że raz z jedną siostrą a raz z drugą? Czy te siostry czują się skrzywdzone czy po prostu podzieliły się chłopakiem i mają do tego całkowicie luźny stosunek? Możemy się śmiać, ale raczej byłabym przeciwna żeby moje rodzeństwo uprawiało ze sobą seks. To były dwie siostry, można sobie śmieszkować, ale czy takie samo zdanie mielibyście jakby to był brat z siostrą + ktoś do trójkąta?

Z tego co ona wie to dzieliły się nim, moja dziewczyna tak sobie tłumaczy że za młode by rozumieć życie a on ciągle z nimi przebywał aż za dużo i może dlatego się mu tak oddały.

Mnie to nie dotyczy tak naprawdę ale też dziwnie się czuje tak myśląc  o tym no bo zabronili temu chłopakowi już przychodzić nawet blisko ich domu i rodzice mojej dziewczyny zawiadomili jego także wiec afera się zrobiła (ale to już pomiędzy nimi) dlatego za wiele nie znam szczegółów, ale jeszcze jest to że te siostry pewnie w przyszłości się ożenią i głupio będzie iść na ich wesele wiedząc to wszystko o ich przeszłości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość_97 napisał:

Z tego co ona wie to dzieliły się nim, moja dziewczyna tak sobie tłumaczy że za młode by rozumieć życie a on ciągle z nimi przebywał aż za dużo i może dlatego się mu tak oddały.

A może po prostu poczuły zupełnie naturalny pociąg płciowy - po co na okrętkę tłumaczyć coś co jest proste jak drut 😉

Mnie to nie dotyczy tak naprawdę ale też dziwnie się czuje tak myśląc  o tym no bo zabronili temu chłopakowi już przychodzić nawet blisko ich domu i rodzice mojej dziewczyny zawiadomili jego

Ale o czym zawiadomili - że stukał ich córki? Przecież chyba był przy tym to wiedział 😉

także wiec afera się zrobiła (ale to już pomiędzy nimi)

No chyba że chodzi Ci o to że rodzice Twojej panny zawiadomili rodziców tego chłopaka. Tyle że jeżeli gość jest pełnoletni, to w zasadzie o co cała sprawa?  Dwie dorosłe dziewczyny uprawiały seks z jednym dorosłym chłopakiem - co mają rodzice do tego?

dlatego za wiele nie znam szczegółów, ale jeszcze jest to że te siostry pewnie w przyszłości się ożenią i głupio będzie iść na ich wesele wiedząc to wszystko o ich przeszłości 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

 

Ale tak na serio to jakiemu rodzicowi jest ok że ich 2 córki się tak za przeproszeniem puszczają?

Rozumiem że jednego ale dwie na jednego? to wiadomo że nie chodzi o żaden związek. Skoro mieszkają do tego z rodzicami to powinni to jakoś uszanować przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się 🙂 Nikt nie widzi problemu - to mnie trochę dziwi. Dwie z tym samym, czy to trójkąt czy nie, upadek moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×