Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
panikara2000

Jakie są według was szanse na ciąże?

Polecane posty

Nie będę ukrywać, że potrzebuję, aby ktoś mnie uspokoił...

Mam 21 lat, 27 kwietnia zaczęłam trzecie opakowanie Regulonu i tego też dnia skończyło się krwawienie z odstawienia. Żadnej tabletki nie pominęłam, wszystkie brałam jak w zegarku (maksymalnie z 15 minutowym spóźnieniem).

3 maja współżyłam bez dodatkowego zabezpieczenia, do wytrysku doszło w pochwie. 4 maja odrobinę przesadziłam z alkoholem i 5 maja pojawiła się delikatna biegunka (ale bez wymiotów). Nie była to typowa biegunka, po prostu znalazłam się w toalecie trzy razy w ciągu dnia, więc aby nie podejmować zbędnego ryzyka, 6 maja użyliśmy dodatkowego zabezpieczenia w postaci prezerwatywy. 
Wiem jednak, że plemniki potrafią przeżyć do 72 godzin...

Od trzech dni odczuwam bóle w podbrzuszu, które prawdopodobnie spowodowane są niestrawnością (dochodzą do tego wzdęcia, burczenie, zbieranie się gazów oraz ból również żołądka). 
I może nie zwróciłabym na to większej uwagi, gdybym wczoraj przy okazji badania szyjki macicy nie zauważyła lekko różowo-brązowego śluzu. Wystąpił on wczoraj wieczorem i dzisiaj rano przy podcieraniu po oddaniu moczu był jeszcze lekko widoczny. 

Jakie są według was szanse, że było to krwawienie implantacyjne? Dodam również, że przy poprzednich dwóch blistrach nic podobnego nie miało miejsca...

Chciałbym dzisiaj wykonać test dla świętego spokoju, ale nie wiem, czy nie jest jeszcze zbyt wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, panikara2000 napisał:

Nie będę ukrywać, że potrzebuję, aby ktoś mnie uspokoił...

Mam 21 lat, 27 kwietnia zaczęłam trzecie opakowanie Regulonu i tego też dnia skończyło się krwawienie z odstawienia. Żadnej tabletki nie pominęłam, wszystkie brałam jak w zegarku (maksymalnie z 15 minutowym spóźnieniem).

3 maja współżyłam bez dodatkowego zabezpieczenia, do wytrysku doszło w pochwie. 4 maja odrobinę przesadziłam z alkoholem i 5 maja pojawiła się delikatna biegunka (ale bez wymiotów). Nie była to typowa biegunka, po prostu znalazłam się w toalecie trzy razy w ciągu dnia, więc aby nie podejmować zbędnego ryzyka, 6 maja użyliśmy dodatkowego zabezpieczenia w postaci prezerwatywy. 
Wiem jednak, że plemniki potrafią przeżyć do 72 godzin...

Od trzech dni odczuwam bóle w podbrzuszu, które prawdopodobnie spowodowane są niestrawnością (dochodzą do tego wzdęcia, burczenie, zbieranie się gazów oraz ból również żołądka). 
I może nie zwróciłabym na to większej uwagi, gdybym wczoraj przy okazji badania szyjki macicy nie zauważyła lekko różowo-brązowego śluzu. Wystąpił on wczoraj wieczorem i dzisiaj rano przy podcieraniu po oddaniu moczu był jeszcze lekko widoczny. 

Jakie są według was szanse, że było to krwawienie implantacyjne? Dodam również, że przy poprzednich dwóch blistrach nic podobnego nie miało miejsca...

Chciałbym dzisiaj wykonać test dla świętego spokoju, ale nie wiem, czy nie jest jeszcze zbyt wcześnie.

hmm wiesz co mozliwe ze przez to alko i biegunke twoj organizm wiekszosc z tej tabsy wydalil, dobrze ze sie zabezpieczyliscie, ale powiem ci ze jeszcze moglabys wyprobowac diafragme caye. co do ciazy to watpie szczerze mowiac i powinnas sie uspokoic bo stres tez opoznia wiec to jset bez sensu. dla swietego spokoju zrob za tydzien test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ryzyko ciąży według mnie znikome, możesz zrobić badanie z krwi beta hcg, żeby się uspokoić. Ja zrezygnowałam z pigułek, teraz zabezpieczam sie mechanicznie w dni płodne, które wyznaczam dzięki Testerowi Afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz tabletki regularnie, więc nie ma raczej obaw. To nie jest tak, że jak masz biegunkę, a wcześniej brałaś wszystkie tabletki co do godziny, to nagle przez rozwolnienie tracisz ochronę. Żadna metoda nie daje 100%, ale tutaj ryzyko jest mikroskopije. Jak się boisz, to na przyszłośc polecam podczas seksu zabezpieczenie mechaniczne błonę Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×