Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
onimka

Spotkałam się z byłym chłopakiem

Polecane posty

Hej. Tydzień temu umówiłam się z byłym chłopakiem na spotkanie. Rozmawialiśmy, poszliśmy na długi spacer, potem wyprowadził mnie do lasu i uprawialiśmy tam seks. Powiedział - Jesteś moja. Moja mała kurewka. W sumie powinnam się obrazić, ale spodobało mi się to, bo nazwał mnie swoją, że jestem jego, a najwidoczniej jak ... mam się zachowywać tylko dla niego. Powiedział też, że między nami jest zgoda i daje mi szansę na wszystko. Jak mam to rozumieć? Nie wiem za bardzo na czym stoję. Doradźcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stoisz na darmowym bzykanku gdy przyjdzie mu na to ochota ... 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, onimka napisał:

daje mi szansę na wszystko

To prdolna Cię zaszczyt... Pan i władca daje szanse... No nic tylko walczyć, żeby wrócił do Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

To prdolna Cię zaszczyt... Pan i władca daje szanse... No nic tylko walczyć, żeby wrócił do Ciebie. 

Zapomniałaś dodać: po stopach całować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwonił i powiedział, że chcę się ze mną regularnie spotykać, żebym do niego przyjeżdżała na weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, onimka napisał:

Wczoraj zadzwonił i powiedział, że chcę się ze mną regularnie spotykać, żebym do niego przyjeżdżała na weekendy.

a po co masz przyjezdzac do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2021 o 13:57, onimka napisał:

Hej. Tydzień temu umówiłam się z byłym chłopakiem na spotkanie. Rozmawialiśmy, poszliśmy na długi spacer, potem wyprowadził mnie do lasu i uprawialiśmy tam seks. Powiedział - Jesteś moja. Moja mała kurewka. W sumie powinnam się obrazić, ale spodobało mi się to, bo nazwał mnie swoją, że jestem jego, a najwidoczniej jak ... mam się zachowywać tylko dla niego. Powiedział też, że między nami jest zgoda i daje mi szansę na wszystko. Jak mam to rozumieć? Nie wiem za bardzo na czym stoję. Doradźcie. 

Nazwal cie mala kurewka. A zaplacil chociaz za seks? Czy tak lapie sie na darmoche? 🙂 Cwaniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2021 o 20:19, onimka napisał:

Wczoraj zadzwonił i powiedział, że chcę się ze mną regularnie spotykać, żebym do niego przyjeżdżała na weekendy.

Uciekaj póki możesz od takiego typa wiem co mówie.

 

Edytowano przez masochistka3333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nawet zostałam u niego na noc. To trochę dziwne bzykać się z eks, a potem zasnąć u jego boku i rano obudzić się w jego łóżku. Ale było miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie fajne, skoro nie jesteśmy już parą. Kilka dni temu znowu się spotkaliśmy, nie zostałam u niego tym razem na noc, ale spędziliśmy kilka godzin razem, oglądaliśmy Teorię Wielkiego Podrywu, uprawialiśmy seks, jak zwykle zresztą, rozmawialiśmy, nawet przez chwilę trochę o nas, mieliśmy odmienne zdanie na pewne tematy, ale nie kłóciliśmy się za bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2021 o 14:19, onimka napisał:

Ostatnio nawet zostałam u niego na noc. To trochę dziwne bzykać się z eks, a potem zasnąć u jego boku i rano obudzić się w jego łóżku. Ale było miło.

Jak Ci tak z nim dobrze, to jakiej rady szukasz? Chcesz to się z nim baw, nie chcesz to go olej. Widać w twoim związku coś jest nie tak skoro tak chętnie na to przystajesz. A on najwidoczniej jest sam i przyszedł do dziewczyny z którą miał największe szanse na seks bez ceregieli. Musisz wiedzieć że jesteś tylko do bzykania i jak pojawi się mu jakaś inna dziewczyna, która się mu spodoba, to pójdziesz w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w odstawkę, przecież ja też sypiam z innymi facetami, to on też może to robić z innymi kobietami a ja nie jestem o to specjalnie zazdrosna. Poza tym lubię się z nim, bzykać, a on jest dobry w łóżku. Ostatnio jak do niego dzwoniłam to odmówił spotkania bo był przeziębiony, ale kilka dni później jak tylko wyzdrowiał to sam zadzwonił i chciał żebym do niego przyjechała. Spotkaliśmy się trzy dni temu, uprawialiśmy świetny seks, byłam zadowolona z tego. Później poszłam jeszcze do łóżka z moim fuck friend. Oboje zrobili mi dobrze, a ja chyba nie powinnam się wstydzić z tego powodu. Poza tym lubię się spotykać z moim byłym chłopakiem, I tak nie umiem i nie chce go wyrzucić z mojego życia, bo nadal coś do niego czuję i mam z nim związane dobre wspomnienia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak liczysz na to, że znowu będziecie razem w związku to lepiej skończ to, bo nic z tego dobrego nie będzie. Jeśli tak jak pisałaś, że lubisz się z nim umówić na szybki numerek i nie oczekujesz jakiegoś romantyzmu to nie widzę powodu żeby się nad tym zastanawiać i użalać tylko korzystać jak masz być z tego powodu szczęśliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w ogóle o tym sądzicie? Spotkałam się z nim wczoraj. Przyjechałam do niego. Było miło. Uprawialiśmy świetny seks, którego mi tak brakowało ostatnio. Potem leżeliśmy nago w łóżku rozmawiając. Cieszę się że z nim się zobaczyłam. Lubię z nim utrzymywać kontakt, ale nie chce żebyśmy do siebie wrócili. Być może nadal coś do niego czuję, ale nie chce wracać do tego co było między nami. Lubię z nim się pieprzyć i nie czuję wstydu z tego powodu, mimo że to mój były chłopak. Sądzicie że postępuje słusznie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2021 o 15:10, Anielika napisał:

Nazwal cie mala kurewka. A zaplacil chociaz za seks? Czy tak lapie sie na darmoche? 🙂 Cwaniaczek

dlaczego przeliczasz wszystko na pieniądze? to nie jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×