Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

12 godzin temu, qlek123 napisał:

a pamiętam, że faktycznie coś takiego było. I taka wkurzona nagrywała vloga bez pierścionka zaręczynowego. Nie wprowadziła się wtedy na chwilę do tej cherylassie? Potem pogodziła się z Tomkiem i to z tą koleżanką zerwała kontakt.

no no i chyba nawet robiła jakiś tour nowego mieszkania / pokoju wtedy o.O ale jak ktoś wie więcej to niech napisze :3 

Dnia 19.05.2021 o 08:30, Primal_instinct napisał:

no no i chyba nawet robiła jakiś tour nowego mieszkania / pokoju wtedy o.O ale jak ktoś wie więcej to niech napisze :3 

Tak, była taka sytuacja rzeczywiście. Ciekawe o co wtedy poszło 

Natalia i Tomek zerwali, a Anka nie pomogła w żaden sposób Natalii w tej sytuacji. Powiedziała, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i zerwała kontakt. Powiem, że ja podziwiam Natalie za pracowitość i dążenie do celu, ale jak słyszę jak mówi do psa jak do ułoma to dostaje nerwicy na nią...  

16 godzin temu, Gabinatorka napisał:

Natalia i Tomek zerwali, a Anka nie pomogła w żaden sposób Natalii w tej sytuacji. Powiedziała, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i zerwała kontakt. Powiem, że ja podziwiam Natalie za pracowitość i dążenie do celu, ale jak słyszę jak mówi do psa jak do ułoma to dostaje nerwicy na nią...  

Mnie też to denerwuje trochę. I ta jej wada wymowy. Natomiast ogólnie lubię jej słuchać. Mimo, że zazwyczaj przewijam recenzje książek, to uważam, że potrafi się bardzo ładnie wypowiadać

Już się zaczynają tematy madkowe na youtubie. Kolejny kanał zmienia kontent...

Dnia 30.05.2021 o 17:11, apsik napisał:

Już się zaczynają tematy madkowe na youtubie. Kolejny kanał zmienia kontent...

Taaak, racja. Kolejna kobieta ktora wiecznie trzyma sie za brzuch jakby miał jej upaść 🤣

• Thanks 1
  • Haha 4

Najpierw sto filmow pogadankowych sfrustrowanej natalii zeby nie pytac jej o ciaze bo to jej sprawa a teraz jak juz w koncu zaplodnil ja tomek(albo lekarz) poematy o dzidziusiu, lapanie za bebzol i cieszta sie razem ze mna bo jestem w ciazy... powinna chodzic na terapie z ta swoja niestabilnoscia emocjonalna

• Like 2
  • Thanks 3

44 minuty temu, jukej napisał:

Najpierw sto filmow pogadankowych sfrustrowanej natalii zeby nie pytac jej o ciaze bo to jej sprawa a teraz jak juz w koncu zaplodnil ja tomek(albo lekarz) poematy o dzidziusiu, lapanie za bebzol i cieszta sie razem ze mna bo jestem w ciazy... powinna chodzic na terapie z ta swoja niestabilnoscia emocjonalna

Kiedyś mówiła, że chodzi na terapie, ciekawe czy wciąż to robi. W sumie ona od zawsze charakteryzowała się skrajnymi emocjami. 

7 godzin temu, jukej napisał:

Dokładnie. Niczym dama z Paryżewa i jej ślub, tylko w odwrotnej kolejności 😂

Bardzo jej gratuluję i cieszę się z jej szczęścia, ale osobiście mega chce mi się śmiać jak oglądam teraz jej vlogi 🤣 też jestem w ciąży, w 6 miesiącu, ale ona sapie jakby już zbliżała się do porodu 🤣 to łapanie za brzuch i opowiadanie o zmęczeniu jest przekomiczne

• Thanks 1

Przed chwilą, ewaasss napisał:

Bardzo jej gratuluję i cieszę się z jej szczęścia, ale osobiście mega chce mi się śmiać jak oglądam teraz jej vlogi 🤣 też jestem w ciąży, w 6 miesiącu, ale ona sapie jakby już zbliżała się do porodu 🤣 to łapanie za brzuch i opowiadanie o zmęczeniu jest przekomiczne

Oj tak 😆 sama szczerze sie ucieszyłam, ze im sie udało.  Pewnie przy endometriozie nie było łatwo ale ona jest w 4 miesiacu i juz mowi, ze dostaje zadyszki 😅 i to łapanie za brzuch 🤭 sama rodzę w sierpniu i wiem jak jest🙈 mialam kiedyś znajomą, która starala sie o dziecko kilka lat i jak się udało to wmawiała sobie typowe objawy bo chciala się czuc 100% w ciazy😂😃

1 minutę temu, Maileg napisał:

Oj tak 😆 sama szczerze sie ucieszyłam, ze im sie udało.  Pewnie przy endometriozie nie było łatwo ale ona jest w 4 miesiacu i juz mowi, ze dostaje zadyszki 😅 i to łapanie za brzuch 🤭 sama rodzę w sierpniu i wiem jak jest🙈 mialam kiedyś znajomą, która starala sie o dziecko kilka lat i jak się udało to wmawiała sobie typowe objawy bo chciala się czuc 100% w ciazy😂😃

Po tym pierwszym filmie myślałam, że ona może już 3 trymestr, ale jak usłyszałam 4 miesiąc i to właściwie początek to padłam 🤣🙈

• Thanks 1

6 minut temu, ewaasss napisał:

Po tym pierwszym filmie myślałam, że ona może już 3 trymestr, ale jak usłyszałam 4 miesiąc i to właściwie początek to padłam 🤣🙈

Dokładnie 😂

1 godzinę temu, ewaasss napisał:

to łapanie za brzuch i opowiadanie o zmęczeniu jest przekomiczne

Zgadzam się. To łapanie się za brzuch to straszna lipa. Przypomina mi to księżną Meghan w ciąży. Tabloidy miały bekę tak samo jak internauci.

Dnia 1.06.2021 o 11:23, jukej napisał:

A może zwyczajnie miała dość pytań o ciąże, bo miała problemy żeby w nią zajść?

• Like 4

Napisano (edytowany)

Czy ktoś kojarzy ile Nataliebeautyyy ma wzrostu?

Edytowano przez JołZiom

Ojj teraz niech się cieszy jeszcze, jak urodzi to się dopiero nasapie w pierwszym roku dzieciaczka 😄

• Haha 2

Ale niektóre z Was to prawdziwe jadowite zmije...dziewczyna cieszy się z ciąży i nie kryje tego i bardzo dobrze, a Was to irytuje. To po kiego oglądacie? Iść oglądać Haline, albo inne super gwiazdy które wypowiedzieć się nie potrafią. Baby są okropne 

• Like 2
  • Confused 1

Ona nie jest nawet w połowie ciąży a juz narzeka, ze ją kręgosłup boli i nie ma jak spać 🙈 strach pomyśleć co będzie później gdy naprawdę dolegliwości będą konkretne.😅 

• Like 1

1 godzinę temu, Maileg napisał:

Ona nie jest nawet w połowie ciąży a juz narzeka, ze ją kręgosłup boli i nie ma jak spać 🙈 strach pomyśleć co będzie później gdy naprawdę dolegliwości będą konkretne.😅 

Pewnie będzie gorzej, co nie znaczy, że teraz jest super.

Jak ludzie biorą znieczulenie do leczenia zębów to jakoś lekarze nie krzyczą "pani, jak teraz boli to co by było gdybym na żywca wyrywał!", tylko dają znieczulenie i 5 razy pytają czy już działa.

każdy ciąże przechodzi inaczej, może ona przez endo przechodzi po prostu gorzej niż wy, dziewczyny 🙂 nie ma co generalizować 🙂

fajnie, że jej się udało zajść. gratki 😄 

oglądam ją raczej rzadko, bo nie mogę zdzierżyć jak słyszę "kendusia" 😄 

mam nadzieje, ze kanał nie zamieni się w parentingowy.......

• Like 2

5 minut temu, bombolada napisał:

każdy ciąże przechodzi inaczej, może ona przez endo przechodzi po prostu gorzej niż wy, dziewczyny 🙂 nie ma co generalizować 🙂

fajnie, że jej się udało zajść. gratki 😄 

oglądam ją raczej rzadko, bo nie mogę zdzierżyć jak słyszę "kendusia" 😄 

mam nadzieje, ze kanał nie zamieni się w parentingowy.......

O ile do Natalii nic nie mam, to przez jej wadę wymowy przestałam ją oglądać no nie mogłam tego zdzierżyć.. Nie rozumiem czemu kiedyś jej rodzice lub ona nic z tym nie robią. 

• Like 4

19 minut temu, angie3009 napisał:

O ile do Natalii nic nie mam, to przez jej wadę wymowy przestałam ją oglądać no nie mogłam tego zdzierżyć.. Nie rozumiem czemu kiedyś jej rodzice lub ona nic z tym nie robią. 

dokładnie mam tak samo, lubie jej makijaże, ale męczy mnie jej sposób mówienia... zamiast dojść do sedna, to 5 min gada o czymś innym. dlatego teraz tylko raz na miesiąc puszczę w tle do sprzątania 🙂

Ja mogę jakoś przeżyć jej wadę wymowy, ale co z tego jak nie da się oglądać kanału ze względu na treść? Jak nie była w ciąży to było całkiem znośnie, ale teraz? Wbrew zapewnieniom treści tylko ciążowe. W ogóle mnie to nie obchodzi, nie chcę wiedzieć, nie lubię bab w ciąży. Większość dostaje małpiego rozumu i myśli, że cały świat przeżywa to tak jak ona. Uprzedzę komentarze broniące Natalię: tak wiem, że to jej kanał, jej IG i jej życie, ALE to jej narzędzia pracy tj YT i IG były głównie o tematyce beauty i tym mnie przyciągnęła. To jest zwyczajnie nie fair robić totalnie inne treści. Może? Może! Tylko czy o to chodzi, żeby widzom powiedzieć "nie podoba się to spier..?" Niestety, kolejna niedojrzała dziewucha z internetu. Miliony kobiet jest w ciąży i co? Czy terroryzują swoim bębnem swoje otoczenie? Miejsca pracy? No nie. Tylko u youtuberek to przybiera niebezpieczną formę. Ona nawet mogła spokojnie ukrywać ciążę (nie, nie ze wstydu) i normalnie się zachowywać, nagrywać, ubierać się etc. ale zrobiła cyrk, że niby brzuch już widać. Jedyne co było widać, to że przytyła, a w zasadzie rozmyły jej się rysy twarzy. No ale po tym właśnie widać jak pajacuje wypinając się. Chore.

• Like 7

1 minutę temu, CeeCee napisał:

Ja mogę jakoś przeżyć jej wadę wymowy, ale co z tego jak nie da się oglądać kanału ze względu na treść? Jak nie była w ciąży to było całkiem znośnie, ale teraz? Wbrew zapewnieniom treści tylko ciążowe. W ogóle mnie to nie obchodzi, nie chcę wiedzieć, nie lubię bab w ciąży. Większość dostaje małpiego rozumu i myśli, że cały świat przeżywa to tak jak ona. Uprzedzę komentarze broniące Natalię: tak wiem, że to jej kanał, jej IG i jej życie, ALE to jej narzędzia pracy tj YT i IG były głównie o tematyce beauty i tym mnie przyciągnęła. To jest zwyczajnie nie fair robić totalnie inne treści. Może? Może! Tylko czy o to chodzi, żeby widzom powiedzieć "nie podoba się to spier..?" Niestety, kolejna niedojrzała dziewucha z internetu. Miliony kobiet jest w ciąży i co? Czy terroryzują swoim bębnem swoje otoczenie? Miejsca pracy? No nie. Tylko u youtuberek to przybiera niebezpieczną formę. Ona nawet mogła spokojnie ukrywać ciążę (nie, nie ze wstydu) i normalnie się zachowywać, nagrywać, ubierać się etc. ale zrobiła cyrk, że niby brzuch już widać. Jedyne co było widać, to że przytyła, a w zasadzie rozmyły jej się rysy twarzy. No ale po tym właśnie widać jak pajacuje wypinając się. Chore.

dla mnie ona pokazała, że jest w ciąży głównie z powodu, aby ludzie kupowali ...enki z jej sklepu, bo teraz pozuje w nich jak ma brzuszek

12 minut temu, CeeCee napisał:

. ale zrobiła cyrk, że niby brzuch już widać. Jedyne co było widać, to że przytyła, a w zasadzie rozmyły jej się rysy twarzy. No ale po tym właśnie widać jak pajacuje wypinając się. Chore

Oj tak,  tu się z tobą zgodzę. Jestem w stanie zrozumieć,  ze ona po prostu cieszy się ciążą ale to jej ciągle podkreślanie brzucha na instagramie czy na filmach robi się dziwne? w sensie ile można, pokazywac, ze się podtrzymuje brzuch jakby miał upaść. 😅 sama jestem teraz w 32tc i tez na początku dopatrywałam tego brzuszka ale nie głosiłam tego na prawo czy lewo 😆 ale ja to nie jestem influ, więc co ja tam mogę wiedzieć. 

6 minut temu, Maileg napisał:

Jestem w stanie zrozumieć,  ze ona po prostu cieszy się ciążą 

Ja też i nie zabraniam jej się cieszyć, ale można to robić w gronie bliskich znajomych i rodzimy, a nie "atakować" tą ciążą 😉 Jeden film z ogłoszeniem tej nowiny by wystarczył, potem jakieś info p.t "idę rodzić - nie będzie mnie trochę" i dla mnie to by było w sam raz informacji.

1 minutę temu, CeeCee napisał:

Ja też i nie zabraniam jej się cieszyć, ale można to robić w gronie bliskich znajomych i rodzimy, a nie "atakować" tą ciążą 😉 Jeden film z ogłoszeniem tej nowiny by wystarczył, potem jakieś info p.t "idę rodzić - nie będzie mnie trochę" i dla mnie to by było w sam raz informacji.

Dokładnie tak, tym bardziej, ze ona przed ciąża była bardzo rozmemłana i flegmatyczna, więc czym bliżej porodu to jej treści głównie będą o zmęczeniu o tym jak z kendusią musiała odpocząć itd.🙈

• Like 1
  • Haha 1

jak słysze od niej co drugie słowo Mebelki, Krzesełka, Dzidzia to juz wiem ze ona bedzie jedną z tych matek która mówi do swoich dzieci jak do ...y. Czy ona naprawde musi wszystko zdrabniać?

Ostatnio tez zauważyłam ze totalnie sie wypaliła. Widac ze wolalaby sie skupić na byciu mamą i "panią domu" ale jest w takiej sytuacji ze tylko dzięki jej działalnosci mają kase i nie może sobie odpuścić - troche to smutne ze jej facet nie pracuje oddzielnie tylko wlasciwie pracuje dla niej.

1 godzinę temu, cotusie napisał:

jak słysze od niej co drugie słowo Mebelki, Krzesełka, Dzidzia to juz wiem ze ona bedzie jedną z tych matek która mówi do swoich dzieci jak do ...y. Czy ona naprawde musi wszystko zdrabniać?

Ostatnio tez zauważyłam ze totalnie sie wypaliła. Widac ze wolalaby sie skupić na byciu mamą i "panią domu" ale jest w takiej sytuacji ze tylko dzięki jej działalnosci mają kase i nie może sobie odpuścić - troche to smutne ze jej facet nie pracuje oddzielnie tylko wlasciwie pracuje dla niej.

Oj, nie wkraczaj na taki grzaski grunt. Teraz to bardzo niepoprawne politycznie stwierdzic, ze kobieta chcialaby sie realizowac jako matka, przynajmniej przez kilka pierwszych lat. Ale tak ogolnie to zgadzam sie- szczegolnie, ze to ona jest twarza marki i bez niej Tomek nie pociagnie sam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się