Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

6 randek za nami i facet pisze po ostatnim spotkaniu, że chcę seksu, że mu się nie chce dłużej czekać. Były pocałunki i pieszczoty od pasa w górę,masaż, czułe słówka i gesty, ale do seksu ja osobiście potrzebuje więcej czasu. On tego nie rozumie i jest wielce zaskoczony że ukrywam swój temperament bo nie rzuciłam się na jego rozporek ani nie rozebrałam go do naga po pierwszym spotkaniu. Unika obecnie spotkań i chcę mnie przetrzymać żebym w końcu uległa. Czy tylko ja nie ulegam pożądaniu czy są jeszcze ludzie którzy potrzebują uczucia do tego by uprawiać seks z nowopoznaną osobą??? ( znamy się niecałe 3tygodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokoj z nim jak chcesz cos wiecej, widzisz sama ze tylko na jednym mu zalezy, potem bedzie placz i zgrzytanie zebow ze cie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie zależy czego szukasz. Nieuniknione, że jeśli szybko zaczęło się z kimś współżyć, to już przekreśla stały związek, jeśli jednak facet mocno naciska, to raczej jemu tylko na tym zależy. Porozmawiaj z nim o tym, wyłóż karty na stół, powiedz czego oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zdecydujesz sie na współżycie z tym gościem, to polecam użyć diafragmy caya to mechaniczne zabezpieczenie, ty panujesz nad tym, bo to kobieta musi zaaplikować do pochwy przed stosunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja do diafragma caya polecam również komputer cyklu cyclotest mySense 🙂 powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zanim pójdziesz do łóżka z tym czy innym facetem to dobrze zastanów się nad zabezpieczeniem, wejdź sobie na spokojnie na portal Naturalna Plodnosc PL i na pewno coś dla siebie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×