Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bibit

wystawił mnie

Polecane posty

Poznaliśmy się przez Internet. Miło się rozmawiało. Mieliśmy się dziś spotkać na 1 randkę. A on nie przyszedł. Albo przyszedł i sobie poszedł? Że niby sobie mnie obczaił i stwierdził że mu się nie podobam? Przecież wiedział, jak wyglądam, bo widział moje fotki.  W dodatku zablokował mnie na FB i msn, nic nie wyjaśniając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bibit napisał:

Poznaliśmy się przez Internet. Miło się rozmawiało. Mieliśmy się dziś spotkać na 1 randkę. A on nie przyszedł. Albo przyszedł i sobie poszedł? Że niby sobie mnie obczaił i stwierdził że mu się nie podobam? Przecież wiedział, jak wyglądam, bo widział moje fotki.  W dodatku zablokował mnie na FB i msn, nic nie wyjaśniając.

Naprawdę przejmujesz się takim chamem?  Patrząc jak to rozegrał to żadna strata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, co zrobiłam źle. Albo nie zrobiłam.  W czym on ma problem, że tak mnie potraktował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo przyszedł i sie nie spodobałaś albo inna opcja sie pojawiła w międzyczasie. Odezwie sie i wymysli jakąś ściemę typu śmiertelna choroba, wypadek samochodowy, itp . Albo nigdy sie już nie odezwie. Rada dla Ciebie: nie reaguj. Gdyby miał klase, zrobiłby wszystko żeby cie uprzedzić że go nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, bibit napisał:

W czym on ma problem, 

W kulturze. Olej go. Wyobrażasz sobie z kimś takim związek? 😆

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie związku. Tylko mi przykro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Sraka.

Nie znam lepszego słowa na komentarz do sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bibit napisał:

Nie wyobrażam sobie związku. Tylko mi przykro. 

Nie masz wpływu na zachowania innych ludzi. To jego zachowanie, jego kłopot, jego chora akcja. Szkoda przykrości na kogoś takiego. Ciesz się, że nie zmarnowalas na niego swojego cennego czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Bo Ty jesteś mój fan 🙏 błogosławię Cię na wieki.

Jestem też po prostu stara baba po przejściach, więc nie dziwi mnie takie zachowanie. Z wdzięcznością przyjmuję to błogosławieństwo 🙂

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Domi99 napisał:

Jestem też po prostu stara baba po przejściach, więc nie dziwi mnie takie zachowanie. Z wdzięcznością przyjmuję to błogosławieństwo 🙂

To nie jesteś mój fan 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To nie jesteś mój fan 😭

Skądże, uwielbiam Cię czytać! Dlatego napisałam, że jestem TEŻ stara baba. (nie samo "stara baba"). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, bibit napisał:

Poznaliśmy się przez Internet. Miło się rozmawiało. Mieliśmy się dziś spotkać na 1 randkę. A on nie przyszedł. Albo przyszedł i sobie poszedł? Że niby sobie mnie obczaił i stwierdził że mu się nie podobam? Przecież wiedział, jak wyglądam, bo widział moje fotki.  W dodatku zablokował mnie na FB i msn, nic nie wyjaśniając.

Pewnie zobaczył na żywo i poszedł. Stwierdził, że szkoda czasu.

Może nie wyglądasz jak na zdjęciu. Masz zdjęcia całego ciała?

Znaczy chamsko i tak, bo jeśli nie wygladasz jak na zdjęciu to powinien choć napisać lub ci to powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że czujesz rozgoryczenie. Mnie też na twoim miejscu nie było by miło 😕😕. Chamsko z jego strony. Może kiedyś go jakiś przydupisz i powiesz mu kilka słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×