Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Widzieliście?  Natalia w ciąży... Ja się cieszę. 😉 miło się patrzy na dziewczynę w moim wieku, która się rozwija i spełnia.  Jedna z nielicznych juciuberek ,która mnie jakoś bardzo nie wkur.  A wy co o niej myślicie? 

Nie moge sluchac jej seplenienia

• Like 6
  • Thanks 1

Kiedyś oglądałam, od dawna już nie sprawdzałam co u niej, bo zaczęła mnie strasznie irytować 🤷

A ja od lat oglądam ja, Alis i julke.... W tym trio i tak wypada najlepiej. 😂.  Jakiś sposób chociaż wykorzystała swoją youtubowa "sławę "  😉

Jak na te wszystkie problemy zdrowotne, które ma to gratuluję ! Ale osobiście jej nie trawię i not oglądam od dawna 🙂 wiele rzeczy mnie w niej drażni i brzydzi 🙂

• Like 1

31 minut temu, Ciaaamciaaaa napisał:

Jak na te wszystkie problemy zdrowotne, które ma to gratuluję ! Ale osobiście jej nie trawię i not oglądam od dawna 🙂 wiele rzeczy mnie w niej drażni i brzydzi 🙂

Ona ma jakieś problemy zdrowotne? Nie oglądałam jej od czasów, kiedy mieszkała w UK. 

10 minut temu, Emiiiilka napisał:

Ona ma jakieś problemy zdrowotne? Nie oglądałam jej od czasów, kiedy mieszkała w UK. 

Tak z jajnikami jakieś spore problemy, sama z siebie chyba nie zaszła by w ciążę. 

3 godziny temu, Ciaaamciaaaa napisał:

Tak z jajnikami jakieś spore problemy, sama z siebie chyba nie zaszła by w ciążę. 

Przy endometriozie o ile wiem spokojnie można zajść w ciążę. Moja siostra zmaga się z tą choroba a urodziła dwoje dzieci. A propos Natalii ja tam do niej nic nie mam. Lubię ją i nie przeszkadzam mi jej wada wymowy. Jest pracowita, zadbana, dąży do celu i jako jedna z niewielu youtuberek sporo osiągnęła dzięki pasji. Życzę jej szczęścia. 

• Like 1

4 godziny temu, gosc78 napisał:

Przy endometriozie o ile wiem spokojnie można zajść w ciążę. Moja siostra zmaga się z tą choroba a urodziła dwoje dzieci. A propos Natalii ja tam do niej nic nie mam. Lubię ją i nie przeszkadzam mi jej wada wymowy. Jest pracowita, zadbana, dąży do celu i jako jedna z niewielu youtuberek sporo osiągnęła dzięki pasji. Życzę jej szczęścia. 

O właśnie mi o to chodzi, dostała szanse i jej nie zmarnowała. Po powrocie z Anglii skutecznie wykorzystała swoje 5 minut. Oby tak dalej. 

• Like 1

fajnie, że jej się udało przy endo.. poza tym jak mówi o dziecku "dzidziuś" "dzidzia" to mnie aż skręca 😂

• Like 1
  • Haha 1

7 godzin temu, gosc78 napisał:

Zależy jak masz zaawansowaną, ona wspominała, że ma dość duże problemy i przez to nie może zająć w ciążę, kiedyś taki filmik oglądałam - ponad rok temu 🙂

mnie nie wkurzaj jej wada wymowy 🙂 ale są inne rzeczy, które mnie odrzucają skutecznie 🙂

4 godziny temu, Ciaaamciaaaa napisał:

Zależy jak masz zaawansowaną, ona wspominała, że ma dość duże problemy i przez to nie może zająć w ciążę, kiedyś taki filmik oglądałam - ponad rok temu 🙂

mnie nie wkurzaj jej wada wymowy 🙂 ale są inne rzeczy, które mnie odrzucają skutecznie 🙂

Nigdy oficjalnie nie powiedziała, że nie może zajść w ciążę. Tylko, że być może się kiedyś okazać, że nie będzie mogła zajść w ciążę ze względu na swoje problemy. 

Kiedyś lubiłam, ale nie oglądam jej od czasów dramy z Juszes. Zamiast po ludzku przyznać, że kosmetyki marki Avon, z którą współpracowała, są testowane na zwierzętach, zaczęła usuwać nieprzychylne komentarze. Justyna zwróciła jej kulturalnie uwagę, a ta zaczęła straszyć prawnikiem. Cyrk. 

I po co ona się pochwaliła tą ciążą? Nie dało jej do myślenia jak skończyła się historia u innej instagramerki ostatnio?

1 godzinę temu, Saddie napisał:

I po co ona się pochwaliła tą ciążą? Nie dało jej do myślenia jak skończyła się historia u innej instagramerki ostatnio?

U jakiej?

16 godzin temu, sasiadka_zenobia napisał:

U jakiej?

Chyba mowa o instagramerce Magdanlena, jest temat o niej ciut niżej. 

Po co Natalia ma ukrywać ciążę przed widzami, co ma być to będzie.

2 godziny temu, gosc78 napisał:

Chyba mowa o instagramerce Magdanlena, jest temat o niej ciut niżej. 

Po co Natalia ma ukrywać ciążę przed widzami, co ma być to będzie.

dokładnie

zwłaszcza, że nagrywa vlogi, to by musiała ciągle brzuszek czymś zasłaniać

• Like 1

Pamiętacie jak mieszkała w Jukej i miała jakaś drame z cherrylassie i  się wyprowadziła od Tomka i nagrała vloga? 🤣🤭 o co tak chodziło? 

A mówiła już który to tydzień ciąży ?

Pamiętacie może w jakim sklepie pracowała mieszkając w Londynie? Wiem, ze był to sklep w galerii handlowej. 

1 godzinę temu, Zathoyo napisał:

A mówiła już który to tydzień ciąży ?

pisala na insta ze jeszcze nie chce zdradzac

18 minut temu, Missslacker napisał:

Pamiętacie może w jakim sklepie pracowała mieszkając w Londynie? Wiem, ze był to sklep w galerii handlowej. 

chyba sklep z kartkami okolicznosciowymi

Sephory u nas w uk nie ma 🙂 Natalia pracowała w white city westfield w sklepie odzieżowym między innymi, pamiętam że dość często tam zmieniała swoje miejsce pracy. Ale co do dramy cherylassie to nie wiem o co chodziło do dzisiaj i też mnie zastanawiało wtedy dlaczego się od Tomka wyprowadziła? To był chyba okres 2-3 tygodni? Zerwali ze sobą wtedy?

• Confused 1

2 godziny temu, Primal_instinct napisał:

Sephory u nas w uk nie ma 🙂 Natalia pracowała w white city westfield w sklepie odzieżowym między innymi, pamiętam że dość często tam zmieniała swoje miejsce pracy. Ale co do dramy cherylassie to nie wiem o co chodziło do dzisiaj i też mnie zastanawiało wtedy dlaczego się od Tomka wyprowadziła? To był chyba okres 2-3 tygodni? Zerwali ze sobą wtedy?

a pamiętam, że faktycznie coś takiego było. I taka wkurzona nagrywała vloga bez pierścionka zaręczynowego. Nie wprowadziła się wtedy na chwilę do tej cherylassie? Potem pogodziła się z Tomkiem i to z tą koleżanką zerwała kontakt.

4 godziny temu, Bułeczka napisał:

A nie w Sephora?

Ona też pracowała w jakimś miejscu co robiła rzęsy? Ale krótko tam pracowała, bo się okazało że ma uczulenie na te produkty i potem pracowała w odzieżowym. To była Natalia czy coś mi się pomieszało? 😉 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się