Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jest jak jest

Mała rozkmina, Pytanie do dziewczyn

Polecane posty

Witam historia wygląda następująco jakiś czas temu poznałem pewną dziewczynę, nie ukrywam, podoba mi się, dość często ją widuję, ponieważ mamy wspólnych znajomych i bywamy na tych samych imprezach, nawet dobrze się nam rozmawia, słyszałem nawet, że mnie lubi. Moje pytanie wygląda następująco jakiś czas temu wysłałem jej prośbę o obserwacje na insta jednak ją zignorowała, w miedzy czasie zauważyłem, że przyjmuje zaproszenia od innych nawet od ludzi z którymi nie ma raczej kontaktu, więc dlaczego zignorowała moje ? Może jest to głupie, ale strasznie mnie to męczy. Dziewczyny miałyscie tak że jakiś chłopak się wam podobał ale np nie przyjmowałyscie od niego zaproszenia z jakiegoś powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu jej się nie podobasz, co gorzej cię właśnie nie lubi lub wcale nie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

36 minut temu, Mibo napisał:

Nie, po prostu jej się nie podobasz, co gorzej cię właśnie nie lubi lub wcale nie kojarzy

No właśnie chodzi o to że stwierdziła do wspolnych znajomych jakiś czas temu, że bardzo mnie lubi i kojarzy mnie, bo się znamy i zawsze jak się widzimy to rozmawiamy, Może ona się wstydzi ma jakieś kompleksy nie chce żebym zobaczył jej zdjęcia czy coś w tym stylu. Głupio mi ją o to zapytać, więc napisałem tutaj

36 minut temu, Mibo napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jest jak jest napisał:

 

No właśnie chodzi o to że stwierdziła do wspolnych znajomych jakiś czas temu, że bardzo mnie lubi i kojarzy mnie, bo się znamy i zawsze jak się widzimy to rozmawiamy, Może ona się wstydzi ma jakieś kompleksy nie chce żebym zobaczył jej zdjęcia czy coś w tym stylu. Głupio mi ją o to zapytać, więc napisałem tutaj

To zaproś jeszcze raz, albo napisz na fb.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×